-- Darowizny na rzecz JuvePoland --

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 18:09

@Martin:

Przede wszystkim nie załamuj się już po dwóch dniach! Ja np mam wypłatę 1 czerwca i do tego czasu raczej na pewno nie będzie mnie stać na wyłożenie pieniędzy, a nie chcę teraz dać powiedzmy 2 złotych a za dwa tygodnie kolejnych powiedzmy 30 zł bo to bez sensu płacić podwójnie za opłatę bankową. Także apeluję: cierpliwości! Dajcie nam wszystkim trochę czasu :)
To nie jest też tak, że każdy jak tylko wszedł na JP i zobaczył, że jednak prosicie o darowiznę od razu podniecony biegnie do banku (bo ja np nie mam internetowego konta). Miejmy nadzieję, że do 15 odpowienia sumka wpłynie :)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 18:43

Czy pole "Dotacje" na stronie głównej jest uzupełniane automatycznie, czy ktoś wchodzi raz w tygodniu i robi podsumowanie?


:roll:
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 19:29

Lord_ Juve pisze:
Parów pisze:
Dlatego jeszcze raz chciałbym zapewnić wszystkich, że nie macie powodu, by czuć sie pokrzywdzonymi.

Bo niby dlaczego?
Bo Lord_Juve nie zapłaci i ma spinkę, że ktoś to zrobi, zostanie wyróżniony, a on nie.
A ty zaplacisz, zreszta mnie to nie obchodzi. Przeczytaj moje 2 poprzednie posty i wtedy cos napisz, dobrze?
Ja jestem za tym aby nikogo nie wyróżniać, nie ma rownych i rowniejszych, tak? Jesli zaplace to wystarczy mi radosc z tego, ze moglem pomoc JP, bo to jest najwazniejsze.
Chodzilo mi wlasnie o takich jak ty, juz sa komentarze, ktorych sie najbardziej obawialem. Jesteś żałosny... :|
A skąd ty, Misiu, takie wnioski wyciągnąłeś? : * Nie przypominam sobie, żebym deklarował gdziekolwiek swoją gotowość do wpłaty, gdyż mnie na nią po prostu nie stać. Żałosne są spinki z powodu, że o czyjejś ksywie będzie głośniej. Jeżeli wystarczyłaby ci sama satysfakcja, to byś, Miśku, przy wpłacie po prostu poprosił o anonimowość, a admini na pewno nie robiliby problemów. Miśku...


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 19:53

Parów pisze:
Lord_ Juve pisze:
Parów pisze: Bo Lord_Juve nie zapłaci i ma spinkę, że ktoś to zrobi, zostanie wyróżniony, a on nie.
A ty zaplacisz, zreszta mnie to nie obchodzi. Przeczytaj moje 2 poprzednie posty i wtedy cos napisz, dobrze?
Ja jestem za tym aby nikogo nie wyróżniać, nie ma rownych i rowniejszych, tak? Jesli zaplace to wystarczy mi radosc z tego, ze moglem pomoc JP, bo to jest najwazniejsze.
Chodzilo mi wlasnie o takich jak ty, juz sa komentarze, ktorych sie najbardziej obawialem. Jesteś żałosny... :|
A skąd ty, Misiu, takie wnioski wyciągnąłeś? : * Nie przypominam sobie, żebym deklarował gdziekolwiek swoją gotowość do wpłaty, gdyż mnie na nią po prostu nie stać. Żałosne są spinki z powodu, że o czyjejś ksywie będzie głośniej. Jeżeli wystarczyłaby ci sama satysfakcja, to byś, Miśku, przy wpłacie po prostu poprosił o anonimowość, a admini na pewno nie robiliby problemów. Miśku...
Po tym co przeczytalem mam wątpliwosci czy powinienem napisać "Jesteś żałosny" czy może jesteś żałosna :?: :/ A czy ja deklarowałem czy zaplace czy nie? Ja poprosze o anonimowosc, ale zapewne inni tego nie zrobia, bo przeciez jakie to wspaniale i szlachetne podarowac darowizne, nie wazne czy 1 zl czy 100 zl i tak bede na liscie - takie jest twoje rozumowanie. Może jeszcze przy nicku dajmy kwotę jaką podarowal dany user?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 20:07

Diego pisze:Czy pole "Dotacje" na stronie głównej jest uzupełniane automatycznie, czy ktoś wchodzi raz w tygodniu i robi podsumowanie?
Ręcznie pod koniec dnia.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 20:13

Niestey Lord_Juve ja mam podobne zdanie do co Paróweczki :* Jak ktoś wpałcił na konto JP cwoimi cięzkimi pieniędzmi, to ma prawo domagać się aby jego nick widniał jako darczyńca... A ty jeśli wpłaciłeś (w co zczerze wątpie) i niechcesz aby wszyscy wiedzieli, że wpłaciłeś to zachowaj to dla siebie.

Ja nie pracuję, a smsa wysłałem. Oczywiście nikomu nie można zarzucić, że nie dokonał wpłaty lecz Ci którzy mają takie możliwości to powinni wysłać tego smsa, ale wasza wola, wasz wybór. Ja to zrobiłem, ponieważ dużo zawdzięczam tej stronie. Niedługo jadę na wycieczkę klasową, więc znając życie tata doładuje mi konto w telefonie, i postaram się wysłac w najbliższym czasie jeszcze chociaż 1-2 smsy.

A tak na marginesie, powaliła mnie na kolana propozycja ukarania banem tych którzy nie wpłacili. :shock:

EDIT: No to sam już nie wiem o co wam chodzi :P
Ostatnio zmieniony 18 maja 2006, 21:11 przez Szymek, łącznie zmieniany 2 razy.


Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:03

Po tym co przeczytalem mam wątpliwosci czy powinienem napisać "Jesteś żałosny" czy może jesteś żałosna Question kwasny A czy ja deklarowałem czy zaplace czy nie? Ja poprosze o anonimowosc, ale zapewne inni tego nie zrobia, bo przeciez jakie to wspaniale i szlachetne podarowac darowizne, nie wazne czy 1 zl czy 100 zl i tak bede na liscie - takie jest twoje rozumowanie. Może jeszcze przy nicku dajmy kwotę jaką podarowal dany user?
Ty weź się ogarnij, bo naprawdę nie wiem, na jakiej podstawie budujesz te swoje opinki określające domniemany schemat mojego rozumowania. Mnie po prostu bawi twoje oburzenie faktem, iż czyjaś ksywa będzie wyróżniona w tym topicu. Z tego sobie zażartowałem, a twoje ciśnienie w kroczu pchnęło cię do dobudowania wybujało chorej filozofii...
Niestey Lord_Juve ja mam podobne zdanie do co Paróweczki :* Jak ktoś wpałcił na konto JP cwoimi cięzkimi pieniędzmi, to ma prawo domagać się aby jego nick widniał jako darczyńca...
Ale przecież ja takiego zdania nie podzielam. :prochno:

PS: Jestem facetem, ale noszę obcisłe sweterki. :**


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:57

JuvePoland to juz dobrych kilka lat mojego życia, nie wyobrażam już sobie w tej chwili użytkowania internetu bez sprawdzenia informacji na tej stronie. Może i jeden esemes to malo ale poki co na wiecej mnie nie stac :( Powiedzcie mi tylko dlaczego nikt nie odpowiada na propozycję @mateja?? Bo pomysł jest naprawdę ciekawy. Czekam na jakas odpowiedz.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 22:05

Nie ma się co szczypać Panie i Panowie. Nastały ciężkie czasy więc trzeba wspomóc tych, którzy poświęcili kilka lat i bez żadnej zapłaty "prowadząc" JP. Pokażmy, że ta praca nie poszła na marne. Pozdro


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2006, 09:10

Ja bym wam poradził zeby zrobic jeszcze np wpłaty przez sms-a ale w miejszych kwotach bo teraz te usługi Mecz i Juve to tak niebardzo i dla niektorych moga byc drogie lepiej by było jakby były niewiem za 2zł es +vat i tyle mniejsza kwota ale sadze ze wiecej osob by wysyłało takie esy :) przemyślcie to POZDRO


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2006, 18:45

I nie dzieki takim jak gradi69 uzbierała się już pokaźna sumka 15 złotych :D dzięki Pani i Panowie. Oby tak dalej!!


wake up! catch the rising sun!
LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2006, 00:03

1. Co do sms-ow. Okej ale kto zabiera az 70%?. Na stan mojej wiedzy operator zabiera 50%. Jak to jest naprawde?
2. Wplaty PayU. Grzeje mnie to czy ktos napisze czy wplacilem - wazne jest aby strona dzialala...(chociaz ma to swoje zalety patrz pkt 2a.)
2a. Nie wierze zeby osob mieniacych sie fanami Juve (czyt. korzystajacych z info na tej stronie) nie stac bylo na wplate 2-3 pln na pare miesiecy....
3. W jaki sposob aktualizowany jest pasek dotacji?
4. Proponuje aby ten temat forum byl widoczny w aktualnych na stronie glownej JP...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2006, 09:25

LBaLin pisze:1. Co do sms-ow. Okej ale kto zabiera az 70%?. Na stan mojej wiedzy operator zabiera 50%. Jak to jest naprawde?
JuveSMS dziala od sierpnia 2004 roku. Do dzisiaj zarobilismy na tym 400 złotych. Oczywiscie nie musze mowic ze poszlo to na serwery i inne wydatki (np. oplata domen, nagrody w konkursach - chociaz z tych ostatnich to raczej nie słyniemy :/ ). Co miesiac operator przesyla nam rozliczenie. Z smsa wyslanego na numer 6... otrzymujemy 1,80zł. Z smsa 9.... otrzymujemy 2,70 zł.
LBaLin pisze:3. W jaki sposob aktualizowany jest pasek dotacji?
Przynajmniej raz dziennie. Pory są rozne. Raz jest to pod wieczor, raz nad ranem. Nie mamy zadnego systemu, ktory moglibysmy powiazac z systemami payu czy konta bankowego.
LBaLin pisze: 4. Proponuje aby ten temat forum byl widoczny w aktualnych na stronie glownej JP...
Tematy w tym pokoju dotycza bezposrednio JP. PRawdopodobnie beda one niebawem widoczne na pierwszej stronie aby userzy widzieli o czym sie rozmawia i jakie sprawy poruszane sa aktualnie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2006, 19:33

Czy możecie napisać, ile osób wpłaciło do tej pory pieniądze? Nie chodzi mi o zebraną kwotę, tylko o ilość użytkowników, którzy wspomogli JuvePoland choćby najmniejszą kwotą.


:roll:
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2006, 20:18

Diego pisze:Czy możecie napisać, ile osób wpłaciło do tej pory pieniądze? Nie chodzi mi o zebraną kwotę, tylko o ilość użytkowników, którzy wspomogli JuvePoland choćby najmniejszą kwotą.
3 osoby na PayU, około 20 - 25 na smsa oraz kilka na konto. W sumie liczba ta oscyluje w okolicach 30 osób.

W dniu jutrzejszym postaramy się wrzucić listę darczyńców.


wake up! catch the rising sun!
ODPOWIEDZ