-- Darowizny na rzecz JuvePoland --

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:17

Złotówka od osoby w typerze daje 1000 złotych. Na wiele to nie starczy, a opłata z przelew to połowa albo nawet całość tej złotówki. Nie warte zachodu. Jeżeli natomiast mielibyśmy brać więcej za typera, to już nie byłoby tysiąca osób.

Serwis SMS może być wykupiony tylko w taki sposób jak jest teraz.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:34

swiergot pisze:Złotówka od osoby w typerze daje 1000 złotych. Na wiele to nie starczy, a opłata z przelew to połowa albo nawet całość tej złotówki. Nie warte zachodu. Jeżeli natomiast mielibyśmy brać więcej za typera, to już nie byłoby tysiąca osób.
Z tego co zauważyłem miesięczna opłata za serwer kosztuje około 500 zł. Wynika z tego, że roczna opłata wynosi 6000 tys zł i Ty mówisz że 1000 zł to mało? :idea: Ewentualna opłata za typera nie musi wynosić 1 zł bo to był tylko przykład. Nawet gdyby w zabawie nie brało udziału tysiąc osób to myślę że warto byłoby sprubować. W celu ułatwienia realizacji opłat mozna by otworzyć popularne internetowe konto bankowe w Mbanku poniewaz posiadaja bardzo niskie prowizje w wysokości 50gr i nie pobierają opłat za prowadzenie rachunku.
swiergot pisze:Serwis SMS może być wykupiony tylko w taki sposób jak jest teraz.
Szkoda.


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:45

-Lucas- pisze:Z tego co zauważyłem miesięczna opłata za serwer kosztuje około 500 zł. Wynika z tego, że roczna opłata wynosi 6000 tys zł i Ty mówisz że 1000 zł to mało? :idea:
Nie powiedziałem, że to mało, tylko że na wiele nie wystarczy. Zresztą nie ma sensu rozmawiać o tej złotówce, taka konfiguracja jest zupełnie bez sensu.
-Lucas- pisze:Ewentualna opłata za typera nie musi wynosić 1 zł bo to był tylko przykład. Nawet gdyby w zabawie nie brało udziału tysiąc osób to myślę że warto byłoby sprubować.
Typer jest fajny, bo jest darmowy i każdy może się sprawdzić. Jeżeli trzeba będzie za niego zapłacić, to pewnie zostanie ze sto osób (wariant optymistyczny). Licząc sto osób, powiedzmy 5 zeta na łebka, to jest 500 zeta, co na wiele nie wystarczy i jest to za mało, aby dla tej sumy uśmiercać naszego typera.
-Lucas- pisze:W celu ułatwienia realizacji opłat mozna by otworzyć popularne internetowe konto bankowe w Mbanku poniewaz posiadaja bardzo niskie prowizje w wysokości 50gr i nie pobierają opłat za prowadzenie rachunku.
50 gr od zewnętrznych przelewów wychodzących z rachunku w mBanku, nie od przelewów przychodzących. W niczym to nie pomoże.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 18:12

swiergot pisze:
-Lucas- pisze: Z tego co zauważyłem miesięczna opłata za serwer kosztuje około 500 zł. Wynika z tego, że roczna opłata wynosi 6000 tys zł i Ty mówisz że 1000 zł to mało? :idea:
Nie powiedziałem, że to mało, tylko że na wiele nie wystarczy. Zresztą nie ma sensu rozmawiać o tej złotówce, taka konfiguracja jest zupełnie bez sensu.
Mieć a nie mieć 1000 zł to jest róźnica. Myslałem raczej o kwocie aktywacyjnej w wysokości 3 zł.
swiergot pisze:
-Lucas- pisze:Ewentualna opłata za typera nie musi wynosić 1 zł bo to był tylko przykład. Nawet gdyby w zabawie nie brało udziału tysiąc osób to myślę że warto byłoby sprubować.
Typer jest fajny, bo jest darmowy i każdy może się sprawdzić. Jeżeli trzeba będzie za niego zapłacić, to pewnie zostanie ze sto osób (wariant optymistyczny). Licząc sto osób, powiedzmy 5 zeta na łebka, to jest 500 zeta, co na wiele nie wystarczy i jest to za mało, aby dla tej sumy uśmiercać naszego typera.
Tak w takim razie lepiej usmiercić stronę z powodu braku funduszy,świetnie.

