Forum-upadek cesarstwa ?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 17:37

Alexxxxx pisze:Nie pisałem nigdy ugryźliwych postów, ale tym razem po licznych przemyśleniach zdecydowałem się na ten ruch... aby pokazac, jak wiele w Nas jest głupoty :)
Mateusszek pisze:Nie mogłem nie zabrać głosu w tej dyskusji, ponieważ zaczyna się od mojego nowego topicu w dziale Inne Tematy o bieliźnie :D
Ahaha, masz powód do dumy, tylko sie przypadkiem tam za bardzo nie podnieć...
Czy ja jestem z tego dumny i się tym podniecam wielki cwaniaczq? Udajesz wielce mądrego i inteligentnego, wrzuć chłopie troche na luz, bo za bardzo to wszystko przeżywasz...jak mała mrówka okres :!: Po prostu ktoś zacytował mój post, więc chciałem uzasadnić czemu tak zrobiłem, obronić się i przedstawić moje argumenty.
Przyznam, że napisałem go dzisiaj z nudów, ale naprawdę nurtuje mnie ten temat, dlaczego majtki odpadają :D .
Jak Ci sie nudzi to poszukaj ambitniejszego zajęcia. A jak lubisz 'nurtowanie' to wskocz do potoku...
J
ejq od tego jest pokój inne tematy, żeby o tym pogadać...fakt mogłem ruszyć łepetyną i go nie zakładać, w końcu i tak został szybko usunięty ten temat.
P.S. Widze, że niezły z ciebie dowcipniś :rotfl: . Nurtowanie, śmiejmy się wszyscy... :prochno: :prochno:
Może troche się nie przyłożyłem do mojego postu pod nim, ale chodzi o to, że w moim małym Ostrowcu nie ma wielu fajnych sklepów, ale nie martwcie się daje sobie rade z bielizną i zmieniam codziennie :evil: .
Masz wątpliwości, że się nie przyłożyłeś ? Bo ja nie. Majtki Cie chyba uciskają, bo inteligencja spada...
Nom faktycznie się nie przyłożyłem, a ty wielki cfaniaq nie łap mnie za słówka. Z moimi jest wszystko wporządq, chyba w przeciwieństwie do twoich :!: . Chyba ciebie uciskają bo strasznie spinasz pośladki i się tym przejmujesz tym tematem okropnie. Troche luzu dowcipnisiu... :rotfl:
.Nie zgodze się z tym, że zaśmieciłem to forum...zrobiłbym to gdybym wrzucił ten temat do kategorii Mecze itd. Dla mnie jest to temat jak każdy inny, nie na temat Juve.
Jakbys dał w meczach, to byś dostał kartkę. A takie tematy to się nadają do Bravo Girl, kup sobie i poczytaj... Choć nie wiem, poziom za wysoki? Znów nic nie zrozumiesz...
Jaki widze jesteś obczajony w takich pisemkach, widze że często zakupujesz :!: . Nom ale to był inny temat niż o Juve, więc się znalazł w dziale Inne Tematy :!: . A ty chyba masz IQ niesamowity, nie jesteś czasem mądralo profesorem na Cambridge?
A jeśli kogoś to nie interesuje niech poprostu nie śledzi tego topicu dla ''nieinteligentnych ludzi'' i da się wypowiedzieć innym, którzy może chcieliby się wymienić linkami, podyskutować. Od tego jest chyba forum i dział inne tematy :?: :D .
Siuper. Tylko nikogo to nie interesuje, chyba że ludzi na poziomie intelektualnym niedojrzałego buraka...
Przejrzyj dokładnie ten topik i zobacz czy niektórym to nie przeszkadzało...gdyby temat został tam dłużej, może ktoś by się wypowiedział?
Przynajmniej napewno regulaminu nie złamałem..ale skoro Ti Amo Juventus Dragon wkłada tyle pracy w to forum, i chce żeby wszystkie topici były poważne i śmiertelnie inteligentnie napisane to już takiego tematu nie założe :!:
O! Piszesz pod publiczke? Czy naprawde tak myślisz. :happy: Tylko twoje posty tez powinny 'stac' na trochę wyższym poziomie :think: Nie sądzisz :?:
Pod publiczke? Na tym to mi zupełnie nie zależy :!: . Ale doceniam, że chłopak wkłada pracę w to forum więc jeśli nie chce takich tematów ''dla nieinteligentnych'' już ich nie będzie.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 11:40

Coz, ja nie pisuje zbyt czesto poniewaz gdy przede mna wypowie sie Dionizos, Dragon czy inny swiergot ( 8) ) i widze , ze nie napisze nic czego on nie zauwazyl to po prostu nie pisze posta. Tak wiec drodzy userzy, jesli sami dobrze wiecie, ze nie napiszecie czegos czego nie zauwazyl ktos wypowiadajacy sie wczesniej to po co kopiowac czyjes zdanie i ewentualnie inaczej je obramowac? :roll:
Ja sam najchetniej nie chcialbym pokoju "inne tematy". W koncu jest to forum o Juventusie i jezeli ktos tu trafil to ze wzgledu na chec dyskusji na temat klubu a nie kromek chleba. Jesli "fanom" po jakims czasie znudzilaby sie rozmowa na temat Juventusu i w ogole pilce noznej to po prostu by odeszli a my prawdziwi fanatycy mogli bysmy sobie w spokoju dalej walkowac Juve i swiatowa pilke :wink:


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 01:22

Peja pisze:Coz, ja nie pisuje zbyt czesto poniewaz gdy przede mna wypowie sie Dionizos, Dragon czy inny swiergot ( 8) ) i widze , ze nie napisze nic czego on nie zauwazyl to po prostu nie pisze posta. Tak wiec drodzy userzy, jesli sami dobrze wiecie, ze nie napiszecie czegos czego nie zauwazyl ktos wypowiadajacy sie wczesniej to po co kopiowac czyjes zdanie i ewentualnie inaczej je obramowac? :roll:
Ja sam najchetniej nie chcialbym pokoju "inne tematy". W koncu jest to forum o Juventusie i jezeli ktos tu trafil to ze wzgledu na chec dyskusji na temat klubu a nie kromek chleba. Jesli "fanom" po jakims czasie znudzilaby sie rozmowa na temat Juventusu i w ogole pilce noznej to po prostu by odeszli a my prawdziwi fanatycy mogli bysmy sobie w spokoju dalej walkowac Juve i swiatowa pilke :wink:
A widzisz..ja lubię pokój "inne tematy" bo tam ostatnio jedne z ciekawszych dyskusji idą - i nie chodzi o bzdury typu topiku o majtkach czy kromkach z masłem.
Owszem - trafiłem tu jak chyba wszyscy dzięki Juve, ale nie samą piłką człowiek żyje i wałkowanie Juve we wszystkie strony (oki...+światową piłkę) też może przyprawić o lekki rozstrój żołądka :wink:

A... pewno mi zaraz ktoś powie że skoro mam takie zdanie to nie jestem "prawdziwym fanatykiem" a tylko "fanem" :prochno:


ODPOWIEDZ