UPDATE REGULAMINU

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 20:26

Yari pisze: Dlatego napisałem , że nikt z nas nie jest świętoszkiem :) . A mój link do polskiego komentarza to brzydko mówiąc pikuś:). Niejednokrotnie łamałem na tym forum polskie prawo podając przeróżne linki :).

To co moge , kupuje , mój problem polega na tym , że jak nie moge czegoś kupić z braku funduszy , a bardzo tego chce , to jednak ściągam daną rzecz.

Większość moich płyt to piraty , ale są rzeczy , które poprostu musze mieć oryginalne , z szacunku dla producenta
Moje płyty to niestety prawie wszystkie 'piraty' i musze powiedzieć że czytając to troche się tego wstydze ;) Bo niestety większość pieniążków, razem z tym co wygram (tyle że w Proffesjonalu) idzie na bardziej niecne cele. Ale póki nie zarabiam sam jakoś mogę się chyba usprawiedliwiać. Jak zacznę to pewnie znajdę inną wymówkę :)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 23:06

białas pisze:
herr_braun pisze:Już nie będę drążył tematu, bo i nie ma po co, ale tak dla ścisłości - wysłałem bodaj 3 maile, a regulamin znam
Dlatego lepiej kontaktowac sie przez gg , maile sa wsumie podane tak dla picu /Siewier
może dla ciebie (SiewIer) maile są dla picu, ale dla kogoś innego nie. nie każdy nacodzień używa komuniktorów typu GG czy też Tlen, więc prośba o odbanowanie w postaci maila jest bardzo ważna. od teraz będę wiedział, że kiedy dostanę bana, to mam nie pisać maili bo i tak nie odbanuszejsz. brawo.
Pisze w swoim imieniu - nigdzie nie deklarowalem nikomu ,ze jakiekolwiek prośby ktore ktos wysle na mojego maila beda przezemnie zalatwione - ba , nawet nie pisalem ,ze przeczytam takowego maila. Sam nie uzywam zbytnio poczty elektronicznej i zadko odwiedzam moje konta.
W wiekszosci przypadkow maile podane w profilu przydaly sie tylko i wylacznie do uaktywnienia konta na JuvePoland, w zaden inny sposob te konto pocztowe nie przydalo mi sie przy JP ( mail jest wpisany bo takie sa wymogi ) - tak samo jest w moim przypadku dlatego tez jesli ktos cos odemnie chce niech sie kontaktuje przez gg - jest to duzo praktyczniejsze i wygodniejsze niz wiadomosci e-mail i nie tylko ja preferuje takowy "system" - w regulaminie nie jest napisane jak sie masz skontaktowac - jest poprostu napisane jak kazdy widzi,ze nalezy sie skontakowac z kims z naszej gromady - a jak to zrobisz ,lezy juz tylko i wylacznie w Twojej kwestii.


p.s. Jak juz sie do kogos zwracasz to nie tyle szacunek do osoby a najzwyklejsza w swiecie grzecznosc wymaga tego by pisac jego imie/ksywe poprawnie.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 23:21

Siewier pisze:
białas pisze:
herr_braun pisze:Już nie będę drążył tematu, bo i nie ma po co, ale tak dla ścisłości - wysłałem bodaj 3 maile, a regulamin znam
Dlatego lepiej kontaktowac sie przez gg , maile sa wsumie podane tak dla picu /Siewier
może dla ciebie (SiewIer) maile są dla picu, ale dla kogoś innego nie. nie każdy nacodzień używa komuniktorów typu GG czy też Tlen, więc prośba o odbanowanie w postaci maila jest bardzo ważna. od teraz będę wiedział, że kiedy dostanę bana, to mam nie pisać maili bo i tak nie odbanuszejsz. brawo.
Pisze w swoim imieniu - nigdzie nie deklarowalem nikomu ,ze jakiekolwiek prośby ktore ktos wysle na mojego maila beda przezemnie zalatwione - ba , nawet nie pisalem ,ze przeczytam takowego maila. Sam nie uzywam zbytnio poczty elektronicznej i zadko odwiedzam moje konta.
W wiekszosci przypadkow maile podane w profilu przydaly sie tylko i wylacznie do uaktywnienia konta na JuvePoland, w zaden inny sposob te konto pocztowe nie przydalo mi sie przy JP ( mail jest wpisany bo takie sa wymogi ) - tak samo jest w moim przypadku dlatego tez jesli ktos cos odemnie chce niech sie kontaktuje przez gg - jest to duzo praktyczniejsze i wygodniejsze niz wiadomosci e-mail i nie tylko ja preferuje takowy "system" - w regulaminie nie jest napisane jak sie masz skontaktowac - jest poprostu napisane jak kazdy widzi,ze nalezy sie skontakowac z kims z naszej gromady - a jak to zrobisz ,lezy juz tylko i wylacznie w Twojej kwestii.


