Zwiększenie rygoru ???

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:12

Nie wiem, czy dobrze wybrałem pokój, ale sądzę, że tak.
Zakładam ten temat, bo coraz bardziej mnie irytuje atmosfera panująca na JP. Ciągłe kłótnie i skakanie sobie do gardeł nie służy moim zdaniem niczemu. Wszyscy przeżywamy teraz dość ciężkie chwile w związku z arcyśmiesznym werdyktem w sprawie calciopolli i nie wiem po co jeszcze bardziej psuć nastrój.
Niestety zauważyłem, że często brakuje konstruktywnej wymiany zdań, a poziom wypowiedzi czasami sprawia, że człowiek nie wie czy się pochlastać, pociąć, czy utopić

przykład: http://www.juvepoland.com/news.php?id=5995

Pewnie co niektórzy mi zaraz wyjadą z czymś w stylu "przyganiał kocioł...", bo należę chyba do tych najbardziej impulsywnych userów JP, ale ja staram się ostatnio hamować (o czym świadczy fakt, że od dawna kartki nie mam :prochno: ). Niestety tego hamowania nie widzę u innych. Zastanawiam się więc, czy nie należałoby zwiększyć rygoru na JP tak, żeby strona wreszcie była pozbawiona głupoty i bezsensownego jeżdżenia po sobie. Oczywiście wszystko to jest zależne od panów pociągających za sznurki w JP, ale ciekaw jestem, czy Was podobnie jak mnie trafia na bezmyślne obrażanie się i rzucanie mięchem. Nie sądzicie, że powinno się surowiej karać chamstwo? Nie wiem... Dłuższe bany, czy coś.

Przecież wszyscy do jasnej ciasnej kibicujemy temu samemu klubowi !!!!! Dla czego nie możemy się zachowywać jak ludzie cywilizowani??? Przecież nawet kibice takiego Milanu (niektórzy oczywiście) zachowują się u nas poprawnie. Po co więc my mamy robić takie bydło?

Co o tym myślicie?


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:20

Ale jak to sobie wyobrazasz? Za kazda nawet najmniejsza obraze dawac kartke? Dostal bys za sygnature wtedy ostrzezenie.

Niestety do strony maja dostep wszyscy, nie da sie uniknac takich zachowan, ale za wszystko karac to juz by byla przesada.


Pagi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 99
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:22

Po pierwsze : "Dla czego " pisze sie razem..
Po drugie: Impulsywność to jedna rzecz, a bezmyślan głupota to druga rzecz
Po trzecie: Nie podoba mi sie twój podpis. Borek nie jest zerem tylko jednym z najlepszych komentatorów w Polsce, a to że ma żel na głowie świadczy o tym że dba o sibie nei to co panowie Szpakowski i Gmoch.......


"Lechiści to nie kibole, to fanatycy zakochani do szaleństwa w klubie"
Obrazek
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:23

kornknot pisze:Ale jak to sobie wyobrazasz? Za kazda nawet najmniejsza obraze dawac kartke? Dostal bys za sygnature wtedy ostrzezenie.

Niestety do strony maja dostep wszyscy, nie da sie uniknac takich zachowan, ale za wszystko karac to juz by byla przesada.
No tak to sobie właśnie wyobrażam. Kartki za obrażanie się i głupie offtopicowe kłótnie. Zauważ, że ostatnio prawie każdy temat jest dobry do robienia zadymy. Karać za każdą obrazę, a się nauczą !!!
Co do mojej sygnatury... Zupełnie o niej zapomniałem :P To pozostałość z mundialu :P Ale już jej nie ma :D:D:D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:24

Jestem w szoku :shock:

Wiekszy rygor ? codziennie slysze ze JuvePoland slynie z dyktatorstwa i bezsensownych kartek,glupich wladz i zasad jakie panuja na tej strone :prochno:

Pierwszy raz widze,zeby ktos sie skarzyl na to,ze jest tutaj maly rygor.
Wedlug mnie przesadzasz.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:28

