O moderatorach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 23:33

mati__________ pisze:Łamie regulamin ... dla mnie to jego sprawa.
Dobrze ze tylko dla Ciebie. To jest jeden z powodow takiej a nie innej sytuacji na forum.
A teraz z innej beczki.Zamiast pisać taką ilość zbędnych postów wzięli byśmy się za kibicowanie, poszerzanie wiedzy o Juve czy coś innego.
Wybacz, ale moj wolny czas przeznacze na to co mi odpowiada. Jesli mam ochote pokazac pewien problem to go pokazuje i dziekuje za rade ale nie chce mi sie aktualnie poszerzac wiedzy o Juve, bo robie to codziennie dowiadujac sie nowych rzeczy. Jesli u Ciebie kibicowanie Juve wlacza sie w jakichs momentach to spoko, Twoj biznes.
Zobaczcie, Juveluck kibicuje Juventusowi, Wt kibicujecie Juvetusowi, po co się kłócić ?
Czy On przeszkadza wam w kibicowaniu ? Mnie nie.
Mi nie przeszkadza w kibicowaniu (zreszta nie mam pojecia jakby mial to robic ._.) tylko uwazam ze bylo niesprawiedliwe to ze nie ponosil zadnej kary. Mam nadzieje ze juz rozumiesz o co mi chodzilo?
Aha, jeżeli komuś tu bardzo źle i chce sprawiedliwości - nikt tu nikogo na siłę nie trzyma
Gratuluje podejscia, cale szczescie nie wszyscy tutaj takie maja. I nie Ty jestes od tego zeby mi mowic czy mnie tu ktos trzyma i dawania swoich zlotych rad ktore nie maja zadnego sensu.
mil015 pisze:po pewnym czasie (od oświadczenia juvelucka, w którym to mowi, że się poprawi) sprawa mnie zaczyna śmieszyć, a dokładniej zachowanie tomcatmi6.
Przeczytaj moj post po "oswiadczeniu" juvelucka i zobacz o co mi chodzilo, jesli nadal uwazasz ze wciaz o to samo to nic nie poradze. Chodzilo mi o to ze zaprzeczal swoim slowom sprzed kilkunastu godzin.
Nie wiem już o co ci (tomcatmi6) chodzi, myślę, że zalozenie tego tematu wiązało się z tym, że chciałes usłyszec, jakies zapewnienia od juvelucka,
Mylisz sie, chodzilo mi glownie o to jak zareaguja admini strony, a to co pisalem do juvelucka glownie dotyczylo sprzecznosci w deklaracjach ktore wyglaszal a ktore mnie trohe smieszyly. Od juvelucka nie chce nic slyszec bo akurat niewiele mnie obchodzi co on ma do powiedzenia.
Mam pytanko, tomcatmi6 - czy ty jestes jakims prorokiem? czy jakims magiem?
Po prostu potrafie wyciagac wnioski z tego ze sytuacja powtarzala sie juz kilkukrotnie (co zreszta napisal Martin).
Nie podoba mi się jednak twoje pozniejsze zachowanie, w którym starasz sie byc rycerzem-prorokiem i mowisz "za wczas" - ja wierzę w to co powiedział juveluck, a jak jakims sposobem się to nie sprawdzi to wtedy mozesz go za to skrytykowac, a puki co lepiej siedz cicho, jak masz mowic na juvelucka o czymś czego jeszcze nie zrobił
Nic nie poradze ze nie podoba Ci sie moje zachowanie, nie pisze tych postow aby komukolwiek sie przypodobac (jak niektorzy) czy zdobyc posluch wsrod userow, bo na tym mi niezbyt zalezy. Predzej chodzi o wyrazenie wlasnego zdania na ten temat, co zreszta uczynilem popierajac moje posty przykladami sprzecznosci. Bede pisal co uznam za stosowne, póki nie lamie regulaminu.
Gregor del Ptasior pisze:Ale po cholere teraz każdy ma sie rozpisywać ??? Co to wnosi ??? Wam się nie da dogodzić !!! Jak gość pyskuje, to wszyscy narzekacie. Jak napisał, że już się uspokoi, to też jest źle !!! No to równie dobrze mógł Was zbesztać, jak to robił dotychczas. Efekt byłby taki sam.
Rowniez nie wiem co to wnosi, dla mnie juz sprawa sie poki co zakonczyla, osiagnalem to co zamierzalem. Moim zdaniem rowniez nie ma co juz pisac w tym temacie, bo juz zaczynaja sie posty posmarowane gruba warstwa wazelinki.

Dziwie sie ze kilka osob nie majac nic do powiedzenia na temat komentuje sama dyskusje, moim zdnaiem jest to zupelnie zbedne, bo nie wprowadza nic nowego do tematu. Mam nadzieje ze nie urazilem nikogo, nie bylo to moim zamiarem. Teraz pozostaje tylko czekac i miec nadzieje ze ten topic juz nie bedzie uzywany.
pozdr


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 09:12

Tomcatmi, faktycznie nie wiem juz o co tobie chodzi. Rozmawialem wczoraj przez telefon z juveluckiem. Wyjasnilem mu kwestie tego nabiajania oraz inne, ktore ewidentnie łamały regulamin. Wyjasnilem, ze moderator powienien swiecic przykladem. Rozmowa byla krótka ale konkretna. I moge cie zapewnic, ze nie byl to tylko monolog z mojej strony, ale wymiana zdan i pogladow na ten temat.
Obaj doszlismy do wniosku, ze juveluck nadal bedzie moderatorem i bedzie musial po prostu kontrolowac sie bardziej w niektorych momentach. Bo zmieniac sie przez forum nikt nie ma zamiaru. Nawet ja. A ty?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 10:01

Ja juz zakonczylem rozmowe w tym temacie, jak juz napisalem udalo im sie osiagnac cel. Moje posty po deklaracji byly spowodowane tym ze juveluck piszac do jednego z userow, zasugerowal jakby ktos mu wmawial to ze nie zalezy mu na modzie. Ja tylko pokazalem ze on sam to powiedzial i tyle, nie bylo to zbytnio zwiazane z cala sprawa, to bylo po prostu zwrocenie uwagi na wycofanie sie z niektorych rzeczy ktore byly mowione i proba zmiany faktow. Ale to juz jest niewazne. Koncze swoj udzial w tym topicu, przynajmniej na razie i jesli cos bedzie kiedys nie tak, nie omieszkam sie tutaj omowic sprawy.
pozdr


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 12:39

Widze tomcatmi6 ze jetes zamkniety na wszystko co pisza do ciebie inne osoby i z klapami na oczach ciagniesz swoja wojenke. Po raz 3 napisze, iz fakt ze napisalem, ze funkcja moda zostala mi przywrocona niemal na sile, z akcentem na niemal, nie oznacza, ze ja ta funkcje sprawuje na sile. Poznal bys sytuacje i bys juz takich glupot nie wypisywal. Jestes juz naprawde bardzo nudny...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:06

A ja po raz ostatni apeluję... Zamknijcie ten temat, bo niektórzy są już do zrzygania nudni. Zaczyna to przypominać sąd nad czarownicą. A tą chyba Juveluck nie jest, co nie? Wszystko co trzeba (a nawet więcej) zostało już powiedziane. Ileż można ?? :angry:


tomekmacniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2004
Posty: 3
Rejestracja: 23 października 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:08

Swiergot tez zlamal regulamin , na chacie. Zwrócilem sie z tym do innego modertatora, ale on powiedzial zeby to olac. Jesli tak dalej bedzie to nie ma co. Administratorzy tej strony, ruszcie sie i zatrunijcie normalne osoby, a nie przypadkowych internetowych cwaniakow .


