Miss Europy 2005

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 15:39

Co sądzicie o tym pokazie?? Według mnie najpiekniejsza tam była reprezentantka Francji - Cindy Fabre. Ona jest popsostu boska!
Bardzo bym prosil o podanie jakiegos linka skąd mozna by było ściagnąc cały ten pokaz Miss Europe 2005! Prosze! Albo chociaz jakies zdjęcia Cindy Fabre lub jakies filmiki!


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:09

Szczerze to naprawde nie wiem jak to sie dzieje, ze na Miss Europe wystepuja takie pasztety :?: (np: reprezentantka angli, i byly tam jeszcze 3 jeszcze gorsze ale nie pamietam krajow ). Zgadzam sie z toba, ze najladniejsza byla francuska, ale i czeszka byla niczego sobie. Polka na tle tych wszystkich dziwczyn, tez sie niezle prezentowala. Miss Niemiec wygrala......... nie mam pojecia dlaczego, byly o wiele ladniejsze!!!


Obrazek
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:11

A dla mnie najpiękniejsza była ...prowadząca, czyli Adriana Karambeu :wink:


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:34

jak Wam się może podobać ta Francuzka ?? z tym nosem to wyglądała jak jakieś ptaszysko ja widizalem tylko ta finałowa piątkę , ale z nich najbardizje wpadła mi w oko Ormianka.


Juve per sempre!!!
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:47

powiem krótko... wybrali najbrzydszą miss europy od kilku lat.
Niemki są poprostu tak brzydkie że nie da się tam ani jednej panny zrobić miss. Oczywiście że nie powinno to druga sprawa.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:48

Chris pisze:jak Wam się może podobać ta Francuzka ?? z tym nosem to wyglądała jak jakieś ptaszysko ja widizalem tylko ta finałowa piątkę , ale z nich najbardizje wpadła mi w oko Ormianka.
Mi ta Ormianka wydawala sie lekko bazarowa 8) . Nos Francuzki piekny nie byl, ale reszta niczego sobie, to moja faworytka. A miss Niemiec i Anglii?? To ja w klasie mam ladniejsze :D . Jezeli chodzi o Polke, to obecna nasza miss jest duzo brzydsza niz te z lat poprzednich...


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 16:57

Żydówka też nie była za piękna, ale za to bardzo ładna była Czeszka i Holenderka, a Francuzki jakoś nie kojarze....

Jeśli ktoś ma zdjęcia kandydatek to niech poda :D Moglibyśmy wtedy lepiej sobie "pooceniać" :twisted:


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 17:07

Od jakiegoś czasu mnie już denerwują te wybory różnych miss.

Zawsze wybierane są na miss jakieś pasztety a te naprawdę ładne szybko odpadają. Może ja mam jakiś dziwaczny gust, ale po raz kolejny się zawiodłem. No Polka była niczego sobie ale..... jak zwykle wiadomo jakie było końcowe rozwiązanie......

Co do zwyciężczyni...... no comment :|


Obrazek
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 18:01

jesli c`hodzi o scisly final miedzy Niemka a Ormianka to wg mnie Ormianka byla ladniejsza, ale niemka byla chyba jednak inteligentniejsza , a w tych wyborach chodzi o to zeby zaprezentowac intelekt i urode i dlatego wygrala Niemka :| wybory miss swiata to nie wybory miss mokrego podkoszulka w ktorym liczy sie tylko cialo... miss swiata to nowoczesna konieta, ladna i inteligentna !


Juve per Sempre
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 18:36

Dla mnie wybieranie miss jest bez sensu, bo wiadomo że różni męszczyźni mają różne typy kobiet które im się podobają, mi napszykład najbardziej podobała się Polka i Czeszka.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 19:21

Jesli wybory Miss odbyły we Francji, to oczywiste, że musiała wygrać Niemka. Wybory Miss coraz częściej są ustawiane przez stosunki społeczno-polityczne. Szkoda.

Która kobieta mi się podobała? Francuzka i Czeszka. Miały wdzięk i urodę. Najładniejsze ciało miała miss Anglii.


Rafal Tarnacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 66
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 19:27

Dla mnie najbardziej podobala sie reprezentantka Armenii, Francji i Islandii. Polka tez byla nawet ladna... A nie mam zielonego pojecia jak to mozliwe, ze to brzydka z Anglii dostala sie do pierwszej piatki... Te jury chyba nie ma gustu... Tak poza tym, to ladna byla Slowaczka i wiele innych, ktorych juz nie pamietam...

FORZA JUVE!!!


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 19:42

najładniejsza była Greczynka i Armenka i Polka :P :lol: :D serio była łądna była najbardziej naturalna z tych wszytskich panienek niektore to serio pasztety ale takie ładniejsze pasztety ehehe



Jak wybrali Niemke :? to sadziłem ze pilota wyrzuce przez okno i jedno stwierdzenie Francuzi niemaja gustu do 5 finałowej wzieli 3 takie same typiary sadziłem ze moze Polka jakies 3 czy 4 miejsce zajmie a tu nici



jak by ktos znalazł foty z tej relacji to bym był wdzieczny tzn zeby była wieksza rozdzielczosc zdjec bo ja znalazłem ale bardzo małe ;/

a najlepiej jak by to były zdjecia polki ale z wyborow Miss Europy :lol:


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 19:46

nie pogardził bym linkiem ze zdjeciami z tego konkursu, macie moze?


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2005, 19:59

Oglądałem cały pokaz i musze powiedzieć, że większość pań nie powinna się tam wogule znaleźć.
Nie rozumiem także tej komisji.Jak oni wybrali do piątki tą angielke a nie wybrali najpiękniejszej jak dla mnie czeszki.
Ładna była także ta z Armeni.


ODPOWIEDZ