Zbanowac Gregora i starczy :smile:

A zeby nie było offtopa to myślę, iż nie potrzebne sa zmiany. Panuje nerwowa atmosfera po naszej degradacji wiec trzeba z tym tez sie liczyc. Kazda wojna rozpoczyna sie od glupich tekstow. Drugi to podlapie i THE END. Zauwazylem, ze Juventini z JP nie lubia krytyki. Co przyjdzie jakis inny kibic to zadyma. Najgorzej kiedy pojawiaja sie Milanisci i Internisci. Ja nie mam do nich zadnych " ale " lecz niektorzy poprostu przesadzaja chcac pokazac jacy to nie sa za JUVENTUSEM.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:34

Pagi ---> Myślę, że to w jaki sposób napisałem ten czy inny wyraz nie jest w tym temacie najistotniejsze. Co do Borka, to nie chce mi się o nim gadać 8)

Siewier ---> Uważasz, że przesadzam? No ok. Masz do tego prawo. Nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś sam założyłem taki temat, że przesadzacie i rozdajecie głupio kartki. Wtedy wszyscy na mnie wskoczyliście, że chcecie tu kulturę zachować. I teraz ja się z tym zgadzam. To było jak najbardziej słuszne. Najzwyczajniej irytuje mnie już to, że paru gości nie może sobie dać na wstrzymanie, tylko jeżdżą po sobie i żaden nie chce skończyć. To nie jest potrzebne. Poza tym... To była tylko propozycja z mojej strony i chyba n ie musicie wszyscy na mnie teraz wyjeżdżać?

RuTeK --> Proszę o jakiś konkretny powód. Za co bana ?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:38

Ostatnio byly podobne problemy, chciano wprowadzic okres probny dla nowych userow to bylo wiecej przeciw niz za. Teraz problem jest podobny. Forum to miejsce wymiany pogladow, a jak wiadomo sa gusta i gusciki, konfrontacja zdan czesto moze wywolywac burze wsrod userow i temu nie nalezy sie dziwic, ale przeciez mamy wolnosc slowa, kazdy moze pisac to co chce, inna sprawa sa juz konsekwencje za te slowa, na JP i tak mozna latwo bana zalapac.

Moze zamiast jeszcze bardziej drakonskich zasad wprowadzimy cos takiego jak "Lista najgorszych userow", moze wstyd przebywania na takiej liscie nauczy troche pokory i rozwagi, choc watpie w to...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:41

Zbanuja Ciebie i będzie po kłopocie. Nie będziesz wszczynał wojen w komentarzach po meczowych itp. :smile: Pozdrawiam !


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:42

Lord_ Juve pisze:Forum to miejsce wymiany pogladow, a jak wiadomo sa gusta i gusciki, konfrontacja zdan czesto moze wywolywac burze wsrod userow i temu nie nalezy sie dziwic, ale przeciez mamy wolnosc slowa, kazdy moze pisac to co chce
No pewnie. Ja wcale nie mówię, że jest inaczej. Ale można rozmawiać konstruktywnie na temat, a nie mówić sobie o tym, że ten ma niskie IQ, ten to dzieciak, ten jest głupi, a jeszcze inny niech spada na drzewo.

Ale przyznam, że pomysł stworzenia listy najgorszych usewrów jest niezły. Nie wiem... Powiedzmy po 30 pkt karnych kara w postaci możliwości napisania tylko 15, czy 20 komentów dziennie... Nie wiem, ale wydaje mi się, że to fajna myśl.

