Papież jest w bardzo ciężkim stanie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:36

smutno mi :( Boże !! wierzymy że wiessz co robisz !!


Obrazek
Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:37

Ale po co cud??Ten człowiek jest bardzo chory.Nie obawia się śmierci. Nadszedł czas na Niego i nadejdzie na nas.Nikt nie jest wieczny.Może trudno to wypowiedzieć ale lepiej dla wszysytkich by było gdyby zszedł bo bardzo się męczy(Umiera tak samo jak mój dziadek i wiem co to znaczy dla niego) a nawet jakby zdarzył się cud to i tak na chwile i potem męka dalsza tego wiekowego i strasznie schorowanego człowieka.Prośba o cud jest egoizmem według mnie :|


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:40

Ulisses pisze:Jesli wyrazacie sie o Papiezu to piszcie chociaz ze wzgledu na szacunek z duzej litery: On, Go, Jego...
Wychodzi brak netykiety w jednym z najwazniejszych momentów... :(

heh, moze niektorzy niechacy tak pisali, a ty sie czepiasz...
Chociaz sa szczerzy i to jest najwazniejsze.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:42

Antoni Napierski pisze:Ale Filipus bez niego ten świat będzie gorszy i nic nie będzie takie jak kiedyś.
Nie.Nie wolno mowic ze wraz z Jego smiercia cos sie skonczy.Gdyby tak bylo oznaczaloby to ze Jego zycie i nauka nie mialy sensu.Pamietajmy o tym czego nas uczyl..Jego smierc to poczatek naszej samodzielnej drogi do Chrystusa..do Zbawienia..do zmian jakie sa potrzebne temu swiatu.Jestesmy mlodzi,ON kiedys powiedzial "jestescie sola tej ziemi" pamietajcie ze to od nas zalezy przyszlosc..
Niech Bog sie nad nim zlituje,i w niebie wynagrodzi Mu cierpienia jakie znosil aby szerzyc milosc,wiare i nadzieje...

ODEJDZ W POKOJU...


"Pan kiedys stanal nad brzegiem,
Szukal ludzi gotowych pojsc za Nim..(...)
O Panie to Ty na mnie spojrzales,
Twoje usta wymowily me imie.."


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:42

Papiez umiera i musimy sie z tym pogodzic... isc dale... Ojciec Swiety wlasnie tego chce... aby za Nim nie plakac tylko starac sie isc ta wlasciwa droga... Czy jestes z Nami czy tez nie, ja i tak bede kochal Ojcze Swiety Cie!!


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:42

pierwsze co powiem to jestem mile zaskoczony

zalozylem temat przed wyjsciem do pracy, wracam do domu a tu juz 6 strona komentarzy, fajnie

przeczytalem wszystkie posty, fajnie, ze tylu osobom na Nim zależy


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:43

Z Jednej Strony Papież dla wielu autorytet osoba którą każdy kocha! do tego Polak z drugiej strony Starsza Osoba Któa siejuztylko meczy al mimo tego nie wyobrażam sobie śmierci Papieża nie wyobrażam sobie że juz na dniach ( odpukać) moze spotkać sie z Bogiem w sumie nie myslałem że dożyje tak bolesnych chwil!! naprawdę to cos w stylu porażki z Milanem w Finale LM tak sieteraz czuje mimo tego że Papa wciaż żyje!!

NIE RÓBMY MU TEGO NIE ROZPACZAJMY!!!


:płaczę: :płaczę: :płaczę:


felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:46

Najgorsza jest ta cisza, ostatnie oswiadczenie bylo nieco po 21:/
ogladajcie CNN, polskie kanaly maja opoznienie...
Modlmy sie za Ojca Swietego...


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:47

Pelson pisze: naprawdę to cos w stylu porażki z Milanem w Finale LM
tez masz porownania :?
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2005, 22:59 przez Spitfire, łącznie zmieniany 1 raz.


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:53

Jestem podłamany. Papa jest dla mnie wielkim autorytetem , zawsze go podziwiałem i będe podziwiał , nie tylko za to co zrobił dla nas wszystkich , ale również za Jego charakter , pogode ducha , miłość do ludzi nieważne jakiego wyznania. Reprezentował ( reprezentuje ) ze soba wszystkie ideały które powinniśmy wyznawać. Papież tysiąclecia . Człowiek który poświęcił całe swoje życie Bogu i nam. Wzór który długo nie zostanie ponownie osiągniety .
Ojcze Święty , kochamy Cie !

Nie odchodź :(


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:54

Trzeba wierzyć, serce papieża jest silne, DA RADE ! Ja w to wierze !


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:55

white_wolv, masz rację ale zinterpretowałeś źle moją wypowiedź. Chodzi mi o to że odchodzi od nas jeden z najwspanialszych ludzi naszej ery i dlatego jest mi tak smutno :cry: Jeżeli On odejdzie Kościół bardzo boleśnie odczuje Jego brak :cry:


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 22:59

W końcu musiał nadejść ten dzień :( .To straszne ,to straszny ból który przeszywa moje myśli ,ciężko bedzie bez niego ,bez jego charyzmy .Papież cierpi bardzo ale on wie że że jego czas nadchodzi .Nie boi się śmierci .Wierze że w niebie będzie mu lepiej ,niech Bóg uczyni dla niego jak najlepiej .Trzeba zauważtć symbolike w Piątek zmarł Jezus ,a być może umrze też Papież ,skończy się jego droga krzyżowa na ziemi a pójdzie do nieba ,zmartwychstanie jest to symbolivzne .Obserwujemy kres życia Wielkiego Człowieka kogoś wyjątkowego i jedynego ,nigdy nie będzie takiego drugiego człowieka .Papa trzymaj się TY NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 23:00

Nie chciałam się wypowiadać... Bo nic, co się powie w tej sytuacji nie jest w stanie oddać tego co się dzieje. Nie będę pisać tego, jak wielki człowiek odchodzi, bo to wszystko wiecie. Ale bardzo chcę napisać o tym, co czuję, dlatego w końcu zdecydowałam się na ten post.

Nie róbmy z tych Jego ostatnich chwil spektaklu! A mam wrażenie, że tak jest. Wszyscy prezenterzy w TV na czarno, patetyczne słowa, migawki z momentami z jego życia... Zamiast tego powinna być cisza i modlitwa. Nie płaczmy, że odchodzi. Uśmiechnijmy się, że był. I w ciszy wsłuchajmy się w siebie, co możemy zrobić, żeby żył wiecznie, jak wcielić w życie jego naukę.

Ja od dziś chcę przyczyniać się do budowy "cywilizacji miłości". Lepiej późno, niż wcale. Może się przyłączycie...

Nic nie będzie już takie same... ale będę pamiętać.


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2005, 23:06

To jest tragedia dla całego świata :( dla każdego człowieka , wszytko jedno czy wierzącego czy też nie ... Ale pamietajmy ile ten człowiek zrobił dla Nas,dla wszytkich ludzi ,całego świata , ale to nie koniec ... bądzmy dobrej myśli i wierzmy że to jeszcze nie koniec . Bardzo bym chciał żeby jeszcze Go nam nie zabierano , ale z drugiej strony "Dziadziu" jest już stary i chory i najwyższa pora by życie ulżyło mu w cierpieniu ... :płaczę:

Nic nie jest w stanie wyrazić co czuje ... ale mocno wierze że bedzie dobrze !!


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
ODPOWIEDZ