Forum-upadek cesarstwa ?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:14

ULAT pisze:rafal005 bardzo dobrze mówisz a własciwie piszesz :)
Dzięki :lol:
deep pisze:No tak, ale czy to oznacza, że początkujący użytkownik nie wie, że na forum Juve nie gada sie o majtkach? Przecież rejestruje się na JUVEPOLAND.
Na forum JuvePoland istnieją różne pokoje, na przykład: Gry & Komputery (Pokój dla maniaków i fanów gier komputerowych. Wymień się spostrzeżeniami, tipsami i trickami), Inne tematy (Pokój dla ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach nie związanych z Juventusem i piłką nożna)! I właśnie w tym pokoju można rozmawiać na wszystkie tematy zgodne z regulaminem! Czyli właśnie o Simpsonach, o majtkach, o pryszczach! Te akurat tematy też mi się za bardzo nie podobają, ale od tego jest forum!
deep pisze:A czy przypadkiem na forum o zdrowiu, medycynie itp. nie znajdzie lepszej odpowiedzi na swój problem z pryszczem? I wielu więcej osób z podobnym problemem?
A może on chce poznać zdanie fanów Juventus na ten temat? Może on się z nami trochę identyfikuje? Przecież wszyscy jesteśmy juventini...
deep pisze: Wystarczy poszukać. A nie po linii najmniejeszego oporu.
Majkel pisze:
KOPEĆ pisze:ja mam taką uwagę do autora tematu - Ty też nie jesteś doskonały, robisz błędy ortograficzne ;)
Nobody is perfect :? moze pisal pod wplywem emocji? kazdemu sie zdarza :)
To nie jest wytłumaczenie, że może pisał pod wpływem emocji. Autor posta idzie po najmniejsze linii oporu. Ja na przykład przed kliknięciem wyślij, po napisaniu wiadomości, czytam ją jeszcze raz, a jak nie jestem pewien jak się pisze jakieś słowo, to albo szukam w słowniku ortograficznym albo wrzucam cały tekst do Worda. Jeżeli Virus[Mauro] zaczyna temat o "upadaniu forum na inteligencji" (jego słowa), to niech sam nie popełnia takich oczywistych błędów ortograficznych.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:40

Może tak ogólnikowo. To co w ostanich dniach działo się w pokoju ,,Inne tematy'' , przeszło moje wszelkie oczekiwania. Jestem wręcz załamany, ręce opadają, czuję bezradność i smutek, bo widzę, że forum całkowicie się stacza. Teraz tak. Jestem modem, w gruncie rzeczy mam na to jakiś wpływ. Nie lubię oceniać siebie, ale zrobię mały wyjątek. Wkładam w to forum naprawdę wiele serca, czasu i chęci, by było coraz lepsze. To jest dla nas, czemu wspólnie nie stworzymy czegoś wielkiego...jedziemy na tym samym wózku, tyle że, każdy ciągnie go w swoją stronę...gdybyśmy połaczyli siły...
Tak więc tracę nadzieję, tracę nadzieję na lepsze jutro. Cały ten tydzień, kartowałem, przenosiłem tematy, łaczyłem, zamykałem, jednym słowem mówiąc narobiłem się za wszystkie czasu. Odczuwałem brak innych modów, bardzo :roll:
Tematy o opryszce, majtkach czy chlebie z masłem, to gwóźdź do trumny dla tego forum. Zamknełem, nie komentowałem... nei dałem kartki, chociaż powienenem. Nie mam już do tego sił. Jutro tematy zniknął, po upływie 24 h. więc spokojnie.
Jutro jadę na obóz. Nie mogę bez JP wytzrymać 1 dnia, gdy wracam z podróży, siedzę na forum nawet 4 godz. i czytam wszystkie zalełe tematy...teraz chyba przyda mi się odpoczynek, zadużo się tego nazbierało. Trzeba podjąć jakieś kroki...tak nie może dalej być. Trzymajcie się i nie bałagańcie tak więcej :roll: Niszczycie czyjąś pracę, mowa oczywiście o tych co niszczą to forum...