p.s. Jak juz sie do kogos zwracasz to nie tyle szacunek do osoby a najzwyklejsza w swiecie grzecznosc wymaga tego by pisac jego imie/ksywe poprawnie.
kto jak kto, ale według mnie, administratorzy i moderatorzy, tak wielkiego forum, jakim jest JP, powinni od czasu do czasu sprawdzać maile, choćby tylko z powodu banów. oczywistym jest, że większośc ludzi mających internet, komunikuje się z innym poprzez GG, czy też Tlen. maile są zbyt niewygodne do tego typu korespondencji. owszem, przy większości rejestracji, i to nie tylko na forum JP, wymagane jest podanie maila, ale czasem poczta się przydaje. tak samo jak wiadomości prywatne. ale chyba się przeliczyłem, że "władza" JP (napisałem "władza", bo wątpię, żeby tylko Siewier nie sprawdzał poczty. jeśli się pomyliłem to zwracam honor, tu i teraz) chociaż raz dziennie sprawdza swoją pocztę...

i sorki za przekręcenie nicka. nie zrobiłem tego specjalnie.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 23:34

nikt nie jest doskonały :whistle:
białas pisze: i sorki za przekręcenie nicka. nie zrobiłem tego specjalnie.
Nie gniewam sie :P


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 08:25

białas pisze:
Martin pisze:Co do bramek i meczow. Mysle, ze jest to niska szkodliwosc spoleczna. Znacznie nizsza niz sciaganie gier, filmow czy mp3, zwlaszcza, ze mecz ogladany nawet z kilkugodzinnym opoznieniem traci na atrakcyjnosci, a bramkami raczej wielkiego biznesu sie nie zrobi. Telewizje nie traca tyle kasy co na przyklad wytwornie fonograficzne czy filmowe. Poza tym legalnie w polsce nie mozna ogladac na przyklad wszystkich meczow Serie A. Pozostaje internet.
może i tylko pozostaje internet, ale według mnie nie można być w połowie w ciąży, a w połowie nie. więc, albo jest zakaz umieszczania linków do wszystkiego, albo nie ma takiego zakazu wcale. takim przepisem sami sobie przeczycie. rozumiem, masz rację, że jest to "niska szkodliwość", ale nie bedąc konsekwentnym w tym punkcie regulaminu, ośmieszacie się na własne życzenie. zresztą, zrobicie jak będziecie chcieli.
Mając takie podejście 99% serwisów internetowych nie miałaby prawa istniec. Tak naprawde moglyby funkcjonowac tylko portale, które działają profesjonalnie, mają podpisane odpowiednie umowy, otrzymuja prawa placac za to pieniadze. Przeciez idąc twoim tokiem myslenia nie moglibysmy korzystac takze ze zdjec, tekstow itp.
Musimy zdac sobie z tego sprawe, ze zyjemy w erze multimediow. Internet rozwija sie bardzo szybko i nawet w Polsce coraz wiecej osob ma stałe łącze co oznacza mozliwosc sciagania coraz wiekszych plikow internetowych. I tutaj nalezy sie zastanowic gdzie konczy sie udostepnianie a gdzie zaczyna piractwo.
Od tej definicji powinnismy wyjsc dyskutujac o piractwie. Co dla ciebie jest piractwem? Czy piractwem jest zgranie z telewizji publicznej programu przyrodniczego i przeslanie koledze? Czy to podlega karze? Dlaczego nigdzie nie moge kupic bramek (i akcji) z ostatniej kolejki Serie A? Komu moge udostepnic mecz, ktory zgram sobie z C+ na kompa?
Podaj mi definicje piractwa, taka abym wiedzial ktory material z mojego kompa moge udostepnic a ktory nie....

