Bramka miesiaca.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Bramka miesiaca :

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:59

Pomysł git. Zawsze jakieś dodatkowe urozmaicenie za stronce wyjdzie jej na dobre, a że i ogólnie lubię ankiety to taka na najpiękniejszą bramkę jak najbardziej mi się też podoba. Stawiam na bramkę Mutu z Violą :P


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 22:43

Mam troche czasu więc zadam kilka pytań oragnizatorowi (lub oraganizatorom? )

A więc tak.

Jeżeli będzie sonda na stronie JP to tak samo jak do każdej sondy będzie temat na forum w ktorym będzie się można wypowiadać czy może będzie news na głównej stronie i w komentarzach będzie można pisać swoje uwagi lub ewentualne pytania? Czy przed każdą sondą będą umieszczone gdzieś linki do bramek które są nominowane bo wiadomo że nie wszystkie bramki się pamięta? Aha i ostatnie pytanie czy mogę w czymś pomoć? bardzo chętnie służe pomocą i jeżeli będę do czegoś potrzebny to na pewno pomogę.

Mam nadzieję że już w następnym tygodniu będziemy mogli głosować na najładniejszą bramkę września :smile:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 22:51

kubinho 10 pisze:Czy przed każdą sondą będą umieszczone gdzieś linki do bramek które są nominowane bo wiadomo że nie wszystkie bramki się pamięta?
Gdyby tak nie było to cała ta zabawa nie miałaby sensu, gdyż oczywistym jest, że nie każdy zapamięta bramki z całego miesiąca. Tak jak przed głosowaniem na najlepszego zawodnika miesiąca pojawiają się informacje na temat formy poszczególnych piłkarzy, tak w tej sytuacji będą pewnie umieszczane linki do nominowanych bramek (przymajmniej tak mi się wydaje ;) )


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 22:55

kubinho 10 pisze:Jeżeli będzie sonda na stronie JP to tak samo jak do każdej sondy będzie temat na forum w ktorym będzie się można wypowiadać czy może będzie news na głównej stronie i w komentarzach będzie można pisać swoje uwagi lub ewentualne pytania?
To nalezaloby przedyskutowac z moderatorami.Jednak uwazam ze tworzenie tematow odnosnie wyboru bramki miesiaca za pozbawione sensu.Watpie zeby to moglo prowadzic do ciekawej dyskusji.Jesli ktos chcialby natomiast skomentowac swoj wybor lub nominacje zawsze bedzie mozna to zrobic pod newsem prezentujacym dana sonde.
kubinho 10 pisze:Czy przed każdą sondą będą umieszczone gdzieś linki do bramek które są nominowane bo wiadomo że nie wszystkie bramki się pamięta?
Tak.Plany sa takie aby przed pojawieniem sie sondy,podobnie jak to ma miejsce w przypadku wyboru pilkarza miesiaca,pojawial sie news z informacja o nominowanych golach(kto,kiedy,kto asystowal,krotki opis) oraz oczywiscie link do pliku video.
Aha i ostatnie pytanie czy mogę w czymś pomoć? bardzo chętnie służe pomocą i jeżeli będę do czegoś potrzebny to na pewno pomogę.
Dzieki serdeczne wszystkim ktorzy zaoferowali pomoc.Poki co mamy nadzieje dac rade we dwoch z rafalem005.Jesli bedziemy potrzebowac wsparcia na pewno zglosimy sie do chetnych.
Mam nadzieję że już w następnym tygodniu będziemy mogli głosować na najładniejszą bramkę września
Zobaczymy co da sie zrobic :wink:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 22:25

Witam, po długim czasie namysłu musiałem napisać, bo mnie troszeczkę korciło. Dlaczego już bardzo długo nie ma wyboru i sondy na bramkę miesiąca? Sezon dobiegł końca, a my mamy dopiero wybrane chyba 4 miesiące, czy kolejne sondy powstaną? Jak długo będziemy musieli czekać na wybór bramek miesiąca?

Pozdrawiam.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 23:04

Nowe ankiety pojawia sie w najblizszych dniach.


ODPOWIEDZ