Forum-upadek cesarstwa ?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 17:08

Do napisania tego tematu skłoniły mnie niektóre posty niektórych użytkowników , forum upadało na inteligencji i to dosc mocno mimo ze w tematach o testach gimnazjalnych badz w temacie o IQ wszyscy byli wykształceni nie samowicie , czy posty typu :

- "Co sądzicie o bieliźnie dla mężczyzn Ostatnio moja dziewczyna stwierdziła, że majty są często dość obleśne , hmm na szczęście ja preferuje bokserki albo szorty więc mnie się to nie tyczy..ale co wy o tym sądzicie? I mam prośbe czy znacie jakieś linki do fajnych sklepow i stronek z męską bielizną, chętnie coś fajnego zamówie."

itp.

co prawda posty są blokowane .... ale dlaczego nie usuwane ?

albo inny przykład dosc swiezy mecz Benfica - Juventus .... ludzie nie piszcie 5 postow gdzie są bramki ? potem 3 posty ze link nie działa skoro wystarczyl by jeden post , LUDZIE !! wjezdzacie na milan na inter na rome i inne kluby to pokazcie ze jestescie inteligentniejsi !
Pokazmy ze kibice Juve są wspaniali !
Przed napisaniem posta zastanówcie sie ze 2 razy ! prosze was !
niech zachęci was sygnaturka ...


Dawniej Virus[Mauro].
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 17:30

No niestety, ale w inecie tak jak w zyciu, zawsze znajda sie jakies przyglupy. Musialbys wprowadzic przy rejestracji obowiazkowe badanie IQ, zeby nie zdarzaly sie sytuacje takie jak napisales. Mi tam odpowiada taka forma forum jaka jest, przeciez kazdego nie da sie zadowolic, tak samo nie kazdego sie upilnuje. Ale glupote trzeba pietnowac. Oj i to mocno.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 18:30

Jest też zupełnie radykalna możliwość: każdy zakładany temat najpierw zgłaszać do moderatorów/adminów, a oni akceptują lub nie. Ale to też ma swoje minusy, więc wyjścia prawie nie ma. Niestety, są wakacje, część dzieciaków się nudzi (nikogo tym nie obrażam, uważam jednak, że zwykle ludzie powyżej iluśtam nastu lat mają bardziej inteligentne wypowiedzi). Trzeba się po prostu pogodzić z obecnością niektórych użytkowników, ich postami, i nie zwracać na to uwagi. A głupie bądź niepotrzebne posty usuwać - a na przykład po każdym trzecim usuniętym poście użytkownika karać karteczką. To tyle.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 18:31

To nawet nie wynika z inteligencji danego osobnika tylko z jego lenistwa. Ludzie przyzwyczaili sie do tego ze zadadza najglupsze pytanie i zaraz ktos odpowie wiec nie chce sie im czytac danego tematu tylko zadaja pytanie ktore ktos inny zadal juz 3 razy.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 18:58

Forum niestey juz dawno upadło, w momencie usuniecia "domniemanych kretów". Co tu duzo mówic jesli na forum o JUVENTUSIE jest zakładny temat o majtkach, to nie wiem co zrobic, porada dlatego usera : albo cześciej zmieniaj bielizne, albo wogóle jej nie uzywaj :prochno: . Rady na na to juz chyba żadnej nie ma :doh: Cóż czasem jak tu zagladam na forum i widze posty od mojej ostatniej wizyty to praktycznie daruje sobie przeglądanie, a kiedyś, potrafiłem czytac posty innych userów przez pół dnia :whistle: SZKODA...
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2005, 21:04 przez Bany_DG, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 19:04

o ludzie ale masz problem...moze kogos nie interesują gry komputerowy tylko akurat bielizna! A forum jest dla ludzi - czyli dla impotentów umysłowych( nudno było by bez nich :) ) i dla tych inteligentniejszych( czyli ja :) )

to tyle


forumowy ujadacz
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 19:14

filippo0 pisze:o ludzie ale masz problem...moze kogos nie interesują gry komputerowy tylko akurat bielizna! A forum jest dla ludzi - czyli dla impotentów umysłowych( nudno było by bez nich :) ) i dla tych inteligentniejszych( czyli ja :) )

to tyle
Nie zapominajmy ze to forum Juve, rozumiem ze mozna załozyc temat o swoich zainteresowania, ale BEZ PRZESADY ! Czy naprawde trudno pójsc do pierwszego lepszego sklepu i ssobie kupic bielizne, PEWNIE ZE NIE, lepiej zapytac na forum :angry: Mam pryszcza na dupie, isć do lekarza NIE LEPIEJ zapytac na forum .itp .itd :angry: Paranoja, jak lubisz tego typu temaciki idź na forum Mandaryny, Ich Troje, czy Iwana i delfina, czy tez Realu, moze tam takie PIERDOŁY akceptują, tutaj mam nadzieje ze nie, ale tego niestety nie widac :think:


