Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 19:56

Oskara w kategorii "Najbardziej zakręcony fan Juve" otrzymuje:

1.Ti_Amo_Juventus_Dragon
- 27 głosów - 44%
2. Dionizos - 26 głosów - 42%
3. Wojtom - 4 głosy - 6%
4. DjJuve - 3 głosy - 4%
4. pan Zambrotta - 1 głosów - 1%

Drugie już zwycięstwo w naszej zabawie odniósł Ti_Amo_Juventus_Dragon. Wielkie brawa! Gratulacje należą się także Dionizosowi, który przegrał tylko jednym głosem, zostawiając resztę stawki daleko w tyle. Mimo to uważam, że sam udział w ankiecie jest już pewnego rodzaju wyróżnieniem.

Tymczasem zaczynają się wybory w ostatniej, najbardziej prestiżowej kategorii. W ankiecie na Najbardziej wartościowego forumowicza udział wezmą:

Diego
DjJuve
Martin
mnowomiejsky
i Ti_Amo_Juventus_Dragon


Myślę, że walka w tej kategorii będzie zacięta. Ostateczne wyniki w tej kategorii, jak i zakończenie zabawy już za dwa tygodnie.
Pozdrawiam.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2006, 20:25

Wypada mi po raz kolejny podziękować za poparcie :) Nie ukrywam, że już mi głupio i pewnie większośc z was ma już dość mojej osoby w każdej kolejnej ankiecie :D Niestety moja rezygnacja zostala odrzucona. :P Z tego co pamiętam przygrywalem z Dionizosem chyba 5 głosami, jendak jakoś wygralem, cóż, mółby być remis, byloby sprawiedliwie, poprostu mam z Dionizosem ten sam punkt widzenia na kibicowanie Juventusowi, dlatego też swój głos oddalem na niego. No ale to tylko zabawa :wink:

W nowej ankiecie nie mam problemow z oddaniem glosu. W opisie kategorii pisze ,,forum bez tej osoby by nie istaniało'', więc głosuję na ojca tego forum czyli Martina, zwycięzca może być tylko jeden 8)

jeszcze kilka słów:
JuveFanik pisze: Teraz na temat nowej ankiety, głosuje na Dragona jest to prawdziwy fan Juve takich trzeba więcej!! Szczerze powiem, że nabrałem podziwu dla tego człowieka po przeczytaniu niektórych tekstów w dziale historia, tyle wiedzieć o Juve i piłkarzach naprawdę jestem pełen podziwu, czasami mi się wydaje, że jego życie jest poporządkowane Juventusowi, chcałby wiedzieć tyle co ty...
1.Dzięki za uznanie
2.Tak moje życie jak najbardziej jest podporządkowane Juventusowi
3.Z tą historią hm.. nie zaprzecze, że najwazniejsze fakty i osoby związne z nasyzm klubem znam, bo czuję ogormną potrzebę wchłaniania tej wiedzy i ciągłego jej pogłębiania.
Ale od historii specjalista jest kto inny...
JuveFanik pisze: jestem trochę zaskoczony, że nie ma kandydatury juvelucka która (przypuszczam) też swoje życie podporządkowuje Juve... mam nadzieje, że mój faworyt wygra... bo na to zasługuje :P
no wlasnie :-D juveluck dobrowolnie zrezygnowal z tej zabawy.
Johnny777 pisze:Chyba pierwszy raz głosuje w tej zabawie i mój głos wędruje do Dragona oczywista - za wiedzę na temat Juve (moja przy nim się nie umywa ;) ) oraz za to że jakoś się z Nim zżyłem na tym forum (choć nigdy się nie widzieliśmy) oraz za "sławną" aukcję na allegro szklanek Juve - Dragon wie o co chodzi ;) nie wiem tylko czy pamięta ;)
No jak mógłbym nie pamiętać :D Szklaneczka dumnie stoi na swoim miejscu :P No i list dołączony do szalika też pamiętam :D Nie wiem ale chyba jedziesz do Turynu więc wreszcie się zobaczymy 8)
mnowomiejsky pisze: W nowej ankiecie wydaje mi się, że nie będzie mocnych na Dragoniastego Dragona. Chyba nawet nie muszę komentować, czemu uważam go za najbardziej zakręconego fana Juve na tym forum :)
Oj byli mocni, przesądził 1 głos.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 10:22

Gratulacje dla Dragona. Wygrał wyścig z Dionizosem, tym bardziej należy mu się konkretny uścisk prawicy 8)

W nowej ankiecie... Heh nowa ankieta to chyba jedyna ankieta, w przypadku której jestem kompletnie rozdarty. Najchętniej zagłosowałbym na wszystkich, bo wszystkich tych ludzi bardzo cenię i uważam za pretendentów do tytułu MVF (pomijam siebie rzecz jasna, żeby nie było.. :roll: ).
Mimo wszystko... zagłosuję na.. achhhhh... :think:

