Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:19

Odkąd zarejestrowałem się na JP, miałem już około 15 avatarów.
Pamiętam, że pierwszy był moim nieudanym wyczynem w PhotoShopie :P
Potem miałem avatary już tylko związane z Juve... To kilak razy przewinęła się sylwetka Del Piero (to dlatego ze jest moim Idolem :D ), pamiętam że raz miałem Buffona, na czas mistrzostw świata zagościła u mnie Alena Seredova w koszulce reprezentacju Italii :prochno: , ostatnio miałem też Keirę Knightley :). Camoranesi grający na bocznej fladze też był, tak więc dosyć często zmieniałem swoje avatary :) . Obecnie widnieje na nim Federico Balzaretti, ale to z mojego uwielbienia dla tego właśnie piłkarza. Z którym wiąże wielkie nadzieję dotyczące Juventusu i Squadra Azurra i obiecuję że zagości tutaj na dłużej.

Pozdrawiam


Obrazek
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:20

Mój avatar ma głębokie podłoże psychologiczne treści, którą przekazuje patrzącym nań ludziom. Symbolizuje odwieczną walkę dobra ze złem, którą, ten z pozoru zwykły człowiek, trzymający słuchawkę od telefonu i żujący zawzięcie gumę do żucia, ukazuje nam w jakże prostej formie.

A tak serio, to od początku na JP, miałem "gadającą" twarz Moggiego, którą zrobiłem w Photoshop'ie, ale po wyroku, postanowiłem Avatarka jakoś zmienić.. No i prosze :)


Noi Siamo Juventus.
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:27

Ja jako że mam dwóch wielkich idoli: Alexa i Gigiego, postanowiłem wsawić zdjęcie Buffona ponieważ większość ma wlasnie avatary z Alexem a poza tym ja nie gram w ataku tylko bronie na bramce :D
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2006, 22:28 przez MrWlodek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:28

No moj avatar... a raczej postac w nim nie jest związana kompletnie z Juve. Dlaczego? Ano dlatego ze Captain Tsubasa, grał w FC Bracelonie :prochno: . Avatar, ten mam poniewaz Tsubasa to postac z mojej ulubionej (po Dragon Ballu) bajki (no, anime :-D ) z lat wczesno- dzieciecych :D .


tomkoz11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2005
Posty: 62
Rejestracja: 25 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:30

Mój avatar przedstawia akcję z sezonu 04/05, a mianowicie wykonującego przewrotkę Alessandro Del Piero.Jakie skutki przyniósł ten "przebłysk" Pinturicchio każdy wie.Napis "il Capitano", podkreśla jak ważną postacią jest dla Juventusu.Avatar stworzony w Gimp 2.2.


mani10

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 68
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:48

Avatar przedstawia moje 2 ukochane kluby :)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:51

Moj avatar jak kazdy widzi przedstawia Alexa Del Piero, ktory jak kazdy wie jest najwazniejsza postacią w całym Juve jest legenda, jest kapitanem, jest piłkarzem ktory potrafi wszystko, jest wzorem do naśladowania, jest wspaniałym czlowiekiem ktory ma biało-czarne serce i ktory KOCHA JUVE jak nikt na świecie. Dlamnie jest prawdziwym bohaterem... ktory całuje herb Juve z miłości (nie zapomne chwili kiedy Del Piero strzelił karnego w meczu z Milanem finał LM w sezonie 02-03 :płaczę: )


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
FrOsT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2005
Posty: 30
Rejestracja: 17 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:52

Mój avantar przedstawia jak widac dziecko mixujace :D Dalem go dlatego ze juz od małego zakochalem sie w muzyce technicznej i chcialem ja tworzyc :) To jest chyba moj pierwszy avantar :)


....:::: FORZA JUVE ::::....
Vieira

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 23:33

No cóz mój avantar jak i nick powstaly w dniu przyjscia do Juve Patricka Vieiry :D !
Byl to dla mnie wspanily dzien poniewaz od lat marzylem ze przejdzie do Juve! Bylem jego ogromnym zwolennikim,zafascynowany jego poczynaniami na boisku!
No i marzenie sie spelnilo........... a co bylo dalej to juz kazdy wie!!!
To ze odszedl zrozumialem i przebolalem!Ale tego do jakiego klubu chyba nigdy nie zrozumie......... :think:


"L'emozione Juve" - uczucie silniejsze jak przywiązanie do ojczyzny !!
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 23:34

Moj avatar to symbol z koszulki Punishera. I nie wiem dlaczego wybralem akurat taki znak rozpoznawczy, po prostu moim zdaniem calkiem dobrze sie prezentuje :prochno:
Swoja droga widzialem na forum jeszcze jendego kolege z logo Punishera na forum, z tym ze bylo niebieskie i bodajze ze znaczkiem Ruchu Chorzow :)


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 00:12

A ja nad swoim długo się nie zastanawiałem, zresztą krój koszulek z sezonu 2004/2005 bardzo mi się podobał więc jest jaki jest :lol: wcześniej na tym miejscu widnaił Ibracadabra :) ale ze zrozumiałych powodów musiałem ostatnio zmienić :)


EXCALIBUR DH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 25
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 00:24

Przepraszam, że troszke nie na temar, ale fajnie się będzie czytać ten topic jak sie ludziom obrazeczki pozmieniaja :D


Pale, ale nie stale, bo ten co pali stale ma tylko jedno na świat spojrzenie, jak ten co nie pali wcale! :D
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 00:29

Mój avantar przedstawia 2 wybitnych zawodników Juve.Są oni symbolami tej drużyny


JESTEM OSZUSTEM
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 07:53

*MaTeK* pisze:A tak serio, to od początku na JP, miałem "gadającą" twarz Moggiego, którą zrobiłem w Photoshop'ie
Żebyś wiedział, jak mnie to wkurzało :doh: Heh...

Ja w avatarze miałem zazwyczaj Zambrottę w jakiejś postaci. Kiedy odszedł, myślałem o tym, żeby wstawić jakieś jego czarno-białe zdjęcie w koszulce Barcy, tak "na znak prostestu".
Tymczasem zdumiła i bardzo spodobała mi się postawa Nedveda, który chciał zostać z Juve bez względu na sytuację, a istnym mistrzostwem były słowa, które wypowiedział, a które umieściłem sobie w podpisie.
Także choćby avatarem chcę wyrazić szacunek i podziw dla jego osoby i postawy.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 08:07

mnowomiejsky pisze: Tymczasem zdumiła i bardzo spodobała mi się postawa Nedveda, który chciał zostać z Juve bez względu na sytuację, a istnym mistrzostwem były słowa, które wypowiedział, a które umieściłem sobie w podpisie.
Także choćby avatarem chcę wyrazić szacunek i podziw dla jego osoby i postawy.
Trzeba przyznac ze bardzo fajny avatarek. Zawsze podobaly mi sie obrazki, ktore potrafily w niezwykly sposob przedstawic daną sytuację. Gra światła jest wręcz idealna. Super!

Moj przedstawia mojego małego bobaska w 8 tygodniu ciąży :-D Żona wykonala juz drugie zdjęcie ale wyszlo kiepsko więc pozostaje przy tym. Wczesniejszy avatar przedstawial fotke wykonaną podczas slubu. nie obylo sie oczywiscie bez szalika Juventusu. W ogole avatarki przy moich postach zawsze są związane z waznymi wydarzeniami z mojego zycia. Prawdodpodobnie od stycznia zmieniac się bedą jak w kalejdoskopie :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