Obrazek
deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:49

rafal005 pisze:Autor posta idzie po najmniejsze linii oporu.
No dobra, czepnę się, ale odpowiedz mi:

Co to jest najmniejsza linia oporu? :D Bo z tego co mi wiadomo to jest linia najmniejszego oporu.
rafal005 pisze:...to niech sam nie popełnia takich oczywistych błędów ortograficznych...
...


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:50

rafal005 pisze:To nie jest wytłumaczenie, że może pisał pod wpływem emocji. Autor posta idzie po najmniejsze linii oporu. Ja na przykład przed kliknięciem wyślij, po napisaniu wiadomości, czytam ją jeszcze raz, a jak nie jestem pewien jak się pisze jakieś słowo, to albo szukam w słowniku ortograficznym albo wrzucam cały tekst do Worda. Jeżeli Virus[Mauro] zaczyna temat o "upadaniu forum na inteligencji" (jego słowa), to niech sam nie popełnia takich oczywistych błędów ortograficznych.
Stary czy Ty naprawdę myślisz że w tym poście chodziło Virusowi o czepianie sie ortografii... :?: To swoją drogą też jest denerwujące ale to jest rzecz to wytrzymania... Co innego wspomniana wyżej głupota... Dawniej wypowiadałem się na forum bardzo często ale gdy tylko zaczeły się głupie tematy [trwa to już prawie rok] nie chce mi sie tutaj nic wogóle pisać... bo po co? Ja już niestety straciłem nadzieje na to że forum powróci do takiej formy jaką miało kiedy się tutaj zarejestrowałem...

pzdr! dla 'Starych' utrzymującyh tu jeszcze jakiś minimalny poziom... :bravo:


★ ★ ★
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 22:54

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Może tak ogólnikowo. To co w ostanich dniach działo się w pokoju ,,Inne tematy'' , przeszło moje wszelkie oczekiwania. Jestem wręcz załamany, ręce opadają, czuję bezradność i smutek, bo widzę, że forum całkowicie się stacza. Teraz tak. Jestem modem, w gruncie rzeczy mam na to jakiś wpływ. Nie lubię oceniać siebie, ale zrobię mały wyjątek. Wkładam w to forum naprawdę wiele serca, czasu i chęci, by było coraz lepsze. To jest dla nas, czemu wspólnie nie stworzymy czegoś wielkiego...jedziemy na tym samym wózku, tyle że, każdy ciągnie go w swoją stronę...gdybyśmy połaczyli siły...
Tak więc tracę nadzieję, tracę nadzieję na lepsze jutro. Cały ten tydzień, kartowałem, przenosiłem tematy, łaczyłem, zamykałem, jednym słowem mówiąc narobiłem się za wszystkie czasu. Odczuwałem brak innych modów, bardzo :roll:
Tematy o opryszce, majtkach czy chlebie z masłem, to gwóźdź do trumny dla tego forum. Zamknełem, nie komentowałem... nei dałem kartki, chociaż powienenem. Nie mam już do tego sił. Jutro tematy zniknął, po upływie 24 h. więc spokojnie.
Jutro jadę na obóz. Nie mogę bez JP wytzrymać 1 dnia, gdy wracam z podróży, siedzę na forum nawet 4 godz. i czytam wszystkie zalełe tematy...teraz chyba przyda mi się odpoczynek, zadużo się tego nazbierało. Trzeba podjąć jakieś kroki...tak nie może dalej być. Trzymajcie się i nie bałagańcie tak więcej :roll: Niszczycie czyjąś pracę, mowa oczywiście o tych co niszczą to forum...
Tylko jakie kroki :think: jesli sam ktos nie wpadnie, ze jednak to co napisal hmm nie jest najwyzszych lotow, nie jest konieczne no to koniec. Usuniesz raz, drugi, trzeci, a jeszcze sie bedzie klocil ze jestes sztywniakiem :prochno: z kolei, troche zal patrzec jak tacy Uzytkownicy sie mnoza... :angry:
EDIT
Wlasnie zauwazylem super temat o chlebie z maslem... :bravo: ale chyba wystarczy nacisnac kartke, nie wdawac sie w dyskusje z ... autorem tematu :prochno:
Troche mnie zmartwily slowa swiergota, o nadmiarze dzialow. Chyba nie ma innej rady, lecz zawsze milo sie czyta jakies SENSOWNE Inne Tematy.... 8)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:07

booyak pisze:Stary czy Ty naprawdę myślisz że w tym poście chodziło Virusowi o czepianie sie ortografii... :?: To swoją drogą też jest denerwujące ale to jest rzecz to wytrzymania... Co innego wspomniana wyżej głupota... Dawniej wypowiadałem się na forum bardzo często ale gdy tylko zaczeły się głupie tematy [trwa to już prawie rok] nie chce mi sie tutaj nic wogóle pisać... bo po co? Ja już niestety straciłem nadzieje na to że forum powróci do takiej formy jaką miało kiedy się tutaj zarejestrowałem...