Postaram sie poszperac na necie jak to faktycznie wyglada bo sam do konca nie wiem... A przeciez i o to moga sie wlasciciele serwera pluć. Warto byc przygotowanym na odparcie ich "ataku" :) Mając takze podstawy prawne.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:47

Yari pisze:
bociu pisze:nielegalnych :lol: programow
Strasznie zaciekawił mnie ten ironiczny ,,śmiech" . Bardzo bym Cie prosił o rozwinięcie tego :think: .
Oznacza to ni mniej, ni wiecej, ze sam z takich w wiekszosci korzystam :) .
Yari pisze:
bociu pisze:Teraz juz wiemy, ze JP nie jest niezalezna organizacja zrzeszajaca kibicow turynskiej ekipy, ale podleglym serwerowym wladzom pieskiem Wink .
Niezależna organizacja , która chce przestrzegać polskiego prawa. Jak dla mnie jest wszystko OK.
Emotikonka :wink: powinna rozwiac Twoje watpliwosci co do mojego zdania na ten temat.

Pozdrawiam!


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 19:19

Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Przyznam, że kiedy przeczytałem posta Martina byłem w lekkim szoku. Jak widać decyzja ta budzi sporo kontrowersji i dyskusja jest niesamowicie burzliwa.

Po głębszym zastanowieniu doszłem do wniosku jednak, że zostało to narzucone odgórnie przez serwer i Juvepoland musi się do tego dostosować. Jeżeli jest to warunek no to trzeba go spełnić. A szkoda z jednej strony, bo nieraz liczyłem, że zdobęde jakieś linki do programów czy gier :| . Fakt piractwo powinno się zwalczać, ale chyba większość z nas korzysta z nielegalnych oprogramowań, programów czy mp3, a głównym powodem są bajońskie sumy oryginalnych produktów :roll: .

Bez gier i programów jednak jeszcze jakoś przeżyje. Nie wiem co będzie jeśli zostanie wprowadzony również zakaz zamieszczania linków do bramek, skrótów, meczy czy fajnych kompilacji :? . Wszyscy chcemy mieć
dostęp do multimedii o Juventusie, w końcu takie czasy. Mam nadzieje, że będziemy mogli to robić. Nie wiem czy zgrywanie meczy jest do końca nielegalne. Wtedy chyba zniknęłaby większość materiałów w downloadzie na JP :shock: .

Co do kompilacji to wszyscy wiedzą, że je robie. Szkoda by było gdybym nie mógł moich prac przedstawiać wam na forum :? .


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 19:27

Martin pisze:Musimy zdac sobie z tego sprawe, ze zyjemy w erze multimediow. Internet rozwija sie bardzo szybko i nawet w Polsce coraz wiecej osob ma stałe łącze co oznacza mozliwosc sciagania coraz wiekszych plikow internetowych. I tutaj nalezy sie zastanowic gdzie konczy sie udostepnianie a gdzie zaczyna piractwo.
Od tej definicji powinnismy wyjsc dyskutujac o piractwie. Co dla ciebie jest piractwem?
dla mnie piractwem jest posługiwanie się i rozpowszechnianie jakiegokolwiek materiału, który nie należy do mnie, bez zgody jego autora :?
Martin pisze:Czy piractwem jest zgranie z telewizji publicznej programu przyrodniczego i przeslanie koledze?
według mnie nie, bo telewizja publiczna jest dla wszystkich, więc każdy ma do niej dostęp i może posługiwać się jej materiałami. piractwem by było posługiwanie się materiałem, zgranym z telewizji, który przesłał mi kolego, a ja bym nie uzyskał jego zgody.
Martin pisze:Czy to podlega karze?
jak wyżej.
Martin pisze:Dlaczego nigdzie nie moge kupic bramek (i akcji) z ostatniej kolejki Serie A?
bo internet jest przepełniony piractwem, więc każdy ma do tego dostęp, nawet jeszcze w trakcie meczu. a potem są powtórki w telewizji, więc nikt nie zbiłby jakichś kokosów na sprzedaży bramek i akcji z meczów
Martin pisze:Komu moge udostepnic mecz, ktory zgram sobie z C+ na kompa?
każdemu 8)
Martin pisze:Podaj mi definicje piractwa
podałem wyżej.
Martin pisze:taka abym wiedzial ktory material z mojego kompa moge udostepnic a ktory nie....
możesz udostępniać wszystko, co masz, tylko zapewnie nie wszystko jest legalne :wink:
Martin pisze:Postaram sie poszperac na necie jak to faktycznie wyglada bo sam do konca nie wiem... A przeciez i o to moga sie wlasciciele serwera pluć. Warto byc przygotowanym na odparcie ich "ataku" :) Mając takze podstawy prawne.
wszystkim zapewne byłoby przykro, gdyby forum JP straciło dobre imię lub całkowicie zostałoby zamknięte przez taki szkopół :?

