Forum-upadek cesarstwa ?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:38

deep pisze:Jest też zupełnie radykalna możliwość: każdy zakładany temat najpierw zgłaszać do moderatorów/adminów, a oni akceptują lub nie. Ale to też ma swoje minusy, więc wyjścia prawie nie ma. Niestety, są wakacje, część dzieciaków się nudzi (nikogo tym nie obrażam, uważam jednak, że zwykle ludzie powyżej iluśtam nastu lat mają bardziej inteligentne wypowiedzi). Trzeba się po prostu pogodzić z obecnością niektórych użytkowników, ich postami, i nie zwracać na to uwagi. A głupie bądź niepotrzebne posty usuwać - a na przykład po każdym trzecim usuniętym poście użytkownika karać karteczką. To tyle.

Gdyby każdy zakładany temat trzeba byłoby najpierw zgłosić do moda to powstałoby zamieszanie podobne do tego, jakie mamy w krajowej admnistracji .Poza tym moderatorzy mieliby więcej roboty,bo forum JuvePoland jest dosyć dynamiczne( poza tym mogłyby powstać spory wśród samych modów czy dany temat się nadaje czy tez nie do zamieszczenia na forum ). Niech będzie tak jak jest ponieważ źle to nie wyglada. Poza tym gdyby wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny. Czasem zdarza się palnąć komuś "głupawkę" no ale bywa. Poprostu proponuje patrzeć na pewne sprawy z przymrużeniem oka :wink: Każdy jest jaki jest i nie jego to wina :D


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:39

Slim pisze: Glownym celem tych tematow, jest chyba nabijanie postow bo innego sensownego wytlumaczenia nic nie widze... Tak wiec serio jestem za totalnym wyczyszczeniem tego forum poprzedzajac to kopia zapasowa ktora zachowalby kazdy Moderator i Admin na wszelki wypadek. Posty by sie wyzerowalo i nikt nie musialby nabijac by zrownac sie z kims innym...
nieee, tylko nie wyzerowac liczniki!!!:angry: to byloby najgorsze posuniecie, moze przesadze, moze nie, w dziejach JP:angry: wtedy bylaby rywalizacja o miano "najlepszego usera" wg liczby postow :!: teraz jest ich pelno. kazdy "nabijacz" probuje dogonic kolege czy danego usera. Taka mala rywalizacja pomiedzy kilkoma userami jest juz denerwujaca. wyobraz sobie teraz "walke" wszystkich userow o najlepszego... teraz rywalizuje kilku, po wyzerowaniu byloby ich znacznie wiecej. :?

(na marginesie, mnie ilosc moich postow nie interesuje, wiec tez rzadko sie wypowiadam, ale forum JP przegladam bardzo czesto. moze sie wkoncu rozpisze)


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:43

Tom_my pisze:a wg. mnie zbyt na serio bierzecie to forum...czytając wypowiedzi niektórych mam wrażenie że forum to dla nich całe życie...
Wiesz co Ci powiem ? ... . Że masz całkowitą racje .
Ja właśnie bardzo poważnie podchodziłem do tego forum . Po pewnym niezbyt przyjemnym wydarzeniu dałem sobie spokój , chodziło to za mną przez pewien okres , teraz mówiąc brzydko po części ,,lata" mi to wszystko.
Najważniejszy dla mnie tutaj jest Juventus. Obecnie tylko dlatego tu jestem.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:47

No to dodam także kilka słów od siebie....


