Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 10:16

Juventin pisze:Mój głos poleciałby do Diego, jednak jego wypowedzi na temat parady równości, a co za tym idzie na temat zwykłych ludzi którzy kochają inaczej : Tzn. nazwanie ich siłą rzeczy nienormalnymi, zmieniły moją decyzje
A ja własnie dlatego głosuje na Diego...za jego poglądy...wiem ze to nie ten temat ale czy geje są dla ciebie normalni... dla mnie to jest choroba i takich ludzi trzeba leczyć... :
A poza tym to mój głos idzie do Diego poniewaz gdy tylko ktos ma jakis problem to z reguły od razu pomaga mu Diego..prznajnniej u mnie tak było :wink:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 15:03

mnowomiejsky pisze:I chwala mu za to. Wobec mnie jest tez jak najbardziej ok, nigdy sie nie poroznilismy jak znamy sie... ile sie znamy Stary? Ze 2 lata bedzie... :roll:
Coś koło tego. Jak ten czas leci :roll: .
Juventin pisze:Mój głos poleciałby do Diego, jednak jego wypowedzi na temat parady równości, a co za tym idzie na temat zwykłych ludzi którzy kochają inaczej : Tzn. nazwanie ich siłą rzeczy nienormalnymi, zmieniły moją decyzje, głos dostanie Dragon który obok adminów jest najwazniejszą postacią na forum :)
Jeżeli większość społeczeństwa nosi czarne kurtki, a Ty białą - to znaczy, że masz nienormalną kurtkę. Jeśli większość społeczeństwa jest heteroseksualna, a mniejszość homoseksualna - oni są nienormalni, to oni odbiegają od norm. Są inni co nie oznacza, że gorsi.

Mój głos wędruje na konto użytkownika mnowomiejsky.


:roll:
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 16:17

a miałem dylemat na kogo zagłosować. W grę wchodziło dwóch użytkowników- Diego oraz mnowomiejsky. Ostatecznie zagłosowałem na mnowomiejsky'ego za m.in."rozmowę" na forum w temacie forumowicza od AdoZ i to wpłynęło na moją ostateczną decyzję.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 21:14

Diego pisze:Jeżeli większość społeczeństwa nosi czarne kurtki, a Ty białą - to znaczy, że masz nienormalną kurtkę. Jeśli większość społeczeństwa jest heteroseksualna, a mniejszość homoseksualna - oni są nienormalni, to oni odbiegają od norm. Są inni co nie oznacza, że gorsi.
Szkoda że tymczasowa większosc ustala normy, załózmy mam inne zdanie i czy to jest powód żeby sie ze mnie smiać, że na przykład nosze białą kurtkę, szkoda ze wszyscy kibice prócz Realu są nienormalni, bo ich jest najwięcej...
Temat rzeka nie ma sensu rostrząsac [/offtop]


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 00:29

a ja zagłosuję na Smoka naszego jako na przyjaznego psołeczeństwu moda, służącego pomocą użytkownika forum i dobrego kumpla normalnie.

Reszcie należą się słowa uznania bo wszyscy wnoszą coś ciekawego dla forum. NO tak szczerze najmniej kojarze Marcina :oops: ale sama jego obecnośc w tym gronei mówi sama za siebie.


Obrazek
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 20:30

Mój głos powędrował oczywiście do Diego. Z tym użytkownikiem mam (przynajmniej tak uważam) bardzo dobry kontakt poza forum. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek odmówił mi pomocy. O ile dobrze pamiętam zaczęło się od rozmowy na privie podczas spotkania na czacie, bodajże o alfabecie, który to w niedługim czasie miał zamieścić. Następnie rozmowa przeniosła się na gg i do dziś zdarza nam się co jakiś czas zamienić kilka słów. Nie zapomnę mu relacji sms z meczu o Superpuchar z Interem, kiedy to nie mogłem sam śledzić wyniku. Wielkie dzięki za wszystko.
Pozdrawiam


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 19:35

Zakończyła się ankieta na Najbardziej Przyjaznego Forumowicza. Oto wyniki:

Oskara w kategorii "Najbardziej Przyjazny Forumowicz" otrzymuje:

1.Ti_Amo_Juventus_Dragon
- 27 głosów - 37%
2. Diego - 18 głosów - 25%
3. Yari - 11 głosów - 15%
4. mnowomiejsky - 10 głosów - 13%
5. Marcin-IRONEK - 6 głosy - 8%

Gratulacje dla Dragona, który nie pozostawił konkurentom szans i zwyciężył z dużą przewagą.

Czas na nową ankietę, tym razem na Najbardziej Elokwentnego Forumowicza. Oto kandydaci:

Bad_Magick
_Jah
Martin
mnowomiejsky
Par00wa


Zachęcam do głosowania. Ankietę zakończymy za około 10 dni.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 13:22

W ankiecie zagłosowałem na Bad Magicka, chociaż miałem bardzo duży dylemat, ponieważ wszyscy obecni w ankiecie zasługują, moim skromnym zdaniem, na tytuł najbardziej elokwentnego forumowicza. Po obecnych wynikach widać, że zapowiada się ciężka walka pomiędzy Par00wą, a Złą Wróżką. Niech wygra lepszy :P

Chciałem zauważyć jedną ciekawą rzecz. W poprzedniej ankiecie, na najbardziej przyjaznego forumowicza, wygrał Dragon przed Diego, który zdobył w nominacjach zdecydowanie największą ilość nominacji, wręcz zdeklasował rywali i był faworytem ankiety, a jednak przegrał. Tym razem sytuacja się powtarza. Jah jest osobą, która zdobyła bardzo dużo głosów w nominacjach, a teraz zajmuje ostatnie miejsce w ankiecie, ale to może być z kolei spowodowane jego rzadszym udzielaniem się na forum w ostatnim czasie.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 14:24

Gratulacje dla Dragona za zwycięstwo w poprzedniej kategorii :bravo: . Moim faworytem był Diego, ale ''Smoczek'' chyba nie mniej zasługuje na tę nagrode :) . Trafiła napewno we właściwe ręce.

W ankiecie na najbardziej elokwentnego forumowicza oddaje głos na mnowomiejsky'ego :wink: . Wybór był naprawde trudny, bo cała nominowana piątka to osoby, których posty mają w sobie dużo więcej niż przeciętność, zawsze piszą inteligentnie i ciekawie. Mi jednak najbardziej utkwiła w pamięci posty oraz alfabet mnowomiejsky'ego. Zawsze pisze coś ciekawego i zawsze chętnie czytam jego posty :) .


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 16:32

Coolfi pisze: Oskara w kategorii "Najbardziej Przyjazny Forumowicz" otrzymuje:

1.Ti_Amo_Juventus_Dragon
- 27 głosów - 37%
Uwielbiam wygrywać :D Tak na serio to kolejne, jakże miłe doświadczenie dla mnie na forum. Cieszę, się, że ktoś przez zwykły internet potrafi dostrzec we mnie sympatycznego człowieka, że wyrobiłem sobie taką a nie inną opinię. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować, tym co na mnie nie głosowali oczywiście też :wink:
rafal005 pisze: Chciałem zauważyć jedną ciekawą rzecz. W poprzedniej ankiecie, na najbardziej przyjaznego forumowicza, wygrał Dragon przed Diego, który zdobył w nominacjach zdecydowanie największą ilość nominacji, wręcz zdeklasował rywali i był faworytem ankiety, a jednak przegrał.
Dokładnie. Również na to chciałem zwrócić uwagę, dlatego jestem zdziwoniy tym jak rozłożyły się głosy. Odrazu dementuje, że nie głosowalem od znajomych z kafejek czy też nie naklaniałem nikogo by głosował na mnie. :)

Jeszcze raz dzięki. Każde wyróznienie naprawdę cieszy, chciaż wolalbym wygrać w kategorii ba najbardziej zakręconego fana :smile: Tak cyz inaczej pozostaje mi sie tylko cieszyć, że znów na forum dostałem takie oznaki sympatii w stosunku do mojej osoby, a przecież mało kto mnie zna osobiście :wink: Przynajmniej udało mi sie pokazać siebie takiego jaki jestm na codzień.

W związku z tym, że udalo mi się już wygrać jedną z kategorii w Oskarach, chiałbym aby moja osoba została pominięta przy następnych nominacjach, jeśli w ogóle była w planach. Powód jest prosty, na forum jets tak wielu użytkowników, którzy zasługują na wyróznienie, że nie chcę blokować miejsca, tak jak teraz Diego minął się z nagrodą. Chcę poprostu dać szasnę innym. No chyba, że już nie mogę się wycofać 8)

Osobiście głosowałem na Diego bo podzielam zdanie innych, a i jego jako jedynego z ankietowanych poznałem osobiście i potwierdził tylko, swoją dobrą opinię o sobie :)

W nowej ankiecie konkurencja jest piekielnie ciężka. Głos oddam na Par00wę, jego zasób słownictwa robi na mnie ogromne wrażenie, on się poprostu bawi J.polskim :wink:

Pozdrawiam!


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 19:16

rafal005 pisze:Chciałem zauważyć jedną ciekawą rzecz. W poprzedniej ankiecie, na najbardziej przyjaznego forumowicza, wygrał Dragon przed Diego, który zdobył w nominacjach zdecydowanie największą ilość nominacji, wręcz zdeklasował rywali i był faworytem ankiety, a jednak przegrał.
Nie nazwałbym tego porażką. W końcu na 13658 zarejestrowanych użytkowników (stan na 07.01.06 godzina 19:06) zająłem drugie miejsce. Już sam fakt, że znalazłem się w piątce był dla mnie wielkim wyróżnieniem, a w tej grupie byłem drugi, za Dragonem. A "porażkę" z takim przeciwnikiem, nie uznaję jako ujmy na honorze, a wyprzedzenie innych użytkowników, spośród wytypowanej piątki, jest dla mnie powodem do dumy. Dziękuję wszystkim za głosy, a ze swojej strony chcę napisać, że postaram się zrobić wszystko, aby w następnej edycji zająć równie wysokie miejsce :wink: .
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Osobiście głosowałem na Diego bo podzielam zdanie innych, a i jego jako jedynego z ankietowanych poznałem osobiście i potwierdził tylko, swoją dobrą opinię o sobie :)
Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :wink: .

W nowej ankiecie oddałem głos na... A zresztą i tak pewnie wiecie na kogo :wink: .


:roll:
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 23:57

Jeżeli w tej ankiecie, nie wygra mój faworyt, to uznam, że konkurs był drukowany :P Spróbuje mi ktoś nie głosować na Bad_Magick'a... no!
Wygraną Par00wy potraktuję jako osobistą porażkę ;) :P ;)

Oczywiście pozdrawiam Pana Pwr00wę i mam nadzieję, że odwiedzi mnie kiedyś w mojej rodzinnej Blachownii i opowie mi kilka mądrych rzeczy "na żywo", a później pójdziemy do "Biedronki" i zrobimy tam wspólne zakupy :prochno:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2006, 08:38

Gratulacje dla Dragoniastego Potwora, któy okazał się najbardziej przyjaznym Forumowiczem wg większosci :) Głosowałem na Diego, nie ujmując niczego Dragonowi i byłem pewien, że to on wygra. Mimo wszystko gratuluję. Uważam, że obaj są przyjaźni dla reszty. Obaj są wyjątkowymi człowiekami :P [bez podlizywania się, Panowie.. :whistle: ].

Cóż rzec. Kolejna kategoria, kolejna ankieta. Glosuję bez wahania na Bed Medżika. Szkoda, że tak rzadko tutaj ostatnio pisze [chociaż napisał w "10 pytań do.."], bo jego posty naprawdę, jeśli są, dużo wnoszą. Dlatego szczerze, brakuje mi ich. I uważam, że to on powinien wygrać w tej kategorii.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 22:18

Chyba nikt nie spodziewał się tak wyrównanej i zaciętej walki o tytuł "Najbardziej elokwentnego forumowicza" :!: Dwójkę prowadzących zawodników dzieli od trzeciego miejsca naprawdę niewiele głosów, a przy odrobinie szczęścia do rywalizacji mogą włączyć się dwaj pozostali userzy. Coolfi zapowiadał, że głosowanie zostanie zakończone w przeciągu 10 dni. Dziś ten termin upływa. Postanowiliśmy go jednak przedłużyć by wyłonić zwycięzcę. Prosimy o głosy wciąż niezdecydowanych, ale mających odpowiednie rozeznanie użytkowników. Rywalizacja jest naprawdę prestiżowa! Kolejny deadline wynosi 24h :)


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2006, 08:12

kedzier pisze:Postanowiliśmy go jednak przedłużyć by wyłonić zwycięzcę. Prosimy o głosy wciąż niezdecydowanych, ale mających odpowiednie rozeznanie użytkowników. Rywalizacja jest naprawdę prestiżowa! Kolejny deadline wynosi 24h :)
Jako że niespodziewanie jestem jedną ze stron tej "rywalizacji", chciałbym zwrócić uwagę, że jeden głos dla Bad_Magicka rozwiąże sprawę, gdyż jestem przekonany, że to właśnie jemu należy się nagroda w tej kategorii. Ja nie mogę już na niego zagłosować, bo zagłosowałem, ale pozostałych do tego zachęcam. Naprawdę na to zasługuje.
...a przy okazji chcę niezmiernie podziękować tym 23 osobom, które zagłosowały na mnie.. Jest mi niezmiernie miło, nie wiedziałem, że w ogóle zakwalifikuję się do tej kategorii, a tu proszę.. Dziękuję.
Ale to BM powinien zgarnąć całą pulę.


ODPOWIEDZ