Nowe forum - informacje i uwagi

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 11:32

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 08:12
Ogóle tak? Nie te z działu Mecze, Transfery czy Grali w Juve?
Ogólne, transfery, piłka klubowa, piłka reprezentacyjna.
Volto pisze:
17 czerwca 2021, 08:24
Zostawisz z 5-6 tematów na dział?
Dokładnie - uważam, że przydałby się forumowy downsizing. Przy dobrze opisanych tematach powinny liczyć maksymalnie 1 stronę.
Volto pisze:
17 czerwca 2021, 08:24
Po miesiącu - trzech ktoś coś będzie chciał napisać i, albo tego nie zrobi, bo nie będzie gdzie, albo założy dublujący temat.
Minęły czasy, że nowe tematy rosły jak grzyby po deszczu. Obecnie problemem jest to, że wszystko wsadza się do jednego wora, bo ludziom zwyczajnie nie chce się szukać właściwego tematu, chociaż takowe istnieją. Przykład z dzisiaj, otwieram Mercato - informacje, a tam:

Obrazek

O ile pierwszy post jeszcze można by jeszcze połączyć z Juve (ale prędzej w dyskusji), to drugi nadaje się tylko do zgłoszenia. Gdzie powinny trafić te posty:
- O De Paulu: SERIE A: Mercato lub Transfery w Europie
- O Gattuso: Wszystko o Fiorentinie lub Trenerska karuzela - tematy obecnie pogrzebane, ewentualnie SERIE A: Mercato też byłby bardziej odpowiedni

Zamiast tego użyty został temat, gdzie wrzuca się informacje na temat Juventusu :dontknow:


Druga kwestia, to jaki pożytek z tego, że na pierwszej stronie działu 'Ogólny' istnieje temat: 'Terminarz 18/19', albo 'Kontrakt Del Piero' i 'Carlos Tevez' w dziale 'Transfery'? Dla mnie żaden.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2021, 11:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 11:33

Ooo brawa za najnowsze na forum na górze, świetny pomysł :bravo:
Wreszcie coś ruszyło, oby tak dalej.


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 11:47

Przeciez to jest 2 sekundy roboty, to jest pewnie jakis plugin do phpbb. To jest straszne, to w jakim tempie to jest wdrazane.

https://www.phpbb.com/extensions/

https://wordpress.org/plugins/wp-w3all- ... tegration/
a to znowu z drugiej strony.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 12:14

jackop pisze:
17 czerwca 2021, 11:32
- O Gattuso: Wszystko o Fiorentinie lub Trenerska karuzela - tematy obecnie pogrzebane, ewentualnie SERIE A: Mercato też byłby bardziej odpowiedni
Masz rację, słaby wybrałem temat.

Natomiast archiwum tego nie rozwiąże, tematy wyżej nie byłyby przeniesione nigdzie. Te które proponujesz też nie powinny być przenoszone bo jakbym chciał znaleźć temat transferowy o Tevezie to teraz wiem, że mam go szukać w Transferach a w Archiwum mogłoby być 5 różnych tematów o Tevezie (takie mam wrażenie). Problemem tu jest to, że dział Transfery w ogóle nie działa. Wszyscy piszą w jednym temacie i nikt nie rozbija się na tematu dot. poszczególnych zawodników. Dlaczego? Bo nikt nie ma ochoty dyskutować o poszczególnych zawodnikach, lepiej wkleić swoją 11 na nowy sezon trzeci raz w przeciągu 10 dni.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 12:38

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 12:14
Natomiast archiwum tego nie rozwiąże, tematy wyżej nie byłyby przeniesione nigdzie.
jackop pisze:
16 czerwca 2021, 23:56
Może ilość tego co się wyświetla na start faktycznie przytłacza nowego forumowicza. Po redukcji na pewno byłoby przejrzyściej i czytelniej.
To nie ma być zmiana dla mnie, bo ja to forum znam prawie na pamięć i wiem jak się po nim bezproblemowo poruszać.
Maly pisze:
17 czerwca 2021, 12:14
Te które proponujesz też nie powinny być przenoszone bo jakbym chciał znaleźć temat transferowy o Tevezie to teraz wiem, że mam go szukać w Transferach a w Archiwum mogłoby być 5 różnych tematów o Tevezie (takie mam wrażenie).
Po co ci temat transferowy o Tevezie, jak chłop zaraz zakończy karierę? Albo o Van Persiem, który już nie gra w piłkę?


Archiwum miałoby służyć do tego, żeby zrzucić tam wszystko co zbędne i przeterminowane, a jednocześnie tego nie usuwać. Skoro cały czas stoimy w miejscu i nie widać poprawy, to może nie zaszkodzi spróbować czegoś nowego?
Maly pisze:
17 czerwca 2021, 12:14
Problemem tu jest to, że dział Transfery w ogóle nie działa. Wszyscy piszą w jednym temacie i nikt nie rozbija się na tematu dot. poszczególnych zawodników. Dlaczego? Bo nikt nie ma ochoty dyskutować o poszczególnych zawodnikach, lepiej wkleić swoją 11 na nowy sezon trzeci raz w przeciągu 10 dni.
To jest problem z całym forum. Ludzie dodają posty w tematach zbiorowych (mercato, Serie A, LM) bo widzą, że tylko one są aktywne, na co sami mają przecież wpływ. Tym sposobem koło się zamyka. Widać to na przykładzie wzrostu popularności tematu o Superlidze, gdzie zaczęto wrzucać rzeczy z nią nie związane.