Kiedy zarejestrowałem się na tym forum (a było to "stosunkowo" niedawno), najbardziej spodobał mi się jego poziom. Codziennie wchodziłem po kilka, a nawet kilkanaście razy na JP aby, poczytać ciekawe tematy, bądź podyskutować z innymi. Dużą przyjemność sprawiało mi udzielanie się na tym forum. Poziom to była właśnie ta rzecz która odróżniała JP, od innych stron Tymaczasem po aferze z Kretem, forum nagle zaczęło tracić na poziomie. Odeszło kilku naprawde dbających o poziom użytkowników. Wtedy zacząłem coraz mniej udzielać się na forum. W końcu zrobiłem sobie nawet małą przerwe w wypowiadaniu się na nim, jako że nie sprawiało mi to takiej przyjemności jak dawniej. Byłem pewien, że przez ten czas uda się adminom, podnieść poziom, do takiego jaki dawniej był. Niestety, ale myliłem się, pojawiali się nowi użytkownicy, było nas coraz więcej, i coraz trudniej przychodziło adminom pilnowanie porządku. Teraz przestałem wierzyć w to że kiedykolwiek jeszcze forum stanie się takie jak dawniej, choć czytając propozycje Slima, myśle że jest jakaś szansa, aby to się udało. W tym momencie jest coraz mniej ciekawych tematów. Ogólnie rzecz biorąc, nie przeszkadzają mi tematy o majtkach czy czymś takim. Bardziej przeszkadza mi poziom niektórych wypowiedzi. Wystarczyło by po prostu przeczytanie drugi raz tego co się napisało, przed wysłaniem. Niestety, wielu użytkowników tego nie robi. Ostatnio powstaje coraz więcej tematów na temat sztywności tego forum. Moim zdaniem to absurd. Chcecie mieć "luzackie" forum, wejdźcie na inną strone, gdzie głupota nie jest karana kartkami, i nie funkcjonuja coś takiego jak regulamin. Na szczęście na JP są ludzie którzy nigdy nie dopuszczą aby to forum takie właśnie się stało. Mam nadzieje że dzięki pomysłom Slima, które w 100% popieram, uda się przywrócić dawny poziom na tym forum. No to tyle z mojej strony. Miałbym jeszcze wiele do powiedzenia, ale pewnie i tak nikt by tego nie przeczytał...


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 01:14

Miałbym jeszcze wiele do powiedzenia, ale pewnie i tak nikt by tego nie przeczytał...
Rozpisywał się nie będę zbytnio bo i tak mało kto przeczyta
skoro uwazacie ze niektorzy userzy obnizaja poziom forum, to czemu wy go nie podniesiecie. czemu z gory skazujecie swojego wypowiedzi do nieczytanych :?: czemu nie wylejecie swoich madrych uwag, spostrzezen na monitor :?: czemu nie dacie sie skomentowac :?:

EDIT: specjalnie dalem jako cytaty, zeby zachowac anonimowosc osob, ale Ci ktorzy wszystko czytaja, wiedza o kogo chodzi :)


