Komentowanie na stronie a forum ?!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy chcialbys miec mozliwosc komentowania newsow na forum takze tych ktore pojawiaja sie na stronie JP ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 17:57

Od razu przejde do rzeczy: chodzi mi o kwestie wypowiadania sie na dany temat na stronie w komentarzach i na forum w pokoju "Newsy". Czy nie powinno byc tak iz sa to dwie odrebne rzeczy :think: Przyklad: na JP jest news o rzekomym zainteresowaniu Royem Keanem przez Juve... i pojawia sie rowniez o tym temat na forum po czym zostaje zamkniety :!: Zamykajacy ten temat, w tym przypadku Martin napisal "news na jp. Zapraszam tam do komentowania"... i czy to nie jest troche chora sytuacja, bo przeciez nie kazdy ma ochote pisac w komentarzach, gdzie powiedzmy sobie szczerze poziom jest o wiele nizszy niz na forum :roll: Zaloze sie ze wiekszosc (ja rowniez) miala by ochote skomentowac to na forum.

Co Wy o tym sadzicie :?: W moim przekonaniu cala ta regulka: "Pokój na wszystkie newsy, o których nie wspomniano jeszcze na JuvePoland, a które dotyczą Juventusu." jest troche bezsensu :/ Jak juz komentowac newsy to moim zdaniem wszystkie a nie tylko te ktorych nie ma na JP. Poza tym jestem przekonany ze obecnie wiele tematow w pokoju "Newsy" nie spelniaja tej reguly :prochno:

Mysle ze sprawa jest zrozumiala, czekam na odpowiedzi :wink:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 18:14

Faktycznie, ciężka sprawa... zagłosowałem jednak na NIE, ponieważ nie może byc sytuacji, gdy wszystkie newsy znajdą się na forum. Wtedy cała strona w sumie jest niepotrzebna :think: a samo forum JP to trochę mało. Wydaje mi się, że jest dobrze tak jak teraz i zakładanie tematów o "byle co" jest zbędne :whistle:


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 19:03

Wraz z każdym newsem na JP powinien (moim zdaniem) pojawiać się bliźniaczy temat na forum. Głównie chodzi o sprawę cytowania. Bo ciężko szukać odpowiedzi na pytanie pod newsem, jeśli ktoś odpisze.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 19:14

według mnie powinna być możliwość komentowania newsów na forum... :),chodzi tu np. o możliwość cytowania wypowiedzi innych wypowiadających się na dany tamat


Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 20:10

mJaUcViEej pisze:Faktycznie, ciężka sprawa... zagłosowałem jednak na NIE, ponieważ nie może byc sytuacji, gdy wszystkie newsy znajdą się na forum. Wtedy cała strona w sumie jest niepotrzebna :think: a samo forum JP to trochę mało. Wydaje mi się, że jest dobrze tak jak teraz i zakładanie tematów o "byle co" jest zbędne :whistle:
Ale przecież nikt normalny (a zakładam ze znakomita większość userów jest normalna :wink: ) nie będzie zakładał tematu żeby sie wypowiedzieć na temat sędziego, którego nam przydzielili do meczu z Brugią albo nt składu JUVE na następny mecz....takie rzeczy spokojnie mozna komentowac na stronie..ale już plotki o Keanie albo inne wazniejsze wydarzenia przydałoby się skomentowac w bardziej "cywilizowanych warunkach" :wink: tzn. móc kogoś zacytowac albo odpowiedzieć na posta bardziej przejżyście niz pod newsem..bo tam po prostu mało widać...tylko modzi są na czerwono...mają przywileje władzy :prochno:

Tak więc ja jestem za ale pod pewnym warunkiem czyli, ze te tematy nie będą o jakichś pierdółkach tylko o czymś w miarę ważnym...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 20:57

Ale przecież pod newsami na forum bardzo rzadko wywiązuje się jakaś ciekawa dyskusja. Wszyscy tylko piszą "o tak, dobrze zrobił", albo "brawo Capello, wiedziałem ze ten to potrafi powiedzieć" :| A co to za dyskusja? Bo w końcu trudno porozmawiać ambitnie o wypowiedzi trenera, lub plotce transferowej, a w komentarzu też możecie przecież napisać coś prywatnie do kogoś. Niektóre newsy na pewno wymagają odrębnych tematów, ale większość takich nie potrzebuje. Mi się podoba tak jak jest. Pod większością newsów "rozmowy" są bez sensu i trącą nabijaniem, a chyba nie o to chodzi?
Racja DamKam, poziom komentarzy jest niższy, ale chyba nie chcesz równać do niego poziomu forum?


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 21:00

tak uwazam ze powinna byc taka mozliwosc tak jak ktos wczesniej napisal powinno odpowiadac sie na forum by cytowac kogos opinie zeby nie bylo metliku :P


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 21:41

ja proponuje zrobić taką opcję jaka jest na innych wielkich serwisach. Tzn. Każdy news, który jest na stronie od razu jest na forum i tam są komentowane, a komentarze ze strony są zlikwidowane :idea:
przykład: www.gunitworld.com
tam to funkcjonuje jakis czas i naprawde jest to bardzo ciekawy pomysł


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 22:30

Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc.
Pokoj newsy zostal zalozony po to aby zwiekszyc ilosc informacji. Nie zawsze mozemy dac newsa, ale skoro pojawil sie na stronie to po co on na JP. Moze faktycznie zagalopowalem sie z tym zamknieciem ale co za problem zalozyc temat w pokoju Transfery, napisac ze "chodza pogloski o tym ze juve chce Keana" i dodac swoja opinie. Nie ma sensu robic bałaganu i dawac kazdego newsa na forum bo o ile sie nie myle kiedys nie bylo komentarzow na stronie tylko na forum i wiekszosc chciala moc komentowac newsa pod samym newsem.
Jesli jest interesujacy temat to i tak ktos zalozy posta na forum i dyskusja gotowa.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 22:41

Andrewtbg pisze:ja proponuje zrobić taką opcję jaka jest na innych wielkich serwisach. Tzn. Każdy news, który jest na stronie od razu jest na forum i tam są komentowane, a komentarze ze strony są zlikwidowane :idea:
przykład: www.gunitworld.com
tam to funkcjonuje jakis czas i naprawde jest to bardzo ciekawy pomysł

Moze i ciekawy ale na JP raczej nie do zrealizowania z jednego prosteo powodu, jakim jest poziom wypowiedzi prezentowany przez uzytkownikow strony w komentarzach pod newsami.
O ile w komentarzach mozna sobie pozwolic na "luźne" wypowiedzi to na forum jak wiemy nie jest to zbyt dobra forma z racji wysokiego poziomu forum o jaki wszyscy staramy sie walczyc.
Na forum poziom wypowiedzi znacznie sie rozni od tego prezentowanego w komentarzach - jest poprostu znacznie wyzszy, dlatego tez, te rozwiazanie nie wchodzi w rachube.


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2005, 23:53

Reggie pisze: Racja DamKam, poziom komentarzy jest niższy, ale chyba nie chcesz równać do niego poziomu forum?
Nie chodzi o to żeby równać poziom komentarzy pod newsami do poziomu jaki jest na forum. Ja to rozumiem w taki sposób, że jesli pojawia się jakiś news to pewna gupa ludzi, która woli tzw. luźniejsze komentarze wypowiada się pod newsem natomiast pozostali, którzy lubią/potrafią w bardziej rozwinięty sposób zabierać głos wypowiadaja sie na forum.
Niektórzy na przykład nie lubią udzielać się pod newsami ze wzgledu na panujący tam haos i nieporządek, wsród tych osób jestem również i ja. Dlatego tez uważam, że tzw. system 2 fazowy bedzie najbardziej sprawiedliwy. Wtedy nikt nie bedzie czuł się poszkodowany a nie od dziś wiadomo, że na forum mozna dużo łatwiej zarobić karteczke niz pod newsami.


