Obecność na czacie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 12:22

Mnie też denerwóją ci goście z innych drużyn i z cholernymi reklamami ale nie ma powodu zeby w czacie mogli korzystac tylko użytkowncy JP. Ktos moze byc kibicem Juve który nie jest zalogowany na JP tylko wchodzi na chat przez Polchat(chyba tak sie nazywa ten czat).
Czasem jak przyjdzie jakis gosc z innej drżyny to niekoniecznie kibicuje tej druzynie tylko pogada ogólnie i mysle ze nie ma powodu wyrzucac tych gości.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Borowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 12:31

Spam jest na wszystkich chatach. Ale mozna postawic polbnc i bedzie natychmiastowo reagowal na bluzgi i reklamy... Z tego co wiem, a wiem, ze kci 1 raz ostrzega. To wszystko zalezy od wyobrazni...


For the world to know
That HOPE will not die
When angel deserve to die...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 17:16

white_wolv pisze: Kibice innej drużyny mogą również przebywać na tym czacie, jednak zabronione jest kibicowanie innej drużynie niż Juventus (zwłaszcza podczas meczów).

Dopoki ktos nie naruszy regulaminu nie ma powodu by go wyrzucac.Mnie osobiscie akurat bawia Ci rozgoryczeni Mianisci i inni..no coz,tez bym sie pieklil jakby juz na kilkanascie kolejek przed koncem sezonu mogl juz tylko powachac Scudetto 8)
Dokladnie, dlatego nie można ich wywalić za nick np: milanista. Złamie regulamin- OUT.
white_wolv pisze: Wczoraj podczas meczu byl tylko jeden operator,na dodatek lekko zajety,wiec moze rzeczywiscie bany rozdawane byly z lekkim opoznieniem.No ale co poradzic jak reszta siedzi w barach i knajpach :wink:

Temat jest bez sensu..no chyba ze macie jakies genialne pomysly.
I to jest odpowiedź na pytanie. Wychodzenie do barów na mecz w większych miastach stało się już codziennością. A nasze spotkania pokazują dość często, tak więc liczba opów na czacie jest bardzo mała. Uprawnienia ma z 10 osób, jednakże większość w tym czasie ogląda mecz w pubie. Sam już nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na czacie... :roll: Jedyne co można zrobić to zwiększyć liczbę opów, jednak ja już o tym nie dacyduję, a to nie jest decyzja od zaraz, to musi być osoba sprawdzona i zaufana. Najlepiej jak głos zabierze któryś z adminów :)


Obrazek
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 15:49

deep pisze:to może stworzyć grupę szybkiej reakcji na czacie i tylko na czacie, na przykład 5 osób z odpowiednimi uprawnieniami (aż 5 bo jak np. 2 z nich zabraknie to i tak 3 sobie poradzą), i niech robią porządek w trakcie spotkań. i w ten sposób każdy może wejść, ale będzie musiał się odpowiednio zachowywać, bo inaczej ban.
I ten pomysł mi się bardzo podoba. Dać kilku/kilkunastu użytkownikom JP uprawnienia i niech pilnują porządku na czacie !!! Ja sobie zdaje sprawe, że operatorzy chcą sobie wyjść do pubu i święte ich prawo !!! Dlatego bardzo dobrym pomysłem będzie postąpić właśnie w ten sposób.
Problem pozostawiam do rozpatrzenia władzom :P


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2006, 21:20

Jakiś czas temu 7 userów otrzymało prawa operatorów. Myślę, że to powinno pomóc w utrzymaniu lepszego porządku na czacie. Jeśli jednak to nie pomoze to trudno, nic wiecej w tym kierunku zrobić się nie da.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 09:30

Siewier pisze:Jakiś czas temu 7 userów otrzymało prawa operatorów. Myślę, że to powinno pomóc w utrzymaniu lepszego porządku na czacie. Jeśli jednak to nie pomoze to trudno, nic wiecej w tym kierunku zrobić się nie da.
I co z tego ze dostali skoro na czacie podczas meczu siedzi ich maksymalnie 2, i przeważnie są czyms zajęci.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 09:58

Nie gadaj głupot, od tego czasu na czacie jest zawsze wiecej niz 2 opow i z tego co widzialem, panuje tam w miare dobry porzadek.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 10:19

Siewier pisze:Nie gadaj głupot, od tego czasu na czacie jest zawsze wiecej niz 2 opow i z tego co widzialem, panuje tam w miare dobry porzadek.
Taa :prochno: W szczególnosci po ostatnim meczu z Arsenalem tam panował ład i porządek :D Dobrze ze chociaż bot był... :smile:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 11:45

Mecz z Arsenalem to wyjątkowa sprawa, przecież każdy ma TVP, więc logiczne, że ogląda się mecz przed telewizorem, nieprawdaż?


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 12:10

kedzier pisze:Mecz z Arsenalem to wyjątkowa sprawa, przecież każdy ma TVP, więc logiczne, że ogląda się mecz przed telewizorem, nieprawdaż?
Ale tam był totalny syf, a jak już dbają o porządek na czacie w każdym meczu to również w tym powinien takowy być. Jednak go nie było.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 12:47

paku pisze:Ale tam był totalny syf, a jak już dbają o porządek na czacie w każdym meczu to również w tym powinien takowy być. Jednak go nie było.
To może Ty dostaniesz prawa operatora tylko na środę i zamiast oglądać mecz będziesz siedział na czacie i pilnował porządku? hę?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 13:53

kedzier pisze:Mecz z Arsenalem to wyjątkowa sprawa, przecież każdy ma TVP, więc logiczne, że ogląda się mecz przed telewizorem, nieprawdaż?
Nic dodać, nic ująć.
paku pisze:Ale tam był totalny syf, a jak już dbają o porządek na czacie w każdym meczu to również w tym powinien takowy być. Jednak go nie było.
Od każdeej reguły są wyjątki :) Poza tym, to już jest chyba normą, że nigdy nie da się Wam dogodzić.


ODPOWIEDZ