Bramka miesiaca.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Bramka miesiaca :

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:02

Tak sobie ogladam skroty spotkan z tego sezonu i mysle nad tym ze moze oprocz sondy na najlepszego pilkarza miesiaca mozna by co miesiac przeprowadzac takze wybor najpiekniejszej bramki zdobytej przez Juventus.Jedna dodatkowa sonda miesiecznie+1 news nie zaszkodzi a na pewno urozmaici strone.

Pytanie jak nominowac bramki?
Miesiecznie Juventus zdobywa od kilku do kilkunastu bramek.Mysle ze wybranie z nich 5-6 i dodanie do sondy(wybierac gole mogliby Moderatorzy,jesli uwazacie ze i bez tego macie za duzo roboty,jako autor pomyslu oferuje swoja pomoc,mysle ze nie bedzie problemu ze wsparciem innych) nie budziloby wiekszych kontrowersji,bo przeciez niezaleznie od gustu i upodoban(mam na mysli wielbicieli poszczegolnych pilkarzy) kazdy jest w stanie obiektywnie ocenic czy dana bramka zasluguje na wyroznienie czy nie.

Fajnie by bylo takze wybrane w ten sposob bramki umiescic na koniec sezonu w kompilacji "Najpiekniejsze bramki sezonu xxxx/xxxx"(ew."The Best Of xxxx/xxxx"),opatrzyc znaczkiem JuvePoland i umiesic w necie.Tu takze na pewno bedzie sporo chetnych do "odwalenia" roboty - w koncu na forum dziala kilunastu tworcow kompilacji.

Jesli taki pomysl juz byl i upadl..no coz nie doszukalem sie podobnego tematu 8)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:10

Pomysł moim zdaniem bardzo fajny. Wsumie często na stronie miejsce gdzie powinny znajdowac się ankiety jest puste (tak jak w tej chwili), więc przydałoby się je od czasu do czasu zapełnić ;)
Pozatym na koniec sezonu można by wrzucić do ankiety wszystkie bramki, które zwyciężyły w danym miesiącu i wybrać bramkę sezonu :>
Tak, wiec mnie się pomysł bardzo podoba i jestem chetny do pomocy jeśli chodzi o wybór bramek :P (jeśli oczywiście redakcja JP sama się tym nie będzie zajmować)
ciao


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:10

Jak dla mnie pomysł bardzo dobry.Popieram w 100%.Wydaje mi się ,że nie będzie z tym wielkich kłopotów i Twój pomysł white_wolv zostanie pozytywnie przyjęty.Później będzie ciekawa kompilacja z najlepszymi brameczkami Juventusu.Czyli ogólnie jestem na TAK. :ok:


Obrazek
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:29

"Jestem za a nawet przeciw" :D Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Taka sonda mogłaby urozmaicić JP. Trzeba szybko zaczynać bo już się luty kończy. Ktoś musi stworzyć listę tych bramek. Prosimy o odpowiedź Adminów czy się tego podejmą, czy też użytkownicy mają się tym zająć.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:29

Swietny pomysl popieram go w 100%. Mam nadzieje ze ten pomysl przejdzie i bedziemy mogli podziwiac brameczki. Tylko trzeba znalezc osobe chetna do wspolpracy w tym filmie "Najpiekniejsze bramki sezonu xxxx/xxxx"(ew."The Best Of xxxx/xxxx") moznaby było sie spytac Mateusszka ktory wykonuje swietne kompilacje, ktore mozemy podziwiac na forum JP. Naprawde white_wolv swietnie zes to wymyslil :bravo: Juz czekam na brameczki :)


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:35

ja popieram ten pomysl bo jest jak najbardziej trafny i sam bym w nim głosował, jednak jest jedno ale... muszą sie zgodzić admini strony bo urzytkownicy najwidoczniej to "pasi" i sama sonda ma coś w sobie :)

pozdro


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:05

Niezgorszy pomysł :) Za jakiś czas :wink: powinien zostać wprowadzony w życie :)


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:11

Pomysł bardzo dobry, a ja jeśli chcecie będe robił kompilacje - żaden problem. Szkoda, że nie obejmie to całego tego sezonu, ale mam zamiar zrobić coś takiego jak po tamtym sezonie: zrobić głosowanie userów i zrobie kompilke z najpiękniejszymi golami Juve z tego sezonu :) . Rezerwuje pomysł 8) . Zajęty jestem, jeszcze później coś dopisze.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:12

Siewier pisze:Niezgorszy pomysł :) Za jakiś czas :wink: powinien zostać wprowadzony w życie :)
Już jest wprowadzany :P
Mateusszek pisze:Szkoda, że nie obejmie to całego tego sezonu.
Obejmie cały. White_wolv już niedługo wyjaśni wszystkie szczegóły :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:16

pomysl jest swietny. wybieralo by sie np 5 bramek z miesiaca umieszczalo w temacie zeby kazdy mogl sobie sciagnac i obejrzec a pozniej zaglosowac.

calkowicie popieram ten pomysl i mysle tez ze pozniej te wszystkie ktore wygraja w swoim miesiacu bralyby udzial w glosowaniu na najladniejsza bramke roku badz sezonu

a wiec jestem za!!!!!


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:16

Mateusszek pisze: Szkoda, że nie obejmie to całego tego sezonu
A kto tak powiedzial? 8)

Kompilacja glowy bym sobie na razie nie zawracal.Poczekajmy na to czy cala zabawa wypali.Pomyslimy nad tym po ostatniej sondzie w ktorej wybierzemy bramke sezonu.Wtedy tez zostanie najprawdopodobniej wybrany autor.

Jesli dobrze pojdzie pierwsze sondy z miesiecy wrzesien - luty powinny pojawic sie w okolicach poczatku marca.Szczegoly sa jeszcze ustalane.

Fajnie ze pomysl chwycil.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 13:26

Moim zdaniem pomysł jest przedni. Niektóre bramki są naprawde piekne i warto bedzie wybierać najładniejsze. Teraz wszytsko w rękach Modów i szefów JP. Przydało by sie tez zeby przy każdej bramce biorącej udział w sondzie był link do ściągnęcia jej bo trudno zapamiętać wszytskie bramki miesiąca :wink:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:27

No pomysł na prawde bardzo dobry. Fajnie będzie pod koniec sezonu ściągnąc sobie kompilke z najładniejszymi bramkami sezonu. Mam nadzieję że wszystko wypali i już pod koniec tego miesiąca będziemy mogli wybrać najładniejszą bramkę lutego.

I mam pytanko. Czy bramki będą wybierane tylko z Serie A czy także z Champions League?


Grande Juve, Vinci Per Noi
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:31

kubinho 10 pisze:I mam pytanko. Czy bramki będą wybierane tylko z Serie A czy także z Champions League?
Oczywiscie SerieA,CL i Coppa Italia.Doszlismy do wniosku ze mecze towarzyskie nie beda brane pod uwage.


angel2580

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2005
Posty: 6
Rejestracja: 01 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:53

jak najbardziej popieram!!takze mysle ze pomysł bedzie nie długo wprowadzony w życie


ODPOWIEDZ