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 01:37

booyak pisze:Stary czy Ty naprawdę myślisz że w tym poście chodziło Virusowi o czepianie sie ortografii... :?: To swoją drogą też jest denerwujące ale to jest rzecz to wytrzymania...
Dla jednego do wytrzymania, dla drugiego nie...
deep pisze:Co to jest najmniejsza linia oporu? :D Bo z tego co mi wiadomo to jest linia najmniejszego oporu.
No niestety masz rację :) Ale to nie jest błąd ortograficzny, jak sugeruje to twój trzykropek pod moja wypowiedzią w twoim poście :P. Na moje usprawiedliwienie powiem tylko, że jest to najczęściej używana forma (ale błędna):
http://www.proto.pl/porady_praktyczne/porady#najmniejsza_linia pisze:Mimo, iż jest to najczęściej używana forma tego wyrażenia, nie jest ona poprawna. Właściwa postać, to: iść po linii najmniejszego oporu. Tylko w takiej formie wyrażenie to notowane jest przez słowniki.
Slim pisze:Jesli chcecie pogadac sobie o Simpsonach to idzcie z tym na Priv!
Do kogo na Priv? Najpierw trzeba założyć temat na forum, zobaczyć kogo on zainteresuje, a dopiero potem można kontynuować dyskusję na priv, jak już się znajdzie chętnych do niej! No ludzie, przecież po to jest forum!
Slim pisze:Czyli uwazasz ze takie tematy sa do zaakceptowania? Tylko ja sie pytam na kij komus takie bezdenne tematy, przeciez te tematy juz w samej nazwie wygladaja jak tematy dla uposledzonych!
No ale jak wybierać takie bezdenne tematy? No powiedz mi jak? Dla mnie na przykład beznadziejnym tematem jest "jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej - wasze porady"! Ale dla innych nie. Dla innych to poważny problem! I ja to szanuję! I po prostu ominę ten temat i nie będę się tam wypowiadał! Dlaczego z tym tematem ktoś nie pójdzie na forum o medycynie, tak jak Slim wysyłał tego gościa z opryszczką: "Na litosc boska na co komu temat o PRYSZCZACH niech idzie do lekarza po porade, albo na forum medycyny!"
Zostały pozamykane tematy typu: "Czy jako kibic Juve moge jesc chleb z maselkiem" (beznadziejny - tu wyraźnie widać, że gościu sobie specjalnie jaja robił), "The Simpsons" (całkiem całkiem), "Bielizna dla mężczyzn!!!" (nie taki zły - trzeba mieć tylko odpowiednie podejście :wink:) - chociaż żadnym z dwóch ostatnich nie jestem zainteresowany i nie mam zamiaru się na nich wypowiadać, ale szanuję zainteresowania i problemy ich autorów. Jeżeli tamte tematy zostały pozamykane, to ja się pytam dlaczego nie zostały pozamykane tematy typu: "Kasy fiskalne w... dorożkach :/", "Tabaka", "problem z PSP". Bo co, one się modom podobają? Dlaczego został zamknięty temat "Anime Download", a nie został na przykład zamknięty "Real Player -Problem..."? Niektóre tematy na pierwszy rzut oka wydają się beznadziejne dla jednych, ale dla innych mogą być ciekawe. I trzeba to docenić, a nie śmiać się z gościa, który mieszka w małej mieścinie i chciałby sobie kupić fajną bieliznę i pyta, wydawałoby mu się "kumpli" z forum z JP, a tu taki zonk.. Zjechali go prawie wszyscy... Więc albo przestańcie się przejmować pokojem "Inne tematy", bo właśnie o niego największa "bitwa" się toczy, albo niech moderatorzy usuną go i będzie spokój. Albo, jak zaproponował deep, każdy temat (chociażby tylko dla pokoju "Inne tematy") najpierw przechodziłby przez moderatorów...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 08:13

Zaczne od tego, że dyskusja o upadku forum trwa, trwa i końca nie widac. Niczym w naszym sejmie, gdzie zamiast działać tylko się dyskutuje. A moze zamiast ciągłego użalania się, ci którzy uważają, że poziom forum to nie to co kiedyś sami wezmą się za jego podnoszenie, a nie czekają, aż im się "yntelygentne" tematy podłoży pod nos. Zreszta jakie to maja byc tematy? Mnie na przyklad nie interesują transfery i w ogole tam nie zagladam, bo tak jak powiedzial johnny777 jak widze ciagle dywagacje kto przejdzie, kto powinien a kto nie, to predzej wywalilbym ten dzial niz "inne tematy".

Już teraz moge powiedzieć, że nie będzie żadnego zerowania licznika, żadnego podnoszenia rygoru i co tam jeszcze wymyśliliście. Nie będzie także zerowania licznika w pokoju inne tematy oraz nie będzie likwidowania tego pokoju. Czemu?

Zaczynanie wszystkiego od początku to tak jak próba reanimacji związku który upada słowami "jest źle kochanie. Spróbujmy zacząć od nowa. Zapomnijmy o przeszłości, wyzerujmy liczniki..." Bla, bla, bla.... Co to ma dać. Prędzej czy poźniej problem narodzi się ponownie. I co? Znow będziemy zerować liczniki? Kasować tematy?

