Oskary JuvePolska - Nominacje

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 13:52

A zatem ruszamy! :)

Jak już pewnie wiecie Oskary JuvePolska to forumowe nagrody, więc napiszę tylko w skrócie: poniżej znajdziecie listę kategorii, w których możecie nominować. Z Waszych nominacji komisja wybierze 5 finalistów. Następnie zostanie sporządzona ankieta, w której będziecie mogli głosować. Osoba z największa ilością głosów dostanie nagrodę - Oskara. Tak więc o zwycięzcy zadecydujecie Wy.

Oto lista kategorii, w których możecie nominować:

Najlepszy avatar/sygnatura
Najlepszy debiutant
Najbardziej przyjazny forumowicz
Najbardziej elokwentny forumowicz
Najlepszy dyskutant
Najlepszy tekst
Najbardziej zakręcony fan Juve
MVF - Most Valuable Forumowicz


Przypominam: Można nominować maksymalnie 2 osoby w jednej kategorii, co oznacza również, że można w danej kategorii nominować tylko jedną lub nikogo. Nie można oczywiście nominować siebie.

Zapraszamy do nominowania! Prosimy wszystkie swoje nominacje umieścić w jednym poście, aby nie robić niepotrzebnego bałaganu. Nie jest natomiast obowiązkowe nominowanie we wszystkich kategoriach, nie masz zdania - nie głosuj.

Przed oddaniem głosu proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM i OPISEM KATEGORII.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2005, 22:53 przez rafal005, łącznie zmieniany 3 razy.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 14:17

.Oto moje nominacje:

Najlepszy avatar/sygnatura - Cris, Wojtom
Najlepszy debiutant - rafal005 (podobno się zalicza do tego grona, jest niewiele ponad rok na forum :wink: )
Najbardziej przyjazny forumowicz - Pan Zambrotta, Diego
Najbardziej elokwentny forumowicz - Wojtom, DamKam
Najlepszy dyskutant - rafal005, paroowa
Najlepszy tekst - brak głosu :?
Najbardziej zakręcony fan Juve - Dionizos
MVF - Most Valuable Forumowicz - Martin, Wojtom

Nie będe komentował moich głosów. Poprostu takie jest moje zdanie i już :wink:


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 14:18

Najlepszy debiutant : Rafal005.
Najbardziej elokwentny forumowicz: Bad Magick (Zła Wróżka), _Jah.
Najlepszy dyskutant : Marcin_FCJ.
Najlepszy tekst : Alfabet Bad Magicka i Par00wy
MVF - Most Valuable Forumowicz : Mnowomiejsky, _Jah.

Wkrótce dodam w tym poście też krótkie wyjaśnienie :)
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2005, 17:47 przez Ja-JUVE-nek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 14:40

Najlepszy avatar/sygnatura ?

Najlepszy debiutant, – jako, że można podać max.2 użytkowników- to mój wybór pada na Rafala005 oraz na Par00we. Dlaczego oni? Rafal005- za bardzo dobrze wykonane statystyki przed meczowe i ogólne komentarze. Par00wa-, mimo, że na JP jest już długo to w zasadzie tak na poważnie zaczął pisać pod koniec zeszłego sezonu. Zresztą bardzo ciekawie, do tego doszedł ciekawy temat odnośnie koszulek Juve na allegro.

Najbardziej przyjazny forumowicz- tutaj trudno jak dla mnie wskazać kilku użytkowników. A jedyny, który przychodzi mi do głowy to Diego. Powód? Przyjazny kojarzy mi się z pomocnym, dlatego nominowałem Diego. Po prostu jego osoba kojarzy mi się pozytywnie- czytałem kilka krotnie jego rady w tematach „pytania mniej znaczące”, ponadto też miałem możliwość skorzystania z jego pomocy odnośnie jak dobrze pamiętam programu komputerowego.

Najbardziej elokwentny forumowicz - tutaj postawię na wróżkę, czyli Bad Magika, który bardzo mądrze piszę i przede wszystkim ciekawie, ponadto jego posty zawsze wnoszą wiele do tematu.

Najlepszy dyskutant – niestety muszę wybrać tylko 2. A wybór jest spory. Ale zdecyduję się na DjJuve oraz na tomcatmi’ego,(jeśli źle odmieniłem to przepraszam). Dlaczego akurat na nich? Zawsze ciekawie dyskutują z innymi użytkownikami wykazując się przy tym dużą wiedzą. Ponadto dają konkretne argumenty a co ważniejsze-trzymają się swoich poglądów(nie zmieniając ich, co chwila) no i bronią ich.

