Oskary JuvePolska - Nominacje

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 17:12

Najlepszy avatar/sygnatura -Niegdyś avatar BIGGI'ego przedstawiający Del Piero i Baggio na murawie stadionu, jaki i avatar Alexxxxx'a prezentujący pewną uroczą panię w czapce Italii, obecnie avatar Martina, jako, że jest naprawde oryginalny.

Najlepszy debiutant - rafal005.Jest osobą, która bardzo dużo wnosi na forum.Nadaje oryginalnośc.

Najbardziej przyjazny forumowicz - Yari(MVF).

Najbardziej elokwentny forumowicz - _Jah i BM.Obaj posiadają bardzo
duży zasób słownictwa i przede wszystkim, mają pomysł na pisanie.

Najlepszy dyskutant - IGI.Pisząc posty zawsze podaje bardzo trafne argumenty.

Najlepszy tekst - "Chwila refleksji" w wykonaniu Bad_Magick'a i ostrzeżenie Siewiera dla del kassy :lol:, "karteczka za zbyt wielki podpis - przyda sie na nowej drodze życia :D", karteczka odnosiła się do tekstu w opisie owego użytkownika :lol:.

Najbardziej zakręcony fan Juve - Dragon.Uważam, że powód tego wyboru podał Pelson.

Most Valuable Forumowicz - Yari.Jest otwarty na drugą osobę.Wszelkie porady i pomoc płynie od Niego.
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2005, 14:43 przez Jędruś, łącznie zmieniany 1 raz.


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 18:15

Najlepszy avatar/sygnatura: Dionizy i leniup.

Najlepszy debiutant: Kandydatow dwoch. Rafal005, prawdziwe wejscie smoka, bardzo ciekawe posty, wnosi pewna swierzosc na forum. Drugi nominowany to Paulo_Rossi_1982, mimo stosunkowo krotkiego stazu na forum, jego nick zapadl mi juz gleboko w pamiec. Podoba mi sie bardzo jego styl pisania postow.

Najbardziej przyjazny forumowicz: Nie wiem, chyba Yari. Zawsze o cos spytany udzielal pomocnej odpowiedzi :)

Najbardziej elokwentny forumowicz: _Jah i wszystko jasne 8)

Najlepszy dyskutant: _Jah i DjJuve, za ciekawe dyskusje :P

Najlepszy tekst: Alfabet Bad_Magic'a oraz alfabet _Jah'a. Oraz wyroznienie, tekst Wloskiego: "hmm 13 to tylko juve do tego dochodzą dwie bluzki z Czechów Barosa i oczwiście Pavelka Smile"

Najbardziej zakręcony fan Juve: Dionizos za jedyne w swoim rodzaju sytuacyjne poczucie humoru :P

MvP: mnowomiejsky 8)
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2005, 16:13 przez zlatan_sc, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 19:15

Najlepszy avatar/sygnatura:Martin
Najlepszy debiutant:Paulo_Rossi_1982
Najbardziej przyjazny forumowicz:Yari
Najbardziej elokwentny forumowicz:_Jah
Najlepszy dyskutant:DjJuve i Yari
Najlepszy tekst:wypowiedź Mnowomiejskiego ,,Nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem"
Najbardziej zakręcony fan Juve:Dragon
Mvf-Most Valuable Forumowicz:Martin


Forza Juve!!!
Mundek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 19 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:12

Najlepszy avatar/sygnatura - Białas,steru
Najlepszy debiutant -rafal 005
Najbardziej przyjazny forumowicz -rafal 005 , Białas
Najbardziej elokwentny forumowicz Bad MAgick
Najlepszy dyskutant -mnomowiejsky
Najlepszy tekst -texty xerrora :D:D
Najbardziej zakręcony fan Juve Wojtom
MVF - Most Valuable Forumowicz -Martin Dj JUVE


... wtedy na ziemie zstąpił demon - głowe miał jedną, nogi miał dwie a na koszulce numer 17...
zwał sie David Trezeguet !!
przemajuve3f160

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:35

Najlepszy avatar/sygnatura - Mundek
Najlepszy debiutant -
Najbardziej przyjazny forumowicz -Pilekww
Najbardziej elokwentny forumowicz -Ja-JUVE-nek
Najlepszy dyskutant - Marcin_FCJ
Najlepszy tekst -
Najbardziej zakręcony fan Juve -Dionizos
MVF - Most Valuable Forumowicz -DamKam
Starałem się być w moim wyborze obiektywny :D niestety nie miałem pojęcia kto mógłby być najlepszym debiutantem bo tak szczerze powiedziawszy sam nim jestem więc sami wiecie... Nad najlepszym tekstem długo się zastanawiałem ale wybór był duży aż w końcu nie wybrałem zadnego :)


zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w cZołgI zbr0jnA...zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w zBr0dniE zbr0jnA/ na Zawsze JUVE!!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:17

Nie jestem w stanie wybrać 2 osób do niektórych kategorii, dlatego głosuję na pięć. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe.

Wszystkie nominacje będę w kolejności alfabetycznej, nikogo nie będę wyróżniał.

Najlepszy avatar/sygnatura

Nie będę tutaj pisał niczego twórczego, nominuję te avatary lub sygnaturki, które w jakiś sposób podobają mi się i zwróciły na siebie moją uwagę. Gusta są różne i nie dyskutuje się o nich :wink: .

- Medi
- mnowomiejsky
- Ti_Amo_Juventus_Dragon
- Wojtom
- Yari

Najlepszy debiutant

Czyli wejście smoka. Tych dwoje użytkowników, których nominuję, od razu wybili się spośród innych Juventino z niewielkim stażem, potrafili zwrócić na siebie uwagę (w pozytywny sposób oczywiście). Mimo krótkiego pobytu na forum udowodnili, że trzeba liczyć się z ich zdaniem. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej użytkowników, którzy będą mieli taki debiut jak:

- Par00wa
- rafal005

Najbardziej przyjazny forumowicz

- Coolfi - jest to jeden z niewielu użytkowników, z którymi mam kontakt poza forum. W dodatku gdy byłem odcięty od Internetu, Coolfi wysyłał mi sms-y z informacjami o Juve. Dziękuję.
- Jaro - poświęcił wiele czasu, żeby wyjaśnić mi kilka rzeczy związanych z komputerami, za co również dziękuję.
- Marcin-IRONEK - gdyby nie on, dziś z pewnością byłbym innym użytkownikiem. Był moim "przewodnikiem" na początku mojej działalności na forum, to właśnie dzięki niemu wiem, że nie liczy się ilość lecz jakość. W dodatku wysłał mi CM'a pocztą :shock: . Zapewne wiele osób nie zrobiłaby tego dla użytkownika z krótkim stażem i nieznanym nickiem. Tym bardziej dziękuję.
- mnowomiejsky - kolejny użytkownik, któremu wiele zawdzięczam. Dzięki niemu wydoroślałem i zrozumiałem wiele rzeczy. Nie jestem pewien, czy bez jego rad ciągle byłbym aktywnym użytkownikiem JP :roll: . Wiem, że zawsze będę mógł liczyć na jego pomoc. A to dla mnie wiele znaczy. Bardzo wiele.
- Yari - kilka razy korzystałem z jego porad dotyczących komputerów. I... a zresztą nie ważne, sam Yari pewnie nie wie o co chodzi :wink: .

Najbardziej elokwentny forumowicz

Od zawsze ceniłem sobie użytkowników ze swoim zdaniem, którego bronią go niezależnie od wszystkiego (mimo iż nie zawsze się z nim zgadzam). Dzięki niżej wymienionym userom chętnie wchodzę na JuvePoland, a czytanie ich postów sprawia mi ogromną przyjemność. Zawsze piszą schludnie, unikają błędów (a na to zwracam uwagę) i piszą z sensem. Wszyscy powinni brać z nich przykład.

- azzurra
- Coolfi
- DjJuve
- mnowomiejsky
- Ti_Amo_Juventus_Dragon

Najlepszy dyskutant

Jak wyżej. Cenię sobie umiejętność prowadzenia dyskusji na wysokim poziomie, argumentowania swoich decyzji i bronienie własnego zdanie. Z tymi użytkownikami warto wymieniać poglądy i spróbować przekonać ich do własnego zdanie.

- baker
- DjJuve
- _Jah
- mnowomiejsky
- tomcatmi6

Najlepszy tekst

Największą wagę przywiązuję do alfabetów, gdyż uważam, że napisanie takowych wymaga włożenia ogromnej pracy i wysiłku. Ale za to efekt jest oszałamiający, wiem, że w każdy alfabet użytkownik wkłada kawałek siebie i może się on nim czegoś ciekawego dowiedzieć. A niektóre ich przemyślenia są po prostu genialne. Dlatego nominuję alfabety następujących osób:

- Coolfi
- DjJuve
- mnowomiejsky
- panZambrotta
- Yari


Najbardziej zakręcony fan Juve

Od razu chciałem w tej kategorii zagłosować na juvelucka, ale sam zrezygnował z tej zabawy. Dlatego widzę tylko jednego usera na tyle pozytywnie zakręconego, aby oddać na niego głos.

- Ti_Amo_Juventus_Dragon

MVF - Most Valuable Forumowicz

Dla mnie jest to najłatwiejsza kategoria. Czytam każde posty tych użytkowników, niektóre czasem kilkakrotnie. Możemy być dumni, że zarejestrowali się oni na forum JuvePoland, gdyż w znaczny sposób podnoszą oni jego poziom. Ich posty powinny być stawiane jako wzór dla innych. To, że nie wszyscy z nich mają Qualitkę, traktuję jako nieporozumienie.

- Coolfi
- DjJuve
- Marcin-IRONEK
- mnowomiejsky
- Ti_Amo_Juventus_Dragon
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2005, 15:38 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:27

Najlepszy avatar/sygnatura - Dionizos - niewielu pamięta o znakomitych zawodnikach z przeszłości - On nigdy nie zapomni.
Najlepszy debiutant - rafal005, Paolo_Rossi_1982 - możliwe, że na forum są od dłuższego czasu, ale swoimi postami zrobili nielada wejście. Rafal swoimi zapowiedziami przedmeczowymi szybko stał się bardzo wartościowym użytkownikiem.
Najbardziej przyjazny forumowicz - Diego, mnowomiejsky - służą pomocą, gdy ktoś takowej potrzebuje. Nie mógłbym zapomnieć o Slim'ie, DjJuve i Ironku, z którymi byłem i jestem w kontakcie także poza forum. Tutaj wybór był najtrudniejszy. Jednak w rozumieniu przyjazny, jako POMOCNY, to tak jak wymieniłem-pierwsza dwójka.
Najbardziej elokwentny forumowicz - Bad_Magick
Najlepszy dyskutant - tomcatmi6, Par00wa - jest kilku dyskutantów, ale zdecydowałem się na tych dwóch użytkowników. Tomcat nigdy nie odpuszcza, natomiast Par00wa ma swoje zdanie, którego nikt nie jest w stanie zmienić. Szacunek.

Najlepszy tekst - mnowomiejsky - tekst nie jest długi, ale jakże wymowny !
"Dla mnie tez Del Piero, zawsze gdy sztrzelam bramke, mysle i mowie sobie jestem jak Del Piero. " (c) Moonk w temacie "Kto jest Waszym idolem?" ... pozwole sobie tu przytoczyć cytat z pewnego forum : "mało się ze śmiechu nie osmarkałem" :prochno:

Najbardziej zakręcony fan Juve - Dionizos -wiele razy spotkałem się z jego niebywałym poczuciem humoru, zwłaszcza, gdy ktoś założył temat, delikatnie mówiąc, głupi :prochno:
MVF - Most Valuable Forumowicz - Martin - w prawdzie nie można głosować na moderatorów i adminów, ale to co zrobił Martin dla JP (a dokładniej, stworzenie tego wszystkiego :P ) zasługuje na jakieś symboliczne odznaczenie.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 08:23