RuTeK --> Tobie się chłopie coś chyba pomyliło :think:


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:45

Wszystko zaczyna się głównie od fanów innych klubów. A ostatnimi czasy ciekawe czemu zrobiło się ich tu aż tylu .. :doh: Nie mówie, że wszyscy, bo jest kilku prawdziwych kbiców. Nie tylko Milanu czy Interu, ale też Bracelony i Realu. Niestety, ale jest to mniejszność. Ciekaw jestem czy po innych stronach kibice Juve wypowiadają się w podobnym tonie :think:
Tak czy inaczej, wygląda to jak wygląda, a i zaradzić temu raczej się nie da. Wystarczy się zalogować i już można pisać komentarze w newsach.
A może tak miesiąc do pełnej aktywacji konta? Było coś takiego w przypadku forum, ale nie wiem dokładnie o co chodziło .. Gdyby tak to jeszcze przenieś teraz na komentarze? Może to coś zmieni?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:48

Gregor del Ptasior pisze:[Ale przyznam, że pomysł stworzenia listy najgorszych usewrów jest niezły. Nie wiem... Powiedzmy po 30 pkt karnych kara w postaci możliwości napisania tylko 15, czy 20 komentów dziennie... Nie wiem, ale wydaje mi się, że to fajna myśl.
Wiesz, nie chodzilo mi o jakies ograniczenia w tym momecie, choc ich nie wykluczam. Chodzilo mi o takie miejsce napietnowania najgorszych userow, miejsce, ktorego wszyscy by sie bali bo dostac sie na nie byloby najwiekszym wstydem...


Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:52

podajmy sobie wszycy ręce i zapomnijmy o przykrych sytuacjach bo kłótnie do nieczego nieprowadzą a co do rygoru to sie nie wypowiadam bo nie dostaje kartek staram sie unikac wulgaryzmów 8)


I LOVE YOU!!!!! ONLY JUVE!!!!!!


Jedno miasto Jeden klub WIELIM SZCZECINEK
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 17:46

Ja się z autorem tematu zgadzam. Pamiętam czasy kiedy za najmniejsze wykroczenie rozdawane były kartki. Jeżeli podpis miał 5 linijek (zgodnie z regulaminem może mieć co najwyżej 4) to była kartka. Nie było zmiłuj się nawet dla nowych użytkowników. Każdy kto zlamał regulamin był karany. Mimo, że swego czasu sam dostawałem kartki za głupoty to po pewnym czasie zdołałem przyzwyczaić się do panujących regół i wcale nie czułem się jak w obozie koncentracyjnym.
Każdy ma obowiązek zapoznania się z regulaminem. A nieznajomość owego regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności.

kornknot pisze:Ale jak to sobie wyobrazasz? Za kazda nawet najmniejsza obraze dawac kartke?
tak, tak, tak!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 17:49

Po co zakładać kolejny temat, ktory nikomu nie sluzy. Jest jak jest i zadnymi drastycznymi posunieciami tego sie nie zmieni. Tak naprawde atmosfery nie tworzą admini swoimi regulaminami i regułami tylko ludzie, ktorzy tu przebywaja.
Wiadomo, ze na forum, ktore dopiero co powstalo i ma ledwo 20 userow jest atmosfera super. Wszyscy sie kochaja i nazywaja swoje miejsce rajem na ziemi. Wyobrazcie sobie, ze tak wlasnie bylo z forum JuvePoland.
Niestety, ale im wiecej ludzi ciagnie do tego "raju" tym wieksze prawdopodobienstwo konfliktow. I niestety nie jestesmy w stanie nic zrobic bo znalezienie złotego srodka przy prawie 1000 aktywnych userow jest NIEMOZLIWE.
Choc jest jedno rozwiazanie, ktore sprawdza sie w kazdej spolecznosci. Jesli kazdy traktowac bedzie drugiego usera tak jak sam chcialby byc traktowany to moze wtedy faktycznie byloby lepiej. Niestety na padole ziemskim jest za duzo roznych gustow i guscikow, charakterow i charakterkow ze wydaje sie to nieosiagalne.
Tyle z mojej strony.

Reszta niech sie zastanowi co sami moga zrobic aby forum bylo przyjemniejsze a nie zakladac kolejny temat i czekac na reakcje administratorow.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany