O moderatorach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:10

Swiergot pisze:
railis pisze:Co do wypowiedzi Juvelucka, to ona chyba jednak powinna być zakwalifikowana jako obraza piłkarza, bo takie wyrażenie się, bardziej świadczy o nienawiści, niż jakiekolwiek wyzwisko.
Obraza jest karana kartką nie dlatego, że świadczy o nienawiści.
No ale przyznaj, co by cię bardziej obraziło??

Wyrażenie: Ale z ciebie Idiota
czy: Lepiej było żebyś zdechł

Oczywiście bez obrazy, bo to są tylko przykłady.

Nie będę rozstrząsał tej sprawy, bo mnie ona nie dotyczy, ale takie coś obraża bardziej niż przezwisko.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:16

swiergot pisze:Oj, nie ładnie kłamać. Nie zamierzam tutaj na forum wywlekać zapisów rozmów z GG, ale na pewno nie on wyszedł z taką propozycją.
Ja również nie zamierzam wywlekać rozmów z GG. To Martin zadał pytanie, czy odchodzę z JP, gdy napisałem, że nie mam czasu dla JP.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:22

railis pisze:No ale przyznaj, co by cię bardziej obraziło??

Wyrażenie: Ale z ciebie Idiota
czy: Lepiej było żebyś zdechł
Nie no, obydwa to obraza, ale tamto juvelucka dotyczyło zupełnie innej sytuacji. Poza tym ja tylko mówiłem, że za nienawiść nie daje się kartek, bo inaczej wszyscy byliby tu zbanowani.


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:30

juveluck pisze: Superga 4 maj 1949 - dziekuje 8)
eli chodzi ci o date 4 maja 1949 roku to "wielkie torino" ( w latach 43-49 5 tytulow z rzedu) z najlepszym wowczas zawodnikiem Italii Valentino Mazzola, wracajac samolotem z Lizbony z meczu towarzyskiego rozbili sie na Superdze i zgineli, wszyscy od pilotow przez pilkarzy po dzialczy 8)
JA czuje radosc 8) z powodu rozpadu klubu
A tak jak napisalem wyzej cieszy mnie rozpad klubu, nie ciesze sie smierca pilkarzy, choc dzieki temu moge wypominac Superge
Cwaniaczka to sobie znajdz w Rodzinnym miescie. U mnie go nie znajdziesz!


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:54

railis pisze: Nie uważam jednak że powinien dostawać kartki. To jakie sprawia
wrażenie to jest jego sprawa, a do niedostawania kartek ma chyba święte
prawo. Jest chyba jedną z najwięcej robiących na stronie i poza nią (fanclub), więc chyba nie należy dawać mu kartek.
Moim zdaniem powinien przestrzegac regulaminu i tak jak kazdy user za jego zlamanie wyciagac konsekwencje, jesli sam przyznaje ze wisi mu to czy jest modem czy nie i swoimi postami widocznie leje cieplym moczem na regulamin, uwazam ze powinno zostac cos zrobione w tej sprawie, poniewaz to nie jest pierwszy raz kiedy cos takiego zauwazam.
To co robi dla JPC nie ma znaczenia na tym forum, pozatym slyszalem ze JPC jest osobnym organem od strony. Na forum zas za lamanie regulaminu sa kary i powinny byc sprawiedliwie rozdzielane.
Wnioskując się na wypowiedziach niektórych userów, to chyba najlepiej będzie jak modzi i admini się sami zbanują, tylko nie wiadomo kto będzie pracował (po części) na stronie itp.
Najlepiej bedzie jak "modzi i admini" ( a w zasadzie jeden mod ) nie bedzie nagminnie lamal regulaminu forum bezkarnie, tyle (przynajmniej mi) wystarczy.


juveluck pisze:Nawet mi sie nie chce czytac waszych wypocin, jak by to napisal Venomik "żałosne" Laughing .
Zalosny jedynie jest poziom Twoich wypowiedzi, jesli dla Ciebie jasno postawione pretensje to wypociny to wspolczuje. Swoimi postami kreujesz poziom tego forum, to ze zachowujesz sie bardzo "niebiesko" to nie tylko i wylacznie Twoj problem, bo jestes tu modem i to ze nie dostajesz kartek nie dzieje sie bez powodu, swiadczy to o zaufaniu do ewentualnych moderatorow, do czego nei moza miec pretensji. Jedyne pretensje mam do Twoich postow i braku reakcji.
juveluck pisze: Co do funkcji moderatora, to ostatnio z niej zrezygnowalem i zostala mi ona przywrocona niemal na sile.
Bylo jej sie zrzec jesli Ci nie odpowiadala, zreszta rob tak dalej jak robisz a mam nadzieje ze w koncu skonczy sie bezkarne pajacowanie (inaczej tego nazwac sie nie da).
juveluck pisze: Tak wiec wychodzi na to, ze macie pecha i bedziecie musieli znosic juvelucka moderatora. Biedactwa... rotfl A jezeli mnie pozbawia funkcji, no to coz trudno, bede mial pelna swobode Cool nawet kosztem ewentualnych kartek.
Po pierwsze nie musze znosic Twoich postow lamiacych regulamin i braku szacunku dla regulaminu ktorego jako mod zobowiazany jestes bronic. Jak pozbawia Cie funkcji wtedy bede uwazal ze jeszcze nie jest tak zle i uznam ze jeszcze ktos dba o poziom tego forum. Sadzilem ze nie bedziesz w stanie sie bardziej pograzyc w moich oczach, lecz sie mylilem.

pozdr


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:29

Osobiscie zgadzam sie z tomcatmi6. Czasem tez odnosze takie wrazenie, ze juveluck za duzo sobie pozwala, naginajac przy tym regulamin. W moim przekonaniu taka osoba nie powinna pelnic funkcji Moderatora, bo to zle swiadczy o "grupie trzymajacej wladze" na forum oraz jak widac, powoduje niepotrzebne konflikty. No ale coz. Ja moge tylko wyrazic swoja opinie na ten temat :whistle:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:38

Jak sie juz wtracilem niepotrzebnie to napisze jeszcze cos od siebie. Moze wprowadzimy cos w rodzaju publicznego sadu zlego moda(w tym wypadku ciagle cos macie do juveluck). Dac ankiete na forum i czekac na wyrok, wiem, ze to moze i bardzo zalosne, ale innego wyjscia nie ma bo jak juz napisalem mod to mod, kolega kolegi wywalic nie chce i to jest normalne, ale nie dobre.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:39

Po przeczytaniu tego wszystkiego, jak również po moich własnych przygodach z juveluckiem powiem jedno. Prawdą jest, że akurat ten moderator zachowuje się wyjątkowo nie na miejscu. Kpi i obraża, podczas gdy my - zwykli, szarzy userzy za podobne rzeczy dostajemy kartki i bany. Niestety nic na to nie poradzimy, bo jak widać nic z tym nie da się zrobić. Nie lubię tylko tego, że od nas wymaga się nieskazitelnego zachowania, a od tych "uprzywilejowanych" nie.
Jak już powiedziałem. Nic na to nie poradzimy, więc chyba nie ma większego sensu poruszać tego tematu. Musimy to najzwyczajniej przecierpieć. I to przecierpieć w ciszy, bo po cholerę psuć nastrój na JP takimi rzeczami.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:46

Z mila chcecia moge go zastapic :-D


A tak na powaznie to dajmy spokoj bo jak ktos wczesniej napisal szkoda psuc atmosfery na JP.

Pozdrawiam


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:53

Bardzo rzadko wypowiadam się w sprawach poświęconych modom, ale czasami rzeczywiście niektórzy przeginają w swoich "popisach".
Myślę, że odpowiedź juvelucka na ten post mówi sama za siebie, a jakoś to, że swiergot go broni wcale mnie nie dziwi, w końcu oni tworzą tą stronę w pewnym sensie.

Jednak tak jak napisał tomcatmi6 moderatorzy powinni być przykładem dla userów, a nie wolno im łamać przepisów.

Co do samej pracy modów to również wolę nie wywlekać pewnych spraw, bo bardzo często zdarzało się, że byli równi i równiejsi na tym forum, wiem to też na swoim przykładzie i powinienem mieć trochę do powiedzenia w tej sprawie.

Do juvelucka: skoro lejesz na wszystko to po co pełnisz swoją funkcję, myślę, że "grupa trzymająca władzę", może wybrać kogoś innego na Twoją funkcję, jest na tym forum kilku adekwatnych ludzi na Twoją posadę.

Jeszcze słówko o rafale005, nie dziwie Ci się, że zrezygnowałeś z pełnienia swojej funkcji, niestety, szkoda, że czasami ciężko się dogadać z modami w sprawie pomocy czy nawet aktywnej pracy w JP, ale mnie również spotkała pewna przykrość z ich strony, a właściwie brak jakiejkolwiek odpowiedzi na moje pytania o pracę w charakterze człowieka który może zajmować się mediami, czyli różnymi filmikami itp. których mam, nie chwaląc się bardzo dużo, ale rozumiem, "milczenie oznacza odmowę".


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 19:09

Gregor del Ptasior pisze:Nic na to nie poradzimy, więc chyba nie ma większego sensu poruszać tego tematu. Musimy to najzwyczajniej przecierpieć. I to przecierpieć w ciszy, bo po cholerę psuć nastrój na JP takimi rzeczami.
Jedna uwaga tylko. Forum służy do tego, aby wymieniać na nim własne opinie. Jeśli komuś coś się nie podoba, niech o tym pisze. Po co siedzieć cicho.

No to mamy kolejną afere na JP. Ja mam mieszane uczucia. Po pierwsze juveluck wykonuje kawał dobrej roboty jako prezes JPC. I za to mu chwała. Sam wiem, że organizacja jakiejkolwiek imprezy czy wyjazdu to tysiące telefonów, jeżdżenia, załatwiania. Praca moda może być tutaj małą nagrodą za wykonywaną robote (choć podobno JP i JPC to dwie różne sprawy). Z drugiej jednak strony, jeśli sam mod mówi, że jest tu na siłe to tak jakby być piłkarzem, któremu zabroniono opuścić klubu. Bo jeśli ktoś coś ma robić na siłe, to najlepiej niech tego wcale nie robi.

Ja staram się zachować jak najbardziej neutralną pozycję. Po prostu niektórzy muszą pewne rzeczy przemyśleć, a admini powinni wkrótce wydać jakieś małe oświadczenie (w sumie, to już zależy od nich)

Pozdro


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 19:47

Lord_ Juve pisze:Jak sie juz wtracilem niepotrzebnie to napisze jeszcze cos od siebie. Moze wprowadzimy cos w rodzaju publicznego sadu zlego moda
Ukamieniują Juvelucka :rotfl:
Lord_ Juve pisze: Dac ankiete na forum i czekac na wyrok, wiem, ze to moze i bardzo zalosne, ale innego wyjscia nie ma bo jak juz napisalem mod to mod, kolega kolegi wywalic nie chce i to jest normalne, ale nie dobre.
Zrobi nam sie jeszcze z tego drugie calciopoli :roll:


Chciałbym zaznaczyć, że sam fakt, iż Juveluck jest jedną z bardziej kontrowersyjnych osób tego forum to nie powód by go zbanować. Co do wypowiedzi na temat zdarzenia z piłkarzami Torino ; mi by było żal ich kibiców no i samych ludzi którzy wtedy stracili życie. Ale jak podkreślił autor owej wypowiedzi chodziło mu o radość z rozpadu klubu. Fakt, iż przyczyna rozpadu jest dosyć smutna ale jednak zawsze to jeden rywal mniej. Wy byście sie nie cieszyli jakby Real Madryt został ogłoszony bankrutem i zdegradowany do niższych lig :whistle: :?:
Bo ja bym chyba orgazmu dostał. Zwłaszcza jakbym zobaczył morde Capello po takim zdarzeniu :D

Co do tego http://img451.imageshack.us/img451/4896/jp1ze4.jpg
Ja nie widze w tym jakiegokolwiek złamania regulaminu. Każdy może to sobie odebrać na własny sposób. Jak dla mnie jest to w pewnym stopniu ironia skierowana w kierunku Rafała oraz wiadomość mająca na celu poinformowaniu użytkowników ile pozostało do relacji. Tak więc bądź co bądź do dyskusji wnosi. Uboga w treść ale jakież przesłanie 8)


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 20:27

mJaUcViEej pisze:Forum służy do tego, aby wymieniać na nim własne opinie. Jeśli komuś coś się nie podoba, niech o tym pisze. Po co siedzieć cicho.
To prawda. Ale niestety są sytuacje, kiedy ile byś nie pisał, to jest to równoznaczne z waleniem głową w mur. Ta chyba do tych należy.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 20:32

Lord_ Juve pisze:Jak sie juz wtracilem niepotrzebnie to napisze jeszcze cos od siebie. Moze wprowadzimy cos w rodzaju publicznego sadu zlego moda(w tym wypadku ciagle cos macie do juveluck). Dac ankiete na forum i czekac na wyrok, wiem, ze to moze i bardzo zalosne, ale innego wyjscia nie ma bo jak juz napisalem mod to mod, kolega kolegi wywalic nie chce i to jest normalne, ale nie dobre.
nie ma oczywiscie szans aby takie cos powstalo. Strona jest wlasnoscia osob ktore ja tworza i oni wybieraja moderatorow.

Demokracja na tym forum nie wyjdzie


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 21:03

juveluck pisze:To nie szlo tak, wiec jak nie wiesz to nie probuj cytowac, cwaniaczku. A fakt, ze druzyna sie rozpadla jest rzecza fajna, ze stalo sie to w taki czy inny sposob to juz nie moja wina.
dla mnie to jest niezrozumiale ja bym wolal zeby ciagle to byla wielk druzyna a fakt, ze jest z tego samego miasta napawalby do jeszcze wiekszej dumy po zwyciestwie. podobnie jak 2 druzyny z Mediolanu i Turyn bylby wielki we Wloszech. Co do przyczyny upadku Torino to powinno byc Ci jeszcze smutniej... to byla tragedia nie tylko dla kibicow ale przede wszytkim dla rodzin tych pilkarzy.
co do tematu to faktycznie sa rowni i rowniejsi mi tam osobiscie w chwili obecnej malo to przeszkadza szczegolnie komentarze juvelucka, ktorego pomimo jego bezczelnosci lubie :wink: FORZA JUVE


Juve per Sempre
Zablokowany