Rygor? Jeszcze większy? Na jakiej podstawie? Kto daje nam prawo do oceniania czy temat jest dobry czy zły. (są tutaj wyjątki oczywiście - czyli na przykład temat o pryszczach lub o złamanej nodze).

Zerowanie licznika w pokoju inne tematy przyniesie taki sam efekt co w ogole usuniecie tego pokoju. T moze zrobic pokoj Hyde Park (niemoderowany) i będziecie mogli pisać co wam ślina na język przyniesie, rzucać mięchem, obrażać się albo pisać o tym czy posmarowaliście chleb masłem czy może samą czekoladą.
Na kazdym forum jest pokój "inne tematy" bo jak juz stwierdziliście nie każdy żyje Juventusem. Usuwając ten dział pozbędziemy się niekiedy naprawdę ciekawych dyskusji. Co mnie boli to fakt, że zamiast poszperać dobrze w necie, poszukać for tematycznych, wiekszość jak ma byle problemik biegnie na forum JP. Czemu? "Bo tu jest duzo ludzi i zapewne szybciej mi ktos odpowie niz sam znajde rozwiązanie". Lenistwo ot co.
A jesli kogos nie interesuje temat to niech go nie czyta. Niech nie zwraca uwagi (są od tego kartki). Nie będzie odpowiedzi, to temat zapadnie gdzies tam na 4 czy 5 stronie a w co półrocznych czystkach zostanie po prostu wyrzucony. Kto wam każe czytać wszystko? Czytajcie to co uwazacie za ciekawe.
Gorzej z moderatorami i adminami, ktorzy powinni czytać wszystko :(

To WY ustalacie poziom forum. WY USERZY, a nie admini. My możemy pilnować porządku, karać (kartki) lub nagradzać (Qualitki). Nie będziemy za was pisać postów by pokazać, że forum JP jest super i wypas.
Nie będziemy za WAS myśleć. Rozmawiacie o forum, że upada, a jak macie możliwość dać przykład to wolicie nie pisać "bo i tak tego nie będzie czytał". Śmieszne :|

Podsumowujac my tak długo będziemy mieli związane ręce dopóki WY nie zaczniecie z nami współpracować. Czy rzeczywiście potrzebne byłby kartki, gdyby ktoś wszyscy czytali regulamin? Gdyby wszyscy go przestrzegali? A szczerze mówiąc regulaminy nie byłyby potrzebne (bo to nie żaden konkurs) gdyby używać trochę szarych komórek.


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 10:51

Ja proponowałbym nie żadne usuwanie starych tematów, "resetowania" forum i licznika postów, tylko usunięcie go (licznika) spod Avatara. Myśle, że wtedy dużo mniejszym nakładem sił, bez żadnego usuwania czegokolwiek pozbylibyśmy sie nabijaczy. Nie nabijano by licznika, bo po prostu nie byłoby takiego sensu. Nie wiem, czy możliwe jest takie rozwiązanie, bo nie wiem, czy "władza" sie zgodzi (czytając post Martina, zaczynam w to wątpić :) ), podsuwam tylko pomysł, który w tej chwili, wg mnie wydaje sie najrozsądniejszy. Tyle słowem 'nabijactwa'.

Co do upadku forum... Nie widze sensu w zakładaniu tematów dotyczących np. rzeczonego chleba z masłem, chociaż domyślam sie, ze miał być założony dla śmiechu (patrz "dyskusja" w wątku z Simpsonami), bo nie widze innej możliwości. Myśle, że wątek o maśle nie spełnił swojego celu (rozbawienia), a post Dionizosa został potraktowany zbyt dosłownie, ale dzięki takiemu zachowaniu doprowadzacie do tego, że forum sie powoli sypie.
Teraz apel do Wszystkich, przeglądających takie tematy:
KLIKAJCIE NIEBIESKĄ KARTKĘ! Po to ona chyba jest, żeby 'alarmować' mod-ów o durnych postach/topikach. Po co wypowiadać sie w takich tematach? Żeby nabić licznik? A gdyby licznika by nie było...?