pzdr! dla 'Starych' utrzymującyh tu jeszcze jakiś minimalny poziom... :bravo:
Stary jak kazdy bedzie tak mowil ze nie ma juz wiary w odbudowe tego forum to nic nie osiagniemy... Wierzyc trzeba do samego konca, ale nie tylko wiara jest tutaj potrzebna. Potrzeba nam działania. Zrobmy cos w kierunku odnowy forum. Podobnie jak ty ostatnio rzadko tutaj zagladam, gdyz tak na prawde nie ma tu juz co czytac, ale nie pozwolmy opanowac tego forum do konca. Stworzmy jakis "ruch oporu". Pokazmy na co nas stac. Glupoty jak mowia nie da sie wytepic, ale da sie ja stlumic! Jesli wszystko ma swoj poczatek i koniec to oznacza ze jesli skonczylo sie panowanie "cesarstwa" na forum i rozpoczela sie kadencja glupoty to trzeba ja zakonczyc i dac poczatek "republice" forum!

Ludzie zrobmy cos z tym forum! Zanim napiszecie jakis post zastanowcie sie czy warto, czy wnosi on cos do dyskusji, czy jest on potrzebny i zainteresuje innych. Czy niektore tematy sa w ogole potrzebne? Jesli chcecie pogadac sobie o Simpsonach to idzcie z tym na Priv! Po co komu na forum klubowym kreskowki? Chciecie to zalozcie sobie fan klub Simpsonow to bedziecie wiedziec kto lubi a kto nie!

Na poczatku istnienia forum chcialem zeby bylo wiecej nowych uzywtkownikow, ale odkad dzieje sie tak jak jest - jesli widze przy uzytkowniku mala ilosc napisanych postow to automatycznie mnie odrzuca od czytania ich postow - niestety taka wyrobili sobie opinie... Stara gwardia stara sie cos naprawic ale to jednak za malo. Musimy zadzialac i tutaj glownie prosba do Adminow i Moderatorow, ktorzy widac ze sie staraja, jednak nie ma efektow, ale to juz nie ich wina... Moze zmienic jakos regulamin? chociaz ostatnio malo kto sie do tego stosuje...

Widze jedno dobre rozwiazanie, ale na to musieliby sie zgodzic wszyscy:

1. wyrzucic wszystkie tematy z forum i pozostawic je czystym.
2. od nowa pozakladac wszystkie pokoje na forum, niektore zniwelowac lub zastapic innymi
3. wzmocnic rygor rozdawania kartek i banow.


Jak dla mnie to mogloby przejsc, jednak nie wiadomo JAK WY czyli WIEKSZOSC na to zareagujecie. Sorry ze w ogole wysuwam taki pomysl, no ale jak mowia do odwaznych swiat nalezy, wiec moze uda mi sie was przekonac. Jesli nie to zawsze mialem jakies checi, ale wydaje mi sie ze jestem juz tyle na tym forum, ze mozna by bylo chociaz wziac pod uwage jakas czesc mego planu....

Na tym koncze i prosze uzytkownikow forum! Myslcie nad tym co robicie. Chcemy byc najlepsi wiec pokazmy ze tacy jestesmy!

Peace!

