Serwis SMS - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 14:49

Tasak pisze:Napisałem tego posta jakiś rok :prochno: temu. Sytuacja się powtarza (jak to w wakacje)
Rok świstaka ? :prochno:
Tasak pisze:
Siewier pisze: Napisałem właśnie maila do dostawcy usługi, mam nadzieję, że oni będą wiedzieć
Siewier odpisali Ci?
Jeszcze nie, jutro powydzwaniam do nich i może dowiem się coś treściwego :wink:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 19:37

Jak informujemy Was w tym newsie, serwis SMS nie jest dostępny poza granicami Polski.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 08:10

rozumiem ze teraz jak jest awaria to smsy nie sa do nas wysylane i nie leci nam w dól stan naszego konta smsowego?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 09:33

Oczywiście, wszystko po prostu wygląda tak jakbyśmy nie wysyłali do Was żadnych esemesów.


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 11:11

No jak widać zapewnienia, że może już tylko być lepiej z serwisem SMS można włożyć między bajki.

Od początku ten serwis nie działał jak trzeba i chyba nie powinien być dostępny w ogóle.
Wykupiłem go jednak kilkakrotnie i za każdym razem żałowałem.

dużym minusem było to, że nie działa on za granicami kraju, a przecież wakacje spędza się niekoniecznie w Polsce...

Dobrze, że ostatnio go sobie po prostu odpuściłem. ;)
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2007, 11:41 przez Tigmar, łącznie zmieniany 4 razy.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 11:26

Do narzekania to Ty jesteś zawsze pierwszy, no ale w zasadzie nigdy nie spodziewałem się po Tobie niczego innego :whistle:

To, że serwis nie działa poza granicami Polski to rzecz normalna, gdy płaci się takie a nie inne pieniądze za tą usługę.

Kto ma serwis ten wie, że działa on bardzo dobrze (oczywiście pomijam tutaj poprzedni rok, kiedy to usługa ta pozostawiała wiele do życzenia), a obecne kłopoty, które będą trwały mam nadzieję nie więcej niż kilka dni, nie są spowodowane przez nas.

Równie dobrze mogliśmy nie wspominać o tej awarii, i każdy by uznał, że po prostu nie były przez ten czas wysyłane esemesy z systemu.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 13:43

Tigmar pisze:No jak widać zapewnienia, że może już tylko być lepiej z serwisem SMS można włożyć między bajki.

Od początku ten serwis nie działał jak trzeba i chyba nie powinien być dostępny w ogóle.
Wykupiłem go jednak kilkakrotnie i za każdym razem żałowałem.

dużym minusem było to, że nie działa on za granicami kraju, a przecież wakacje spędza się niekoniecznie w Polsce...

Dobrze, że ostatnio go sobie po prostu odpuściłem. ;)
Grubo się mylisz. Smsy są wysyłane regularnie. Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz, że nic w tej kwestii się nie poprawiło. A co do roamingu to możemy ci podać namiary na dostawcę tej usługi i z nim załatwisz czemu jest tak a nie inaczej...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 16:12

Tigmar pisze:No jak widać zapewnienia, że może już tylko być lepiej z serwisem SMS można włożyć między bajki.

Od początku ten serwis nie działał jak trzeba i chyba nie powinien być dostępny w ogóle.
Wykupiłem go jednak kilkakrotnie i za każdym razem żałowałem.

dużym minusem było to, że nie działa on za granicami kraju, a przecież wakacje spędza się niekoniecznie w Polsce...

Dobrze, że ostatnio go sobie po prostu odpuściłem. ;)
nie zgadzam sie z tobą bo pomimo ze teraz sa z serwisem małe problemy ktore mam nadzieje szybko znikną jestem z niego bardzo zadowolony, nigdy nie narzekam.

dla mnie on jest bardzo pomocny bo nie zawsze mozna sprawdzic wynik w internecie czy tez telegazecie a telefon raczej zawsze ma sie przy sobie

mysle ze wiekszosc osob ktore wykupuje ten serwis jest podobnego zdania co ja :-D


Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 19:57

mam być szczery?

szczerze mówiąc, to już nie zaryzykuje wykupienia Serwisu Sms.

wolę sobie przedzwonić do kogoś z prośbą o smsa z wynikiem i krótkim opisem spotkania ;)
od tego ma się znajomych w końcu.

nie zaryzykuje wywalenia kasy na coś, co mnie już kilka razy zawiodło.
może i się to już poprawiło, ale po prostu już tego nie wykupię. tyle.

EDIT:

Martin - nie twierdzę, że nic się nie poprawiło. bo się pogorszyło, o czym świadczy Wasz niedawny news o serwisie SMS.
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2007, 21:39 przez Tigmar, łącznie zmieniany 1 raz.


Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 20:52

hmmmm ja osobiscie przedluzalem ta usuge chyba ok 3 razy i szczerze mowiac nigdy nie mialem podstaw do narzekania.

Czesto mnie w domu nie bylo ostatnimi czasy i przydaly sie wszystkie wiadomosci nie mowiac juz o okresie wakacjynym :)

Niedociagniec zadnych nie wylapalem. Wiadomosci przychodzily takie jakich oczekiwalem jezeli chodzi o forme.
A to, ze np nie bylo zadnej wiesci przez jakis czas specjalnie mnie nie martwilo bo bylo to nadrabiane w nastepnych dniach.

Na pewno predko nie zrezygnuje z tego bo nie szkoda mi paru zlotowek a przynajmniej jestem na bierzaco po za domem i jest to forma wsparcia JP :)


Obrazek
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 20:58

No to może ja się wypowiem. Miałam kilka razy ten serwis w ubiegłym roku, wtedy nie za bardzo mi sie podobało, znaczy nie było tak źle, ale esy były wysyłane nieregularnie, czasem przez 5 dni nie było ani jednego smsa, a później przez 2 dni przyszło ich 10. Później miałam serwis w styczniu i lutym i byłam zadowolona. Od kwietnia non stop używam serwisu sms JP i muszę powiedzieć, że obecnie działa on bardzo dobrze, esemesy są wysyłane w miare regularnie i dzięki temu jestem prawie :wink: na bieżąco z tym co się dzieje w Juve :) Jak narazie nie mam zamiaru rezygnować z tej usługi, a co będzie w przyszłości to się jeszcze okaże :P


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 22:22

Tigmar pisze:Martin - nie twierdzę, że nic się nie poprawiło. bo się pogorszyło, o czym świadczy Wasz niedawny news o serwisie SMS.
Udajesz takiego czy na prawdę masz problemy z rozumieniem słowa pisanego ?

JuvePoland z tego serwisu ma grosze, większość kasy idzie do dostawcy usługi, my tylko wpisujemy treść esemesów, całą resztą się nie zajmujemy i ten cały serwis jest bardziej korzystny dla kibiców, niż dla JP, każdy kto ma trochę oleju w głowie wie o tym.

Widzimy, że system nie działa od kilku dni, więc dajemy o tym informację, tak, żeby wszyscy wiedzieli co sie dzieje i staramy się sprawę jak najszybciej załatwić ( niestety nasza rola jest ograniczona tylko i wyłącznie do telefonowania do dostawcy usługi, przy czym dzisiejszy dzień odpada bo jest wolne i "działać" będziemy mogli dopiero jutro).
Równie dobrze mogliśmy nic nie pisać i czekać aż dostawca naprawi usterkę, gdyby nikt się do tego czasu o to nie upomniał to nie byłoby w zasadzie "sprawy". Jednak woleliśmy być na tyle uczciwi i podać tą informację, ponieważ uważamy, że użytkownicy tej usługi mają prawo wiedzieć o tym co się dzieje bez dochodzenia na własną rękę.

Myślę, że wszyscy inteligentni użytkownicy to rozumieją. Ty natomiast musisz co chwilę wypominać czasy sprzed roku, kiedy to system faktycznie działał nie tak jak należy i czułeś się tym zawiedziony. Było minęło, zostało Ci to nawet wynagrodzone, więc czego jeszcze chcesz?
Nie używasz systemu, jednak musisz się nagadać i ponarzekać bo co ? nie masz co robić ? Nie używasz obecnie systemu, więc nie masz żadnego prawa narzekać, Ci użytkownicy, którzy go obecnie używają jak widać nie mają żadnych zastrzeżeń i to ich zdanie się dla nas liczy, nie Twoje, więc łaskawie skończ już pisać te swoje pożal się Boże wypociny.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2007, 08:05

Tigmar pisze: Martin - nie twierdzę, że nic się nie poprawiło. bo się pogorszyło, o czym świadczy Wasz niedawny news o serwisie SMS.
Jeśli wyciągasz wnioski tylko na podstawie ostatniego newsa, to jest mi naprawdę przykro. Nie wydaje ci się, że to zdecydowanie za mało aby oceniać ten system?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2007, 20:16

nie wiem czy wy tez ale ja dzisiaj dostałem 2 smsy z trofeo tim i z meczu z Romą

a wiec jednak beda one policzone bo przyszly (pomimo małego :D opóźnienia)


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2007, 20:45

Ostatnio wyjechałem na wakacje, zamówiłem serwis i jestem ogólnie zadowolony. Tylko czasami bywało tak, że przez parę dni nie dostałem żadnej wiadomości, za to później dostawałem po dwie dziennie, codziennie.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Zablokowany