...głosuję na Diego. Z całym szacunkiem (naprawdę!) dla pozostałych. Jesteście bezcenni. RISPETTO! Howgh.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 15:33

Zaglosowalem na Dragona, poniewaz jest MVP forum dlaczego ? liczba postwo mowi wszystko. Jakby kazdy tak pisał jak on mielibysmy wspanialem forum :lol: Mam nadzieje ze wygra poraz kolejny , kolejny ranking. Jakbym miał okazje zaglosowac drugi raz glos przypadłby Martinowi :)

Heh liczba postów to chyba nie moja wizytówka, liczy się jakość, mam nadzieję, że tym nie grzeszę :wink:


Obrazek
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 16:01

Na poczatku miałem nie głosować w tej kategorii, bo nie ma tam mojego kandydata. Tym razem zrobię wyjątek.

Radidam pisze:Zaglosowalem na Dragona, poniewaz jest MVP forum
Teraz głosujemy w kategorii MVF...

MVP? Chyba na zlocie ;]
Jakby kazdy tak pisał jak on mielibysmy wspanialem forum
Teraz wprowadź to w życie. Obecnie do pięt nie dorastasz Dragonowi.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 17:35

Cóż, Oskary wychodzą na ostatnią prostą, obecnie trwa głosowanie nad chyba najbardziej prestiżową kategorią... Po raz kolejny mamy do czynienia z "pojedynkami" oscylującymi w granicach remisu, co chyba podnosi emocje, a na wynik musimy oczekiwać do końca. Nie zdradzę na kogo oddałem głos, komisja powinna być bezstronna :prochno: Zachęcam tylko więcej osób do wzięcia udziału w zabawo-konkursie :)
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Niestety moja rezygnacja zostala odrzucona. :P
No nie przesadzajmy, nic na siłę :wink:
Radidam pisze:Zaglosowalem na Dragona, poniewaz jest MVP forum dlaczego ? liczba postwo mowi wszystko. Jakby kazdy tak pisał jak on mielibysmy wspanialem forum
"Liczba postów" hehe, to wiele tłumaczy... Na szczęście u Dragona ilość idzie w parze z jakością... :whistle:


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 19:23

Mój głos mógł powędrować tylko do jednego użytkownika o ciekawym, smoczym nicku :D Tak tak moi drodzy, Ti_Amo_Juventus_Dragon Teraz nasuwa się pytanie dlaczego. Otóż jest to user, który ma nabite najwięcej postów (co się patrzycie, przecież żartuję :-D ) Teraz na poważnie: dobrze piszący user i bardzo sprawiedliwy mod, któremu przyjemność sprawia dawanie kartek (pozdro dla, nie napisze, nie jestem samobójcą :D )


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 18:04

Oskara w kategorii "MVF - Najbardziej wartościowy forumowicz" otrzymuje:

1.Martin - 14 głosów - 28%
2. Ti_Amo_Juventus_Dragon - 10 głosów - 20%
2. mnowomiejsky - 10 głosów - 20%
4. DjJuve - 8 głosów - 16%
4. Diego - 7 głosów - 14%

Gratulujemy serdecznie Martinowi oraz wszystkim dotychczasowym zwycięzcom! Założyciel i twórca potęgi JuvePoland zasłużył sobie na ten tytuł jak nikt inny. Bez niego to forum nie było by tym, czym jest teraz. Gratulacje należą się również Dragonowi, mnowmomiejskiemu, DjJuve i Diego, ponieważ samo znalezienie się w tej najważniejszej kategorii, jest już według mnie sporym wyróżnieniem.

Oto wszyscy zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Najlepszy avatar - Martin
Najlepszy debiutant - rafal005
Najbardziej przyjazny forumowicz - Ti_Amo_Juventus_Dragon
Najbardziej elokwentny forumowicz - mnowomiejsky
Najlepszy dyskutant - tomcatmi6
Najlepszy tekst - mnowomiejsky
Najbardziej zakręcony fan Juve - Ti_Amo_Juventus_Dragon
MVF - Most Valuable Forumowicz - Martin

Niestety jak to było już powiedziane na początku, nie przewidujemy żadnych nagród rzeczowych, a tylko drobne wyróżnienie w postaci sygnatury lub userbara (do wyboru):

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Jeżeli, ktoś z "podwójnych" zwycięzców (mianowicie: Martin, Dragon lub mnowomiejsky) byłby zainteresowany umieszczeniem jednej sygnatury z podwójnym napisem, to proszę zgłaszać się do Coolfiego.

Była to niestety ostatnia kategoria i nasza zabawa dobiegła już końca. Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat obecnej formy Oskarów i ich ewentualnych kolejnych edycji w przyszłości. Co się podobało, a co nie, co zmienić, a co zostawić - piszcie w tym temacie. Chętnie wysłuchamy wszelkich rad i propozycji.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 18:56

Rozpocznę od serdecznych gratulacji dla zwycięzcy ostatniej z kategorii - Martina! Nagroda dostała się w zasłużone ręce :)

Jak już wspominał Rafał było to już ostatnie głosowanie. Nasza forumowa zabawa rodziła się w naprawdę sporych bólach, było wiele dyskusji czy kontrowersji odnośnie jej formy. Jednak, wspólnymi siłami udało nam się ją przeprowadzić, niezręcznie jest mi oceniać czy sprawnie. Chciałem, w imieniu organizatorów, ogromnie podziękować każdemu, który wziął w niej udział. Tym, którzy zgłosili swoje nominacje, którzy głosowali, którzy pozwalali na siebie głosować :wink: Bez Was ta zabawa nie miałaby miejsca, dzięki!

W założeniu była to jednorazowa "impreza". Nie byliśmy pewni z jakim spotka się odzewem, czy nie będzie żadnych przeszkód w czasie jej trwania. Teraz chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat Oskarów. Czy chcecie kolejne edycje, jaki czas przerwy byłby najbardziej adekwatny? Jakie zmiany w regulaminie byście proponowali? Może jakieś nowe kategorie? Zapraszam do wypowiadania się.

Jeszcze raz gratuluje wszystkim zwycięzcom oraz dziękuję pozostałym uczestnikom.


Klimbers-blimbers

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2006
Posty: 3
Rejestracja: 18 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 21:14

a gdzie ja?:D

Sorry ale nie było kategorii ,,najgłupsze wejście na forum'' :prochno: Mam dziwne przeczucie, że jeszcze dziś Cię zbanuję :roll: :twisted: /Dragon

I wykrakałeś :D
/Siewier


SRAM NA AVATARY!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2006, 01:59

Gratuluję wszystkim zwycięzcom. Konkurencja w poszczególnych ankietach była niemała, co wpłynęło na pikanterie wyborów, a ostateczne nagrody rozdzieliły się dosyć równo, bo 3 użytkowników otrzymało po dwa Oskary. Brawo :bravo: Oczywiście MVF otrzymał Guru forum JP, bo inaczej być nie mogło. Od Niego to wszystko się rozpoczęło i dlatego mieliśmy możliwość się tu teraz wszyscy spotkać, bawić, rozmawaić, dyskutować. Szacunek.

Pomimo różnych zdań na temat Oskarów, uważam, że były one dobrym posunięciem i niejako zbliżyły nas troche do tych, którzy trzymają poziom i są szanowani przez resztę na forum. Nie ma wątpliwości, że jeśli powinny powstać nowe kategorie, to tylko nagradzające pozytywne postępowanie na forum. Nie chcemy kłótni i kolejnych sprzeczek. Druga edycja? Przecież juz jest jeden MVF, jeden Najlepszy Debiutant itp. Jeżeli już, to kategorie powinny być całkowicie inne, w moim mniemaniu. Na dzień dzisiejszy nie przychodzi mi nic do głowy, nie wiadomo również, czy kolejne edycje ujrzałyby światło dzienne.

Gratuluje zdobywcom i organizatorom. Dzięki Wam forum nie zasnęło na dobre. Tak trzymać.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2006, 11:02

Szkoda, że zabawa już dobiegła końca. Na początku składam wielkie gratulacje zwycięzcom poszczególnych kategorii i jestem przekonany, że wyróżnienia trafiły do odpowiednich osób :wink: . Fajnie, że mnie też kilka osób zauważa na tym forum i dzięki, za te kilka głosów na najlepszy debiut :P .

Rzecz jasna największe brawa należą się Oskarowej brygadzie ( :P ), za pomysł na który wpadliście i za świetną organizację tej zabawy, która na pewno umiliła i urozmaiciła życie na forum :wink: .

Co do następnych edycji, myśle, że powinny się odbyć. Najpierw do głowy przychodzi mi odwrotność Oskarów (jest coś takiego w Hollywood, tylko nie wiem jak się to nazywa :prochno: ), czyli nagrody w negatywnych, wyśmiewających kategoriach. Podsuwam wam ten pomysł, ale nie utożsamiam się z nim narazie... Poprostu sądze, że wielu userów nie przyjęło by tego jak należy, poczuliby się obrażeni, a to mogłoby zniechęcać wiele osób do forum :wink: .
Znam w każdym razie już faworyta w kategorii najgłupszy tekst :smile: (patrz podpis kedziera :smile: ).

