Moderatorzy przesadzają !!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany

Czy moderatorzy nie przesadzają z kartkami i banami ?

Zdecydowanie przesadzają !!! Ktoś powinien to ukrócić !!!
15
22%
Czasami zbyt pochopnie "sięgają do kieszeni" po kartkę...
18
26%
Trudno powiedzieć.
3
4%
Raczej nie. Porządek musi być.
23
34%
NIE !!! Forum musi być nieskazitelne !!!
9
13%
 
Liczba głosów: 68
Jacolypa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 29 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 17:04

Ja powiem tak, jeste niezmiernie wdzięczny że ktoś pilnuje porządku, bo jak wchodze na stronke realu albo jakąś inną to mnie krew zalewa, Ci co się tam wypowiadają ( nie wszyscy) "nadają się do kryminału". Co do JP to jest stronka na której newsy pojawiają sie regularnie i bardzo szybko ( kilka godzin opużnienia to nic takiego). Ja na przykład nie umiem włoskiego więc nie moge se wejść na jakąś włoską stronke i poczytać, dlatego dziękuje że moge poczytać sobie te newsy tutaj na ( tak mi się przynajmniej wydaje) profesjonalnej stronce. Szczeże mówiąc to reszta stronek o juve odbiega troche poziomem od JP. Jeżeli mody troche by popuścili z dyscypliną to by się zrobił syf.


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 17:22

Moderatorzy ? Zalozyciel topicu chyba wie, co to jest REGULAMIN, jesli ktos go nie przestrzega otrzymuje ukaranie w postaci kartki/bana. Zdecydowanie praca modow jest na dobrym poziomie i dbaja o forum, wedlug mnie czasami sa poblazliwi az za bardzo na niektorych uzytkownikow zakladajacych kolejne bezsensowne tematy czy piszacy posty na jedno badz 2 zdania nie wnoszace nic do dyskusji. Takich karalbym automatycznie banem, to co mozna czasem przeczytac doprowadza mnie do bolu glowy a niestety za takie cos mozna otrzymac czasem tylko kartke badz i nic.
Topic jest bezsensu.
MYŚL i przestrzegaj regulaminu. - cecha niewielu :|
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2005, 17:24 przez Becker, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 17:37

Nie wiem czy za nie czytanie regulaminu sa przyznawane kartki... ale ja go nie czytałem, a mialem do tej pory dopiero jedna w historii bycia na tym forum. Tutaj chodzi chyba tylko o to by kazdy rozróżnial wypowiadanie sie na forum od komentowania newsów, by kazdy mial jakas kulture wypowiadania sie i tylko to zeby mu sie chcialo poszukac odpowiedniego pokoju. Od tego one sa i wlasnie zakladanie tematów w złych pokojach wprowadza balagan. Moderatorzy z tego co widac sa surowi ale ja tego do tej pory nie odczulem. Po prostu satram sie trzymac prostych zasad i tyle.

PS: nie chcialbym dostać kartki za nie czytanie regulaminu :wink: (Siewier zlituj sie--->zart :D ) <===== Niech Ci będzie - bez kartki :D


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 18:17

Ja nie mam za bardzo w tym temacie dogadania , ale zaznaczyłem 2 odpowiedź od dołu :wink: Często jak wchodziłem na forum ostatnio miale krótką przerwe to prawie codziennie dostawałem jakieś upomniania czy ostrzeżenia teraz to juz mozesz sie zmienilo nie pamietam dokladnie z jakich to bylo przyczyn. Raz dostałem bana sam nie wiem za co też nie pamiętam sam nie wiem co powinniscie z tym zrobić :?


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 18:34

Bardzo ciekawy temat... a ja jem wlasnie Goracy Kubek-Makaron z sosem mysliwskim. Pamietajcie, ze wody nalezy nalac do zaznaczonej wewnatrz wysokosci :naughty: .


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 18:49

Gregor del Ptasior pisze:Miałem problem z programem do oglądania Sport Italia. Umieściłem więc nowy temat na forum w pokoju ogólnym, z pytaniem jak to odpalić (bo mi wolno chodzi mimo 1MB łącza). No i oczywiście dostałem kartkę, że niewłaściwy pokój.
no jestem zszokowany. Jak oni mogli dac Ci tą kartke... :angry:

Gregor del Ptasior pisze:Takie sytuacje zdarzają się tu niestety często. Moim zdaniem NIEKTÓRZY moderatorzy nadużywają swojej władzy i walą kartkami i banami za kompletne bzdury.
Ty uważasz, że była to bzdura, a ja myśle, że było to po pierwsze zaśmiecanie pokoju, a po drugie umieszczenie topica w nieodpowiednim miejscu. Jak dla mnie powinieneś dostać stałego bana.
Czy tak ciężko wchodzi Ci do główki to, że po prostu złamałeś regulamin i każdy admin czy też mod miał prawo dać Ci żółtą kartke? Jeśli natomiast uważasz, że to była bzdura i nie podoba Cie się ogólne postępowanie modów to nikt Cię na tym forum nie trzymie...
Ja chciałbym tylko przypomnieć, że warunkiem uczestnictwa w życiu forum jest akceptacja regulaminu. Z tego co widze to napisałeś już kilkadziesiąt posótw, wiec jeśli zacząłeś pisac to chyba regulamin zaatkceptowałeś. Teraz natomiast złamałeś jeden z punktów regulaminu, wiec dostałeś "żółć", proste

Gregor del Ptasior pisze:A najlepsze, że pewnie za naruszenie ich godności dostanę teraz bana
niestety chyba nie :( :>

Podsumowując- regulamin jest po to, aby go przestrzegać czy się to komuś podoba czy nie.... Z tego co widze na forum jesteś od niedawna. Może i to lepiej, bo nie wiem co byś robił, gdybyś widział to co było tu kiedyś, gdy modowie i admini naprawde za kazde wykroczenie dawali kartki i nie było zmiłuj się ;) teraz wygląda to o niebo lepiej... ale jak widać i to niektórym nie odpowiada... najlepiej zlikwidujmy kartki i będzie wolna amerykanka :x każdy będzie robił to na co będzie miał ochote.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2005, 18:52 przez Ultras, łącznie zmieniany 2 razy.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 18:50

Kolejny taki temat.Znowu ktos skrzywdzony przez strasznego i krwiozerczego moda..Ach straszne!
Ci modzi to jacys nienormalni,wymagaja zeby tematy o Juventusie byly w pokoju o Juve,nie pozwalaja ani nabijac ani przeklinac..No to jakas normalnie chora sytuacja jest.Nie to co inne fora,tam mozna jezdzic po pilkarzach,klubach..mozna miec 1000 postow na liczniku z ktorych 990 sklada sie z samych emotek.Nooo to fuull wyyypas.

TERAZ POWAŻNIE
Gregor del Ptasior jakbys nie zauwazyl to forum rozni sie od innych.Tutaj ludzie odpowiedzialni za JP chca utrzymac PEWIEN poziom i porzadek.Nie wiem jak Tobie ale mi to bardzo pasuje bo nie cierpie przebijac sie przez 10 000 glupich postow aby przeczytac jakas konkretna wypowiedz.Nie cierpie tez szukac tematu przez 20 minut tylko dlatego ze na danym forum nikt nie dba o porzadek.
Dodatkowow wystarczylo poszukac a znalazlbys conajmniej kilka tematow o podobnej tresci jak ten ktory zalozyles(w wiekszosci pozamykane,co zreszta zaraz stanie sie i z tym).Nie chcialo Ci sie..
Poza tym..regulamin jest jasny.Jesli Ci sie on nie podoba to znajdz sobie inne forum o Juve albo zacznij pisac na asroma.pl.Nikt nikogo do niczego tu nie przymusza.Forum JP to nie wiezienie - zawsze mozesz nas opuscic.

Co do "ostrosci" modow to rozmawialem o tym z Ti_Amo_Juventus_Dragon`em na zlocie i wiem,ze wielu modow zaczyna raczej poblazac takim jak Ty.Po co ten lament?Co chcesz zeby ktos Cie przytulil i poglaskal bo zostales skrzywdzony....?Na mnie nie licz. :roll:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 18:56

Nic dodać, nic ująć. Zamykam.


Obrazek
Zablokowany