Download, sciezka dostepu

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2005, 15:35

Hm ja tez mam problem. Wyjatkowo musze sciagnac sobie bramki...ale nie moge, co bym nie probował sciągnąć (DaPem) to wyskakuje komunikat ze "Connect Failed" albo Serwer odrzuca połączenie (czy jakos tak)

:roll:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2005, 15:46

BIGGI pisze:Hm ja tez mam problem. Wyjatkowo musze sciagnac sobie bramki...ale nie moge, co bym nie probował sciągnąć (DaPem) to wyskakuje komunikat ze "Connect Failed" albo Serwer odrzuca połączenie (czy jakos tak)
Ponieważ od wczoraj ktoś maniakalnie zasysa pliki z prędkością tak wielką, że nawet jej nie wymieniam, bo byście nie uwierzyli, musiałem wyłączyć serwer download. Będę wprowadzał limit transferu, po tej operacji serwer znowu będzie działał.


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2005, 16:23

Ehh a tak się napaliłem na filmik z Turynu :evil: Może ktoś jednak ma trochę wiedzy i posiada jakis ftp gdzie moznaby umieścic ten filmik jako mirror dla JP ? :think:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2005, 00:08

Już wiem dlaczego wcześniej nie mogliśmy ściągać przez FlashGeta :-D (od razu pragnę zaznaczyć, że ja na to nie wpadłem, pewna osoba mi w tym pomogła :wink: ). Otóż problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś ma zainstalowane dwie przeglądarki. Ja miałem IE i Mozillę. Wystarczy zainstalować dodatek do Mozilli o nazwie FlashGot (uwaga: nie klikać pobierz, tylko instaluj) i wszystko działa 8) .


:roll:
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2005, 01:27

Diego pisze:Już wiem dlaczego wcześniej nie mogliśmy ściągać przez FlashGeta :-D (od razu pragnę zaznaczyć, że ja na to nie wpadłem, pewna osoba mi w tym pomogła :wink: ). Otóż problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś ma zainstalowane dwie przeglądarki. Ja miałem IE i Mozillę. Wystarczy zainstalować dodatek do Mozilli o nazwie FlashGot (uwaga: nie klikać pobierz, tylko instaluj) i wszystko działa 8) .
kiedyś był jeszcze plugin do IE-flashget

ja polecam Firefoxa z pluginem FlashGot

Oskar8
Nie zmienia to faktu że z IE moge sobie sciagać :) to samo pod firefox, pod operą toż kiedyś nie miałem problemu.


Obrazek
ODPOWIEDZ