Kłopoty z wiarygodnością...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy serwis JP uważasz za wiarygodne źródło informacji?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 16:48

Oczywiście że jest wiarygodne i nie wiem w czym jest problem, korzystam z usług JP odkąd jestem czyli od 2003 (chyba wrzesień).
I od tego czasu się na owych informacjach nie zawiodłem. Co prawda były czasem jakieś wpadki (no może, wpadki to złe słowo może błędy było by lepszym określeniem) ale to raczej nie były specjalne błędy adminów :naughty:
Ogólnie mówiać nie mam zastrzezen do wiarygodności JP :!: Dobra firma :) :ok:
Pozdro @ll :)


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 17:16

Oczywiste jest od dawna ze JuvePoland to wiarygodna i najlpesza w Polsce nie ma tu plotek rzuconych niewiadomo jakich źródeł!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 23:19

Moim skromnym zdaniem JP to bardzo wiarygodne źródło informacji, a jeśli chodzi o niektóre plotki transferowe to muszą być czasem takie wiadomości np jak ta że Trezeguet przechodzi do Chelsea żeby poczuć że sie coś dzieje a nie tylko same konkrety. Na tym polega okno trensferowe i dlatego jest tak ciekawe dla kibiców z całego świata. Ja bardzo lubie przerwe rozgrywkach właśnie z tego powodu, bo są ciekawe tematy do rozmów, spekulacji a nawet często z kolegami sie śmiejemy czy kłucimy. Dlatego moim zdaniem JP jest bardzo wiarygodnym serwisem ale umiącym wykorzystać niektóre plotki do poprawienia atmosfery.


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