-- Darowizny na rzecz JuvePoland --

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 12:33

Ja mam jedno pytanie
Otóz sprawa wygląda tak: obiecałem sobie, że od każdej wypłaty określona kwota będzie trafiała na serwer JP. Ale pomyślałem sobie, że koszulki w sklepiku są fajne więc może kupię sobie koszulkę.
Dlatego chciałbym spytać czy z kupionej koszulki zarobione pieniądze trafiają także na serwer i (jeśli jest możliwe otrzymanie takiej informacji na priwa) jaka to jest kwota.
Bo jeśli byłoby to parę groszy to ja już wolę wpłacić pieniądze na konto, bez żadnych udziwnień.
Z góry przepraszam za prośbe, jeśli trochę z nią przesadziłem :)


Dirty mind
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 20:37

O których koszulkach mowisz?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 22:48

ja mam tylko jedna sugestie a mianowicie na wszystkich stronach ktore ktore widzialem ze, zbierały pieniadze byla podana suma a na naszej niestety tego nie ma wiec userzy nawet nie wiedza ile moga wplacic bo nie zdaja sobie sprawy jaka suma jest zbierana

pozdro


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 22:51

Trzeba jak najwięcej, każda złotówka zapewne się liczy i zapewniam cię, że nadwyżki też nie będzie, bo z tego co wiem utrzymanie jest dość drogie i kasa będzie przechodziła na nastepcy miesiąc. Jeśli nie mam racji to prosze o poprawenie mnie.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2007, 23:05 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 22:59

Jeśli będziemy mogli sobie pozwolić na inne wykorzystanie nadwyżki to na pewno pójdzie to na jakieś nagrody dla fanów... Na początku na pewno będzie tak jak mówisz czyli wszystko będzie przekazywane na kolejny miesiąc.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Kasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2006
Posty: 3
Rejestracja: 03 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2007, 23:02

Ja mam pytanko...sprawa jest taka, że nie mam swojego konta bankowego, ale chciałbym pomóc przez wpłatę na zasadzie przelewu pocztowego...i stąd moje pytanie: jakie wtedy byłyby zasady? Czy trzeba byłoby wysyłać pieniądze z dopiskiem w którym umieszczony jest nasz nick...?


UNDICI LEONI
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2007, 09:17

Wyślij maila na adres dotacje@juvepoland.com podając:
- Imię i nazwisko
- nick na forum jeśli posiadasz
- mail zwrotny
- kwotę jaką przelałeś na konto JuvePoland
- numer konta z którego wykonany został przelew

Właśnie? Można wpłacić za pomocą przelewu pocztowego?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2007, 09:19

Oczywiście, wtedy wystarczy podać miejsce, z którego bylo przelewane (miejsce zamieszkania, badz miejscowosc)... Chodzi o to, zebysmy mogli szybko zidentyfikować przelew i połączyć go bez problemów z mailem jaki dostaniemy od uzytkownika.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 16:55

Czyli w losowaniu będzie można wziąść udział jedynie poprzez wpłatę na konto? A "darowizny" za pomocą Juve SMS nadal pozostają anonimowe?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2007, 17:09

VariaTH pisze:Czyli w losowaniu będzie można wziąść udział jedynie poprzez wpłatę na konto? A "darowizny" za pomocą Juve SMS nadal pozostają anonimowe?
Tak.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 11:45

W związku z informacją która kilka dni temu pojawił się na stronie pomyślałem, że warto byłoby odświeżyć ten temat. Mam na myśli oczywiście kwestie dotacji na opłaty serwera. Chciałbym otrzymać odpowiedz na pomysły które zaproponowałem w rozmowie pod newsem. Na ile są mozliwe do zrealizowania i czy z Waszego punktu widzenia jest w ogóle sens wprowadzania takich nowości?
Inny pomysł... zauwazyłem, że sporo osób irytuje się kiedy przy ich nicku widnieje zółta kartka albo nawet 2 kartki. Kiedyś na forum pojawił sie pomysł wykupywania kartek który został jdnak odrzucony. Proponuje wobec tego aby osoba ktorej kartka tak bardzo dokucza wpłaciła smsem określoną sumę na konto JP a w zamian za to wspomniana kartka została by usunięta przy nicku ale zachowana w pamięci. Tak że kolejne dwie=k.czerwona.
Przed chwilą kliknąłem sobie na zakładkę Typer->Klasyfikacje->Juventus->Liczba uczestników 997

Tutaj pojawia się moja kolejna propozycja. Aby każda osoba która będzie chciała wziąć udział w zabawie AKTYWOWAŁA usługę typer. Nawet gdyby aktywacja kosztowała 1 zł! biorąc pod uwagę liczbę uczestników to daje bardzo wysoką sumę.
:)


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 16:20

Pomysł z kartkami jak już w tym temacie pisaliśmy odpada.

Co do typera to był,jest i będzie darmowy.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 16:59

Wcześniej raczej była mowa o całkowitym wykupywaniu kartek a ja tego nie miałem na myśli w swojej wypowiedzi.

Nawiązując do typera który był, jest ale czy musi być "darmowy"? Sugerujesz że złotówka to dużo? Najlepsi pod koniec sezonu w tej zabawie otrzymują nagrody a prawda jest taka za coś trzeba chyba je zafundować?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:05

-Lucas- pisze:Wcześniej raczej była mowa o całkowitym wykupywaniu kartek a ja tego nie miałem na myśli w swojej wypowiedzi.
Wiem o czym była mowa,oba pomysły odpadają.
-Lucas- pisze:Nawiązując do typera który był, jest ale czy musi być "darmowy"? Sugerujesz że złotówka to dużo? Najlepsi pod koniec sezonu w tej zabawie otrzymują nagrody a prawda jest taka za coś trzeba chyba je zafundować?
Nic nie sugeruje,po prostu typer póki co jest darmowy i nic nie wskazuje na to,żeby się to miało zmienić.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:13

Luz jak tam wolicie ja tylko zaproponowałem co nie zmienia faktu, że tym sposobem można by uzbierać ciekawą sumkę nie narażając zbytnio na wydatki finansowe użytkowników JP. Jak życie pokazuje 100% funduszy na serwer jest bardzo cieżko uzbierać a na wielkoduszność userów nie można niestety do końca liczyć.

Mam jeszcze takie pytanko, otóż czy usługę JUVE SMS można wykupic poprzez wpłatę na konto? Wolałbym aby cała suma trafiała do skarbonki JP a nie tylko 2,70zł...


Obrazek
ODPOWIEDZ