pozdrawiam :wink:
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2005, 20:23 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 19:37

Mateusszek pisze:A szkoda z jednej strony, bo nieraz liczyłem, że zdobęde jakieś linki do programów czy gier :| . Fakt piractwo powinno się zwalczać, ale chyba większość z nas korzysta z nielegalnych oprogramowań, programów czy mp3, a głównym powodem są bajońskie sumy oryginalnych produktów :roll: .
O ile się nie mylę, możemy pisać prośby o linki, jednak nie możmy dawać ich na forum. Zawsze zostaje prywatna wiadomość, Gadu-gadu i poczta elektroniczna 8) . No chyba, że nawet prosić o takowe nie można :roll: .
białas pisze:
Martin pisze:Komu moge udostepnic mecz, ktory zgram sobie z C+ na kompa?
każdemu 8)
Nie zgodzę się. Jeśli chcemy być całkowicie fair, powinniśmy spytać o zgodę przedstawicieli Canal+. Skoro jest to telewizja kodowana i nie każdy ma do niej dostęp, to możemy usłyszeć, że dzięki pokazywaniu plików zgranych z ich telewizji tracą klientów, którzy zamiast płacić abonament wolą poczekać i ściągnąć interesujące ich materiały z Internetu. Ale tak jak napisał Martin, nie możemy popadać ze skrajności w skrajność :roll: .


:roll:
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:21

Diego pisze:
białas pisze:
Martin pisze:Komu moge udostepnic mecz, ktory zgram sobie z C+ na kompa?
każdemu 8)
Nie zgodzę się. Jeśli chcemy być całkowicie fair, powinniśmy spytać o zgodę przedstawicieli Canal+. Skoro jest to telewizja kodowana i nie każdy ma do niej dostęp, to możemy usłyszeć, że dzięki pokazywaniu plików zgranych z ich telewizji tracą klientów, którzy zamiast płacić abonament wolą poczekać i ściągnąć interesujące ich materiały z Internetu. Ale tak jak napisał Martin, nie możemy popadać ze skrajności w skrajność :roll: .
o kurde, ale byka sieknąłem :doh: czytałem C+ a myślałem o TVP :roll: masz rację, Diego, jeśli zgrywamy z C+, to powinniśmy się ich zapytać o pozwolenie na taką czynność...


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:27

Nie wyobrazam sobie aby w najblizszej przyszlosci na tym forum zabraklo linkow do bramek i materialow video zwiazanych z footballem.
Bylaby to gigantyczna przesada i niewyobrazalny blad gdyby administracja zakazala podawania linkow do w/w matrialow.
Zwalczanie piractwa?W porzadku,jednak nie uwazam abym kogokolwiek okradal ogladajac bramki z meczu ktory juz sie zakonczyl.Przeciez i tak nikt z nas nie kupi C+ czy innej platformy tylko po to aby moc ogladac bramki.W przypadku tego typu stacjii mozna mowic o klientach ktorych stac na dana platforme i ktorzy juz ja maja,albo o takich ktorych poki co nie stac i problemy z dostepem do bramek i tak raczej nie sa w stanie ich zmusic do zakupu dekodera i oplacania horrendalnego abonamentu.
Takze nie popadajmy w przesade,nie robmy z tego forum panstwa prawa i sprawiedliwosci opartego na przesadnie interpretowanych,uciazliwych i bezsensownych zakazach..
NIELEGALNE GRY/PROGRAMY ---> ! STOP !
MATERIALY VIDEO dot.FOOTBALLU ---> IM WIECEJ TYM LEPIEJ 8)
masz rację, Diego, jeśli zgrywamy z C+, to powinniśmy się ich zapytać o pozwolenie na taką czynność...
Jak myslisz co (i po ILU TYGODNIACH) odpowiedza? :lol: Do RAI UNO,DSF,Eurosportu i innych tez bedziemy grzecznie pisac?
Pytanie stacji TV o zezwolenie na publikacje mat. video?
Uwierzcie mi ze to nie ma prawa dzialac.Totalny bezsens.
Najlepszym dowodem jest stronka wislamulti.com na ktorej zamieszczane byly bramki Bialej Gwiazdy,a ktora po dlugiej batalii z C+ musiala zawiesic swoja dzialalnosc(zaznaczam ze opierala sie ona tylko i wylacznie na publikacji bramek,stronka jako taka dopiero pod koniec stala sie takze rodzajem wislackiego portalu).
Co innego jesli na stronie znajduja sie takie materialy a co innego FORUM
(za ktorego tresc administratorzy w sposob PEŁNY odpowiadac przeciez nie moga).
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2005, 20:35 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:35

Myślę, że sama dyskusja nad tym czy to dobrze czy źle jest bez sensu bo nie mamy wpływu na to, co właściciel serwera zarządzi...

Nie rozumiem tylko zachowania białasa...przeszkadza Ci, że na forum podawane są linki do bramek albo skrótów meczy??chyba nie sądzę...więc nie rozumiem za czym Ty postulujesz..za tym zeby zakazać i tego?czy jest normalne działanie na własną niekorzyść?albo przynajmniej na niekorzyśc innych, która to niekorzyśc i tam nie przynosi Tobie korzyści :wink: ja jak sie dowiedziałem, że bramki nadal będa mogły byc umieszczane to sie ucieszyłem i juz nie miałem najmniejszego zamiaru się na ten temat wypowiadać..a Ty swoim nawoływaniem do zakazania linków do bramek z pewnoscią nikomu tutaj nie sprawisz radości :?


Ja bym prędzej podyskutował o banach bo to jest zależne od modów i jest to tylko i wyłącznie ich decyzja (jak mniemam :wink: )...żeby zebrać te 3 żółte kartki trzeba się naprawde starać..zwłaszcza ze po jakims czasie one się kasują...ja kiedys miałem jedną i jakoś nie skończyło się to dla mnie banem..a więc jednak można :prochno: a w sumie 2 dni więcej świętego spokoju..swietna sprawa..naprawdę :twisted:
może któryś z "niedzielnych" forumowiczów przez te 2 dodatkowe dni da sobie spokój z wypowiadaniem się to też nie będzie wielkiej krzywdy dal forum... 8)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:43

nookie pisze:Nie rozumiem tylko zachowania białasa...przeszkadza Ci, że na forum podawane są linki do bramek albo skrótów meczy??
nie.
nookie pisze:więc nie rozumiem za czym postulujesz
za tym, żeby być konsekwentnym w swoich działaniach.
nookie pisze:za tym zeby zakazać i tego?
nie.
nookie pisze:jak jak sie dowiedziałem, że bramki nadal będa mogły byc umieszczane to sie ucieszyłem
ja też się ucieszyłem.
nookie pisze:nawoływaniem do zakazania linków do bramek z pewnoscią nikomu tutaj nie sprawisz radości :?
nie to jest moim celem.

EDIT:
white_wolv pisze:
białas pisze:masz rację, Diego, jeśli zgrywamy z C+, to powinniśmy się ich zapytać o pozwolenie na taką czynność...


Jak myslisz co (i po ILU TYGODNIACH) odpowiedza? Do RAI UNO,DSF,Eurosportu i innych tez bedziemy grzecznie pisac?
Pytanie stacji TV o zezwolenie na publikacje mat. video?
Uwierzcie mi ze to nie ma prawa dzialac.Totalny bezsens.
miałem na myśli to, że C+ jest stacją kodowaną i telewidzowie płacą za korzystanie z ich usług. a takie zgranie to jest piractwo. zgadzam się z tym, że jeśli zapytamy ich o pozwolenie na zgranie jakiegokolwiek materiału, to szanse na to, że odpowiedzą, są nikłe...
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2005, 20:50 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:47

białas pisze:
nookie pisze:nawoływaniem do zakazania linków do bramek z pewnoscią nikomu tutaj nie sprawisz radości :?
nie to jest moim celem.
No więc nie nawołuj :wink:

Linki do bramek itp mają zostać i zwykłych userów powinno tylko to obchodzić...a konsekwencja adminów i modów dopóki nam nie przeszkadza a wręcz nam ułatwia życia jest nam nawet na rękę :prochno:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 20:54

białas pisze: zgadzam się z tym, że jeśli zapytamy ich o pozwolenie na zgranie jakiegokolwiek materiału, to szanse na to, że odpowiedzą, są nikłe...
To nie o to chodzi ze nie odpowiedza.Zapewniam Cie ze odpowiedz otrzymasz.Bedzie to dlugi mail ktorego tresc bedzie w zasadzie sprowadzala sie do jednego slowa: NIE


ODPOWIEDZ