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 11:13

Trudno jest znaleźć złoty środek, który zadowoliłby wszystkie strony. Jednym może się podobać a innym nie i znowu będą wybuchać spory oto, co jest lepsze a co gorsze. Jeden z użytkowników: deep bodajże napisał żeby wcześniej modzi sprawdzili temat przed umieszczeniem go na forum. Jestem jak najbardziej za. Oznacza to znacznie więcej pracy dla modów, ale mogłoby się udać. Należałoby wprowadzić znane nie tylko w Polsce- 2 rodzaje cenzur. Mam tu na myśli cenzurę prewencyjną i represyjną.

Cenzura prewencyjna-napisany tekst jest cenzurowany(czyt. w tym przypadku niedopuszczony). I o tym decydują modzi po zapoznaniu się z tematem i uzasadnieniem przez użytkownika, dlaczego chce taki temat założyć.
Cenzura represyjna- ponosi się odpowiedzialność za tekst wklejony na forum bez uprzedniej zgody moda.

Cenzurę tą bym wprowadził odnośnie działu- Transfery(wszyscy wiedzą, czemu) ale teraz pokój „inne tematy” mógłby podejść pod cenzurę.

PS. błagam uzywajcie w swoich postach zamienników odnośnie słowa: gosciu - bo to mój nick, nie chcę żeby mnie myślano że to ja zakładam jakieś durne tematy.


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 11:35

Bardzo szkoda mi modów, którzy od iluś tam lat próbują zrobić pożądne forum o Juve, forum które charakteryzowało by sie wysokim poziomem zamieszczanych postów. Prawie im się to udało. "Prawie", ponieważ zaczeły powstawać topic'ki o gaciach, pryszczach, których poziom hmmmm... jest "niski". Ja nawet tych tematów nie otwierałem. O treściach w nich zawartych dowiedziałem się dopierow tutaj, w TYM temacie. Zastanawiam się co kieruje tych Userów do pisania tego co piszą :P
Oczywiście ja tez nie jestem bez winy. Sam mam na swoim koncie temat, którego po głębszym zastanowieniu żałuję ( link do tego tematu ) bo nie wnosi on nic do forum, stanowi tylko reklamę.
matt16 pisze:Ja proponowałbym nie żadne usuwanie starych tematów, "resetowania" forum i licznika postów, tylko usunięcie go (licznika) spod Avatara.
To jest ZŁÓTA MYŚL. Znam forum, na którym coś takiego już zastosowano i mogę was zapewnić coś takiego sprawuje się znakomicie. Na tamtym forum od wprowadzenia tej ZŁOTEJ MYŚLI nagle przestały powstawać idiotyczne tematy/posty.

Jest też jeszcze inne rozwiązanie, ale niesie ono pewne ryzyko. Uważam, że można ten temat podwieśić, żeby był widoczny i liczyć, że ktoś go przeczyta i wyciągne wniosek, moze to skłoni go do zastanowienia się nad nowym postem, który ma zamiar napisać.
gosciu pisze: deep bodajże napisał żeby wcześniej modzi sprawdzili temat przed umieszczeniem go na forum. Jestem jak najbardziej za. Oznacza to znacznie więcej pracy dla modów, ale mogłoby się udać.
tutaj też jest pewien haczyk bo trzeba by było czekać na zamieszczenie posta. Załóżmy, że są wakacje, ferie, święta i na forum jest np. 1 mod. Wtedy na zamieszczenie tematu czekało by sie baaardzo długo, ale z drugiej strony trzeba ćwiczyć cierpliwość bo niewiadomo kiedy nam sie przyda :P


