Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 23:13

tomcatmi6 gratuluje zwycięstwa w kategorii najlepszy dyskutant :bravo: Według mnie zasłużyłeś na takie wyróżnienie.
Dobra a teraz co do nowej ankiety.
Głosuje na text Bad_Magicka "Chwila refleksji".Moja argumentacja?Najprościej mówiąc robię to dlatego że tekst ten poruszył mnie jak żaden inny na tym forum a do tego jest w nim zawarte to co chciałbym powiedzieć o swoim życiu a sam nie umiem bądź też się boję.
PZDR


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 10:07

Dziekuje wszystkim co na mnie glosowali, przyjemnie jest zdobyc uznanie :).
Gratuluje DjJuve zazartej walki, remis bylby sprawiedliwszy, przynajmniej pokazalismy ze Warszawa rzadzi ;D
Moj glos w nowej ankiecie dalem na tekst mnowomiejsky "Nidgy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.[...]" jako ze jest on bardzo na czasie na JP:D

Jeszcze raz dzieki i do nastepnego glosowania:P
pozdr


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 12:46

Już tradycyjnie w moich postach w tym temacie gratuluje na początku zwycięzcy tej ankiety, tym razem tomcatmi'emu6 (mam nadzieje, że w miare dobrze odmienione :-D ). Myśle, że w pełni zasłużyłeś na to zwycięstwo, po ParOOwie, na którego głosowałem, byłeś moich największym faworytem. Ciesze się, że jak dotąd nie miałem okazji z Tobą podyskutować, bo raczej na tym polu nie miałbym większych szans :wink: .

W najnowszej ankiecie oddałe głos na ''Chwile refleksji'' Bad Magick'a. Dlaczego? Jest to naprawde wybornie napisany post, dla mnie najlepszy na tym forum, można się w niego wczuć i wzruszyć. Przemyślenia Bad Magicka są bardzo mądre i istotne. A co najgorsze jego historia odzwierciedla i pokrywa się z moją, choć jestem 3-4 lata od niego młodszy. Dokładnie to samo mógłbym napisać o sobie, bo oprócz wielkiej miłości nic aż tak wspaniałego mnie w życiu nie spotkało i nic wielkiego niestety w tym życiu nie zrobiłem :| . Polecam każdemu ten tekst... skłania do refleksji nad sobą.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 13:15

Gratuluje Tomcatmi6 (Nie chciałem się ośmieszyć odmieniając :prochno: ) zwycięstwa w ankiecie. Coprawda głosowałem na _Jaha, ale cieszę się, że ty wgrałeś, bo miałem mały dylemta między _Jahem a tobą. Ciekawe jak Ci pójdzie w kolejnych etapach konkursu (o ile zostaniesz nominowany :prochno: )

W tej turze wyborów ( :smile: ) głosuję na mnowomiejskiego, i jego Tekst: "Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, potem pokona doświadczeniem." Zastanawiałem się różniez nad wypowiedzią Bad_Magica w temacie "Chwila refleksji", lecz ostatecznie mój wybór pada na mnowieja :P I z tego co widzę w ankiecie to on ma przewagę i obecnie znajduje się na czele peletonu :smile:
Pozdr

P.S. Mateusszek masz ładną dziewczynę :wink: :whistle:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 18:24

Na początku gratuluje nominowanym i zwycięzcom dotychczasowych ankiet. Tym razem, z całym szacunkiem dla świetnego tekstu "Chwila reflekcji", zagłosuję na mnowomiejsky'ego - "Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, potem pokona doświadczeniem."

Krótko, zwięźle i na temat. Jedno zdanie, zawierające ogrom prawdy. Doskonale pasuje do różnych sytuacji, nawet na tym forum. Nic dodać, nic ująć. Świetne hasło.

P.S. Swoją drogą troche dziwi mnie brak nominacji dla Moonk'a i jego hasła "(...) zawsze gdy sztrzelam bramke, mysle i mowie sobie jestem jak Del Piero (...)" Nie tylko mnie onieśmieliła ta wypowiedź, znalazła ona także uznanie w oczach Par00w'y. Niestety była to zbyt mała ilość głosów, by wbić się do czołówki.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 23:28

mnowomiejsky - "Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, potem pokona doświadczeniem."
dla mnie ten cytat jest the best, dalczego tak sądze i dlaczego zagłoswałem na pana monowomiejsky'iego... zagłosowałem bo lubie ludzi którzy umią powiedziec cos krótkiego, ale wartego uwagi dlatego w moich slowach na to zaslużył monowomiejsky.

niechce sie chwalić, ale ja także sam czasami w domowym zaciszu pisze piosenki, cytaty czy rymy układam więc daltego wybrałem to :) drugą sprawą jest to, że mam notatnik w którym zapisuje najważniejsze cytaty z życia jakie usłyszałęm, a takze opisy na gg i tam włąsnie się to będzie znajdować miedzy wyjątkowymi zdaniami

pozdro


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 19:18

Oskara w kategorii "Najlepszy tekst" otrzymuje:

1.mnowomiejsky - "Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, potem pokona doświadczeniem."
- 28 głosów - 53%
2. Bad_Magick - "Chwila Refleksji" - 10 głosy - 19%
3. Bad_Magick - alfabet - 8 głosów - 15%
4. _Jah - alfabet - 3 głosów - 5%
4. mnowomiejsky - alfabet - 3 głosów - 5%

To już drugie zwycięstwo mnowomiejsky'ego w forumowych Oskarach! Tym bardziej należą mu się ogromne gratulacje, które mogę mu złożyć jako pierwszy :) Zwyciężył jego krótki, ale za to niezwykle chwytny tekst, pozostawiając w pokonanym polu prace zdecydowanie bardziej rozbudowane, nie mniej wartościowe. Myślę, że tą sentencję, która dziś zwyciężyła w imponującym stylu - po raz pierwszy została przekroczona magiczna granica 53% - wielu z nas powinno sobie wziąść do serca i stosować w codziennym, forumowym życiu. Gratulacje również dla Bad Magicka do którego należy 2/3 podium oraz _Jaha!

Kolejną, przedostatnią już, kategorią będzie "Najbardziej zakręcony fan Juve". W głosowaniu wezmą udział:

DjJuve
Dionizos
pan Zambrotta
Ti_Amo_Juventus_Dragon
Wojtom


Zachęcam do głosowania, szczególnie dlatego, że nasza zabawa powoli zaczyna finiszować, a skład ankiety wygląda naprawdę bardzo ciekawie :) Po raz kolejny przewidywany czas jej trwania to dwa tygodnie. Przypominam także, że można w tym temacie komentować dotychczasowe wyniki oraz wskazywać swoich faworytów w Oskarach. Pozdrawiam!


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 19:46

Ehh więc mój faworyt w kategorii "Najlepszy Tekst" wygrał, gratulacje Mnowomiejsky :P Naprawde twój tekst wymiata :prochno: To już twoje drugie zwycięstwo, więc jeteś jednym z głównych faworytów do "statuetki" :P

Więc teraz przyszedł czas na głowsowanie w kategorii "Najbardziej zakręcony fan Juve". Po przeczytaniu opisu kategorii na pierwszej stronie tematu od razu wiedziałem na kogo oddam swój głos - Wojtom :!: Wg mnie to jest już jeden z Ludzi-Legend na tym forum :bravo: Pewnie niewiele osób podzieli moje zdanie (wnioskuję to z wyników ankiety [tymczasowych 8) ]) ale cuż, takie życie :wink:
Forza Wojtom!


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 20:18

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:02 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 00:32

Szymek pisze:Naprawde twój tekst wymiata
Chciałbym zauważyć, że ten tekst nie jest autorstwa mnowomiejsky(nie będę odmianiał, bo jeszcze popełnię błąd a tego nie chcę). Ja osobiście oddałem głos na Bad_Magica i jego alfabet - zgodnie z tym, co napisałem w nominacjach. W kolejnej ankiecie nie ma Dragona, więc nie będę głosował. Edit O, przeoczyłem Dragona, to z tej euforii po meczu. No wiec, wiadomo do kogo wędruje mój głos.

PS. Oczywiście gratulacje mnowomiejsky, chociażby za przytoczenie tego tekstu.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 02:13

Chyba pierwszy raz głosuje w tej zabawie i mój głos wędruje do Dragona oczywista - za wiedzę na temat Juve (moja przy nim się nie umywa ;) ) oraz za to że jakoś się z Nim zżyłem na tym forum (choć nigdy się nie widzieliśmy) oraz za "sławną" aukcję na allegro szklanek Juve - Dragon wie o co chodzi ;) nie wiem tylko czy pamięta ;)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 10:19

Na początek serdeczne dzięki za głosy. Naprawdę, jest mi niezmiernie przyjemnie...
Pavon pisze:
Szymek pisze:Naprawde twój tekst wymiata
Chciałbym zauważyć, że ten tekst nie jest autorstwa mnowomiejsky

PS. Oczywiście gratulacje mnowomiejsky, chociażby za przytoczenie tego tekstu.
Nigdy nie podawałem się za autora tego tekstu. Tekst został "ochrzczony" przez innych jako mój, mimo iż ja po prostu zacytowałem go w którymś z tematów na JP, mówiąc że takowy właśnie mam przypięty przed sobą na boksie w pracy. Mimo wszystko w głosowaniu tak naprawdę wygrał właśnie ten tekst, a nie ja :wink:

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i zgadzam się, że myśl, że nie powinno się dyskutować z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, powinna dać dużo do myślenia...

W nowej ankiecie wydaje mi się, że nie będzie mocnych na Dragoniastego Dragona. Chyba nawet nie muszę komentować, czemu uważam go za najbardziej zakręconego fana Juve na tym forum :)


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 10:54

mnowomiejsky pisze:Nigdy nie podawałem się za autora tego tekstu.


Wiem, tylko inni o tym zapominają. Nie chcę, żebyś myślał, że posądzam Cię jako człowieka, który przywłaszczył sobie ten tekst, bo tak nie jest. Chciałem tylko to wyjaśnić Szymkowi jak i innym. Mogłem to zaznaczyć we wcześniejszej wypowiedzi, bym nie musiał się teraz tłumaczyć :wink:
mnowomiejsky pisze:Mimo wszystko w głosowaniu tak naprawdę wygrał właśnie ten tekst, a nie ja
Świetnie to ująłeś. Jeszcze raz gratulacje :wink:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 16:33

Przyznam się szczerze, że kompletnie zapomniałem o tych pro- Oscarach. Tymbardziej jestem mile zaskoczony, że brałem udział w 3 kategoriach. Joo 8) .
W kategorii elokwentów prym wiedzie Bad Magick. To nie podlega żadnej dyskusji. Najwyższej klasy dyplomacja. Oczywiście nie chciałbym uniżyć zasług mnowomiejsky'iego, tymbardziej, że również udało mu się kilka razy zmusić mnie do myślenia. Zwłaszcza ostatnio w kwestii wywierania wpływu na drugiego człowieka. Bardzo ciekawe uwagi, które uwielbiam. ParOOwa to user, któremu najbliżej do Bad Magicka. Zwyczajnie budzi moje obawy i strach :wink: , a jego stosunek do rozwydrzonych lasek z Beverly Hills jest idealnie trafiony. Ostatni, Martin? doceniam, ale niezbyt go toleruje. Aczkolwiek on ma prawo do swojej wyższości, jak nikt inny. Wstyd sie przyznać, ale bardziej imponuje mi TomekW z konkurencyjnej strony Milanu. Ten to jest dopiero Guru userów Calcio.
Rywalizacja dyskusyjna to wyjątkowa kategoria :wink: . Stymże brakuje w niej Rybeq'a. On był tak dobry, że wprost nie dopuszczał do dyskusji. Mistrz cienkiej riposty. Jego prawa ręka, czyli DjJuve zaczyna powoli mi go przypominać. Ten młokos przejawia niezwykły rozwój. Podoba mi się w nim jego agresywność :wink: , która niestety zawsze budzi wszelkie kontrowersje. Norma. Muszę się przyznać, że na początku nie doceniałem Go. Zwłaszcza za nick, który uważam za najbardziej przypałowy na tym forum - DjJuve :lol: . Jednakże aktualnie? zjada wszystkich. Tylko czeka na okazje :wink: . Jest bardziej stanowczy i oby tak dalej. Zdanie na temat ParOOwy napisałem, więc został mi tomcatmi6. Klasa sama w sobie. Jest nawet lepszy ode mnie :wink: . Ma inteligentniejszy styl, gdyż mną kierują bardziej emocje, w rezultacie złość. To miło mieć kogoś kto jest wyżej. Poza tym, podejrzewam, że nigdy nie dane mi będzie toczyć sporu z tym delikwentem, ponieważ zazwyczaj mam identyczne zdanie. Ostatecznie, z żadnym z wyżej wymienionych kolesi nie było mi dane toczyć boju w dyskusji. Warto byłoby to podkreślić. Z DjJuve zjedliśmy się jedynie w temacie o rapie, ale wtedy celowo chciałem dać mu pstryczka w nos :lol: . Bywam kapryśny. Lecz czego nie udało mi się zrobić z nimi, po stokroć odbiłem sobie na Marcinie_FCJ. Ten to dopiero uparty gracz. Powinien dostać złotą koszulkę z napisem ForzaDelPiero.
A jeżeli idzie o przyszłą kategorie, to szkoda, że nie umieścicie w niej usera o nicku: Rybeq. Ten to dopiero wzbudzał strach 8) .


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 16:50

_Jah pisze: Zwłaszcza za nick, który uważam za najbardziej przypałowy na tym forum - DjJuve :lol: .
Ten tekst nieźle mnie rozbawił :lol:
_Jah pisze:Z DjJuve zjedliśmy się jedynie w temacie o rapie, ale wtedy celowo chciałem dać mu pstryczka w nos :lol:
Pamiętam, że pożarliśmy się o jakąś bzdure, lecz konflikt nie trwał długo :P
_Jah pisze:A jeżeli idzie o przyszłą kategorie, to szkoda, że nie umieścicie w niej usera o nicku: Rybeq. Ten to dopiero wzbudzał strach
8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