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 00:10

Martin pisze:Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc.
Pokoj newsy zostal zalozony po to aby zwiekszyc ilosc informacji. Nie zawsze mozemy dac newsa, ale skoro pojawil sie na stronie to po co on na JP. Moze faktycznie zagalopowalem sie z tym zamknieciem ale co za problem zalozyc temat w pokoju Transfery, napisac ze "chodza pogloski o tym ze juve chce Keana" i dodac swoja opinie. Nie ma sensu robic bałaganu i dawac kazdego newsa na forum bo o ile sie nie myle kiedys nie bylo komentarzow na stronie tylko na forum i wiekszosc chciala moc komentowac newsa pod samym newsem.
Jesli jest interesujacy temat to i tak ktos zalozy posta na forum i dyskusja gotowa.
Popieram w zupełnosci nic dodac nic ujac, wypowiadanie sie na forum na ten sam temat co na stronie JP w newsach nie ma najmniejszego sensu, bo po co pisac dwa razy o tym samym? wiec z czegos trzeba zrezygnowac...a mysle ze newsy na stronie a wlasciwie komentarze na stronie ozywiaja strone, a forum swoja droga... :wink:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 08:30

del kasa pisze: Nie chodzi o to żeby równać poziom komentarzy pod newsami do poziomu jaki jest na forum. Ja to rozumiem w taki sposób, że jesli pojawia się jakiś news to pewna gupa ludzi, która woli tzw. luźniejsze komentarze wypowiada się pod newsem natomiast pozostali, którzy lubią/potrafią w bardziej rozwinięty sposób zabierać głos wypowiadaja sie na forum.
Niektórzy na przykład nie lubią udzielać się pod newsami ze wzgledu na panujący tam haos i nieporządek, wsród tych osób jestem również i ja. Dlatego tez uważam, że tzw. system 2 fazowy bedzie najbardziej sprawiedliwy. Wtedy nikt nie bedzie czuł się poszkodowany a nie od dziś wiadomo, że na forum mozna dużo łatwiej zarobić karteczke niz pod newsami.
Otoz to, dokladnie o to mi chodzi :!:
Ale jak narazie po wypowiedziach Wladz i po ankiecie widac lekka przewage na NIE... tak wiec wyglada na to iz pozostanie wszystko tak jak jest do tej pory :think: No coz... ja nadal bede wypowiadal sie tylko na forum gdzie panuje normalna dyskusja :whistle:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 11:09

Zdecydowanie popieram i zgadzam się z opinią Del Kasy (chyba pierwszy raz :D ), moje zdanie na ten temat jest podobne. Ja nie widze problemu by news znajdował się na stronie głównej JP i by powstał również temat na forum. Przyznam, że wcześniej jakoś nie zwracałem uwagi i nie interesowałem sie tym problemem. Nawet nie zdawałem sobie sprawe, że tak jest...że gdy pojawi się jakiś news na Juvepoland, to z tego forum ginie już o takiej nowince temat :roll: .

Jak już napisałem według mnie powinniśmy móc wyrazić swoją opinię i pod newsem na stronce i na forum, choć wcale nie twierdze, że to co mamy teraz jest złe. Ja prawie w ogóle nie wypowiadam się pod newsami, bo panuje tam okropny bałagan i poziom jest straszliwie mizerny :lol: . Dlatego myśle, że dobrze by było gdyby można się było wypowiedzieć też mądrzej, na przyzwoitym poziomie na forum. Mamy mnóstwo elokwetnych, inteligentnych userów, którzy mogliby na temat newsów napisać dużo ciekawych rzeczy :) . To samo tyczy się cytowania wypowiedzi.

Jestem za tym, aby news można było komentować i na stronce i na forum i na tę opcje oddałem swój głos. Nie przypuszczam by istnienie takiego tematu na forum i na stronie wprowadzało jakiś niepotrzebny bałagan :roll: :wink: .


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 11:33

A wg jakiej kategorii chcecie wybierac newsy, ktore mozna komentowac? Bo chyba nie chcecie toczyc zawiłej dyskusji na temat sedziego dzisiejszego meczu :smile: A z tego co ja wiem jesli temat jest ciekawy to i tak pojawia sie na forum i ludzie rozmawiaja "ynteligentnie". :prochno: Dlatego nie widze potrzeby zmian.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