Najlepszy tekst &#8211; tekst/motto mnowomiejsky&#8217;ego: &#8222;NIE DYSKUTUJ Z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Najbardziej zakręcony fan Juve - przede wszystkim Dionizos, którego nie banalne teksty czasami doprowadzały mnie do łez( w pozytywnym znaczeniu). Ponadto (muszę niestety to napisać) cenię go za wiedzę dotyczącą: historii Juve(zaimponował mi na zlocie pokonując Roberta w jednym z konkursów) oraz grup kibicowskich.

MVF - Most Valuable Forumowicz- użytkownikiem zasługującym na MVF jest Dragon-, dlaczego? Bywa surowy jak to moderator, ale potrafi też pomóc. Jakoś nie widzę tego forum bez niego stąd nominacja.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 14:43

Najlepszy avatar/sygnatura / Cube - fan Juve/Par00wa - musialem troche ich pogladać , podba mi sie mario u cube'a bo sam jestem jego fanem (tego bohatera) a paroowa ma bardzo oryginalny avart :)
Najlepszy debiutant /T-Bar/Cris - moim zdaniem mówia obaj bardzo mądrze, rozpisują sie i pomagają na forum
Najbardziej przyjazny forumowicz /Siewier - może kiedyś sie poznamy ;)często bywam tam gdzie mieszka a sie jeszcze nie poznalismy osobiscie tylko na gg ,wiele razy mnie wyciągnoł z tarapatów na forum ,czesto mi pomaga widać Lędzinnianie sie trzymają razem :) /Pilekww - służył mi pomocą (szczgólnie przed walką ;) ,ale nie tylko... lubimy sie i sobie pomadamy jak na forum tak i w życiu na gg :D
Najbardziej elokwentny forumowicz /Siewier /Del Kasa
Najlepszy dyskutant /Siewier /Wojtom
Najlepszy tekst / takie określenie mi sie podobało to chyba było po jakieś bramce Zlatana "to taka wisienka na środku torcika" - nie wiem kto to powiedział niech sie przyzna :D (zdaje mi sie że jakiś Alex;])
Najbardziej zakręcony fan Juve /pan Zambrotta - ma czasami smieszne, ciekawe wypowiedzi mile sie słucha (czyta ;) )
MVF - Most Valuable Forumowicz /Siewier/Martin
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 23:24 przez wloski, łącznie zmieniany 11 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 14:56

Najlepszy avatar/sygnatura: Cube - Fan Juve
- Avatar mi się bardzo podoba tyle.
Najlepszy debiutant: rafal005
Mimo że jest już nami ponad rok to prócz ciekawych postów robi świetne zapowiedzi meczów zawsze do tego dodaje garści statystyk. Chyba powinien robić takie zapowiedzi na stronie głównej JP :D
Najbardziej przyjazny forumowicz: Diego
...

Najbardziej elokwentny forumowicz: Jah_
...

Najlepszy dyskutant: Marcin_FCJ
...

Najlepszy tekst : Alfabet Bad Magicka
...

Najbardziej zakręcony fan Juve : Ti_Amo_Juventus_Dragon
Pokazał to juz nie jedno krotnie w swoich wypowiedziach ze na punkcie Juventusu ma kompletnego świra, a udowodnił to swoimi biało-czarnymi pasami na głowie :D szczerze powiedziawszy zal mi niepowiem co ściskał z zazdrosci :wink:

MVF - Most Valuable Forumowicz: Martin
Co tutaj mówić ojciec całego Juvepoland. Bez niego ta strona byłba zupełnie inna można teraz powiedzieć że jest duchem tego forum.

Starałem się być obiektywny , sorki że nie uzasadniłem kilku odpowiedzi ale poprostu nie dało sie tego wyrazić :D


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 15:22

To moje nominacje:

Najlepszy avatar/sygnatura - nie wiem
Najlepszy debiutant - rafal005 - zaimponował mi topicami na mecze!
Najbardziej przyjazny forumowicz - wloski - spoko gościu, pomagamy sobie, częstoo gadamy na gg itp.
Najbardziej elokwentny forumowicz - nie wiem
Najlepszy dyskutant - nie wiem
Najlepszy tekst - Ti_Amo_Juventus_Dragon - jakos jego teksty mi sie podobaja, kiedys robił tematy na mecze.
Najbardziej zakręcony fan Juve - nie wiem
MVF - Most Valuable Forumowicz - Martin - gdyby nie ten gosc to na tym forum nie było by tak cool.
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 15:26 przez Pilekww, łącznie zmieniany 1 raz.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 15:26

Najlepszy avatar/sygnatura
Tutaj postanowiłem nie oddać głosu. Kiedyś bez wątpienia byłby to rybeq i jego Moggi, dziś nie zauważyłem osoby której avatar wyróżniałby się w tak znaczący sposób.