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:18

Gregor del Ptasior pisze:A ja po raz ostatni apeluję... Zamknijcie ten temat, bo niektórzy są już do zrzygania nudni. Zaczyna to przypominać sąd nad czarownicą. A tą chyba Juveluck nie jest, co nie? Wszystko co trzeba (a nawet więcej) zostało już powiedziane. Ileż można ?? :angry:
Jezeli tomcatmiego i kilka innych osob pisanie tych rzeczy uspokaja i poprawia im samopoczucie (a tak zaczynam to odbierac) to niech sobie pisza :P Ja juz swoje napisalem, pozniejsze wypociny tomcatmiego pomnie splywaja.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:22

tomekmacniak pisze:Swiergot tez zlamal regulamin , na chacie. Zwrócilem sie z tym do innego modertatora, ale on powiedzial zeby to olac. Jesli tak dalej bedzie to nie ma co. Administratorzy tej strony, ruszcie sie i zatrunijcie normalne osoby, a nie przypadkowych internetowych cwaniakow .
Nawet sobie nie wyobrażasz jak często łamię regulamin na chacie (a konkretnie w moim mieszkaniu w bloku), na przykład przed chwilą, kiedy głośno myślałem o Twojej inteligencji :lol:


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:27

tomekmacniak pisze:Administratorzy tej strony, ruszcie sie i zatrunijcie normalne osoby, a nie przypadkowych internetowych cwaniakow .
Ha ! wreszcie ktos poza mną poznał sie na swiergocie, ukamieniować tego internetowego cfaniaka :!: :!: :!: :rotfl:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:34

Siewier pisze:
tomekmacniak pisze:Administratorzy tej strony, ruszcie sie i zatrunijcie normalne osoby, a nie przypadkowych internetowych cwaniakow .
Ha ! wreszcie ktos poza mną poznał sie na swiergocie, ukamieniować tego internetowego cfaniaka :!: :!: :!: :rotfl:
nie ciesz się tak zbyt wcześnie :lol:

Do rzeczy
tomekmacniak pisze:Swiergot tez zlamal regulamin , na chacie. Zwrócilem sie z tym do innego modertatora, ale on powiedzial zeby to olac. Jesli tak dalej bedzie to nie ma co. Administratorzy tej strony, ruszcie sie i zatrunijcie normalne osoby, a nie przypadkowych internetowych cwaniakow .
To ja na czacie rozmawiałem z kolegą tomekmacniak. Tyle, że zaczyna się troche mieszać w zeznaniach, poniewaz mnie mówił, iż regulamin złamał... Siewier ( :lol: ). Teraz przewija się nick swiergota, więc ja już nie za bardzo rozumiem :P

Pozatym nie napisałem, abyś olał sprawę. To Ty użyłes tego określenia. Ja napisałem, że jeśli rzeczywiście było to coś powaznego, to powinieneś zgłosić się do któregoś z administratorów. Jednak jeśli była to jakaś drobnostktka to powinieneś dać sobie spokój i zapomnieć o tym bo nie warto robić znów zamieszania.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:38

siewier,swiergot .... a moze siewiergot ? :lol:

a ten INCYDENT to aby w tym roku byl czy zostal wyciagniety ot tak na potrzebe owego tematu ?
Mnie ani na polchacie ani na chacie u swiergota nie bylo bardzo dawno, dlatego nie przypominam sobie czegos takiego :)


EDIT : To dla ciebie zaszczyt swiergotku 8)
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2006, 13:41 przez Siewier, łącznie zmieniany 3 razy.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 13:39

UlTrAs pisze:Tyle, że zaczyna się troche mieszać w zeznaniach, poniewaz mnie mówił, iż regulamin złamał... Siewier ( :lol: ). Teraz przewija się nick swiergota, więc ja już nie za bardzo rozumiem :P
Nawet nie wiesz jak bardzo mnie boli, że ludzie mylą mnie z tym... Siewierem 8)


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 14:42

To ja na czacie rozmawiałem z kolegą tomekmacniak. Tyle, że zaczyna się troche mieszać w zeznaniach, poniewaz mnie mówił, iż regulamin złamał... Siewier ( ). Teraz przewija się nick swiergota, więc ja już nie za bardzo rozumiem
Ja bym na wszelki wypadek obu zbanowal :prochno:


Sabotażysta !
/siewiergot :prochno:


Zablokowany