Dział Transfery na stronie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 19:09

nigdzie nie znalazłem takiego tematu więc pisze. Chciałem złożyć propozycję zrobienia działu na stronce takiego jak historia transferów. Bardzo ładnie wykonane jest to na stronie AC Milan TUTAJ która czasem z ciekawości przeglądam aby zobaczyć co tam słychać u rywali. Chodzi tu nie o plotki odnośnie transferów ale konkretną listę kto skąd kiedy i za ile. No i to chyba tyle. Problem pozostawiam w rękach adminów i modów.


Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:02

Popieram w 100%
Też ostatnio chciałem założyć teamcik o poszukiwanych przeze mnie stronach piłkarskich:
pierwsza to ta propozycja którą zarzucił matej. Chciałem znależć wykaz transferów w ważniejszych ligach z przynajmniej dziesięciu lat, ale same dawne transferki Juve też będą spoko;) To milanowskie jest troche malo czytelne. Nie potrzeba jakiejś super grafy, ważne żeby były informacje!

Szukam też drugiej stronki(wogóle nie wiem czy takie coś istnieje :oops: ). Ale miałoby to być cooś takiego jak skarb kibica, stale uaktualniany, z max ilością danych o piłkatzu, jego poprzednich klubach i wyszukiwarką (coś jak w Cm;))


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:15

no ja tez jestem za :D chcialbym wiedziec gdzie graja zawodnicy primavery,kto jest nasz w polowie i takie tam.przydatna wiedza chocby do fma:]


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:35

Ciekawy pomysł :-D
Sam czasami wchodzę na stronkę Milanu ale akurat tego działu nie widziałem :)
Dla mnie też by to było ciekawe gdyby się pojawił taki dział na JP :-D


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:44

Jeżeli powstanie taki działto tylko pochwalić-tylko czy adminom bedzie się chciało to już inna sprawa ( tu wpływam im na ambicję :P )..było by super gdyby były informacje o transferach w serieA i naważniejszych na świecie...ja jestem jak najbardziej ZA !!!


ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:44

Jestem za a o ile dobrze pamiętam to na www.seriea.pl było takie cos;]


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:48

Ja również popieram - jestem jak najbardziej za. Nie musiałbym juz szukać transferów w Internecie, tylko od razu tutaj, na miejscu :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 20:53

No ciekawe , ciekawe :wink : Dla coponiektórzych zaniedługo ( mam nadzieje ze dla mnie rowniez :D ) zaczynają się wakacje więc będzie więcej czasu i może ktoś coś zrobi i bedzie :) jednak niczego obiecać nie można. Jak spiewaja bracia Golcowie " kto sie ceni - ten sie leni " :D :smile: :prochno:


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 21:28

Bardzo dobry pomysł. Jest to ciekawa propozycja dla adminów i modów, ale zdaje mi sie ze będzie to zajmowało dużo czasu, poswięcenia i pracy, ale mam nadzieje że takie coś powstanie.. (przynajmniej o transferach juventusu)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 21:33

Zlatan Ibrahimovic pisze: mam nadzieje że takie coś powstanie.. (przynajmniej o transferach juventusu)
Jak sama nazwa wskazuje ( JuvePoland) jest to strona o Juventusie wiec nie widze potrzeby ewentualnego umieszczania tutaj transferów pilkarzy ktorzy nie są/byli związani z Juve.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 21:44

matej pisze:Problem pozostawiam w rękach adminów i modów.
:D :D :D

A może zróbmy tak, że zbierzemy kilka osób chętnych do stworzenia takiego działu na stronie. Wspólnymi siłami będziemy szukać informacji o wszystkich transferach, a kiedy już wszystko bedzie gotowe, przekażemy władzy JP :D .
Dział będzie piękny, a każdy bedzie miał satysfakcje że miał jakiś wkład chociaż w taki malutki (ale jakże przydatny :dance: ) dzialik na JP.


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 21:47

Zadaje sobie pytanie "po co?". Uważam tak ponieważ o każdym zawodniku(nawet Primavery) dowiemy się na forum. Pewnie niektórzy z Was myśla, że to jest "kopiuj,wklej" 5 minut roboty i po zawodach. Myślę, że czas który stracili by na to moderatorzy bądź administratorzy, lepiej wykorzystano by do tego aby strona lepiej prosperowała i dała satysfakcję użytkownikom. Martin nie ma czasu wrzucić bramek z Tokyo, a Wy już o nowych działach myślicie(nie twierdzę, że nie powinno się dawać pomysłów na rozbudowanie strony). Nie samym JP się żyje :wink:


we believe.
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 23:30

Seiru pisze:
matej pisze:Problem pozostawiam w rękach adminów i modów.
:D :D :D

A może zróbmy tak, że zbierzemy kilka osób chętnych do stworzenia takiego działu na stronie. Wspólnymi siłami będziemy szukać informacji o wszystkich transferach, a kiedy już wszystko bedzie gotowe, przekażemy władzy JP :D .
Dział będzie piękny, a każdy bedzie miał satysfakcje że miał jakiś wkład chociaż w taki malutki (ale jakże przydatny :dance: ) dzialik na JP.
źle mnie zrozumiałeś z tym pozostawieniem problemu w rękach adminów :) chodziło o ropatrzenie pomysłu i zgode lub odmowe. Jeśli by jakaś pomoc w szuakaniu informacji była potrzebna postaram się pomóc zwłaszcza że niedługo rozpoczynają się wakacje. 8)


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 08:06

Przyznam, ze taki pomysl juz kiedys byl realizowany na JP :)
Potem jak zmienilismy layout to gdzies przepadł w odmętach sieci :D i jedyne informacje o transferach mozna bylo przeczytac przy prfilu danego pilkarza - niestety te tez gdzies zaginely. :doh:

Co do wakacji to my juz mamy plany poniewaz jak wiecie, albo i nie, JP ma sporo dziur (chocby te nieszczesne sklady).
Ale wracajac do tematu. Zapisalismy ta kwestie i byc moze niedlugo takie cos sie pojawi. Tymczasem tym, ktorym zalezy moga juz zbierac informacje (zwlaszcza z lat poprzednich) - nie zapomnijcie o zrodle :)
Na pewno znacznie ułatwi nam to zebranie wszystkiego w jednym miejscu.
Oczywiscie nie musze podkreslac, ze interesuja nas tylko transfery do/z Juve. O reszcie nawet nie ma mowy abysmy wprowadzali na JP.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
misiekjt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 404
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 10:57

TAK TAK TAK -3 razy TAK :P jestem z tym pomysłem chetnie bym sobie przesledził wszystkie ruchy transferowe Juventusu dlatego jak najbardziej popieram ten pomysł. FOZRA JUVE !! GRAZIE JUVE !!


ODPOWIEDZ