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:01

ja sie czasami zastanawiam po co co niektórzy sie wypowiadają w tym temacie!? powtarzacie się ludzie i jeszce mówicie ze inni nabiją!! to jest żałosne upominacie innych, a sami nie jesteście lepsi ile ma byc postów ze trzeba to trzeba tamto ze wszyscy się muszą wziąść itp? Proponujecie jakieś śmieszne zmiany, które padają na forum juz po raz setny! a co do nabijaczy to zastanawiam sie co Wy chcecie z nim zrobic? Co Wam to przeszkadza? nie podoba Ci sie? to najepiej nie wchodź na forum, albo ignoruj takie posty, pozwólcie że inni bedą o tym decydować, a jak ktoś chce nabijać niech nabija jego sprawa, chce mieć duże i chce byc szcześliwi to nie przeszkadzaj mu w tym...pomyślcie ze nie każdy jest ideałem, nie każdy musi pisać jak sienkiewicz! liczniki nie liczniki :pray: :pray: :pray: co jeszcze zmienicie? ja proponuje za dostep do forum 100 zł na rok i jest super albo bany dla nabijaczy ! wtedy bedziecie mieli wysoki poziom! wszystko powiedział Martin i mozna blokowac temat
pa


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:06

Niekoniecznie zamkniecie tematu cos da... Mysle ze tu sie przyda dyskusja. Cos w stylu burzy mozgow. Moze faktycznie ktos cos podpowie. Sensownego....
Ale zgodze sie ze nie ma co wałkowac tego na co nie ma szans. Dlatego proponuje kazdemu przeczytac caly temat zanim wypowie sie w swoim poscie.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:22

Ja zostaje przy swojej propozycji , tutaj jest to może ciut lepiej wyjaśnione :
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 737#160737

Napewno nie pomoże to w poprawieniu jakości , ale przynajmniej nie będzie aż tak rzucające się w oczy , ktoś nowy ( niekoniecznie fan Juve ) wejdzie z ciekawości na JP i odrazu na początek wita go ,,co nowego na forum" z tematami typu :
,,Czy jako kibic Juve moge jesc chleb z maselkiem?"
,,Bielizna dla mężczyzn!!!"
itp. itd.

A nie lepiej jakby witały internautów tematy z pokojów ,,ogólny" i wszystkich związanych tylko z Juve. Te tematy muszą być priorytetowe. Koniec z równouprawnieniem pokoi :).

PS: Podoba mi się pomysł z ukryciem licznika postów.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:25

Andrewtbg pisze:Proponujecie jakieś śmieszne zmiany, które padają na forum juz po raz setny!
Tak jak poraz setny widze tematy o pierdołach przeglądając forum i chcąc wymienić poglądy o Juve a nie o majtkach, pryszczach itp...
Andrewtbg pisze:a co do nabijaczy to zastanawiam sie co Wy chcecie z nim zrobic? Co Wam to przeszkadza?
Stary co to nam przeszkadza? Może Ty tego nie odczuwasz ale jak wchodze do jakiegokolwiek tematu żeby przeczytać jedną czy dwie sensowne wypowiedzi osób z którymi warto pogadać na dany temat musze przewalić 100 innych postów w których widze tylko "Zlatan jest super!" "Forza Alex!" "Brawo Treze" "Gdzie ta bramka pomóżcie plissss" itd...
Andrewtbg pisze:nie podoba Ci sie? to najepiej nie wchodź na forum
Takie wypowiedzi też mnie drażnią! W szkole też wiele rzeczy mi się nie podoba a jednak chodze... i to nie dlatego że akurat rodzice mi kazali... Do Kościoła też chodze mimo że połowa księży mnie delikatnie mówiąc wkurza... Tak samo jest z forum... Że 60% wypowiadających się to ludzie ograniczeni umysłowo którym zależy tylko na liczniku nie znaczy że mam nie wchodzic na forum... Bo na szczęśćie zostało tu jeszcze kilkanaście osób z którymi można wymienić poglądy...