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 19:22

Virus[Mauro] pisze:forum upadało na inteligencji
Virus[Mauro] pisze:wykształceni nie samowicie
i ortografii...
Virus[Mauro] pisze: LUDZIE !! wjezdzacie na milan na inter na rome i inne kluby to pokazcie ze jestescie inteligentniejsi !
Akurat na tej stronie, i na tym forum, ludzie szanują inne kluby, w przeciwieństwie do innych stron o Juve, lub stron o innych klubach Serie A (nie chcę wymieniać z nazwy, żeby nie obrażać autorów stron) - chyba, że to świetna praca moderatorów i nie zdążę zwykle przeczytać takich postów :wink:. Piszą, że ich nie lubią, ale nie "wjeżdżają" na nie! Nie przesadzałbyś. Zdarzają się takie przypadki, ale to zwykle wyjątki.
Virus[Mauro] pisze:ludzie nie piszcie 5 postow gdzie są bramki ?
Zdarzają się amatorzy, początkujący, tematy są blokowane, masz rację, że powinni być usuwane, delikwenci dostają karteczki, co więcej można zrobić? Jest to często z lenistwa, częściej jednak z niewiedzy, że istnieją regulaminy na forum, że tu też są jakieś zasady, które trzeba przestrzegać, jak w życiu.

Virus[Mauro] pisze:Pokazmy ze kibice Juve są wspaniali !
A co kibice Juve nie mogą być wspaniali pomimo popełniania błędów i bycia początkującymi użytkownikami?
filippo0o pisze: ludzie ale masz problem...moze kogos nie interesują gry komputerowy tylko akurat bielizna!
Zgadzam się z filippo0o. Każdy ma prawo dyskutować o jakim temacie chce, żeby tylko był zgodny z regulaminem. Nie podoba ci się temat, nie musisz się wypowiadać, nikt ci nie każe.
Juventin pisze:Mam pryszcza na dupie, isć do lekarza NIE LEPIEJ zapytac na forum .itp .itd
No pewnie, że lepiej zapytać na forum. Może ten ktoś się wstydzi iść do lekarza? Może ktoś odwiedzający forum miał podobny problem i pomoże mu go rozwiązać? Dla mnie też jest to dość głupi temat, ale dla kogoś może to być poważny problem i nie powinniśmy się z tego śmiać. Ja szanuję tematy innych, i jezeli wydają mi się naprawdę kretyńskie, to po prostu nie uczetniczę w dyskusji.


deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 20:09

rafal005 pisze:
Virus[Mauro] pisze:Pokazmy ze kibice Juve są wspaniali !
A co kibice Juve nie mogą być wspaniali pomimo popełniania błędów i bycia początkującymi użytkownikami?
No tak, ale czy to oznacza, że początkujący użytkownik nie wie, że na forum Juve nie gada sie o majtkach? Przecież rejestruje się na JUVEPOLAND.
rafal005 pisze:
filippo0o pisze: ludzie ale masz problem...moze kogos nie interesują gry komputerowy tylko akurat bielizna!
Zgadzam się z filippo0o. Każdy ma prawo dyskutować o jakim temacie chce, żeby tylko był zgodny z regulaminem. Nie podoba ci się temat, nie musisz się wypowiadać, nikt ci nie każe.
No to niech ten ktoś znajdzie forum o bieliźnie lub grach, bo tam prawdopodobnie znajdzie wiele osób zainteresowanych tą tematyką. Na forum np. Gier temat o Juve raczej dziwnie by wyglądał. Dlaczego w drugą stronę ma być inaczej?
rafal005 pisze:
Juventin pisze:Mam pryszcza na dupie, isć do lekarza NIE LEPIEJ zapytac na forum .itp .itd
No pewnie, że lepiej zapytać na forum. Może ten ktoś się wstydzi iść do lekarza? Może ktoś odwiedzający forum miał podobny problem i pomoże mu go rozwiązać? Dla mnie też jest to dość głupi temat, ale dla kogoś może to być poważny problem i nie powinniśmy się z tego śmiać. Ja szanuję tematy innych, i jezeli wydają mi się naprawdę kretyńskie, to po prostu nie uczetniczę w dyskusji.
A czy przypadkiem na forum o zdrowiu, medycynie itp. nie znajdzie lepszej odpowiedzi na swój problem z pryszczem? I wielu więcej osób z podobnym problemem? Wystarczy poszukać. A nie po linii najmniejeszego oporu. Przecież sam naraża się na "śmiech" zakładając taki temat na forum drużyny piłkarskiej.
Dotyczy to wielu podobnych pytań, ten o pryszczu to tylko przykład.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 20:16

No tak takiego typu posty są czasem rażące ale po to wlasnie jest forum zeby wiemeniac się informacjami, krytykowac, omawiac itp. jednak niektóre przypadki są "bez inteligencji" tu masz 100% racje.

Jestem za zeby sie zastanowic 2 razy zanim ktos napisze jakas głupota :P


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:02

rafal005 bardzo dobrze mówisz a własciwie piszesz :). Forum jest do wymiany poglądów na każdy temat byleby tylko był zgodny z regulaminem. I tak właśnie niejaki łuki z brzegu założył temat o Simpsonach a Dionizos wjeżdża na niego niemiosiernie nie wypowiadając się wogóle na temat. Po co??-pytam. Czemu to ma służyć. Faktycznie co niektórzy powinni się 2 razy zastanowić zanim cokolwiek napiszą. Mam nadzieję że moderatorzy coś z tym zrobią. A co do tematów o bieliźnie....cóz jeśli ktoś chce o tym rozmawiać to proszę bardzo. Jestem tolerancyjny :lol:


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:18

Wypowiadam sie od czasu do czasu ale teraz sobie nie moglem podarowac :P wiec tak: to prawda ze niektorzy moga byc nowi, poczatkujacy itp. ale...---> Patrz Regulamin :P co z tego ze sa nowi- rejestrujac sie zgadzaja sie na przestrzeganie Regulaminu wiec... trudno :). Posty powinny byc usuwane, no ale zablokowanie tez jest OK.
To o bieliznie mnie rozwalilo :prochno: :prochno: bo wiecie... niby moze i nie lamalo regulaminu, OK, ale to chyba forum raczej o pilce, Juve.. wiec takie troszke dziwne :whistle:
Chociaz i tak nic nie mozemy poradzic na niektorych :P bo na samo zwrocenie uwagi, bez karteczki ! przez moda reaguja np." AAAAAA wy jestescie.. zalozcie sobie swoje forum.. wypowiedziec sie nie mozna, rygor jak w wojsku, terror, eee juz wole isc na stronke ****, tam jest luzik, nie to co tu, tak sztywnie... zegnam was" (najsmnieszniejsze jest to zegnam was--->zwlaszcza jesli maja po 2 posty :P)
Moze kiedys sie zmieni :P
Pozdrawiam


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:30

ja mam taką uwagę do autora tematu - Ty też nie jesteś doskonały, robisz błędy ortograficzne ;)


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:34

KOPEĆ pisze:ja mam taką uwagę do autora tematu - Ty też nie jesteś doskonały, robisz błędy ortograficzne ;)
Nobody is perfect :? moze pisal pod wplywem emocji? kazdemu sie zdarza :)
Ktos tam pisal o Dionizosie :)
Czasem moze przesadza, ale jest wtedy odpowiednio traktowany. ogolnie- raczej wie kiedy przestac :whistle:

Swoja droga rzeczywiscie- wszystko sie zaczelo ( no OK, zaczelo sie wczesniej ale hmm znacznie sie poglebilo :P) w momencie Szukania Kreta, odejscia paru uzytkownikow itp. ...
No ale zyje/kibicuje sie dalej :P:):)


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:39

Macie racje mówiąc ze gadanie o majtkach na forum Juvepoland jest troche chore,ale forum to forum.Są tu rozne tematy nietylko o majtkach, ostatnio byl chyba jakis o problemach z dziwczyną czy cos...
Niestety w regulaminie niema napisane o czy trzeba gadac na tym forum i niestety trzeba bedzie sie przyzwyczic do takich tematów.Ale z drugiej jezeli komus jakis temat nie pasuje to niech go nie czyta i tyle...Forum jest poto zeby gadac i wymieniac poglądy :D


ODPOWIEDZ