Czy u was też...?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Fixah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2005
Posty: 6
Rejestracja: 14 października 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 14:50

Chodzi o to że u mnie już nie można nic sciągać z działu download. czy u was też tak jest??


Piję by paść, padam by wstać, wstaję by żyć, żyję by pić

===FORZA JUVENTUS===
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 14:55

Forbidden
You don't have permission to access /2005-06/seriea/dessena01.zip on this server.
u mnie tez niemozna sciagac, jest to chyba blad serwera, napewno niedlugo zostanie naprawiony i wszystko bedzie ok. Ostatnio tez stronka mi sie zbytnio nieladowala, napewno serwer jest przeciazony popularnoscia juvepoland.


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 15:05

U mnie równiez nie działa, ale bez paniki, niedługo Grupa trzymająca władzę się tym zajmie 8)


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 15:08

He u mnie jak u Was też nie można nic ściągnąć ale myśle ża za niedługo będzie wszystko ok.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 15:08

Kiedyś faktycznie nie mogłem ściągnąć jakiegoś pliku z JP ale dałem prawym przyciskiem myszy: "kopiuj adres odnośnika" a następnie owy adres wkleiłem do Download Accelerator'a i wszystko poszło jak trzeba :wink:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 18:41

Sorry, ze nie konkretnie na temat... ale moje pytanie pasuje akurat do nazwy tego tematu :wink: Czy u Was tez zdarza sie tak, iz nie podswietlaja sie te obrazki obok nazwy tematu, mimo to iz ktos sie wypowiedzial :?: Bo u mnie zdarza sie to ostatnio coraz czesciej :/ To znacznie utrudnia przegladanie forum, poniewaz nie wiadomo gdzie padla nowa wypowiedz a gdzie nie :roll:
Chodzi o cos takiego:
http://img102.imageshack.us/img102/7439/oo3eo.jpg


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 19:11

U mnie też wyskakuje i z tymi postami, i z tym download. Ale z tym dugim to zależy, czasami jest dostępne, czasami nie... Raz nawet wyskoczyło ja chciałem wejśc na JP, że strona zablokowana :shock: i informacja na hostbanku... :/ Nie wiem o co chodziło, ale potem znów było normalnie... Coś z serwerem czy co?


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 11:00

tak, sprawa z serwerem. Wiec nic zaleznego od was


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 11:26

A ja mam inną dziwną sprawę.( sorry, ze w tym topicu, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego)
Za każdym razem kiedy loguje sie na Juvepoland to mam "uprawnienia" jako stały użytkownik tylko na stronie głównej, bo przechodząc do newsów i chcąc coś skomentowac znów jestem uznawany jako niezalogowany użytkownik, co automatycznie uniemozliwia mi pisanie komentów.
Co o tym myślicie?


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 11:48

ForzaDelPiero pisze:A ja mam inną dziwną sprawę.( sorry, ze w tym topicu, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego)
Za każdym razem kiedy loguje sie na Juvepoland to mam "uprawnienia" jako stały użytkownik tylko na stronie głównej, bo przechodząc do newsów i chcąc coś skomentowac znów jestem uznawany jako niezalogowany użytkownik, co automatycznie uniemozliwia mi pisanie komentów.
Co o tym myślicie?
Myślę ,ze wina raczej na pewno twki w Twojej przeglądarcje ( cookies/pliki internetowe itp)
Wpadnij do mnie na gygy, jakos sobie damy rade z tym problemem :)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 12:18

Siewier pisze:
ForzaDelPiero pisze:A ja mam inną dziwną sprawę.( sorry, ze w tym topicu, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego)
Za każdym razem kiedy loguje sie na Juvepoland to mam "uprawnienia" jako stały użytkownik tylko na stronie głównej, bo przechodząc do newsów i chcąc coś skomentowac znów jestem uznawany jako niezalogowany użytkownik, co automatycznie uniemozliwia mi pisanie komentów.
Co o tym myślicie?
Myślę ,ze wina raczej na pewno twki w Twojej przeglądarcje ( cookies/pliki internetowe itp)
Wpadnij do mnie na gygy, jakos sobie damy rade z tym problemem :)
Mialem tak samo ale ja to naprawilem w inny sposob...
wziolem na "internet exploler" (ikonke) prawym nacisnij i wlasciwosci i wejdz w zakladke prywatnosc i ten zasuwak na sam dol wez i juz nie ebdzie ci sie ten problem pojawial(przynajmniej u mnie)jak nie podziala to wtedy ta teoria co siewier napisal

pozdrawiam!

" Myślę ,ze wina raczej na pewno twki w Twojej przeglądarcje ( cookies/pliki internetowe itp) ..." <=== czytanie ze zrozumieniem sie kłania :whistle:
/Siewier


ODPOWIEDZ