Najlepszy avatar/sygnatura
Martin - za zrobie czegoś własnego, oryginalnego, nieprzeciętnego.
Diego - za przyjazny i oryginalny avatar
Najlepszy debiutant
rafal005
Par00wa
Nie będę tutaj oryginalny. Po prostu "najlepsi z najświeższych"
Najbardziej przyjazny forumowicz
Diego - za zakładanie przydatnych topiców i za skróty spotkań Juventusu. Wielkie dzięki :wink:
Najbardziej elokwentny forumowicz
_Jah - jego słownictwo, poziom wypowiedzi i emocji zawartych w jednym poście fascynują i wzbudzają podziw. Myślę, że nie tylko u mnie.
Najlepszy dyskutant
tomcatmi6
DjJuve
za wiele ciekawych i inteligentnych dyskusji, które zawsze się chętnie czytało
Najlepszy tekst
Bad_Magick w temacie "Chwila refleksji".
Najbardziej zakręcony fan Juve
Dionizos - chyba wszyscy wiemy za co 8)
MVF - Most Valuable Forumowicz
Coolfi
mnowomiejsky
bez Ich wypowiedzi, to forum nie było by już tym samym forum...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 15:44

Najlepszy avatar/sygnatura
Kiedyś wybrałbym avatar BIGGI'ego z hipopotamem. Obecnie chyba oddam głos na white_wolva ponieważ tematyka jego avika jest mi bliska 8)

Najlepszy debiutant
Na pierwszym miejscu bym postawił Coolfiego no ale ma już za dużo postów. Kedzier także przekroczył liczbe postów, więc i jego także nie mogę nominować. Nominacje wędrują więc do rafala005, a także do Paolo_Rossi_1982. Dla pierwszego za ciekawe zapowiedzi meczów, dla drugiego za to iż w gąszczu userów na tym forum rzeczywiście zaistniał i szybko zapamiętałem jego nick.

Najbardziej przyjazny forumowicz
Oj mam wielki problem bo jest tylu przyjaznych forumowiczów a tylko dwie nominacje. Po głębszym zastanowieniu wybieram Diego oraz Marcina IRONKA. Pierwszy za służenie pomocą każdemu userowi na tym forum, a także za przesłanie mi Fifki za co jeszcze raz mu serdecznie dziękuje (chodzi :-D ). A dla Marcina nominacja za różne rady jakie mi udzielił czy to na gg czy na forum.

Najbardziej elokwentny forumowicz
_Jah i mnowomiejsky - obaj to niezwykli forumowicze, nie będe się tu rozpisywał, bez ich wypowiedzi to forum na pewno wiele by straciło.

Najlepszy dyskutant
_Jah i Marcin_FCJ - dla _Jaha jak wyżej a dla Marcina nominacja za swoją nieustępliwość i niezłomność w prowadzeniu dyskusji w których mimo tego że jest ze wszystkich stron atakowany potrafi bronić siebie i swych argumentów.

Najlepszy tekst
Alfabet mnowomiejsky'ego - kto czytał ten wie dlaczego.

Najbardziej zakręcony fan Juve
Dionizos i DjJuve - zarówno pierwszy jak i drugi z podanych Panów wydaje mi się niesamowicie pozytywnie zakręcony. Mam nadzieje że przy najbliższym zlocie ich poznam. A posty w tematach takich jak "Czy lubisz chleb z masełkiem" na długo zostaną w mojej pamięci :wink:

MVF - Most Valuable Forumowicz
Czyli jak napisaliście w opisie nominacji "Gwiazda forum". Dla mnie taką postacią jest Siewier, przede wszystkim za jego niezwykłe i specyficzne poczucie humoru, jakość wypowiedzi i otwartość na ludzi. Druga nominacja dla DjJuve, który chyba ostatnio mniej się udziela - ale zawsze gdy tylko wrzuci coś nowego warto poświęcić temu uwagę. Jako MVF miałem nominować jeszcze del kase no ale niestety zabrakło nominacji. Szkoda.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 17:35

