Linki Video - propozycja

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 11:41

Wiem ze propozycje odnosnie strony i forum powinny byc zglaszone w odpowiednim temacie,ale ten zalozylem jako "nowy" aby moja sugestia dotarla do wiekszej ilosci osob.

Otoz proponuje aby na forum wprowadzic nowy zwyczaj(a moze nawet obowiazek?).
W kazdym z tematow w pokoju Mecze po danym spotkaniu pojawiaja sie linki z bramkami,skrotami itp.
Mysle ze dobra sprawa byloby aby kazdy uzytkownik podajacy linka podawal jego zrodlo(tak jak to ma miejsce w przypadku newsa)>>tzn.adres strony,forum czy innego msca na ktorym link zostal odnaleziony(nie musi,a nawet chyba nie powinien,to byc szczegolowy adres,wystarczy np.napisac obok linka: "
[LINK ZNALAZLEM NA FORUM JUVENTUZZ.COM]"itp).
Dzieki temu kazdy mialby latwiejszy dostep do materialow video dodatkowo moze zmalalaby ilosc postow o tresci "ejj dajcie linka do bramki/skrotu.."

Czekam na odzew.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 12:24

Pomysl niby dobry tylko niekiedy dyskusje na temat meczow trwaja dosyc zażarcie. Wtedy do przekopania byloby pare stron. Choc z drugiej strony wiadomo byloby gdzie tego szukac i jak nie ma na JP i w temacie na forum to znaczy, ze trzeba poszukac gdzies indziej (poza JP).
Ciekawe, ciekawe. Trzeba bedzie to chyba wprowadzic.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:33

Tzn.wiadomo ze nie nalezy rezygnowac z podawania linkow na JP.Tyle ze dzieki podawaniu zrodel kazdy znalby juz te kilkanascie miejsc w necie(a szczegolnie kilka tych mniej popularnych)w ktorych nalezy szperac i nie byloby przymusu aby czekac az ktos sie zlituje i zarzuci linkiem na naszym forum.

"Taka jest moja koncepcja..." 8)


m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 13:39

Bardzo dobry pomysl czasami czekam na linka do bramek czy skrotu dosc dlugo a odrazu moge powiedziec ,ze bramki mozesz sciagnac czasami zaraz po meczu z juve.pl.Jeszcze raz pomysl mi sie bardzo podoba :)


Aaaa...aaaaa mocniej
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 18:15

JA mam tez inny pomysl, zeby na forum jak ktos poda linka w komentarzach lub naq forum to niech moderator lub zalozyciel watku wyedytowali pierwszy post i dodali tam linki do bramek i skrotow. Tylko trzeba jeszcze pisac na pcozatku kazdego watku ze jak beda linki do bramek to zaostnie pierwsza wiadomosc wyedyowana i maja ich tam szukac


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 18:50

a ja mam podobny aczkolwiek troche zmodyfikowany pomysł :)
Założy się temat gdzie oczywisice po uprzednim sprawdzeniu będzie sie podawac linki do bramek i skrótów.
Będzie to osobny temat w którym będą 2 posty - w pierwszym będzie spis linków do starszych spotkań a w drugim osobno będą podane linki do materiałów z ostatniego spotkania.
Mam nadzieje,ze kazdy rozumie moją koncepcje :)


ODPOWIEDZ