Najlepszy debiutant
Tu kandydat może być tylko jeden rafal005. Najlepszy debiut od czasu wkroczenia na forum Jaha. Prawdziwe wejście smoka, przewyższa inteligencją i stylem pisania wiekszość użytkowników tego "marnego" forum. Jeden z głownych faworytów do otrzymania "Q". Brawo stary!

Najbardziej przyjazny forumowicz
Tu wymienie dwóch panów:
1. Yari- jeden z najbliższych mi użytkowników. Często slużył dobrą radą i pomocą. Znamy się ponad rok, mimo iż ostatnio nasz kontakt uległ lekkiemu osłabieniu, wiem, że w razie problemów mogę zapukać do Kuby na gg :wink:
2. Diego- prawie się nie znamy, ale zadecydowało jedno zdanie
Diego pisze: Jeśli będziesz czegoś potrzebował - wal do mnie :-D .
Najbardziej elokwentny forumowicz
Bblackk- Tak, tak nawet takiemu beblokowi coś od życia się należy. Jego "ogonki" ( :lol: ) były, są i zapewne będą, do tego styl pisania i łatwość operowania językiem ( :lol: ) powoduje że Danielek jest moim kandydatem w tej kategorii.

Najlepszy dyskutant
Jah- Nie raz i nie dwa miażdżył ludzi takich jak Marcin Fcj swoimi tekstami. Stylem pisania i wiedzą na temat futbolu wyróżnia się zdecydowanie spośród szarzyzny forumowej społeczności. Te dwie rzeczy czynią Go niezwykle ciężkim i wymagającym dyskutantem. Póki co nikt nie może się z Nim równać.

Najlepszy tekst
Literka "ś" w alfabecie mnowomiejskiego. Nie ma co pisać, wystarczy przeczytać.

Najbardziej zakręcony fan Juve
Zakręcony?
Pan Zambrotta i jego piwo z biedronki :D

MVF - Most Valuable Forumowicz
1. Bad Magick-alfabet i każdy Jego post utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to najlepszy użytkownik tego forum. Ostatnio udziela się coraz rzadziej, lecz kiedy to robi, naprawdę warto poświęcić dłużsą chwile jego słowom.
2. Dionizos- zwany także Dyziem :wink: , za wiedze na temat Juve, tyle.
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 15:32 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 15:31

Najlepszy avatar/sygnatura - Cris

Najlepszy debiutant - rafal005

Najbardziej przyjazny forumowicz - mnowomiejsky

Najbardziej elokwentny forumowicz - _Jah , Bad Magick

Najlepszy dyskutant - DjJuve , Marcin_FCJ

Najlepszy tekst -

Najbardziej zakręcony fan Juve - Oskar8

MVF - Most Valuable Forumowicz - Dionizy , mnowomiejsky

Postaram się w najbliższym czasie uzasadnić moje typy.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 15:45

W zwiazku z zaproszeniem niejakiego rafala005 :wink:, nominuje kilku 'zawodnikow'...


Najlepszy avatar/sygnatura
bblackk . Bblackka cenie za poczucie humoru. Zapewne z jego osoba zwiazany jest jego avatar :lol: . Moze sa podobni?

Najlepszy debiutant
Za pierwszym razem nie doczytalem regulaminu, wiec zmieniam typy. Na miano najlepszego debiutanta zasluguje wedlug mnie kilka osob. Na 100 % rafal005. Moja uwage zrocilil tez kedzier, ale typem nr 2 bedzie Paolo_Rossi_1982. Niby krotko, a juz go wszyscy kojarzą.

Najbardziej przyjazny forumowicz
Nie zawieram duzo znajomosci przez to forum, choc kilku osobnikow by sie znalazlo w moim gronie gg.
Moje typy: Dragon (nick inny, ale kazdy wie, o kogo chodzi), Diego.