Z samego startu mam pytanie: co z glosami oddanymi na adminow i modow? Zapis w Regulaminie jest jednoznaczny, wiem juz skad on wynika, bo doszukalem sie "tego" posta.. sam chetnie wzialbym pod uwage osoby, ktore naleza do grona adminow i modow, ale zakladajac, ze istnieje ryzyko, ze nie beda one wziete pod uwage, postaram sie podac typy wsrod reszty ludnosci JP :roll:

Moje glosy wedruja w nastepujacych kierunkach:

Najlepszy avatar/sygnatura

Sprawa jest taka, ze tak naprawde- nie wiem. Nie bede wiec na sile kombinowal. Powiem tylko, ze podobal mi sie niegdys avatar Par00wy, ale ten pierwszy, z takim parowiastym gosciem :) Pierwszy, ktorego uzywal ten Forumowicz. Teraz zmienil avatar, wiec glosu w tej kategorii nie oddam.

Najlepszy debiutant

1) wlasnie Par00wa: z tego wzgledu, ze kiedy pojawil sie na Forum, odnioslem wrazenie, ze bardzo dobrze zna jego zasady, wie, co soba reprezentuje i jest bardzo konkretny. Moim zdaniem swietne wejscie w zycie JP.

2) rafal005, czyli nie bede oryginalny. No ale naprawde, chce zaglosowac na tego goscia. Wbrew wiekszosci zwroce uwage przede wszystkim na jego wypowiedzi, a nie na zakladanie tematow o meczach, chociaz to absolutnie w nim bardzo cenie. Ale moja uwage przykul juz wczesniej, zanim wpadl na pomysl rzetelnego opisywania zblizajacych sie meczow Juve. I za to wlasnie oddaje na niego glos.

Najbardziej przyjazny forumowicz

1) Diego: na oczy faceta nie widzialem, nie znam go osobiscie, ale czuje sie w jakis specyficzny sposob zzyty z tym gosciem. On odezwal sie pierwszy, ponad rok temu [grubo ponad rok temu], do tej pory bardzo go szanuje. Co do samej kategorii, chce mu podziekowac za skroty meczow i bramki po zakonczeniu spotkan- nieraz zdarzalo sie, ze juz z przyzwyczajenia to wlasnie jego poprosilem w poscie o skroty, bo bylem pewien, ze te skroty dostane. Z reszta do dzisiaj jest pomocny wielu osobom, w wielu dziedzinach.

2) Yari: z tym Panem pierwszy raz mialem "do czynienia" kiedy rozgrywany byl na forum turniej w Fife 2005 w sieci. Swietny gosc, troche mielismy okazje pogadac. Poza tym podziwiam go tez za jedna wazna rzecz- zachecam do przejrzenia tematu "Fifa 2006". Cierpliwosc tego goscia jest po prostu nieprawdopodobna. W tym temacie wlasnie widac uzasadnienie mojego glosu w tej kategorii.

Najbardziej elokwentny forumowicz

1) Bad Magick: bardzo cenie sobie jego wypowiedzi. Ma swoje zdanie, nikt nie zaprzeczy temu ze umie wypowiedziec sie na poziomie, ale co najbardziej w nim cenie to to, ze przy tych wszystkich jego wypowiedziach pozostaje soba, i nie probuje wynosic sie nad innych Forumowiczow.

2) Medi: a ta Pani z kolei imponuje mi tym, ze mimo, ze nie znajde jej postow w kazdym temacie, to jesli jakas jej wypowiedz sie pojawi, moge byc pewien, ze wie, o czym mowi, i ze nie mowi o tym, na czym sie nie zna. To pierwszy przypadek, w ktorym swiadomie zlamie punkt regulaminu i oddam glos na moderatora. Ale chce, zeby ogol spolecznosci wiedzial, ze wlasnie tak o niej mysle. Moj glos w jej kierunku.

Najlepszy dyskutant

1) DjJuve: do konca zycia bede pamietal jego wypowiedzi na temat Cassano i to, jak byl pewien jego przejscia do Juve :) Mowie to w absolutnie pozytywnym sensie- w pewnym stopniu mi to imponowalo. Umial bronic swojego zdania. Poza tym uwazam go juz od dawna za czlowieka, ktory potrafi dyskutowac. Sa ludzie, ktorzy umieja dyskutowac, a sa tacy, ktorzy tylko mysla, ze potrafia. Ten facet potrafi i dlatego oddaje na niego glos.

2) tomcatmi6: od poczatku swojego "istnienia" na forum mial wlasne zdanie, i dalej je ma. Umie w kulturalny sposob powiedziec to, co mysli, mimo ze niekiedy jego posty moga pojsc komus w piety :wink: Uwazam go za kolejnego dobrego dyskutanta- umie prowadzic dyskusje na poziomie.

Najlepszy tekst

Tutaj zaglosuje na jeden tekst, ale chce dwa oprocz tego wyroznic [aczkolwiek wyroznienie nie bedzie oznaczalo tego, ze glosuje].

Glosuje na tekst umieszczony w podpisie tomcatmiego: "cane che abbaia non morde". Mimo, ze moze banalny, okazuje sie, ze wcale takim nie jest. Radze sie nad nim zastanowic..

..a wyroznic chce dwa teksty:

1) oczywiscie "Dla mnie tez Del Piero, zawsze gdy sztrzelam bramke, mysle i mowie sobie jestem jak Del Piero. " Moonk w temacie "Kto jest Waszym idolem?" ... :smile:
2) wypowiedz uzytkownika Aniolek z tematu "Juve: 100.000 euro dla zranionego kibica Romy". Tekst brzmi: "TO jest troszku nie sprawiedliwe ze asz tylekase jasne ze musimy zapłącic ale zeby asz tyle".. Jak dla mnie bomba. A dwa posty nizej powalajaca odpowiedz UlTrAsa :smile:

..to tak dla rozerwania powaznego nastroju :whistle:

Najbardziej zakręcony fan Juve

1) Dionizos: nigdy z nim nie dyskutowalem, nigdy chyba nie cytowalem jego wypowiedzi, ale czytam jego posty, i po prostu facet czasem mnie rozbraja. Nieraz faktycznie przesadzi, ale najczesciej jest ok. Sporo wie o Juve, a dodajac do tego styl, w jakim pisze- to sprawia, ze oddam glos na niego.

2) Dragon: kolejny raz zlamie Regulamin. Dragon za to, w jaki sposob przezywa mecze [kiedys powiedzial, ze nie potrafilby zasnac, gdyby nie znal wyniku meczu Juve :) ], za to, jaki jest, i oczywiscie za oslawiona juz fryzure :ok: Oznajmiam, ze na glos nie mialo wplywu to, ze mieszkamy 25km od siebie :whistle:

MVF - Most Valuable Forumowicz

Tutaj dla mnie bylo troche trudniej. Wielu cenie bardzo, a oddac glos moge tylko na dwoch [dwoje].. Ale trzeba podjac meska decyzje.

1) Diego: nie bede slodzil, po prostu nie wyobrazam sobie Forum bez niego.
2) Bad Magick: za to, jaki jest i ze jest fanem Juve. Szkoda, ze tak niewiele pisze na forum. Ale jak juz pisze.. to pisze. Poza tym zmusil mnie do wielu refleksji i chcialbym, zeby zostal tu jak najdluzej.

To wszystko.. ciezko oddawac glosy majac swiadomosc, ze pomija sie ludzi, na ktorych chcialoby sie mimo wszystko jeszcze dodatkowo oddac glos. Z mojej strony to wlasnie chcialem powiedziec. Dzieks.


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 17:56

Najlepszy avatar/sygnatura:
Martin. Jedyny, niepowtarzalny, ukazujący ogromną miłość do klubu - avatar. Nie było, nie ma i dla mnie nigdy nie będzie lepszego na forum.

Najlepszy debiutant:
Na forum udziela się dopiero od niedawna, choć zarejestrowany jest na nim ponad dwa lata. O kim mowa? Oczywiście jest nim Par00wa.

Najbardziej przyjazny forumowicz:
Nie wiem kogo, więc odemnie nikt w tej kategori nie dostanie nominacji. Bo niby po co mam kogoś nominować, tylko dlatego aby nominować. Może w następnych Oskarach JP, ktoś pojawi się w tej kategori.

