Działalność prowokatorów na stronie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
szafran98

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 kwietnia 2021
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2021, 17:10

Cześć,

śledzę stronę i forum od około trzech lat. Konto na forum założyłem dopiero teraz, bo dotychczas wystarczyła mi możliwość wypowiedzi na na stronie i tamże prowadzenia dyskusji. Kibicem oczywiście może być każdy i można mieć bardzo różne zdanie na konkretne tematy, ale najzwyczajniej w świecie zauważam, że w ostatnim czasie dochodzi do zwiększenia ilości prowokatorów odwiedzających stronę kibiców Juve. Zdarza się to na wszystkich stronach fanowskich, ale po wyłączeniu możliwości łapek w dół dochodzi do szeroko pojętej manipulacji głosami przez takich delikwentów. W związku z tym nie raz top komentarzem pod newsem na stronie jest komentarz, który po prostu nie mógł być napisany przez kibica Juve.

Przykładowy komentarz:
Wie wiem, czy chłop jest zwykłym pajacem, czy się zgubił, ale nie uwierzę, że taki komentarz zebrał tyle ocen. Każdy komentarz tego typa ma bardzo dużo łapek i moim zdaniem jest to bezczelna manipulacja głosami. Nie wiem, czy administracja czyta komentarze, ale dla mnie to należy się ban za oczywistą manipulację głosami.

Są jeszcze mniej oczywiste trolle jak TrueFan, którego też podejrzewam o manipulację głosami. Czy administracja może sprawdzić adresy IP logowań na stronę? Proponowałbym to sprawdzić, bo wydaje mi się, że takie ananasy mają po kilka multikont. Bardzo proszę o podjęcie odpowiednich kroków.


ODPOWIEDZ