Temat o naszym mercato:
Michael_M pisze:
17 czerwca 2021, 13:16
Z takich ciekawszych newsów odnośnie innego klubu to:
Milan wykupił Tomoriego - byliby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gdyby tego nie zrobili
Człowiek się produkuje i wszystko to jak krew w piach :|


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:04

Bo temat o Mercato jest o Mercato całym, nie tylko Juve chociaż tak powinno być. Zauważ, że nie ma już tematu Mercato Serie A czy coś takiego a coś kojarzę, że kiedyś był. Nikt go jednak nie założył bo widocznie nikt nie widział potrzeby. Mam wrażenie, że będziemy tu jak administracja osiedli w Polsce, gdzie oni budują chodniki żeby było ładnie a ludzie chodzą na skróty po trawie bo bliżej i nikt ich nie zmusi by chodzili na około.

Co mi z tematu o Tevezie? Nie robię screenów jak ty tylko szukam po forum ;) A tak na prawdę to po nic mi on, po prostu dział Transfery nigdy dobrze nie funkcjonował i obawiam się, że funkcjonował nie będzie. Można go skasować a temat o Mercato wrzucić do ogólnych i nikt nie zauważy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:32

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 14:04
Bo temat o Mercato jest o Mercato całym, nie tylko Juve chociaż tak powinno być. Zauważ, że nie ma już tematu Mercato Serie A czy coś takiego a coś kojarzę, że kiedyś był. Nikt go jednak nie założył bo widocznie nikt nie widział potrzeby.
Nie jest. Jest podział na Juventus i pozostałą część dotyczącą futbolu.

Obrazek

Obrazek

Temat o transferach w Serie A: viewtopic.php?f=22&t=26707

Obrazek
Maly pisze:
17 czerwca 2021, 14:04
Nie robię screenów jak ty tylko szukam po forum ;)
Wątpię. patrząc na to, że umieszczasz posty w złych tematach, a o innych nie masz pojęcia, że istnieją :P


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 15:13

Niestety temat o Mercato Juve zawiera jakieś 10 razy więcej postów o innych klubach niż temat o Mercato Serie A, dlatego napisałem, że jest to temat o całym Mercato - bo tak wygląda a nie dlatego, że takie jest jego przeznaczenie.

ps. w ostatnim miesiącu jeśli wierzyć wyszukiwarce wypowiadałem się w 35 tematach, chyba nie jest tak źle jak mówisz z tym moim wyszukiwaniem odpowiednich tematów ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 15:31

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 15:13
Niestety temat o Mercato Juve zawiera jakieś 10 razy więcej postów o innych klubach niż temat o Mercato Serie A, dlatego napisałem, że jest to temat o całym Mercato - bo tak wygląda a nie dlatego, że takie jest jego przeznaczenie.
Napisałeś, że jest o całym Mercato, za przyczynę podając 'fakt', że osobny dotyczący Serie A nie istnieje, ale detektyw jackop udowodnił, że jest inaczej :magnifier:

Tym sposobem zatoczyliśmy koło i wróciliśmy do problemu braku aktywnej moderacji, bo to jedyny bat na wybitnie leniwe jednostki, o które trzeba się zatroszczyć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 16:07

Napisałem, że powinien to być temat o Mercato Juve, dlaczego nie jest napisałem w kolejnym poście.
Maly pisze:
17 czerwca 2021, 14:04
Bo temat o Mercato jest o Mercato całym, nie tylko Juve chociaż tak powinno być.
ps. Żaden mod nie ogarnie burdelu w temacie Mercato.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 19:41

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 14:04
Bo temat o Mercato jest o Mercato całym, nie tylko Juve chociaż tak powinno być. Zauważ, że nie ma już tematu Mercato Serie A czy coś takiego a coś kojarzę, że kiedyś był. Nikt go jednak nie założył bo widocznie nikt nie widział potrzeby.
Założyłem nowy: viewtopic.php?f=22&t=29766
Nawet masz już w nim dwa posty :ok:


#AllegriOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 20:50

Kolega @unbelievable87 i tak będzie syfił w temacie mercato Juve bo on nie zamierza latać po całym forum bo nie ma czasu na to i woli wszystko robić po swojemu ale mam nadzieję, że to wkrótce się ukróci.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2021, 21:11

Dobry wieczór, poprosiłbym o zamknięcie starego tematu o Serie A: viewtopic.php?f=22&t=26717 i przypięcie nowego: viewtopic.php?f=22&t=29843.

Myślę, że niedługo można też zamknąć temat o Euro: viewtopic.php?f=6&t=26520 i przypiąć ten dotyczący eliminacji do MŚ: viewtopic.php?f=6&t=26742&p=992351#p992351

Z góry dziękuję :hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2021, 10:46

Dzień dobry, cześć i czołem :hello:
jackop pisze:
15 lipca 2021, 21:11
Dobry wieczór, poprosiłbym o zamknięcie starego tematu o Serie A: viewtopic.php?f=22&t=26717 i przypięcie nowego: viewtopic.php?f=22&t=29843.
Starego narazie jeszcze nie zamykam, ściągnąłem i przypiąłem nowy.
jackop pisze:
15 lipca 2021, 21:11
Myślę, że niedługo można też zamknąć temat o Euro: viewtopic.php?f=6&t=26520 i przypiąć ten dotyczący eliminacji do MŚ: viewtopic.php?f=6&t=26742&p=992351#p992351
Temat o Euro niech jeszcze sobie będzie. El. MŚ przypiąłem.


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 18:21

Już wykupiony, więc proszę o zmianę tematu: Weston McKennie (wypoż. z Schalke 04): viewtopic.php?f=77&t=26716

:hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany