-- Darowizny na rzecz JuvePoland --

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2006, 22:06

Lista osób jest już dostępna...

LISTA OSÓB - KLIKNIJ


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
dzida88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2006, 16:59

Mam małe sprostowanie, mianowicie jestem na liście darczyńców ale zły nick jest napisany. Pewnie facetka na poczcie niewyraźnie zapisała, ponieważ powinno być nie "dzida8" tylko "dzida88" :)

Poprawione.
/Siewier


Sir Dzida
Borowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 17:42

Nie wiem, czy pisaliscie juz o tym, ale skoro to serwer dedykowany, moze zastanowcie sie nad sprzedaza kont email Nick@juvepoland.com moze sie paru chetnych znajdzie, a zawsze to jakis grosz ;)


For the world to know
That HOPE will not die
When angel deserve to die...
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 18:00

Te konta nie są na sprzedaż.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2006, 09:33

A w jakim momencie są wypłacane pieniądze za bannery?
I ile się do tej pory uzbierało (jeśli nie jest to okryte jakąś tajemnicą)?
Mam nadzieję że nie rozmywam tematu :wink:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2006, 16:33

Dzisiejszego, niezbyt słonecznego dnia, miła pani w okienku pocztowym powiedziała mi, iż jeśli chce mieć pewność by moja wpłata dotarła do adresata, powinienem poza nazwiskiem oraz numerem konta podać także nazwę miejscowości. Ponieważ uznałem, że 10zł piechotą nie chodzi ( całe 2% oczekiwanej dotacji :wink: ), postanowiłem się wpierw dowiedzieć co i jak, a potem ponownie odwiedzić Pocztę Polską. Oczekuję odpowiedzi, sądzę że to dosyć ważne :)

Kolejna sprawa - na pewno był już taki pomysł, jednakże nie mam czasu by wertować dokładnie 6 poprzednich stron, stąd przedstwię tu swoją propozycję. Mianowicie, chodzi mi o to by do składek JPC dołożyć, załóżmy, 5zł. W pozoru niewielka kwota, daje jednak co najmniej 2 miesiące serwera z góry opłacone, zważywszy na ilość członków stowarzyszenia. Wiem, nie raz nie dwa, było mówione iż domena juvepoland.com ( czy też .eu jak kto woli ) to zupełnie inne para kaloszy niż JPC. Wiadomo też jednak, że gdyby nie juvepoland.com, stowarzyszenie nigdy ( albo w takich rozmiarach i formie ) by nie zaistniało. Mogłoby ono przekazywać więc darowizny na stronę, ze swoich składek, lub po jakimś prawnym związaniu obu podmiotów - JPC była by jednym z organów finansujących Juvepoland. Nie znam dokładnej sytuacji, nie jestem też ekspertem w dziedzinie prawa :D Ale ten pomysł ma chyba jakieś realne podstawy?


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2006, 16:40

1. Poznań.
2. Odpada. Nikt nie będzie zmuszany do finansowania JP.


Obrazek
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2006, 00:35

Swiergot pisze:1. Poznań.
Dzięki, dopiero się skapnąłem, że to Martin :D
Swiergot pisze:2. Odpada. Nikt nie będzie zmuszany do finansowania JP.
Moim zdaniem na tą sprawę można spojrzeć też z innej strony. Jak mniemam, strona stowarzyszenia korzysta z tego samego dedykowanego serwera co JP, jest to jak najbardziej naturalne. Wiąże się z tym to, że JPC powinna, ma wręcz taki obowiązek, współfinansować przynajmniej w minimalnym stopniu serwer. Dlatego też, nawet mała symboliczna opłata, byłaby chyba uzasadniona. Strona JuvePoland Club jest jedyną formą komunikacji stowarzyszenia z jego członkami, dlatego powinniśmy jako JPC również łożyć na serwer. Nie ma tutaj więc mowy o zmuszaniu do finansowania JP, ale o finansowaniu ze składek działalności JPC, jaką jest m.in. prowadzenie własnej witryny w internecie. Zresztą, na Zlocie odbędzie się Walne Zgromadzenie, można więc poruszyć tą kwestię.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2006, 21:29

Moze to i malo zwiazane z tematem, ale napiszę to tu bo nie wiem gdzie. Mianowicie, slyszalem, ze wysylajac smsa na serwis Juve mozna tym samym dofinansowac JuvePoland czy to prawda?
A jeszcze coś, dostałem smsa zwrotnego, że mam ten serwis i ze zostało mi jeszcze 18 wiadomosci sms, ale do tej pory(to jest jakieś 2 tyg) nie dostałem ani jednego smsa z tego tytulu, czy to normalne :?:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 07:18