Najbardziej elokwentny forumowicz:
Ponownie Par00wa. Za bogaty język, styl wypowiedzi,ale przede wszystkim za to, że jego posty trafiają w sedno sprawy.

Najlepszy dyskutant:
_Jah - po prostu najlepszy na forum.

Najlepszy tekst:
&#8222;Być jak Bad_Magick&#8221;

Najbardziej zakręcony fan Juve:
Dragon. Za to, że ma kompletnego świra na punkcie Juventusu, oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu.

MVF - Most Valuable Forumowicz:
swiergot. Wkłada bardzo dużo pracy zarówno na JP jak i JPC. Jest po prostu wszedzie, a to co robi zawsze jest dopracowane.
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2005, 18:03 przez Pavon, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 18:02

Najlepszy avatar/sygnatura - Ti_Amo_Juventus_Dragon
Najlepszy debiutant - rafal005
Najbardziej przyjazny forumowicz - Diego
Najbardziej elokwentny forumowicz - Martin i azzurra
Najlepszy dyskutant - _Jah
Najlepszy tekst - Mnowomiejsky
Najbardziej zakręcony fan Juve - Dionizos
Most Valuable Forumowicz - Martin


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 18:47

Martin pisze:PS2. Prosze o nie branie pod uwage w kategoriach moderatorow i administratorow.
:whistle:

Najlepszy avatar/sygnatura - milanistka, mmm... :D
Najlepszy debiutant - Paolo_Rossi_1982, najbardziej mi się rzucił w oczy ze świeżaków :prochno:
Najbardziej przyjazny forumowicz - Lucid Dreamer, wystarczy z nim pogadać.
Najbardziej elokwentny forumowicz - Bad_Magick, poczytajta se ludziska jego kurde bele posty.
Najlepszy dyskutant - tomcatmi6, w tej dziedzinie nie ma sobie równych.
Najlepszy tekst - [eee...]
Najbardziej zakręcony fan Juve - Dionizos, bo to taki z cicha pękł, kartofel :prochno:
Most Valuable Forumowicz - Bad_Magick, i tyle.

Edit:
Przez roztargnienie, zapomniałem o jednej nominacji, ale specjalnie dla jednej osoby, żeby nie czuła się pominięta, jeszcze dodam swoje 3 gr. (słowem: trzy grosze).
Kartofel roku - DjJuve, no comment :prochno:
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2005, 19:15 przez bblackk, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 18:59

Najlepszy avatar/sygnatura - Paolo_Rossi_1982.. sentymentalna podróż w przeszłość :]

Najlepszy debiutant - Paolo_Rossi_1982, polubiłem go. Posiada cechy które cenie u ludzi. Nie ugina się tylko dlatego, że jest mocno atakowany.

Most Valuable Forumowicz - Martin.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 19:19

A ja pozwole sobie nagiac regulamin i bede nominowac tych, ktorych nominowac nie wolno:

Najlepszy avatar- DeejayJuve (Djjuve :lol: ). Niezaleznie, ktore dzielo ucznia Lo im. H.Sienkiewicz w Warszawie, bierzemy pod uwage, zawsze jest ono najlepsze. Conte rulez...

Najlepszy debiutant- Zaglosowalbym na debiut Djjuve sprzed paru lat, ale to sprawilo by mu przykrosc 8) . Wybieram wiec Paolo_Rossiego_1982. Glos otrzymuje za cos wiecej niz nick.

Najbardziej przyjazny forumowicz- Yari! Durig glos dostaje kolega swiergot. Za kupienie na wodki :lol: .

Najbardziej elokwentny forumowicz- Bad Magick... a niech ma i ode mnie :D.

Najlepszy dyskutant- tomcatmi6. Do tego jest dobry w pilke :lol: .

Najlepszy tekst: Białas- "Pewnie wszyscy zauwazyli moja nieobecnosc na forum"- czy jakos tak :lol: .

Najbardziej zakrecony fan Juve- 38 milimetrow... mimo, ze jak zwykle pozuje i sie wycofal z zabawy. Dragon- bo po prostu :lol: .

MVF- Smok i Medi.


Zablokowany