-- Darowizny na rzecz JuvePoland --

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:08

W tym topiku możecie zgłaszać swoje zapytania. Także tutaj będzie umieszczona lista darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na rzecz JuvePoland.


wake up! catch the rising sun!
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:19

Mam nadzieję, że nie dostanę za to jakiejś kartki.
Niedawno oznajmiliście, że JP przenosi się na nowy, lepszy i wydajniejszy server i, że znikną już wszelkie problemy techniczne. Tak więc co się stało? Nagle zbankrutowaliście? :)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:21

Problemy techniczne zniknęły. Liczilismy, ze umowa z reklamodawcami w zupelnosci wystarczy. Niestety rozwija sie to bardzo powoli. A tym razem nie wystarczy zaplacic 600 złotych rocznie tylko prawie 500... na miesiąc.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:22

MIKI_900 pisze:Mam nadzieję, że nie dostanę za to jakiejś kartki.
Niedawno oznajmiliście, że JP przenosi się na nowy, lepszy i wydajniejszy server i, że znikną już wszelkie problemy techniczne. Tak więc co się stało? Nagle zbankrutowaliście? :)

Owszem przenieślismy się na serwer dedykowany. Wydajny ale i także kosztowny. Nie zbankrutowaliśmy i JP nie zbankrutje nigdy. Może się jednak okazać, że nie będzie nas stać na utrzymanie serwisu, który generuje tak duzy ruch, że niegdzie nas nie chcą, a jedynym wyjściem jest serwer dedykowany. Jak na nasze warunki, drogi serwer dedykowany.


wake up! catch the rising sun!
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:45

Czy możliwe będzie wspomaganie JP za pomocą sms-ów :?:


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:51

Zawidowianin pisze:Czy możliwe będzie wspomaganie JP za pomocą sms-ów :?:
W tej chwili nie planujemy takiej możliwości. Jest to związane z dwoma aspektami. Pierwszy z nich to nadzieje, jakie pokładamy w dotacjach przez system PayU. Druga sprawa to fakt, ze smsy to cholernie nie oszczedne rozwiazanie. Około połowy idzie do operatora.

Jezeli PayU nie przyniesie skutków być może wprowadzimy płatności sms.


Wpłaty PayU dokonuje się szybko i jest to banalnie proste
Ostatnio zmieniony 17 maja 2006, 19:53 przez behemot, łącznie zmieniany 2 razy.


wake up! catch the rising sun!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:52

behemot pisze:W tym topiku możecie zgłaszać swoje zapytania. Także tutaj będzie umieszczona lista darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na rzecz JuvePoland.
Wszystko pięknie, ładnie, ale mam jedno "ale". Mianowicie pisanie otwarcie o tym kto włacił. Rozumiem, że jest to wspaniały gest, wielka pomoc dla JP, ale czy należy aż tak wyszczególniać kto dał(a co za tym idzie kto nie dał)??
Moim zdaniem wystarczy mail z podziękowaniami, przynajmniej mi wystarczyłby on.
Po co pokazywać, że jedni są lepsi bo dali? Niech to będzie anonimowe, ten kto będzie chciał dac od serca to da.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:52

Na razie nie... musimy dokladniej zbadac tą kwestię.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 19:55

Lord_ Juve pisze:
behemot pisze:W tym topiku możecie zgłaszać swoje zapytania. Także tutaj będzie umieszczona lista darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na rzecz JuvePoland.
Wszystko pięknie, ładnie, ale mam jedno "ale". Mianowicie pisanie otwarcie o tym kto włacił. Rozumiem, że jest to wspaniały gest, wielka pomoc dla JP, ale czy należy aż tak wyszczególniać kto dał(a co za tym idzie kto nie dał)??
Moim zdaniem wystarczy mail z podziękowaniami, przynajmniej mi wystarczyłby on.
Po co pokazywać, że jedni są lepsi bo dali? Niech to będzie anonimowe, ten kto będzie chciał dac od serca to da.
Rozważaliśmy wiele opcji, jak podziekować tym, którzy wpłacili. Doszlismy do konsensusu, że jakoś trzeba. Zrezygnowaliśmy jakichś rang, czy innych spraw, własnie po to by nie dzielić na lepszych i gorszych, na tych co maja i moga i na tych co nie mają i nie mogą. Jezeli chcesz dokonać wpłaty to możesz postatać anoniomy. Nie widze problemu.

Zapewniam Was, ze wszyscy jesteście dla nas jednakowo wazni i nie mamy na celu wywyzszanie kogokolwiek.

EDIT: Nigdy nie mieliśmy i nigdy nie bedziemy mieli. Bo JP to Wy. Proste. Bez Was, jak bez kibiców klubu to wszystko nie miałby sensu.


wake up! catch the rising sun!
claudia464

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 27 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:07

czy za przelew tym payu placi sie cos?? wlasnie ja bym wolal smsy zrobilibyscie takie za 60 gr i kazdy by cos wplacil bo to nie duzo a tu dam nawet ze 2 zl ale jak mam placic kolejne 3 zl za przelew to nie oplacalne to jest pozatym cos mnie sluchy doszly ze ja mialem dostac zwrot kasy z mecz z lazio bo pare osob pojechalo kosztem wyjezdzajacych wiecie moze cos na ten temat??


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:09

to może się przeniesiecie na wczesniejszy serwer.Problemy to problemy najważniejsze żeby strona istaniała, niebyło tak źle na tamtym serwerze.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:14

juventussek pisze:to może się przeniesiecie na wczesniejszy serwer.Problemy to problemy najważniejsze żeby strona istaniała, niebyło tak źle na tamtym serwerze.
Zostawcie może te sprawy nam. Jeżeli zdecydowaliśmy, że taki serwer jest nam potrzebny, to tak jest.
claudia464 pisze:cos mnie sluchy doszly ze ja mialem dostac zwrot kasy z mecz z lazio bo pare osob pojechalo kosztem wyjezdzajacych wiecie moze cos na ten temat??
Możesz jaśniej?

EDIT: Nie masz zweryfikowanego konta, więc nie możesz założyć tematu w pokoju JPC, to napisz na club@juvepoland.com.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2006, 20:27 przez swiergot, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:22

claudia464 pisze:czy za przelew tym payu placi sie cos?? wlasnie ja bym wolal smsy zrobilibyscie takie za 60 gr i kazdy by cos wplacil bo to nie duzo a tu dam nawet ze 2 zl ale jak mam placic kolejne 3 zl za przelew to nie oplacalne to jest pozatym cos mnie sluchy doszly ze ja mialem dostac zwrot kasy z mecz z lazio bo pare osob pojechalo kosztem wyjezdzajacych wiecie moze cos na ten temat??
zly adres. Wszystko jest wyjasnione na stronie JPC. Nie mieszajcie tutaj spraw JPC z JP.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:25

No dobrze, widzę, że władze JP mają szlachetne zamiary i niezmiernie sie z tego cieszę, ale niestety, jestem prawie na 100 % pewien, że zaraz wielu userów poczuje sie wewnetrznie pokrzywdzonych.


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 20:31

Lord_ Juve pisze:No dobrze, widzę, że władze JP mają szlachetne zamiary i niezmiernie sie z tego cieszę, ale niestety, jestem prawie na 100 % pewien, że zaraz wielu userów poczuje sie wewnetrznie pokrzywdzonych.
Dlatego jeszcze raz chciałbym zapewnić wszystkich, że nie macie powodu, by czuć sie pokrzywdzonymi.

Bo niby dlaczego?

Dlatego, ze robimy wszystko, co się da by utrzymać serwis na wysokim poziomie? By kazdy mogł wejsć na JP po meczu i podzielić sie wrazniemai na goraco, a nie jak to bywało poprzednio czekac godznie kiedy strona od ruchu leży i kwiczy? Dlatego, ze macie do swojej dyspozycji ogromne forum? Chcemy jedynie podziekować, ze dajecie nam mozliwość robienia tego czemu sie poswiecamy, dobrze. Na tyle na ile sie da.


wake up! catch the rising sun!
ODPOWIEDZ