Najbardziej elokwentny forumowicz
Tutaj pojawiaja sie watpliwosci. Cenie uzytkownikow, ktorzy pisza ciekawym jezykiem, rzeczowo, wiedza kiedy ironizowac, a kiedy pisac zupelnie serio. Czlowiek, ktory zawsze znajdzie jakis pozytyw, a przy tym posluguje sie rozwinietym jezykiem, czyli _Jah, jest pierwszym, pewnym typem. Wsrod ludzi, bez ktorych to forum stracilo by na wartosci sa jeszcze tomcatmi6, DjJuve, mnowomiejsky, Coolfi (krotko, ale za to z jakim akcentem...). Mozliwe, ze o kims zapomnialem... Trudno. Moj drugi kandytat to: no wlasnie, kto. Jak wybrac (wysluchaj pragnienia :prochno: )? Dobra, dosc. Kandydat nr 2: mnowomiejsky

Najlepszy dyskutant
Tu bez watpienia bedzie to tomcatmi6. Podaje rzeczowe argumenty, ktore warto poczytac, aby przekonac sie, ze czesto (choc jak kazdy, nie zawsze) ma racje.

Najlepszy tekst
Nie pamietam czyj, ale chyba mnowomiejsky'ego. Jesli nie, to przepraszam autora.
"Nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem!"

Najbardziej zakręcony fan Juve
Dizzy... Zakrecony jest z pewnoscia. Wino, polityka, ultrasi. To chyba jego glowne zainteresowania (ale Cie opisalem, co? :smile: ). Jednak w/g mnie polityka na stadionach i na forach po PN to blad. Zarowno ta centralna, skrajnie lewicowa i skrajnie prawicowa... Dionizos
MVF - Most Valuable Forumowicz
Blablabbaballbal. Martin.
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 17:09 przez bociu, łącznie zmieniany 1 raz.


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:01

Najlepszy avatar/sygnatura: Martin. Aż dziw bierze, że nikt go tutaj nie wymienił. Dla mnie nikt, dosłownie nikt nie przebije nigdy avatara Martina! Tym bardziej, że jest to forum poświęcone Juve. Można długo się rozpisywać na jego temat, ale nie chcę zbytnio pochlebiać Martinowi, bo wyjde na dupoliza ;). W każdym razie nie można przejść obojetnie wobec tego rysunku, ba, jeśli kochacie Juve, musiał wywołać w was jakieś uczucie.

Najlepszy debiutant: Paolo_Rossi_1982. Niedawno zaczął się wypowiadać, ma mało postów, a większość z nas kojarzy jego ksywę.

Najbardziej przyjazny forumowicz: nie mam pojęcia

Najbardziej elokwentny forumowicz: Bad Magick. Podoba mi się jego styl wypowiedzi.

Najlepszy dyskutant: z racji, iż niemal wszyscy źle interpretują tą kategorię, ja na nikogo nie wskażę.

Najlepszy tekst: "może "Srebrne Gryfy"? (c) bialas
UPDATE:
"Dla mnie tez Del Piero, zawsze gdy sztrzelam bramke, mysle i mowie sobie jestem jak Del Piero. " (c) Moonk w temacie "Kto jest Waszym idolem?" - mistrz :D

Najbardziej zakręcony fan Juve: Ti_Amo_Juventus_Dragon. Pamiętam jeszcze jego stare wypowiedzi, pisane pogrubieniem i kursywą, które zawsze były przeładowane emocjami. W dodatku jego fryzura w barwach Juve i wiedza nt. Juve tworzą z niego faworyta w tej kategorii. Pragnąłbym symbolicznie wskazać jeszcze na juvelucka. Był dla mnie murowanym zwycięzcą tego wyróżnienia. Szkoda, że zrezygnowal z zabawy.

MVF: Tutaj trudno wytypować mi jedną osobę, ale myślę, że dobrym pomysłem jest symboliczne nagrodzenie tym mianem w pierwszej edycji Martina jako twórcę i osobę, dzięki której to wszystko istnieje, dzięki której mamy możliwość poznawania innych fanów Juve oraz dzięki której możemy głosować na niego w Oskarach JP ; ).
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 23:22 przez Gibon, łącznie zmieniany 2 razy.


