Pomysł

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 13:30

Gdzieś tutaj na forum ktoś narzekal na małą ilość newsów na stronie... Ja tak nie sądzę, ale mam pomysł: może zrobicie tak jak z "pomysłem na sondę" - "pomysł na newsa"? Trzeba by było podać jego źródło i treść, a wybrane i obrobione dawalibyście na stronkę.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 14:59

Zanim ktoś znajdzie ciekawego news'a, zanim osoby odpowiedzialne za news'y go przeczytają, "obrobią", sprawdzą wiarygodność źródła to ten news będzie już przestarzały:/ Jak komuś mało news'ów to niech sobie odwiedzi inne stronki o tematyce piłkarskiej.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:06

Jeżeli ktoś ma jakieś newsy i odrobinę dobrej woli, może nam je wysłać na maila. Może też starać się o posadę newsmana na JP. Patrząc jednak na odzew z propozycjami sond, cienko to widzę. Ostatnia propozycja sondy:
Czy Miccoli powinien sprzedac Alexa Del Piero ?

odpowiedzi :
Nie
Tak
Powinien go wypozyczyc na sezon lub 2
Powinien zamienic za obronce
Jest mi to obojentne
Żeby nie było, nic nie zmieniałem, wkleiłem tak jak przyszło...


Obrazek
A-narchist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:16

hahahahahahahahahahahaah _ dfalej nie bede bo dostale kartke ale loool , rolf i co tylko.... takiej padaki to ja w zyciu nie slyszalem .... dzieki ci swiergot , rozbawiles mnie ta sonda do lez...chcialbym pogratulowac wiedzy jej pomyslodawcy... po prostu polecialo mi po nogawkach jak to przeczytalem ... :rotfl:


PUNK TO BRUDAS
PUNK TO SMIEC
PUNK NIE UMARL
PUNK NOT DEAD !!!!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:18

Hmm... jestem tutaj nowy, nie bedzie nietaktem, jeśli spytam o co chodzi z sondami?
Czy każdy użytkownik juvePoland może wymyślić sondę i przekazać ją komuś z administratorów?
Gdzie w takim razie można znaleźć archiwum sond, nie chciałbym, by okazało się, że na moje pomysły ktoś już wcześniej wpadł...
Pozdrawiam


Dirty mind
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:19

No dobra bk-a z tej sondy. Spora znajomość klubu struktur nim rządzących grających zawodników i zasad polskiej ortografii :D Ja chcę więcej takich zonków przynajmniej się człowiek pośmieje :lol:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:21

A-narchist pisze:hahahahahahahahahahahaah _ dfalej nie bede bo dostale kartke ale loool , rolf i co tylko.... takiej padaki to ja w zyciu nie slyszalem .... dzieki ci swiergot , rozbawiles mnie ta sonda do lez...chcialbym pogratulowac wiedzy jej pomyslodawcy... po prostu polecialo mi po nogawkach jak to przeczytalem ... :rotfl:

Jesteś załosny ... :?

Nie każdy jest takim znawcą footballu jak ty ... ktoś po prostu się rypnął i tyle ...

Żeby nie było off: Dla mnie na JP jest wystarczająca ilość newsów, wole bybyło ich mniej ale były prawdziwe niżeli same plotki jak na ww.pilka.pl


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:23

A ja mam inny pomysł. Mianowicie taki, żeby był jeden temat zatytułowany np. " Mecze rywali" czy coś takiego, bo mnie toche denerwuje, jak przy kazdym meczu Milanu w ktorym on nie wygrywa jest tworzony temat pt: "Milan gubi punkty"


A-narchist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:49

Gałcio ...załosna to jest twoja matka....
jesli ktos jest zarejestrowany na forum JP to powinien miec przynajmniej podstawowa wiedze na temat juve i nie koniecznie musi do tego czytac ksiazki, starczy czytac czase newsy...chyba ze usprawiedliwiasz tego goscia dlatego ze sam robisz takie dziwne jazdy...jesli moge ci sluzyc rada to starczy odstawic na jakis czas psychotropy-po jakims czasie wszystko wraca do "normy" ! mam nadzieje ze nie czujesz sie urazony , nie chcialem cie obrazic a jedynie wyjasnic ci kulturalnie o co mi chodzi wiec peace dude !

EDIT : 21.09.2005 17:51:13
a co do newsow to mi w zupelnosci starcza ich ilosc....po co wymyslac newsy kiedy nic sie nie dzieje ... a kiedy cos sie dzieje to uwazam ze newsy zajwiaja sie szybko za co nalezy podziekowac obsludze JP bo chlopaki naprawde sie staraja a to wcale nie jest latwa praca :)


PUNK TO BRUDAS
PUNK TO SMIEC
PUNK NIE UMARL
PUNK NOT DEAD !!!!
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 17:54

Gałcio ...załosna to jest twoja matka....
nie chcialem cie obrazic


Wcale mnie nie obraziłes :]


:naughty:


Jeżeli ktoś się pomylił a moze nawet nie wie to nie jest przecież taka straszna rzecz by sie z tego nabijać, cóz moze ktos robił sobie jaja a swiergotowi chodziło tylko o przykład ze pomysł autora nie jest najlepszy, zresztą nie o tym tu mowa, więc kończe ten temat.

Na JP jest jak najbardziej dobrze, potrzebuje wiarygodnych źródeł o Juve i takie otrzymuje tutaj wiec nic nie zmieniac panowie :)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
A-narchist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2005, 18:54

Gałcio ! no i dobrze ze peace, tez koncze ten temat....tylko , niekoniecznie chcialem sie wysmiewac z tego kogos ale rozbawilo mnie to naprawde do lez i powiem ci szczerze ze zanim zrozumialem ze ktos sie pomylil przeczytalem to ze 3 razy ... a teraz pozdrawiam i spadam sie zastanowic jak obejzec dzisiejszy mecz juve w necie....


PUNK TO BRUDAS
PUNK TO SMIEC
PUNK NIE UMARL
PUNK NOT DEAD !!!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 12:29

venomik pisze:Hmm... jestem tutaj nowy, nie bedzie nietaktem, jeśli spytam o co chodzi z sondami?
Czy każdy użytkownik juvePoland może wymyślić sondę i przekazać ją komuś z administratorów?
Tak jak jest to napisane pod sondą. Jesli masz propozycje na sonde daj nam znac. Jesli bedzie ciekawa i na odpowiednim poziomie zamiescimy ją wraz z podaniem nicku autora.
venomik pisze: Gdzie w takim razie można znaleźć archiwum sond, nie chciałbym, by okazało się, że na moje pomysły ktoś już wcześniej wpadł...
Pozdrawiam
Archiwum sond jest powoli tworzone. Nie chce podawac terminu w ktorym zostanie udostepniony, w kazdym badz razie część sond juz jest odpowiednie zarchiwizowana :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany