Piłki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
*Fightersik*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2005
Posty: 12
Rejestracja: 14 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 18:07

Szukałem takiego tematu i go niebyło. Jaką piłke macie? Czy wydajecie kupe kasy na piłki czy może kupujecie takie zwykłe?
Ja posiadam piłke Adidasa X-ebition. Ale jak gramy w noge to zazwyczaj albo gramy Ferenovą albo oficjalną z LM.
Jaką piłkę polecacie??

Prosiłbym o podawanie troche wiecej informacji niz tylko nazwy pilki i ile kosztowała, bo moze to byc traktowane jako nabijanie i wątek zostanie zamknęty. Wykazcie sie inwencja i napiszcie cos wiecej - czemu akurat taka wzieliscie, na jaka nawierzchnie, jak wam sie nia gra itp. Kornknot


Homer20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2002
Posty: 23
Rejestracja: 10 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 22:01

ja gram głównie na hali i moge powiedziec ze uwielbiam gre 90tką Nike ale oczywiście rozmiar halowy :) Nie grałem nigdy oficjalną z LM. dobrze sie gra?


FORZA JUVE!!! FORZA ALEX!!!
Hooligan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 22:08

U nas gramy zwykle Feranovą ale posiadamy też takie zwykłe piłki i są całkiem dobre :D


TYLKO TURYN !!!
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 23:04

Ja osobiście posiadam Roteiro i jeszce jedną piłke z Adidasa, nawet niewiem jaki to model :P pomału łaty odchodzą... nie polecam piłek z firmy Nike, chyba że ktoś ma dobre warunki do grania, np. na trawce itd. nie mówie tu o Nike total 90 bo grałem nią tylko na hali pare razy i wydawała się byc dobrą piłką.
Na teren, jaki przeważa u mnie w okolicy, żwir, zwykła ziemia polecam piłki z firmy Puma, jak narazie mój kolega ma piłke z tej firmy ponad rok a gramy nią cały czas na żwirze, piachu czy nawet aswalcie i tylko farba zeszła. Osobiście tez miałem taką piłke ale w wakacje jak byłem an kolonii mój brat zgubił mi ją wiec musiałem sie pocieszyc Roteiro :P


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2005, 23:15

Ja mam dwie Fevernove :D :D jedna kupilem za 90 zł z gąbką a druga kupilem w sklepie na przecenie za 24,99 zł :smile: :bravo: Na treningach gramy Nike Total 90 (czerwono-biała) :D Na dworze gramy przewaznie moja lbo qmpla Roteiro :P


Obrazek
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 10:22

Ja posiadam pileczke Adidasa. Tylko ze nie wiem jaki to model :angry: O ile sie nie myle grali taka na Sydney 2000. Taka bialo, pomaranczowo, czerwona. Czy ktos moglby mi powiedziec jak nazywa sie ten model?


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 12:22

Peja - moze na allegro sprawdz bo tam pewnie ona bedzie - ja szukalem ale nie moglem sie domyslico ktora Ci chodzilo:/
A teraz ja mam do was pytanko - chce sobie kupic piłke NIKE T90 HARDGROUND 100 - to jest ta gumowa, na twarde nawierzchnie. I sie zastanawiam jak sie takim cudakiem gra? Bo zawsze to jakas przeciez zmiana, gumowata pilka. Ale z drugiej strony wydaje sie idealna dla mnie, bo ja grywam tylko na betonie lub na sztucznej trawie - wiec normlana pilka zaraz sie zedrze i po 3 miesiacach bede musial znowu nowa kupowac. A ta na pewno wytrzyma wieki i co najwazniejsze jest stosunkowo tania jak na pilke Nike - 42 zł. Kolega ktory nią grał mowił mi ze super lata i w ogole jest kul. TAk wiec jestem prawie przekonany. Miał ktos moze z nia stycznosc i moze cos wiecej o niej powiedziec? Bo ja juz ubieram buty i lece ja kupic :wink:
tu jest link do tej pilki:
zdjęcie piłki
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2005, 12:55 przez kornknot, łącznie zmieniany 1 raz.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 12:42

no ja mam tą pilke na stalt nike hardground T 90 i jest super wytrzymala, co prawda szybko schodzi znaczek itp ale pilka nie do zdarcia, dobra rotacja, jedyny minus to ze mocno ciagnie :)


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 12:47

A ja posiadam zwykłą szmacianą piłkę z targowicy.
Kupiłem ją za 25 złotych. Nie narzekam. To zwykły szmaciany balon na którym pisze Football. A i jeszcze jedno. MADE IN CHINA :D Jeśli gram z kumplami to goście przynoszą jakieś Roteiro nie Roteiro, ale ja tam swoją sobie kopie koło domu.
Nie wiem po co kupować jakieś drogie piłki. Chyba tylko żeby się pochwalić. Wole sobie za tą cene kupić koszulkę Juve oryginal of course. Zresztą jakbym miał drogą piłke to mi by jej było szkoda że się rozwali i bym ją trzymał w domu. A jeśli by się nią nie grało to po co by ona była??
No chyba że komuś kasa z rękawa leci i kupuje co chce kiedy chce. Nie wszyscy mają jednak tak dobrze :?

ŻADEN WSTYD


EDIT. forza bianco-neri najważniejsza jest sama gra. Najważniejsze że ja gram ja strzelam bramki, ja się bawie z kumplami. Nie ważne czym nie ważne w jakim stylu ważne że mogę grać i świetnie się czuć.
A napisałem że tymi lepszymi też grałem piłkami, ale te piłki mają inni kolesie, mi kasy szkoda :)
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2005, 13:28 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
*Fightersik*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2005
Posty: 12
Rejestracja: 14 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 13:08

Homer20 pisze:Nie grałem nigdy oficjalną z LM. dobrze sie gra?
Człowieku idealnie! Jak dla mnie to chyba najlepsza piłka ze wszystkich. Nie jest lekka, ale także nie jest twarda. W sam raz jak dla mnie. Serdecznie ją polecam. Bardzo fajnie się nią gra.


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 13:25

leniup pisze:A ja posiadam zwykłą szmacianą piłkę z targowicy. (...) ŻADEN WSTYD
No faktycznie zaden wstyd, jednak jesli mialbys lepsza pilke - lepiej by Ci sie gralo, wiecej rzeczy bylbys w stanie wykonac, tym samym mialbys wieksza radoche z gry itp. ale faktycznie posiadanie "balona" to zaden wstyd :wink:

Ja obecnie gram pilka Umbro Premiere i uwazam, ze gra sie nia wspaniale na boisku trawiasto-piaszczystym. mozna mocno uderzyc z naprawde daleka i leci tam gdzie chce :wink: w ogole to kupowalem ja w ciemno, jednak teraz tego nie zaluje. wczesniej mialem 2 pilki adidas Terrestra Club Pro i tez musze je pochwalic. kupilbym pewnie nastepna terrestre, jednak ciezko ja dostac, jesli w ogole jeszcze mozna. tak wiec polecam umbro premiere jesli ktos sie waha. natomiast kiedy tylko widze pilki Nike to mnie sciska :naughty: nie kupilbym jej nigdy. co ja ktos mial to po niedlugim czasie schodzily z niej laty, stawala sie lekka, przez co nie mozna bylo dobrze z daleka uderzyc. nie wiem jak z tymi nowszymi modelami, a z tego co widze duzo osob poleca nike hardground - ja tam nie gram na asfalcie, bo wg mnie to juz nie to - a w ogole gra na betonie krepuje uzo ruchow, trza za bardzo uwazac, gdzie te wslizgi czy inne rzeczy? w pilke powinno sie grac na trawie !


Juve per Sempre
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 13:42

No tak czytam wasze komentarze i az mi dech zaczelo zapierac.. jeden ma oficjalna LM, drugi dwie Fevernovy... oł shit!
Ale za chwile sie okazalo o co chodzi 8)
Fevernowa za 90 i 25 zlotych.... szczerze mowiac nawet repliki za taka kase nie widzialem. Prawdziwa Fevernowa stoi cos kolo trzech kilo... oficjalna LM cos ponad cztery... i nie trzeba dodawac ze Fevernova za 90 i 320 zł to dwie inne pilki... dlatego b. wazne zeby zaznaczyc czy gracie orginalem czy replika.
Mi najlepiej gra sie pilkami Nike (kazdy model od 150 w gore), pilki Adidasa sa oczywiscie dobre ale nie maja juz takiej areodynamiki... po prostu gorzej leza na nodze. A kompletna kicha sa dla mnie pilki od Pumy - twarde worki kartofli... bleh. Ja wlasnie zbieram sie z kumplami na nowa pile i najpowazniejszym kondydatem jest Select Vision albo Brilant. Mieliscie z nimi stycznasc? Mozecie cos o nich powiedziec?


calma calma
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 13:45

Ostatnio miałem piłkę Pumy. Kupiłem ją ze względu na niską cenę: ok. 50 zł. Grało mi się nią bardzo dobrze, ale miała jeden minus: nie była wytrzymała. Po jednym sezonie na betonie tak się starła, że prawie dętka wyszła :roll: . Teraz nawet nie wiem gdzie jest, pewnie ją zgubiłem. Zaczyna się następny sezon i trzeba kupić jakąś nową piłkę. Z racji tego, że gram głównie na betonie, zainteresowała mnie piłka, jaką podał Korknot. Może to być dobry zakup. Zastanawiam się jeszcze nad Roterio i piłką z LM. Na allegro można kupić takie piłki już po ok. 60-70 zł. Jak coś kupię, to dam Wam znać :wink: .
forza bianco-neri pisze:a w ogole gra na betonie krepuje uzo ruchow, trza za bardzo uwazac, gdzie te wslizgi czy inne rzeczy? w pilke powinno sie grac na trawie !
Wiadomo, że lepiej pograć na trawie, ale u mnie boiska trawiaste są w takim stanie, że mimo najszczerszych chęci nie da się grać. I pozostaje beton :roll: .


:roll:
Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 13:57

ja mam taka adidasa wydana chyba na stulecie fifa , ma takie dziwne trojramienne wzorki :) i jak cos to ramy tylko taka bo 3 kumpli ma takie same :) (ale ja mielem ja pierwszy) kosztawala sporo (jak na replike) bo 109 zl ale mam ja ponad rok i sie sprawdza wysmienicie , a gramy i na betonie i na trawie i sie trzyma swietnie :D


Forza Juve
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2005, 14:24

ja gram piłka nike(jakis nowy model) i szczeze mówiac jest mega ;]
teraz mam zamiar kupic tą piłeke adidasa z tej nowej kolekcji(na reklamie gra trezeguet i del piero).


ODPOWIEDZ