Oskary JuvePolska - Nominacje

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 12:27

najlepszy avtar?sygnura-gorczas- hehehe
najlepszy debiutant-rafal005-za bajery przedmeczowe
najbardziej przyjazny forumowicz-diego-za pomoc mniej"uświadomionym"
najbardziej elokwentny forumowicz-par00wa-ma dobre teksty
najlepszy dyskutant-DjJuve-ma dużo"argumentów"
najlepszy tekst-za dużo ich było
najbardziej zakręcony fan juve-Dionizos-wydaje mi się że o juve wie wszystko
MVF-Diego :bravo:


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 13:26

Najlepszy avatar/sygnatura Bezapelacyjnie bblackk poniewaz urzekla mnie Jego Sygnatura :whistle:


Najlepszy Debiutant paul_orossi_1982 oraz rafal005 Paulowi Za to ze jest wszechobecny i wchechpomocny oraz rafalowi za przepiekne zwiastuny meczow oraz jego uroczy awatar :oops:


Najbardziej przyjazny forumowicz Wojtom oraz Ulisses Pierwszy za to iz jest bardzo "myslacym" uzytkownikiem tego forum(bez uraz dla innych) Natomiast Uliises za to ze tyle razy mi odposcil w pokoju "zuzel" :prochno:


Najbardziej elokwentny forumowicz Powiem Szczerze ze dlugo bardzo dlugo myslalem nad wystawieniem "swojego" Kandydata i wkoncu Zdecydowalem sie na 2 :think: Sa To Medi , która nie pisze za wiele ale jak juz cos do Wali do Cholernie Konkretnie! Drugim Jest Jah_ chyba Wszyscy Wiedza Czemu


Najlepszy Dyskutant Znowuz Mam dwuch Kandydatow Sa Nimi Juvetar za wspaniale dyskusje w temacie Zuzel oraz Tomcati , ktory ma zawsze cos do powiedzenia ale sa to posty konkretne i na temat

Najlepszy tekst ...

Najbardziej zakrecony Fan Juve Nasz Kochany Dionizos! A dlaczego to chyba nikomu Nie musze Wyjasniac



MVF Smoczus oraz Wojtom


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2005, 20:18

Najlepszy avatar/sygnatura: tomcatmi6 i Jego ... no właśnie - czym jest to zielone, skaczące zwierzę? Początkowo bardzo mnie irytowało, potem je polubiłem :lol:

Najlepszy debiutant:
Jeśli chodzi o ostatnie debiuty to bezsprzecznie najlepsi byly rafal005 i Par00wa (kolejność przypadkowa). Pierwszy z Panów za próby podniesienia atakcyjności forum. Par00wa za niesamowity dar przekonywania. Zaimponował mi swoją walką z Tajwańczykami (:F) ale nie tylko to zadecydowało. Również styl i poziom postów obu userów nominowanych przeze mnie stoi na b. wysokim poziomie o co trudno ostatnio wsród "nowików" :wink:

Najbardziej elokwentny forumowicz: Tutaj chciałbym wyróżnić conajmniej 5 użytkowników, którzy profesjonalnie podchodzą do pisania swoich postów i starają się wyrażać swoje myśli "po polsku", niestety ... regulamin ;) Nominuję mnowomiejsky`ego oraz Bad Magick`a. Dobrze odmieniłem? ;>

Najlepszy dyskutant: Za dużo ich 8) Jest kilka osób bardzo mądrze prowadzących swoje dyskusje, nie zawsze prowadzących czystą walkę (Dionizos), obracających kota ogonem, byleby wyjść z twarzą (_Jah), czy takich którzy nigdy nie zmianią własnego zdania i potrafią go bronić w inteligentny sposób (Marcin_FCJ oraz Par00wa). Trudno wyróżnic najlepszego dlatego pozostawię ten punkt bez oddania głosu na kogoś wprost ;)

Najlepszy tekst: Parę naprawde zapadło mi w pamięć. Prawie jak bilet, Coś się kończy, coś zaczyna ... czy wreszcie alfabety Złej_Wróżki oraz _Jaha ...

Najbardziej zakręcony fan Juve: Tutaj ponownie złamię regulamin (pierwszy raz zrobiłem to nominując Par00wę ponieważ w tym momencie ma On ponad 200 postów, jednak uznałem że skoro ludzie na poprzednich stronach mogli Go nominować to ja też to zrobię ;)) A co tam :F Do rzeczy: Ti_Amo_Juventus_Dragon ... człowiek tak przeżywa każde zdarzenie związane z tym klubem, że czasem żal mi go kiedy czytam Jego posty po przegranym meczu. Podchodzi do spraw klubu niezwykle emocjonalnie za co moja nominacja! :wink:

MVF: Bez wątpienia DjJuve oraz Dionizos (kolejność ponownie przypadkowa bowiem nie da się wyróżnić jednego z Nich ;)). Obaj Panowie bardzo mi imponują, czytam każde ich wypowiedzi bardzo dokładnie i nigdy nie są to "głuche" posty, nie mające sensu - każda wypowiedź czy to jednego, czy drugiego zawiera w sobie "wiedzę" czego inni mogą Im tylko pozazdrościć. Dj`a nominuję głównie za luźny styl wypowiedzi, zawsze wie gdzie, komu i w jaki sposób dogadać (umówmy się 8)). Dionizos zaś posiada bardzo dużą wiedzę na temat Juve, po drugie duży plus za pamięć o wielu byłych piłkarzach no i specyficzne poczucie humoru. Obaj mają wyróżniającą się na tym forum umiejętność doskonałego użycia ironii i niepoprawnych żartów, żarcików 8) Bez nich to forum stałoby się kotłem pełnym bezbarwnych nicków i wypowiedzi. Wielkie brawa!

Dodam, że żal było mi omijać w głosowaniu takie postaci jak Medi, Ultras, Pan Zambrotta, Wojtom, Yari, Diego, Jamal_TH, Coolfi czy Bblock - każdy z nich wnosi coś ciekawego (where are You Jamal?), wyróżniającego się z tłumu kilkuset ludzi piszących na forum JP. Brawa dla adminów i moderatorów, nie za to jakimi są teraz (czyli poświęconymi głównie nie pisaniu na forum, a tworzeniu JP od zaplecza), a za to co zrobili przed tym jak trafili na stołki królestwa Martina :]

Dobra koniec lizania tyłków, spadam na tv 8)


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 14:49

Rozpoczynamy glosowanie:

Do Oskara za najlepszy avatar/sygnaturę kandydują:
Cris
Cube - fan Juve
gorczas
Martin
white_wolv


Wg regulaminu głosowanie trwa 2 tygodnie, czyli do 11 grudnia, jednak komisja zastrzega sobie prawo skrócenia ankiety, jeżeli będzia dłuższa stagnacja :)

Zapraszam do głosowania TUTAJ. Ten topic jest od dzisiaj zamknięty. Za kilka dni pojawi się tutaj podsumowania wszystkich nominacji oraz wygląd przyszłych ankiet. Tutaj również będą pojawiały się wyniki każdej ankiety oraz nagradzani będą zwycięzcy :-D


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 00:47

Oskara kategorii "Najlepszy avatar" otrzymuje:

1. Martin - 40 głosów - 37%
2. white_wolv - 22 głosy - 20%
3. gorczas & Cris - po 17 głosów - 15%
5. Cube- fan Juve - 11 głosów - 10%


Oskara w kategorii "Najlepszy debiutant" otrzymuje:

1.rafal005 - 28 głosów - 37%
2. Par00wa - 21 głosów - 28%
3. Paolo_Rossi_1982 - 18 głosów - 24%
4. Mateusszek - 5 głosów - 6%
5. Cris - 3 głosy - 4%


Oskara w kategorii "Najbardziej przyjazny forumowicz" otrzymuje:

1.Ti_Amo_Juventus_Dragon - 27 głosów - 37%
2. Diego - 18 głosów - 25%
3. Yari - 11 głosów - 15%
4. mnowomiejsky - 10 głosów - 13%
5. Marcin-IRONEK - 6 głosów - 8%


Oskara w kategorii "Najbardziej Elokwentny Forumowicz" otrzymuje:

1.mnowomiejsky - 25 głosów - 27%
2. Bad_Magick - 23 głosy - 25%
3. Par00wa - 18 głosów - 20%
4. Martin - 13 głosów - 14%
5. _Jah - 11 głosów - 12%


Oskara w kategorii "Najlepszy dyskutant" otrzymuje:
1.tomcatmi6 - 24 głosy - 29%
2. DjJuve - 23 głosy - 28%
3. Par00wa - 16 głosów - 19%
4. _Jah - 14 głosów - 17%
5. Marcin_FCJ - 4 głosów - 4%

Przewidujemy bonus w postaci specjalnej sygnatury, którą każdy zwycięzca będzie mógł umieścić w podpisie.

W tym momencie rozpoczyna się również kolejne głosowanie, tym razem na najlepszy tekst! Zapraszam do głosowania.


Zablokowany