EDIT EDIT EDIT
Rafal005 pisze:Na forum JuvePoland istnieją różne pokoje, na przykład: Gry & Komputery (Pokój dla maniaków i fanów gier komputerowych. Wymień się spostrzeżeniami, tipsami i trickami), Inne tematy (Pokój dla ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach nie związanych z Juventusem i piłką nożna)! I właśnie w tym pokoju można rozmawiać na wszystkie tematy zgodne z regulaminem! Czyli właśnie o Simpsonach, o majtkach, o pryszczach! Te akurat tematy też mi się za bardzo nie podobają, ale od tego jest forum!
Czyli uwazasz ze takie tematy sa do zaakceptowania? Tylko ja sie pytam na kij komus takie bezdenne tematy, przeciez te tematy juz w samej nazwie wygladaja jak tematy dla uposledzonych! Pokoj INNE TEMATY owszem istnieje i mozna w nim pisac odbiegajac od tematow PILKI NOZNEJ ale bez przesady! Na litosc boska na co komu temat o PRYSZCZACH niech idzie do lekarza po porade, albo na forum medycyny! Czy chcemy zrobic z tego forum cyrk? przeciez takie tematy sa bezdenne i glupie. Zanim napiszesz posta o "gaciach i o linkach do sklepu" poszukaj sobie w necie ow sklepow nie musisz sie chwalic jakie gacie nosisz ludziom w calej Polsce! Nie macie za grosz samooceny? zero krytyki dla siebie? nie widzicie ze te tematy sa PUSTE? To Forum ma czegos uczyc, wymieniac poglady i informacje a przy okazji wnosic troche humoru. Ale bez przesady... niedlugo zalozycie temat "Jakie platki jecie na sniadanie" tylko dlatego ze rano nie zjedliscie sniadania i myslicie o platkach. :angry: :doh: :think: Modle sie by to Forum odzylo na nowo :pray: :pray:

Nie dosc ze niektore tematy sa:

Puste, bezsensowne, nie wnosza nic do dyskusji, sa kompletnie nie na miejscu to najgorsze jest to ze niektorzy angazuja sie w te tematy i wypowiadaja sie w nich....

Glownym celem tych tematow, jest chyba nabijanie postow bo innego sensownego wytlumaczenia nic nie widze... Tak wiec serio jestem za totalnym wyczyszczeniem tego forum poprzedzajac to kopia zapasowa ktora zachowalby kazdy Moderator i Admin na wszelki wypadek. Posty by sie wyzerowalo i nikt nie musialby nabijac by zrownac sie z kims innym... Po prostu zacznijmy od 0 tak bedzie chyba najlepiej.... w przeciwnym razie czeka nas kleska podobnie jak z Lista Mialingowa JP, ktora umarla smiercia tragiczna z momentem powstania Forum JP.

A tak w ogole --> mowimy o forum, a co z Czatem? Przeciez tam to juz panuje totalny chaos i balagan... w czasie relacji z meczu nie mozna zqmac kompletnie o co chodzi i kto co do kogo pisze... Nad tym tez wypadaloby sie zastanowic...
bartusek pisze:Zamiast narzekać na poziom forum lepiej wziąć się do pracy, aby się podniósł...
Wiec niech kazdy zacznie prace od samego siebie, jednak dla niektorych to jest za trudne... Dam Ci przyklad --> jak czlowiek z Downem sam oceni ze robi cos zle, jesli nikt mu tego nie powie? <-- Tak samo jest z ludzmi z forum nikt nie zqma ze robi cos zle jesli nikt mu tego nie powie... Brutalne porownanie, ale prawdziwe...


EDIT EDIT EDIT
DelSojer pisze:Osobiście uważam że bardziej rażąca jest dość spora ilość postów napisana w bardzo krótkim czasie. Są na tym forum userzy którzy mają więcej postów ode mnie (jak na okres pobytu na forum nie mam ich sporo) a są zalogowani niecale 2 miesiące. W takim wypadku w pełni rozumiem twoją niechęć. Osobiście nie popieram "polityki" pisania postów "cytuj... w 100% popieram, lub ja również tak uważam."i tyle, byle licznik postów przeskoczył.
Ta kwestia rowniez mnie bardzo irytyuje, ogolem rzecz biorac kiedy widze za malo postow na liczniku lub niewiarygodnie duzo jak na maly okres czasu ilosc postow po prostu odrzuca mnie od czytania, nawet jesli by bylo tam cos ciekawego, to po prostu machinalnie nie czytam tego, gdyz z gory zakladam ze bedzie to kolejny bezsensowny temat... Czasem gdy przeczytam jeden z takich tematow nie wiem czy mam sie smiac czy plakac.. a moze jedno i drugie? Jaki maja cel w tym nabijaniu postow? Wycofano RANGI uzytkownikow by zmniejszyc nabijanie postow - nawet to nic nie pomoglo... wiec co zrobic?

DelSojer pisze:Moim zdaniem szanowny pan "Inteligentny Nabijacz" po otrzymaniu 2,3 banów na dłuższy okres czasu da sobie spokój.
Chyba ze jest bardzo wytrwaly w dalszym dazeniu do swojej glupoty...
DelSojer pisze:Jak powiedział kiedyś ktoś bardzo mądry "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności" niestety te słowa znalazły ostatnio potwierdzenie na tym forum.
O ile sie nie myle, tym kims byl Albert Einstein ;] I w 100% podpisuje sie pod tym hasełkiem... Jednak martwi mnie ze znalazlo ono odzwierciedlenie wlasnie na naszym forum... Niektorzy twierdza ze jest tutaj jak w wojsku... no ale przepraszam, jak mozna z wami inaczej jesli jak mowi sie do was normalnie to nie rozumiecie... Moim zdaniem wszedzie powinny obowiazywac jakeis zasady ktorych nalezy przestrzegac...
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2005, 00:21 przez Slim, łącznie zmieniany 4 razy.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:13

Nie mogłem nie zabrać głosu w tej dyskusji, ponieważ zaczyna się od mojego nowego topicu w dziale Inne Tematy o bieliźnie :D . Przyznam, że napisałem go dzisiaj z nudów, ale naprawdę nurtuje mnie ten temat, dlaczego majtki odpadają :D . Może troche się nie przyłożyłem do mojego postu pod nim, ale chodzi o to, że w moim małym Ostrowcu nie ma wielu fajnych sklepów, ale nie martwcie się daje sobie rade z bielizną i zmieniam codziennie :evil: . Chciałem tylko żebyście dali jakieś linki do fajnych sklepów internetowych z jakimiś zabawnymi bokserkami jakie są np, na koszulki.com...tylko jest ich mało :!: :think: . Szukałem, grzebałem w google, nie znalazłem :think: . Więc liczyłem, że może znacie jakieś linki do tego typu podobnych stron i to wszystko :!: :D .Nie zgodze się z tym, że zaśmieciłem to forum...zrobiłbym to gdybym wrzucił ten temat do kategorii Mecze itd. Dla mnie jest to temat jak każdy inny, nie na temat Juve. Nie wiem skąd jakies oburzenie, jejq nie wszystkie tematy muszą być śmiertelnie poważne :!: . A jeśli kogoś to nie interesuje niech poprostu nie śledzi tego topicu dla ''nieinteligentnych ludzi'' i da się wypowiedzieć innym, którzy może chcieliby się wymienić linkami, podyskutować. Od tego jest chyba forum i dział inne tematy :?: :D . Przynajmniej napewno regulaminu nie złamałem..ale skoro Ti Amo Juventus Dragon wkłada tyle pracy w to forum, i chce żeby wszystkie topici były poważne i śmiertelnie inteligentnie napisane to już takiego tematu nie założe :!:

filippo0 pisze:moze kogos nie interesują gry komputerowy tylko akurat bielizna!
W pełni się zgadzam, każdy ma prawo wymieniać poglądy na ciekawiące go tematy...mniej lub bardziej poważne.
deep pisze:No tak, ale czy to oznacza, że początkujący użytkownik nie wie, że na forum Juve nie gada sie o majtkach? Przecież rejestruje się na JUVEPOLAND
Ok jest to forum o Juve, więc w działach poświęconych naszemu klubowi rozmawiamy tylko o naszym klubie :!: . A skoro ludzie tworzący to forum utworzyli dział inne tematy, to oznacza, że nie dyskutujemy tam o Juve tylko np. o męskiej bieliźnie :?: 8)
ULAT pisze:rafal005 bardzo dobrze mówisz a własciwie piszesz :).
Również w pełni się z tym zgadzam
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2005, 23:24 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:18

Slim pisze:Stary jak kazdy bedzie tak mowil ze nie ma juz wiary w odbudowe tego forum to nic nie osiagniemy... Wierzyc trzeba do samego konca
Napewno masz racje... Ale wchodząc tu od roku nawet nie chce mi się nic czytać bo szkoda mi czasu patrzeć jak jakieś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> [nie chce tutaj nikogo urazić] rozmawiają na tematy mające coś wspólnego z Juve tyle co wspólnego ma piernik z wiatrakiem...
Slim pisze:Potrzeba nam działania
Tu też masz racje... Tylko trzeba się poważnie zastanowić jak działać żeby było lepiej... Ale to już zależy od adminów i modów
Slim pisze:Widze jedno dobre rozwiazanie, ale na to musieliby sie zgodzic wszyscy:

1. wyrzucic wszystkie tematy z forum i pozostawic je czystym.
2. od nowa pozakladac wszystkie pokoje na forum, niektore zniwelowac lub zastapic innymi
3. wzmocnic rygor rozdawania kartek i banow.
Nie wiem jak reszta ale jestem jak najbardziej za... Bo to chyba jedyny dobry pomysł który widziałem tutaj na forum...
Slim pisze:Na tym koncze i prosze uzytkownikow forum! Myslcie nad tym co robicie.
Dla niektórych jak widać jest to za trudne
:roll:


★ ★ ★
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:27

Zgadzam się z autorem posta. Jednak musze przyznać, że męczą mnie też pomału tematy mówiące o upadku forum, jego niskim poziomie etc.etc.
Oczywiście ktoś może powiedzieć, że jak mnie denerwują to moge ich sobie nie czytać.
Przynajcie jednak, że takie "użalanie" też nic nie daje. Nie mówcie mi, że dzieki temu nastąpią jakieś "cudowne zmiany" bo tematy o gaciach i innych "bardzo ważnych sprawach" nie raz na pewno będą się jeszcze pojawiać...
Do wszystkich malkontentów jak to Was tak drażni to otwórzcie jakieś ciekawe tematy i każdy na pewno z chęcią coś skrobnie.
Zamiast narzekać na poziom forum lepiej wziąć się do pracy, aby się podniósł...
Pozdrawiam


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:45

Ojojojojojjjj.....
Nie mogłem pozostać obojetny - bo choćby tytuł topicu mnie wciągnął....
Rozpisywał się nie będę zbytnio bo i tak mało kto przeczyta ;)
Ktoś napisał że temat o gaciach (no cóż.... :smile: ) nie pownien się na forum JP pojawić... A ja chciałem tylko powiedzieć że nie samą piłką (Juventusem) człowiek żyje! Bardziej mnie martwi nie samo pojawianie się takich tematów ale to że ktoś w nich odpowiada...zamiast wejść, przeczytać i ...skorzystać z niebieskiej kartki..Proste, co nie? Chyba jak każdy człowiek mamy też inne sprawy "na głowie" poza piłką i jeśli ktoś się chce podzielić tym sprawami - proszę bardzo - o ile nie łamie to regulaminu oczywiście. Mnie ostatnio dłuższy czas nurtuje znalezienie pracy w zawodzie, ale nie założę o tym topicu bo wiem że większość z userów nie ma jeszcze takich problemów na głowie jak bezrobocie "własne" ;). Ale jak to ktoś napisał - nie odpowiada Ci temat? Nie czytaj! Ja sam przez dłuuuugi czas czytałem raptem 2 tematy - "Piłkarzyki" i temat o szalach JP którymi się zajmowałem. Bo szczerze jak mam czytać tematy oczywiście jak najbardziej trzymające się Juventusu - typu czy przyjdzie do Juve Gracz X albo gracz Y i kogo wolicie - to mnie mdli z kilometra. Albo coś w stylu "Jak wam się podoba nowa fryzura Zlatana?" :angry:

Slim...piszesz: Większy rygor z kartkami... A już teraz gros osób płacze że się czują jak w wojsku.... :prochno: Mi tam obecny regulamin nie przeszkadza - sam kiedyś miałem bodaj ze 3 kartki, ale cóż - każdy kiedyś się "wyrobi" jako user (albo odejdzie).