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:07

Najlepszy avatar/sygnatura - White_wolv
Najlepszy debiutant - rafal005
Najbardziej przyjazny forumowicz - Wloski
Najbardziej elokwentny forumowicz - Martin
Najlepszy dyskutant - Jah
Najlepszy tekst - Mnowomiejsky
Najbardziej zakręcony fan Juve - Pan Zambrotta
Most Valuable Forumowicz - Martin


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:31

Najlepszy avatar/sygnatura- ----

Najlepszy debiutant- rafal005 i Paolo_Rossi_1982

Najbardziej przyjazny forumowicz- Diego

Najbardziej elokwentny forumowicz- Bad Magick i Martin

Najlepszy dyskutant- DjJuve i _Jah

Najlepszy tekst- alfabet Bad Magicka

Najbardziej zakręcony fan Juve- Dionizos

MVF - Most Valuable Forumowicz- Dragon, Dionizos


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:45

Najlepszy avatar/sygnatura - Wloski
Podoba mi się sygnaturka Wloskiego, fajne kolory i w ogole fajna :P
Najlepszy debiutant - rafal005
CHyba każdy jest pod zachwytem tego co pisze ten gość, kulturalne, mądre słownictwo itp. Brawo!
Najbardziej przyjazny forumowicz - Diego
Nikogo nie obraził, zawsze gdy ktos ma jakiś problem próbuje pomóc, tak jak mi :wink:
Najbardziej elokwentny forumowicz - Siewier
Tutaj chyba się nie musze rozpisywać, każdy zna Siewiera i to w jaki sposób pisze na forum :)
Najlepszy dyskutant - Par00wa
Nie widziałem jeszcze nikogo kto by tak dyskutował jak ten człowiek! Wielki podziw dla niego! Najbardziej mi się podobały jego dyskusje w temacie o wyborach prezydenckich 2005, nikt go nie pobije!
Najlepszy tekst - Coolfi
Już nie pamiętam kiedy bo to troche dawno było Coolfi napisał wspaniały tekst, teraz go sobie nie przypominam ale pamiętam że wtedy byłem pod wrażeniem.
Najbardziej zakręcony fan Juve - Ti_Amo_Juventus_Dragon
Najbardziej zakręcony fan Juve! Więcej chyba nie trzeba pisać :D
Most Valuable Forumowicz - Martin
Admin, założyciel i ojciec naszego forum, to dzięki niemu nominujemy właśnie osoby na Oskary :)


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 16:48

Najlepszy avatar/sygnatura - Wojtom za swoja sygnaturke, dla mnie ona rzadzi :)
Najlepszy debiutant - rafal005 - za relacje przedmeczowe i ogolna prace dla podniesienia poziomu forum - madre wypowiedzi, pisane po polsku i kultura tego uzytkownika, robi wrazenie. Bede bardzo rozczarowany i zdziwiony jesli nie otrzyma on Qualitki przy nastepnym rozdaniu tego odznaczenia.
Najbardziej przyjazny forumowicz - ADAMJUVENTUSPL - za pomoc gdy zalozylem topic o przyjazniach i kosach Juventusu jako n00b na forum, sam napisal na gg i wytlumaczyl, gdyby nie on pewnie bym sie zrazil i nie wchodzil na JP, bo dostalem wtedy kartke.
Najbardziej elokwentny forumowicz:
- Bad_Magick - Kazda jego wypowiedz jest przemyslana i pisana w jakims celu. Pisze bardzo madrze i przyjemnoscia jest czytanie jego tekstow i przemyslen.
- Medi - Zna sie na realiach wloskiej pilki, jesli zabiera glos w dyskusji, robi to konkretnie i czytelnie. Zachowuje kulture i po przeczytaniu jej wypowiedzi mozna od razu zorientowac sie ze rozmawia sie z dorosla osoba.
Najlepszy dyskutant :
- Medi - za pamietna dyskusje z uzytkownikiem TomekW w sprawie o wyrok dr Agriccoli, oraz w wielu innych dyskusjach.
Najlepszy tekst:
- Mnowomiejski - ten tekst jest genialny :)
Najbardziej zakręcony fan Juve:
- Dionizos - fanatyk Juve i spraw zwiazanych z kibicami:)
- Ti_Amo_Juventus_Dragon - Pamietam jak dal swoje zdjecie we fryzurze w barwach Juve. Ten czlowiek wydaje sie pozytywnie zakrecony ;)

Most Valuable Forumowicz
- Martin - Za to ile czasu poswiecil na JP i ogrom pracy wlozony w ten serwis.
- Bad_Magick - Za swoj spokoj i glebokie mysli na forum, uwazam ze bez niego to miejsce byloby zupelnie inne.

pozdr
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2005, 21:58 przez tomcatmi6, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany