Ważna zmiana w działalności forum JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 00:07

To może ja teraz swoje "trzy grosze" dorzucę..;)
Pewno Ameryki nie odkryję, ale pomysł może naprawdę wielu zniechęcić do tego forum. I nie chodzi tu o obrażanie się zaraz na wejściu, ale o zwykłe zniechęcenie czekaniem. Podobne rozwiązanie jest na forum Blaugrana gdzie przez czas jak jesteś początkującym userem nawet avatara nie wolno Ci wstawić :) I co? I właściwie nic..ale poza rejestracją (po burzliwych "Rekinach Internetu" - wiecie co się działo ;) ) nigdy więcej mnie tam nie było. Dlaczego? Ano właśnie dlatego że nie mogłem czuć się w pełni użytkownikiem tylko jakimś "przylepkiem" czy smarkaczem. Druga sprawa to ta że Barcelona nie jest tam jakimś moim ulubionym klubem i po emocjach związanych z Rekinami mi przeszło i już ;)
Mimo wszystko jednak zastanowiłbym się na miejscu Adminów czy nie ograniczyć tylko zakładania tematów przez nowych userów.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 18:17

Widze że zdania są bardzo podzielone.

Ja w sumie też nie wiem co o tym myśleć. Ta zmiana w regulaminie ma swoje dobrei złe strony. Na pewno plusem byłoby to że nie mieli byśmy tylu nabijaczy i użytkowników którzy nic nie wnoszą na forum, ale także moglibyśmy się pozbyć wielu inteligentnych userów którzy chcieliby coś wnieść na to forum.
Johnny777 pisze:Podobne rozwiązanie jest na forum Blaugrana gdzie przez czas jak jesteś początkującym userem nawet avatara nie wolno Ci wstawić I co? I właściwie nic..ale poza rejestracją (po burzliwych "Rekinach Internetu" - wiecie co się działo ) nigdy więcej mnie tam nie było. Dlaczego? Ano właśnie dlatego że nie mogłem czuć się w pełni użytkownikiem tylko jakimś "przylepkiem" czy smarkaczem.
Miałem to samo. I pewnie będzie tak samo z JP. Przecież mamy na naszym foru wielu kibiców którzy nie kibicują Juve a wnoszą wiele na forum. I to jest największy problem, bo przyznam że pomysł wcale nie jest zły ale trzeba nad nim troche dłużej pomyśleć i wprowadzić jakieś poprawki. Wydaję mi sie że lepszym rozwiązaniem będzie zakaz zakładania nowych tematów, ale możliwość wypowiadania się w tematach bo jak Yari wcześniej powiedział że najważniejsze jest aby user musi ,,dotknąć" , a potem zostać skarcony, i wtedy dopiero pozna te nie pisane zasady o których mówił Martin.

Wiadomo że nie pozbędziemy się wszystkich userów którzy nie wniosą nic do forum lub chcą wprowadzić troche chaosu, bo jeżeli będzie mu na tym na prawde zależało to poczeka te trzy tygodnie, ale na pewno o wiele mniej takich typków będzie pojawiać się na forum.

To by było na tyle. Mam nadzieję że pomysł wypali.


Grande Juve, Vinci Per Noi
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 16:35

Obrazek

Ma ktoś jeszcze Zastrzeżenia do Tego Unowocześnienia :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2006, 16:52

Nie przesadzajmy , może mu net kiepsko działa w tej chwili i z rozpędu wcisnął 3 razy opcje wyślij .

A swoją drogą , przydałby się komentarz Władzy do tego temtu , bo nic nie wiadomo , może sie rozmyślili. :wink:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2006, 00:42

Od czasu przedstawienia pomysłu z tego tematu minęło już prawie 2 miesiące. Chciałem się dowiedzieć na jakim etapie jest wdrażanie tego rozwiązania? A może z niego na razie zrezygnowano? Jeśli nie, to czy parę zawartych w tym temacie sugestii zostanie uwzględnionych? Uznałem, że warto ten temat odświeżyć, po obserwacji dzisiejszych poczynań pewnego "świeżego usera" na naszym forum...


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2006, 10:06

Tak patrze na te komentarze i nikt nie zwrocil uwagi na to ze cudzoziemcy , ktorzy witaja na naszej stronie i jest dla nich nawet dzial , nie beda wiedziec o co chodzi, czemu nie moga postow pisac i sie zniecheca i nie podziela sie z nami tym co chcieli nam przekazac. Takze dla mnie to bardzo kiepski pomysl


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
ODPOWIEDZ