Więc bezpieczniej będzie zrobić zwyczajnie drugą edycję. Dla mnie odpowiedni czas przerwy między 1, a 2 edycją Oskarów to około roku (od rozpoczęcia, nie od teraz). Myśle, że w tym czasie na forum mogłoby pojawić się/wybić wiele nowych postaci, które mogłyby namieszać w obecnie istniejących klasyfikacjach :) . Problem się pojawia przy kategoriach typu: najlepszy debiut. Myśle, że albo trzeba by usunąć tę kategorie, albo już nominowana 5 nie brałaby w niej udziału. Należałoby sprecyzować dokładnie kryteria debiutanta: jak długo może być na forum.

Jak narazie mi nie przychodzą do głowy żadne nowe kategorie. Miejmy nadzieje, że szefostwo JP zgodzi się na kolejne edycje zabawy :P . Aaa userbary i sigi wymiatają! Szkoda tylko, że nikt ich nie używa :roll: .

EDIT:
Szymek pisze:Wloski popełnił błąd językowy, mił na myśli to, że Pavel jest jego idolem.
Doprawdy? :shock: Nie musisz mi tłumaczyć prawd oczywistych :smile: . To nie zmienia jednak faktu, że polewka z tego jest, zresztą wloski chyba odpowiednio to przyjął (patrz podpis).
Szymek pisze:Znam w każdym razie faworyta w kategorii najgłupszy temat :smile: (Mateuszek i jego majty :rotfl: )
No fakt, nie popisałem się, ale mimo wszystko ciężko chyba głosować na coś co nie istnieje :P .

Byłbym zapomniał! Znam też faworyta w kategorii największy nabijacz. Chyba nie musze wskazywać o kogo mi chodzi 8) .
Ostatnio zmieniony 26 marca 2006, 11:48 przez Mateo, łącznie zmieniany 2 razy.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2006, 11:13

Mateusszek pisze:Znam w każdym razie już faworyta w kategorii najgłupszy tekst :smile: (patrz podpis kedziera :smile: ).
Wloski popełnił błąd językowy, mił na myśli to, że Pavel jest jego idolem. Znam w każdym razie faworyta w kategorii najgłupszy temat :smile: (Mateuszek i jego majty :rotfl: )

Plebiscyt (?) już się zakończył. Szkoda, bo trochę dzięki niemu forum sie rozruszało. Mam nadzieje, że będzie druga edycja, ale na to zezwolić musi Grupa Trzymająca Władzę, a w taki wypadku niech zezwoli na inne zabaway.

Adio


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2006, 12:23

Na początku chce wszystkim zwycięzcą pogratulować, także należą się gratulacje dla prowadzącego cały ten tema Rafala005, wielkie brawa dla wszystkich.

Teraz dołączę się do dyskusji o mnie :smile:
Mateusszek pisze:Co do następnych edycji, myśle, że powinny się odbyć. Najpierw do głowy przychodzi mi odwrotność Oskarów (jest coś takiego w Hollywood, tylko nie wiem jak się to nazywa :prochno: ), czyli nagrody w negatywnych, wyśmiewających kategoriach
Taki konkurs nazywa się „złote maliny” i jest w przeddzień rozdania Oskrów.

Mateusszek pisze:Znam w każdym razie już faworyta w kategorii najgłupszy tekst :smile: (patrz podpis kedziera :smile: ).
Czy ten podpis nie jest związany z moją osobą ? hehe :smile: :D
Mateusszek pisze:
Szymek pisze:Wloski popełnił błąd językowy, mił na myśli to, że Pavel jest jego idolem.
Doprawdy? :shock: Nie musisz mi tłumaczyć prawd oczywistych :smile: . To nie zmienia jednak faktu, że polewka z tego jest, zresztą wloski chyba odpowiednio to przyjął (patrz podpis).
Echh przypadkiem rozpętała się burza, że jestem idolem Pavla, zazdrościcie :D . Hmm, myśle że przyjąłem to w sposób normalny. Teraz to mi się to nawet podoba i teksty „wloski idol Nedved’a” to jest coś, co nie :smile: [ja też miałem z tego polewke...jak mi Szymek powiedział o tym, że sie pomyliłem :-D]

Mateusszek pisze:Byłbym zapomniał! Znam też faworyta w kategorii największy nabijacz. Chyba nie musze wskazywać o kogo mi chodzi 8) .
Chyba nie ja :/ , mam taką nadzieje że tutaj o mnie nie chodzi…

pozdro, gratulacje dla zwycięzców jeszcze raz :wink:

a no jeszcze dodam podpisik bo kiedyś go moge zmienić, a w temacie zostanie i zawsze można się pośmiać
wloski pisze:"jestem idolem Pavla Nedved'a" - kto to powiedział ?! hehe
a to może jakiś Oskarek JP za to co? Bo się ludzie domagają Rafał005 słuchaj ich hehe :smile:


ODPOWIEDZ