Obecność na czacie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:32

Właśnie zakończył się mecz Sampdoria - Juventus. To o czym chcę porozmawiać ma miejsce przy okazji każdego spotkania Juve, ale tym razem postanowiłem to poruszyć.
Chodzi mi o osoby kibicujące innym klubom. Wchodzą, rzucają wulgaryzmami, obrażają i robią niemiłą atmosferę, a bot niezawsze sobie z nimi radzi. Czy nie ma możliwości zabezpieczenia się przed takimi... panami? Nie można zrobić czegoś w tym stylu, że podczas meczu może na czacie przebywać tylko użytkownik JP z powiedzmy 2-miesięcznym starzem ??? Nie wiem... To tylko taka idea na szybko. Ale cokolwiek w tym stylu. Co na to włodarze JP ??? Co na to Wy - kibice ???


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:43

idz na stadion i zobacz ze nie tylko gra twoja druzyna, i co wyrzucisz kibicow przyjezdnych?? jak dla mnie takie osoby moga byc, zreszta wielu z naszych ma nie lepsze zachowanie a zamiast o meczu gadaja o innych rzeczach i czy to nie psuje atmosfery??


Juve per Sempre
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:44

Mnie także to denerwuje ale wątpie żeby się dało zrobić tak jak mówisz. A jeżeli chodzi o osoby kibicujące innym klubom.. hm z tego co ja wiem to kibice Juve też wchodzą np na czat Interu i obrażają ten klub. Myślę że najpierw my powinniśmy się dobrze zachowywać i nie przeszkadzać innym, a dopiero potem sie skarżyć. Ale to jest tylko moje zdanie...


Grande Juve, Vinci Per Noi
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:47

Mnie nie interesuje kto i po co wchodzi na czat interu czy czegokolwiek innego. Mnie interesuje kto wchodzi na czat Juve !!! Forza-bianco-neri ---> stadion to co innego. Tutaj obowiązują (a przynajmniej powinny) inne zasady. Ja nie chce wywalać za kibicowanie innym, a za robienie bydła. To różnica.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:52

Gregor del Ptasior pisze:Mnie nie interesuje kto i po co wchodzi na czat interu czy czegokolwiek innego. Mnie interesuje kto wchodzi na czat Juve !!!
Mi chodziło oto że jżeli kibice Juve wchodzą na czat innej drużyny i robią jak Ty to nazwałeś bydło to oni się denerwują tak samo jak my. I wtedy oni wchodzą na naszego czata i robią to samo. Więc jeżeli my tak przestaniemy robić to wtedy będziemy mogli potępiać osoby które robią coś takiego.
Ostatnio zmieniony 04 marca 2006, 22:56 przez kubinho 10, łącznie zmieniany 1 raz.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:55

Wiesz... Ja nigdzie nie wchodzę i nie wyklinam. I nie sądzę, żeby dawanie przykładu pomogło. Ja poprostu chcę spokoju.


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:57

zablokujcie calego czata i bedzie po problemie nikt nie wejdzie i nie bedzie nic gadal. wyniki sprawdzicie po meczu na soccerstand czy livesoccer i po sprawie.


Juve per Sempre
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:58

Kibice innej drużyny mogą również przebywać na tym czacie, jednak zabronione jest kibicowanie innej drużynie niż Juventus (zwłaszcza podczas meczów).

Dopoki ktos nie naruszy regulaminu nie ma powodu by go wyrzucac.Mnie osobiscie akurat bawia Ci rozgoryczeni Mianisci i inni..no coz,tez bym sie pieklil jakby juz na kilkanascie kolejek przed koncem sezonu mogl juz tylko powachac Scudetto 8)


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:59

Bardzo mądre. Idąc twoim tokiem rozumowania ---> Zablokujmy forum, zamiast dawać kartki i bany !!!
EDIT: To było oczywiście do forza-bianco-neri


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 23:10

"mądre" - bo adekwatne do twojego pomyslu, no nie wiem jesli myslisz ze to cos pomoze to warto sie zastanowic nad tym zeby zamknac cale forum, strone a moze zamknijmy caly internet?? :rotfl: wez zrozum tacy kibice beda i byli to zazwyczaj sa dzieci ktorzy maja zabawe z tego ze wejda i narobia szumu w imie swojej druzyny, mysla ze robia cos dobrego, jestem pewien, ze nasi robia to samo. a na forach innych druzyn to z nas sie smieja. co z tego ze wleci ci jeden z drugim? na tym czacie i tak niewiele sie dzieje, jak dla mnie to wole sprawdzic wynik po meczu i wiem tyle samo tzn wygrali, zremisowali czy przegrali a przynajmniej nie strace czasu na ogladanie rozmow czatowcow do niczego nie prowadzacych.


Juve per Sempre
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 23:29

Według mnie jeśli taki ktoś wejdzie na chat w czasie meczu i sprawia problem to co za problem dać mu kicka lub bana?? I chyba jednak bot radzi sobie z tym. I tak jest już na chacie wprowadzona opcja automatycznego wyrzucania niezarejestrowanych użytkowników, która ma zapobiec podobnym sytuacjom. A jeśli coś komuś nie pasuje to niech wejdzie sobie na Team Speaka, który jest oczywiście lepszym rozwiązaniem niż chat.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 00:41

no no Ptasior ciekawy temat poruszyles....z checia sie wypowiem co o tym sadze....
co do chatu i wbijajacych tam osobnikow kibicujacych innym druzynom niz JUVE!!co do zablokowania po wsze czasy...takie cos nie jest mozliwe...bo ktos zarejestruje sie jako fan JUVE siedzi cicho a pod koniec napisze co tak naprawde o naszym klubie sadzi bot go wywali...a na nastepny mecz tak i tak przyjdzie i zrobi to samo...
co do wchodzenia na inne chaty..przyznam ze wchodze podczas meczow(interu, romy) na ich chaty(oczywiscie jak JUVE nie gra)..zalozmy ze mam nick"forzajuve" nie powiem, nie napisze nic a patrze...juz mam bana...za samo wejscie..kiedys podczas meczu romy bylo podobnie...bez zadnych wyzwisk, przeklinania gadalem sobie z romanistami(z czego czesc potwierdzila ze jestem spoko itd) az tu ktorys z"szefow" zobaczyl ze jestem za "jude" i zaraz wywalony...
jezeli o nasz chat chodzi i bycie na nim podczas meczu...mysle ze to bardzo fajna sprawa!mozna pogadac sobie z innymi kibicami kochanego klubu, powymieniac opiniami na rozny temat itd itp..jednak jezeli chodzi o wchodzace tam"dzieciarstwo" powinno byc tak jak na chatach o ktorych wspomnialem wczesniej...ktos z poza JUVE...do widzenia..wywalany z chatu i tyle...
a co do samego zobaczenia wyniku po meczu na livescore...dla mnie jako dla kibica JUVE byloby to za malo...zyjac bez c+ i dobrego neta ciesze sie ze moge przezywac z innymi emocje zwiazane z meczem...
pozdrowienia dla wszystkich!! :-D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Borowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2005
Posty: 7
Rejestracja: 25 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 09:50

Heh, zawsze mozna uzyc moderate. I wtedy beda sie odzywac tylko operatorzy... Jednak, to wypacza sens przychodzenia na chat. Zreszta... zazdrosc i brak kultury robia swoje... Trzeba dodac jeszcze, ze odpowiedzialne osoby nie robia takich rzeczy. Problem nie lezy w kwestii wpuszczac, czy nie. Tylko w wychowaniu... A puki bedzie burdel, taki jaki jest, to nic sie nie zmieni...

Pozdrawiam

Borowianin


For the world to know
That HOPE will not die
When angel deserve to die...
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 11:12

No ale jak Wy sobie wyobrazacie nie wpuszczanie na czata ludzi ktorzy dopiero zamierzaja bluzgac?Jakim cudem ktos moze przewidziec czy np.Zdzisiek329 ma zamiar obrazic Juventus czy nie?Co ankiete bedziemy robic kazdemu kto chce wejsc na czata?Kazdy zarejestrowany uzytkownik ma dostep do czata JuvePoland i juz.Inną sprawą jest czy pozostanie tam dluzej czy tylko przez kilka sekund,dopoki nie zostanie zbanowany.

Wczoraj podczas meczu byl tylko jeden operator,na dodatek lekko zajety,wiec moze rzeczywiscie bany rozdawane byly z lekkim opoznieniem.No ale co poradzic jak reszta siedzi w barach i knajpach :wink:

Temat jest bez sensu..no chyba ze macie jakies genialne pomysly.


deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 11:48

to może stworzyć grupę szybkiej reakcji na czacie i tylko na czacie, na przykład 5 osób z odpowiednimi uprawnieniami (aż 5 bo jak np. 2 z nich zabraknie to i tak 3 sobie poradzą), i niech robią porządek w trakcie spotkań. i w ten sposób każdy może wejść, ale będzie musiał się odpowiednio zachowywać, bo inaczej ban.

pozdrawiam


ODPOWIEDZ