Chcesz zostać jednym z nas?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 11:22

Oficjalne wyniki rekrutacji zostaną podane 26.06 (poniedziałek) do godziny 21:00.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 11:51

Jestem chetny do pomocy przy dziale multimedia. Mam sporo materialow ktorymi moge i chce sie podzielic. Upload mam przyzwoity wiec nie ma problemu :) Czy bede pomocny? Jakby wygladalyby inne moje zadania?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 11:54

rekrutacja juz sie skonczyla... ale jesli jestes chetny to skontakuj sie ze mna na maila piszac co bys chcial robic przy stronie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 11:56

a na moda też będzie rekrutacja :D :roll: :wink: :?:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 12:08

Andrewtbg pisze:a na moda też będzie rekrutacja :D :roll: :wink: :?:
Na razie nie przewidujemy.

A jeśli nawet będzie to tutaj nie przyjmujemy zgłoszeń tylko sami proponujemy - użytkownikom - którzy według nas się nadają.


Obrazek
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 16:23

PODSUMOWANIE REKRUTACJI 2006

Na wstępie przepraszam tych wszystkich, którzy na wyniki rekrutacji musieli czekać tyle czasu. Wyjaśniałem to już wcześniej więc nie ma sensu do tego wracać. Dużo obowiązków poza JP przyczyniło sie do takiego stanu. Do rzeczy jednak.

Rekrutacja trwałą przez cały miesiąc. W sumie swoją kandydaturę zgłosiło 35 osób. Najwięcej chętnych przesłało zgłoszenie na stanowisko Felietonisty. Połowę mniej na Newsmana. Grafik i Multimediowiec to chyba jakiś wymarły gatunek, endemit niewystepujacy na JP. Tutaj znikoma ilość zgłoszeń.

Felietonista:

Gregor del Ptasior - mieliście juz okazje poznać radosną twórczość naszego nowego felietonisty. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Pozostałe osoby, które zgłosiły się właśnie na to stanowisko bądź to, nie przedstawiły swoich prac na zadany temat, badź to ich poziom nie wydał się nam wystarczający.

Tutaj muszę zaznaczyć, że dwie osoby, tj, niejaki Janek oraz ShickIt zaprezentowały się z bardzo pozytywnej strony. Pokazały duże zaangażowanie. Mimo tego, że tej chwili nie wchodzą do redakcji JP, moga wiedzieć, że będa obserwowane. Jeżeli będą zauważalne postępy, zastanowimy sie ponownie.

Grafik:

Slim - mimo iż Twoje prace nie stoją na bardzo wysokim poziomie, wykazałeś sie zaangażowaniem i chęciami. Musisz jeszcze trochę popracować. Dostrzegam jednak w Tobie potencjał. Będę bardzo pilnie przygladął się Twoim pracom. Być może niedługo dołaczysz do redakcji. Potrzebujemy swieżej krwi. Walcz i pracuj!

Newsman:

W przypadku newsmana, musimy wstrzymać sie z ogłoszeniem wyników. Nie wszystkie z osób, które sie zgłosiły otrzymały zadania, dlatego mogą się spodziewać w przeciagu 2 najbliższych dni, kontaktu z naszej strony.

Mateusszek - kolegę znacie, pisze nwasy, robi kompilacje. Dołaczył do redakcji JP. Gratulujemy.

Multimediowiec:

Mateusszek - kompile na dobrym poziomie. Wszystki jasne.

Railis - duże zaangażowanie i motywacja. Perspektywy dobre. Witamy na pokładzie JP. Gratulujemy. Liczymy na wiele ciekawych, stojących na wysokim poziomie prac.

To na tyle. Tak jak wspomniałem, zrobimy w ciągu 2 dni update co do Newsmanów. Może ktoś z Was przyjemnie nas zaskoczy.

Dziękuję wszystkim za udział, za zgłoszenia, za cza poświecony na przygotowanie prac. Pracujcie, rozwijajcie sie. Może przy najblizszej rekrutacji uda się Wam dostać do JP.

I jeszcze kwestia formalna. Wszyscy, którzy się załapali, mogą zgłosić się do szanownego kolegi swiergota, w celu odbioru skrzynki email w domenie juvepoland.com

W razie jakichkolwiek pytań, uwag itp itd, proszę o kontakt mailowy. Jeżeli pominałem kogoklowiem, cokolwiek dajcie znać.


wake up! catch the rising sun!
ODPOWIEDZ