Temat ortografii poruszany był wielokrotnie, więc powiem tylko, że o ile daję rade choć domyślić się o co chodziło autorowi - to błędy nie rażą mnie bardzo. Gorzej jak nie wiem o co chodzi w poście który czytam :smile:

Miałem się nie rozpisywać :smile: :smile: :smile:
Cóż..tak jakoś wyszło :D


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 23:47

A ja powiem tak....

Z tym forum jest jak z grupa przyjaciol. Na poczatku ludzie sie poznawali, zaczynali sie lubic, te wiezi sie jakos zaciskaly. Zacisnely sie do tego stopnia ze forum mozna bylo nazwac swoja jakas tam mala rodzina a na pewno miejsce spotkan grupy wielkich przyjaciol, bo rodzina to moze za duze slowo.

Nagle przyeszedl moment gdzie sie wszystko posypalo, moment kryzysu. Byl to czas walki z "kretami". "Najwieksi" tego forum zostali wywaleni (oczywiscie nie wszyscy, ale duza ich czesc)... nie wnikam czy slusznie czy nie... W kazdym razie forum bardzo duzo przez to stracilo. Pozniej przez jakis czas bylo "normalnie" ale juz nie tak jak przedtem. Teraz wszystko bierze w leb...

Jest to taki sam scenariusz jaki dotyka bardzo duzo grup znajomych. Po pewnym czasie wszystko sie konczy...

Nasuwa mi sie tylko jedna mysl.... Nic nie trwa wiecznie...


Obrazek
Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:02

Johnny777 pisze:Ojojojojojjjj.....
Nie mogłem pozostać obojetny - bo choćby tytuł topicu mnie wciągnął....
Rozpisywał się nie będę zbytnio bo i tak mało kto przeczyta ;)
Ktoś napisał że temat o gaciach (no cóż.... :smile: ) nie pownien się na forum JP pojawić... A ja chciałem tylko powiedzieć że nie samą piłką (Juventusem) człowiek żyje! Bardziej mnie martwi nie samo pojawianie się takich tematów ale to że ktoś w nich odpowiada...zamiast wejść, przeczytać i ...skorzystać z niebieskiej kartki..Proste, co nie? Chyba jak każdy człowiek mamy też inne sprawy "na głowie" poza piłką i jeśli ktoś się chce podzielić tym sprawami - proszę bardzo - o ile nie łamie to regulaminu oczywiście. Mnie ostatnio dłuższy czas nurtuje znalezienie pracy w zawodzie, ale nie założę o tym topicu bo wiem że większość z userów nie ma jeszcze takich problemów na głowie jak bezrobocie "własne" ;). Ale jak to ktoś napisał - nie odpowiada Ci temat? Nie czytaj! Ja sam przez dłuuuugi czas czytałem raptem 2 tematy - "Piłkarzyki" i temat o szalach JP którymi się zajmowałem. Bo szczerze jak mam czytać tematy oczywiście jak najbardziej trzymające się Juventusu - typu czy przyjdzie do Juve Gracz X albo gracz Y i kogo wolicie - to mnie mdli z kilometra. Albo coś w stylu "Jak wam się podoba nowa fryzura Zlatana?" :angry:

Slim...piszesz: Większy rygor z kartkami... A już teraz gros osób płacze że się czują jak w wojsku.... :prochno: Mi tam obecny regulamin nie przeszkadza - sam kiedyś miałem bodaj ze 3 kartki, ale cóż - każdy kiedyś się "wyrobi" jako user (albo odejdzie).

Temat ortografii poruszany był wielokrotnie, więc powiem tylko, że o ile daję rade choć domyślić się o co chodziło autorowi - to błędy nie rażą mnie bardzo. Gorzej jak nie wiem o co chodzi w poście który czytam :smile:

Miałem się nie rozpisywać :smile: :smile: :smile:
Cóż..tak jakoś wyszło :D
Hmmm czyli jednak nalezy zaostrzyc rygor :)
Nagradzac kartkami zarowno zalozycieli nieregulaminowych tematow, jak i tych, ktorzy zamiast nacisnac Kartke, wypowiadaja sie bez sensu. Jesli ktos odejdzie bo dostanie kartke-to i tak nie byl nam potrzebny :lol: :lol:
Tematy- czy ktos przyjdzie do Juve--- rzeczywiscie bez sensu. Niektore REWELACJE troszke smieszne :prochno:
Nie samymy Juve czlowiek zyje... ale tak jak napisales, nie trzeba dzielic sie WSZYSTKIMI swoimi problemami z innymi, na forum poswieconym Juve :prochno: :P
Pozdro


DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:05

Slim pisze: ..ale odkad dzieje sie tak jak jest - jesli widze przy uzytkowniku mala ilosc napisanych postow to automatycznie mnie odrzuca od czytania ich postow - niestety taka wyrobili sobie opinie...
Osobiście uważam że bardziej rażąca jest dość spora ilość postów napisana w bardzo krótkim czasie. Są na tym forum userzy którzy mają więcej postów ode mnie (jak na okres pobytu na forum nie mam ich sporo) a są zalogowani niecale 2 miesiące. W takim wypadku w pełni rozumiem twoją niechęć. Osobiście nie popieram "polityki" pisania postów "cytuj... w 100% popieram, lub ja również tak uważam."i tyle, byle licznik postów przeskoczył.
Slim pisze: Widze jedno dobre rozwiazanie, ale na to musieliby sie zgodzic wszyscy:

1. wyrzucic wszystkie tematy z forum i pozostawic je czystym.
2. od nowa pozakladac wszystkie pokoje na forum, niektore zniwelowac lub zastapic innymi
3. wzmocnic rygor rozdawania kartek i banow.
:think:
Są to bardzo radykalne rozwiązania, jednak przyszłość tego forum chyba tego wymaga. Zwłaszcza punkt 3 powinien zostać zrealizowany. Oznacza to większą pracę dla moderatorów, ale tylko do czasu, aż pierwotny ład i porządek zostanie przywrócony. Moim zdaniem szanowny pan "Inteligentny Nabijacz" po otrzymaniu 2,3 banów na dłuższy okres czasu da sobie spokój.

Jak powiedział kiedyś ktoś bardzo mądry "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności" niestety te słowa znalazły ostatnio potwierdzenie na tym forum.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:21

Jeżeli juz upadek to republiki , a nie cesarstwa , w końcu mamy tu zalążek demokracji , modzi grają role starożytnych edylów , kwestorów , konsulów itd. ( ach korci , korci żeby coś napisać ale się pochamuję :twisted: ) reprezentujących użytkowników. Są wyróżnienia jak i kary. Wszystkich nas łączy ta sama miłość , niech żyje republika 8) .
Mimo, że Rzymianie często zmieniali swoje prawo , u nas jest to zbyteczne. Regulamin jest jak najbardziej dobry i dopracowany w najmniejszym szczególe.
Dziwię się tylko, że nie zachodzą żadne zmiany na forum ;/ . Wystosowałem propozycje kiedyś aby przestać naliczać posty w pokojach takich jak ,,inne tematy" czy ,,gry i komputery " , plus ( co dla mnie najważniejsze ) , zlikwidować na stronie głównej w ,, co nowego na forum" tematy z ww. pokoi . Tzn., żeby nie pojawiały się tematy na stronie głównej z ,,inne tematy" itd.
Można by przestać wtedy moderować pokój ,,inne tematy' bo i po co .
Odciąży się modów i będą mogli bardziej zwrócić uwagę na inne aspekty życia forumowego.

I powtórzę jeszcze raz , regulamin jest bardzo dobry , w końcu tylko raz miałem żółtą kartkę w ciągu ponad dwóch lat spędzonych na forum :-D .

EDIT: acha . Do modów , nie usuwajcie archiwalnych tematów , już wiele razy chciałem się wypowiedzieć w starych tematach które pamiętałem z czasów ,,młodej republiki" :) a tu klops , nie ma ich . A nowych nie chciało mi się nawet zakładać ... .
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2005, 00:53 przez Yari, łącznie zmieniany 2 razy.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 00:35

a wg. mnie zbyt na serio bierzecie to forum...czytając wypowiedzi niektórych mam wrażenie że forum to dla nich całe życie...oczywiście, rozumiem że można dbać o porządek na forum ale tak przeżywać jego problemy to chyba przesada [; idźcie pograć w piłke albo pobawić sie klockami, odstresujcie sie i nie podchodźcie do takich spraw tak poważnie...


ODPOWIEDZ