Lord_ Juve pisze:Moze to i malo zwiazane z tematem, ale napiszę to tu bo nie wiem gdzie. Mianowicie, slyszalem, ze wysylajac smsa na serwis Juve mozna tym samym dofinansowac JuvePoland czy to prawda?
A jeszcze coś, dostałem smsa zwrotnego, że mam ten serwis i ze zostało mi jeszcze 18 wiadomosci sms, ale do tej pory(to jest jakieś 2 tyg) nie dostałem ani jednego smsa z tego tytulu, czy to normalne :?:
Jest to mozliwe tylko wtedy gdy wyslales smsa na serwis MECZ a nie JUVE. W pierwszym serwisie wysylamy wyniki meczow Juve (a te jak wiadomo rozpoczną się dopiero od nowego sezonu), a w drugim otrzymujesz skrotowe newsy dotyczace Juve. Zatem calkiem mozliwe ze twoj numer jest w serwisie MECZ. Jesli chcesz sie dokladnie dowiedziec podaj mi na priva swoj numer komorki a my to sprawdzimy w systemie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 14:15

Martin pisze:
Lord_ Juve pisze:Moze to i malo zwiazane z tematem, ale napiszę to tu bo nie wiem gdzie. Mianowicie, slyszalem, ze wysylajac smsa na serwis Juve mozna tym samym dofinansowac JuvePoland czy to prawda?
A jeszcze coś, dostałem smsa zwrotnego, że mam ten serwis i ze zostało mi jeszcze 18 wiadomosci sms, ale do tej pory(to jest jakieś 2 tyg) nie dostałem ani jednego smsa z tego tytulu, czy to normalne :?:
Jest to mozliwe tylko wtedy gdy wyslales smsa na serwis MECZ a nie JUVE. W pierwszym serwisie wysylamy wyniki meczow Juve (a te jak wiadomo rozpoczną się dopiero od nowego sezonu), a w drugim otrzymujesz skrotowe newsy dotyczace Juve. Zatem calkiem mozliwe ze twoj numer jest w serwisie MECZ. Jesli chcesz sie dokladnie dowiedziec podaj mi na priva swoj numer komorki a my to sprawdzimy w systemie.
Wszystko sie wyjasnilo, wczoraj dostalem smsa o tym, że mlodziki Juve wygrali wiec chyba na pewno mam serwis Juve, a swoją drogą dlaczego tylko przez MECZ mozna zasilic JuvePoland :?:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 14:27

Lord_ Juve pisze:a swoją drogą dlaczego tylko przez MECZ mozna zasilic JuvePoland :?:
Kto tak powiedział?


Obrazek
alfonsoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 19
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 14:38

Lord_ Juve pisze:
Martin pisze:
Lord_ Juve pisze:Moze to i malo zwiazane z tematem, ale napiszę to tu bo nie wiem gdzie. Mianowicie, slyszalem, ze wysylajac smsa na serwis Juve mozna tym samym dofinansowac JuvePoland czy to prawda?
A jeszcze coś, dostałem smsa zwrotnego, że mam ten serwis i ze zostało mi jeszcze 18 wiadomosci sms, ale do tej pory(to jest jakieś 2 tyg) nie dostałem ani jednego smsa z tego tytulu, czy to normalne :?:
Jest to mozliwe tylko wtedy gdy wyslales smsa na serwis MECZ a nie JUVE. W pierwszym serwisie wysylamy wyniki meczow Juve (a te jak wiadomo rozpoczną się dopiero od nowego sezonu), a w drugim otrzymujesz skrotowe newsy dotyczace Juve. Zatem calkiem mozliwe ze twoj numer jest w serwisie MECZ. Jesli chcesz sie dokladnie dowiedziec podaj mi na priva swoj numer komorki a my to sprawdzimy w systemie.
Wszystko sie wyjasnilo, wczoraj dostalem smsa o tym, że mlodziki Juve wygrali wiec chyba na pewno mam serwis Juve, a swoją drogą dlaczego tylko przez MECZ mozna zasilic JuvePoland :?:
Martin to powiedział
Ale mozna nietylko przez sms np po wpłacie na konto, no i przez payU


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 14:45

alfonsoo pisze:
Lord_ Juve pisze:
Martin pisze:
Jest to mozliwe tylko wtedy gdy wyslales smsa na serwis MECZ a nie JUVE. W pierwszym serwisie wysylamy wyniki meczow Juve (a te jak wiadomo rozpoczną się dopiero od nowego sezonu), a w drugim otrzymujesz skrotowe newsy dotyczace Juve. Zatem calkiem mozliwe ze twoj numer jest w serwisie MECZ. Jesli chcesz sie dokladnie dowiedziec podaj mi na priva swoj numer komorki a my to sprawdzimy w systemie.
Wszystko sie wyjasnilo, wczoraj dostalem smsa o tym, że mlodziki Juve wygrali wiec chyba na pewno mam serwis Juve, a swoją drogą dlaczego tylko przez MECZ mozna zasilic JuvePoland :?:
Martin to powiedział
Nieprawda. Przeczytaj dokładnie - Lord_Juve pytał dlaczego nie dostaje smsów.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2006, 15:23

Przepraszam, trochę namieszałem, wczoraj pytałem dlaczego nie dostaje, ale okazało się, że dostaję(dostałem informację o wygranej naszych młodych). Następnie zapytałem się czy przez serwis Juve zasila się konto JuvePoland. Martin w odpowiedzi napisał, że tylko za pomocą serwisu MECZ mozna dofinansowac JP a ja się pytam dlaczego TYLKO za pomocą MECZ a nie JUVE :?:


ODPOWIEDZ