Dlaczego ciągle podkreslasz że to na wiele nie wystarcza? Chcecie jednym ruchem rozwiązać wszystkie problemy. To chyba zbyt optymistyczny wariant.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 18:17

Typer nie będzie płatny,wbij to sobie do głowy raz na zawsze i nie próbuj nas przekonać bo ci się to nie uda.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 18:25

-Lucas- pisze:Tak w takim razie lepiej usmiercić stronę z powodu braku funduszy,świetnie.
Nadal nie rozumiesz? Właśnie uśmierceniu strony chcemy zapobiec. Co z tego, że będziemy mieć 1000 zeta, skoro nie będzie użytkowników. Nie ma użytkowników, nie ma strony.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 18:35

Może Cie to zdziwi ale rozumiem jednak nie uwazam aby doprowadziło to do usmiercenia strony z reszta jesli komus zalezy na JP to na pewno zrozumiałby te działania.

Uznajmy że nie było tematu.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2007, 10:50 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 23:10

Jeśli komuś zależy na JP to wesprze nas z własnej woli, bez przymusu narzuconego wprowadzeniem opłat za uczestnictwo w typerze.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2007, 07:47

@-lucas-: to ja jeszcze dołoże swoje parę groszy. Typer ma taką popularność bo jest darmowy. Gro użytkowników zrezygnowałoby z niego widząc, ze musi po zarejestrowaniu smignąć do banku i wpłacić 1, 2, 3 czy 5 złotych. W sieci jest pełno darmowych typerow, gdzie nagrody są o niebo lepsze. Tylko dlatego, ze są sponsorzy. Naprawde wierzysz, ze to by chwycilo? Rownie dobrze mozemy zamknac strone i otwierac ja tylko dla tych co to nam kase na konto przesłali.
Mam nadzieje, ze ta argumentacja do Ciebie dotarła :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2007, 10:50

Dobrze już dobrze nie krzyczcie na mnie przeciez nic złego nie zrobiłem i niczego nie popsułem :snooty: Zobaczymy jak z czasem bedzie wyglądała sytuacja finansowa JP.


Obrazek
Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2007, 20:03

Ja mam takie pytanko:
Z początkiem lutego byłbym w stanie przeznaczyć pewną kwote na JP.
Nie prowadze konta bankowego, bo i nie mam takiej potrzeby. Jednak pieniądze chciałbym przelać za pomocą banku i tu moje zapytanie:
Wydaje mi się, że do nazwy odbiorcy niezbędny jest jeszcze dokładny adres, a nie ma o nim mowy w temacie dotyczącym dotacji JP: http://www.juvepoland.com/text.php?id=593
Być może się myle, w takim razie prosze mnie poprawić :-D
Drugie pytanie: Odnośnie dopisku
Dotacja JuvePoland czy ma on się znaleźć w nazwie odbiorcy, czy w tytule przelewu?

Chyba mam problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem :| :oops:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2007, 20:59

Del Rajko pisze:Wydaje mi się, że do nazwy odbiorcy niezbędny jest jeszcze dokładny adres, a nie ma o nim mowy w temacie dotyczącym dotacji JP: http://www.juvepoland.com/text.php?id=593
Być może się myle, w takim razie prosze mnie poprawić :-D
Imię i nazwisko spokojnie wystarczy :)
behemot pisze:Konta bankowego nie mogłeś pomylić, numery są tak skonstruowane, zawierają w sobie także kodsprawdzający poprawność.
Del Rajko pisze:Drugie pytanie: Odnośnie dopisku
Dotacja JuvePoland czy ma on się znaleźć w nazwie odbiorcy, czy w tytule przelewu?
Najlepiej w rubryce tytuł przelewu.


Obrazek
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 08:03

A ja mam małą prośbę do adminów: staram się regularnie jakieś sumy na JP wpłacać i robię to przez Inteligo. Jednak stronka niestety odrzuca mi małe litery i automatycznie robi z nich duże. Dlatego w tytule zamiast prawidłowego nicku "jt10" dostajecie "JT10".
Wiem, ze to dosyć mało istotna sprawa, ale w wolnej chwili możecie to poprawić na liście darczyńców :)
pozdrawiam


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2007, 08:52

jt10 pisze:A ja mam małą prośbę do adminów: staram się regularnie jakieś sumy na JP wpłacać i robię to przez Inteligo. Jednak stronka niestety odrzuca mi małe litery i automatycznie robi z nich duże. Dlatego w tytule zamiast prawidłowego nicku "jt10" dostajecie "JT10".
Wiem, ze to dosyć mało istotna sprawa, ale w wolnej chwili możecie to poprawić na liście darczyńców :)
pozdrawiam
Żaden problem, zostało już to poprawione.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2007, 20:12

Ja również prosil bym o zmiane mojego nicku w dziale lista darczyńców z okresu 21.03.07 - 20.04.07

nie elpajaco1 a -> el_pajaco

Dziękuję


ODPOWIEDZ