★ ★ ★
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:38

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Odczuwałem brak innych modów, bardzo :roll:
Gdzie jest juveluck? Kiedy ostatnio kartkował Ulisses? Na forum jest praktycznie tylko dwóch modów: Dragon i Siewier, który teraz chyba gdzieś wyjechał. Nie za mało :roll: ?
Johnny777 pisze:Slim...piszesz: Większy rygor z kartkami... A już teraz gros osób płacze że się czują jak w wojsku.... :prochno: Mi tam obecny regulamin nie przeszkadza - sam kiedyś miałem bodaj ze 3 kartki, ale cóż - każdy kiedyś się "wyrobi" jako user (albo odejdzie).
To jest jedyna rada :roll: . Smutne, ale prawdziwe :roll: .
Martin pisze:Rygor? Jeszcze większy? Na jakiej podstawie? Kto daje nam prawo do oceniania czy temat jest dobry czy zły. (są tutaj wyjątki oczywiście - czyli na przykład temat o pryszczach lub o złamanej nodze).
Oczywiście, że powinien być większy rygor :roll: . Piszesz, jakbyś nie znał ludzi. Dać im palec, a wezmą całą rękę :? . Co z tego, że Dragon ostatnio upomina, a nie daje kartek i banów, skoro to nic nie daje? Chciał być miły i wyrozumiały, ale stało się zupełnie inaczej. Nowi użytkownicy widzą, że za bezsensowne tematy spotka ich tylko słowne upomnienie i nie boją się pisać fatalnych postów. Trzeba kartkować i to ostro, innego rozwiązania nie widzę. Dlaczego, mimo zapisu w regulaminie, nigdy nie spotkałem się z rozdawaniem kartek za zabawę w moderatora (tzn. zamiast wcisnąć niebieską kartkę i czekać, userzy piszą posty w stylu: "Ale głupi temat, zaraz ten topicu zablokują")? Dziwnym pomysłem są też pięciodniowe bany :roll: . Czemu tak krótko? Nie lepiej, żeby ban był dłuższy i trwał z miesiąc? Jeśli komuś naprawdę zależy, to odczeka i miesiąc, jeśli nie, to nie wróci. I dobrze. Takich userów nie potrzebujemy. Kto najczęściej zakłada <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tematy i pisze bzdurne posty? Nowi użytkownicy. Uważam, że posty powinno się móc zacząć pisać dopiero miesiąc po rejestracji, a zakładać po dwóch tematy miesiącach. Jeśli ktoś się zniechęci, trudno. Ale jeśli komuś naprawdę zależy, to poczeka.
mil015 pisze:
matt16 pisze:Ja proponowałbym nie żadne usuwanie starych tematów, "resetowania" forum i licznika postów, tylko usunięcie go (licznika) spod Avatara.
To jest ZŁÓTA MYŚL. Znam forum, na którym coś takiego już zastosowano i mogę was zapewnić coś takiego sprawuje się znakomicie. Na tamtym forum od wprowadzenia tej ZŁOTEJ MYŚLI nagle przestały powstawać idiotyczne tematy/posty.
Dla mnie to jest najgorsze rozwiązanie. W każdym topicu piąty post byłby już zupełnie o czymś innym niż pierwszy. Wszędzie byłby off-topic, za co nie można by karać, bo nikt nie nabija, bo nie ma licznika. Wielu użytkowników pisałoby krótkie posty, bo kartki i tak za to by nie dostali :roll: . Mam nadzieję, że ten pomysł nie przejdzie :roll: .

Majkel, booyak, Slim, Johnny777 piszecie mądrze i dobrze, ale uważam, że więcej dobrego wynikałoby z Waszego regularnego pisania, niż z pisania w topicach, które mają na celu pokazanie słabości tego forum :roll: .

http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=11035 :bravo: :lol:


:roll:
ODPOWIEDZ