Horoskopy

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 00:11

Wiem, że to jest chore, lecz, że jestem skopcony, musicie mi to wybaczyć :wink:.
Trzymam w dłoni pewną książkę. Można w niej znaleźć horoskop: par, dzieci, zawodu, kalifornijski (sex), inków, kreolski, twarzy, numeryczny, urodzin, galijski, he he he. Dostałem to książkę od pewnej Pani kilka tygodni temu, ale traktując owe kartki z przymrużeniem oka, zajrzałem na poważnie do niej, dopiero dziś. No i jestem mile zaskoczony. O ile nie pomyślę sobie o jakieś znajomej mi osobie, o ile nie przypomnę sobie jej znaku, o tyle dochodzę do wniosku, że prawda ma w tym dziele, solidne konstrukcje, przynajmniej mi tak wychodzi. Naturalnie, że jest to rzecz wielce ogólnikowa i należałoby, a raczej trzeba, traktować 'jo' z uśmiechem, jednakże Coś w tym jest. Ja bynajmniej, nie mam co do tego, żadnych wątpliwości. Znaków jest '12'. A ja chciałbym, abyście indywidualnie zdecydowali się na ich ujawnienie :wink:. Pozwolę sobie, bliżej Was poznać, hahaha. Jam jest Lew.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 01:35

hmm... jesli dobrze zrozumialem, to mam Ci podac swoj znak zodiaku, a Ty mi powrozysz? Lew... i wiecej nie jaraj :?


Juve per Sempre
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 07:50

Jeśli cię to interesuje to jestem Waga (23.09 akurat na przełomie :wink: )
Ale ja w takie rzeczy nie wierzę, takie horoskopy są zbyt ogólne. Według nich jest 12 typów osobowości i koniec. I jaki to ma sens? Jeszcze gorsze są chińskie, według których cały rocznik może być np. tchórzliwy, a następny waleczny i odważny. :?


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 08:42

Ja jestem rybką i akurat dzsiaj obchodze swe 17urodziny :D Kiedys horoskop mi sie sprawdzil :shock: ale caly czas wierze ,ze byl to tylko przypadek 8)


...
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 08:47

miccoli pisze:Ja jestem rybką i akurat dzsiaj obchodze swe 17urodziny :D
Wszystkiego najlepszego!
miccoli pisze:Kiedys horoskop mi sie sprawdzil :shock: ale caly czas wierze ,ze byl to tylko przypadek 8)
Możliwe ze to nie byl przypadek... :P
_Jah pisze:Jam jest Lew
Ja również 8)

I co ty nam napiszesz nasz horoskop, czy poprostu chcesz sie o nas czegoś więcej dowiedzieć? Przydałoby się jakbys napiał nam ten horoskop, a nie tylko dowiadywal sie o nas rózne rzeczy :P

Pozdrawiam


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 10:26

Powtarzam, ja sie doszukalem duzo roznic miedzy tymi dwunastoma znakami i zarazem podobienstw w zaleznosci do dopasowanych osob, tak tez, podawajcie dalej znaki i nie starajcie sie komentowac :wink:. A jest to tylko dla mojej informacji, Wy przeciez w to nie wierzycie. jo.
ps. moze jak sie jakis znak powtorzy 28 razy, to wowczas napisze cos o nim? warto wiedziec pare rzeczy na temat wiekszosci ;).


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 10:31

Ja tam nie lubie horoskopow. Sa one tak ogolnikowo napisane, że kazdy moze znaleźc cos dla siebie. Bądź po przeczytaniu dopasowac to i owo tak by wyszlo, że gazeta mówi prawde...
Nie wierze w takie rzeczy, no bo powiedzcie mi jakim cudem 1/12 naszego swiata przydazy sie to samo tego samego dnia? Jesli by wierzyc w horoskopy to tak wlasnie bedzie.
Albo inaczej - czy mozna mowic ze horoskop sioe sprawdzil jezeli polowa byla dobrze a polowa źle?

Gupoty som to :)


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 10:40

kornknot pisze:
Nie wierze w takie rzeczy, no bo powiedzcie mi jakim cudem 1/12 naszego swiata przydazy sie to samo tego samego dnia?
To nie jest horoskop na poniedziałek. A jedynie zawarte sa w nim pewne cechy charakteru, ktore niekiedy, duzo potrafia wytlumaczyc. No i powtarzam. Na bazie ok. 20 osob, mi sie to sprawdzilo.
Podawajcie znaki. 8)


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 11:08

Prosiłbym o byka , zobaczymy co jest prawdą. A czuje , że sporo bo w tego typu ,,charakterowych horoskopach" wiele się zgadza co do mojej osobowości. Aczkolwiek każdy taki horoskop jest bardzo sprytrnie napisany , dzięki temu mamy wrażenie że to naprawde o nas :wink:

Ide o zakład że byk jest uparty :D

miccoli pisze:Ja jestem rybką i akurat dzsiaj obchodze swe 17urodziny :D
Najlepszego :).


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 11:09

W takim razie ja też poprosze o przytoczenie byka. Zobaczymy ile bedzie prawda :wink:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 13:17

Byk
Sa srednio dynamiczne i sympatyczne. W szkole nie ma z nimi klopotow, a raczej powody do dumy. Mimo, ze nie sa blyskotliwe, nadrabiaja pracowitoscia i rzetelnym wykonywaniem swoich obowiazkow. Sa niezwykle ambitne. Latwo je urazic niesprawiedliwa opinia lub niewlasciwym slowem. Juz od dziecka doceniaja wartosc pieniadza. Nic dziwnego, ze w doroslym zyciu potrafia umiejetnie dysponowac budzetem domowym, a wiele z nich pracuje w dziedzinie finansowej i ekonomicznej. Ich rozpoznawalna cecha jest wczesne dojrzewanie i zainteresowanie plcia odmienna. Nie traca jednak na tym punkcie glowy i w nauce sie nie zaniedbuja. Dziewczeta dobrze czuja sie w kuchni. Chlopcy moga pochwalic sie dobrym zdrowiem, lecz maja sklonnosci do tycia. Sa na ogol niekonfliktowi, lecz w grupie sie trudno asymiluja. W szkole zachowuja sie bez zastrzezen, wypelniajac solidnie swoje obowiazki. Maja zaufanie do osob starszych, rodzicow, jednak w przypadku zorientowania sie, ze zostali nabrani, traca zaufanie na dluzszy czas. Sa zazdrosni o nagrody lub pochwaly dla swoich rowiesnikow. Lubia byc chwaleni. Cenia sobie rozmowy serdeczne, kolezenskie, takie jak z kolega lub ze starszym bratem. Szczegolna wrazliwosc przejawia na punkcie wlasnej sprawnosci seksualnej. Najlepiej czuja sie z kobietami nieszczesliwymi i niezadowolonymi z zycia. Przyjmuje chetnie role pocieszyciela i terapeuty, szczegolnie wobec kobiet znerwicowanych, ktorych mezowie nie spelniaja ich oczekiwan. Chetnie tez bywa obronca przed zagrozeniem ze strony meza. Uwielbia rozmowy, slowny erotyzm, lubi rozbudzac, naklaniac. Wszystko to sluzy potwierdzeniu wlasnej wartosci. Znakomicie czuje sie z kobietami watpiacymi w swoje wartosci i mozliwosci seksualne. Usuwanie takich kompleksow szalenie go podnieca. Unika wiazania sie z kobietami agresywnymi, takimi bez zahamowan, wulgarnymi oraz z takimi, ktore jego zadanie - trudno byloby mu zadowolic. Wielu mezczyzn spod tego znaku wykazuje sklonnosci do snobizmu i efekciarstwa, nawet sztucznego podnoszenia swojej wartosci. Obce mu jest na ogol glebokie i trwale zaangazowanie emocjonalne.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 13:27

a ze mnie baran :wink: ale ja w to raczej nie wierze :|


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 13:29

_Jah pisze: Mimo, ze nie sa blyskotliwe, nadrabiaja pracowitoscia i rzetelnym wykonywaniem swoich obowiazkow. Sa niezwykle ambitne.
Moja matka ma odmienne zdanie na ten temat niż autor książki :).
_Jah pisze: Latwo je urazic niesprawiedliwa opinia lub niewlasciwym slowem.
Cóż , nawet nie musze podawać przykładu ponieważ każdy wie o co chodzi :? . W każdym razie bardzo trafne .
_Jah pisze: Juz od dziecka doceniaja wartosc pieniadza. Nic dziwnego, ze w doroslym zyciu potrafia umiejetnie dysponowac budzetem domowym,
Całkiem , całkiem :).
_Jah pisze: Sa na ogol niekonfliktowi,
Niech oceniają inni , ale moim zdaniem to prawda :).

Nie będe innych cech komentował , bo o wielu nawet nie zdaje sobie sprawy :wink:
Przyszłość pokarze :)

kornknot ---> z którego dnia jesteś ?


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 13:49

Byk z Baranem
Przyjazn-owszem. Malzenstwo? Roznie moze sie ulozyc. W kazdym razie, zawsze dojda do porozumienia, a ich zycie bedzie spokojne i sympatyczne.
Byk z Bykiem
To solidna para. Beda sie wprawdzie wodzic za rogi, beda wojowac, ale pogodzeni zyja bardzo pogodnie i maja sdo siebie zaufanie. Nigdy sie ze soba nie nudza.
Byk z Blizniakiem
Bardzo skomplikowana para i niezbyt dobrana. Moze sie utrzymac, tylko dzieki jednemu z partnerow - to znaczy dzieki niej. Raczej radzimy omijac sie.
Byk z Rakiem
On bedzie w tym zwiazku strona wymagajaca i zadowolona. Ona mniej. Poniewaz roznice w odczuwaniu i wrazliwosci sa zbyt wyrazne. W sumie - para typowa, malzenstwo jakich wiele.
Byk z Lwem
Ta Para moze dotrzec sie bardzo pozno (jesli wytrwa do tego czasu). A wtedy stanowi stadlo. Polaczyc ich moga dzieci i ewentualnie jego cierpliwosc, bo zainteresowania maja rozne.
Byk z Panną
Milosc goraca i ciagla zazdrosc bedzie towarzyszyc tej parze i przyniesie im, zwiazane z tym, burze, radosci, rozczarowania i satysfakcje. Bywa tez, ze i rozstania..
Byk z Wagą
Ta para zwiaze sie na tzw. rozum, z rozsadku. I wcale na tym najgorzej nie wyjdzie. Nawet ewentualne konflikty nie zniszcza ich gniazda, do ktorego sa bardzo przywiazani.
Byk ze Skorpionem
Te znaki nigdy nie przejda obok siebie obojetnie. A jesli los ich nie zwiaze na stale - przezyja milosc gwaltowna, choc czasem krotkotrwala. Jesli zostana para malzenska - zycie ich bedzie nierowne uczuciowo.
Byk ze strzelcem
Moze, moze.. Dziwna to para, jeszcze dziwniejsza w zwiazku ustabilizowanym. Maja dla siebie uznanie, nawet cos ich wzajemnie przyciaga, a w rezultacie sa zbyt duze roznice i faktyczny niedobor.
Byk z Koziorozcem
Z pozoru - para idealna. Zlaczeni miloscia prawdziwa, dluga utrzymuja dobre wspolzycie i wzajemnie szczescie. Ale bywa, ze mimo wielkiego przywiazania, cos moze zepsuc harmonie ich pozycia.
Byk z Wodnikiem
Oni nie mowia tym samym jezykiem. To nie sa partnerzy dla siebie, chociaz kazde z nich reprezentuje, teoretycznie, cechy odpowiadajace sobie nawzajem. Zastanowcie sie dobrze nim zlaczycie swe losy.
Byk z Rybą
Bykowi odpowiada temperament i charakter Ryby. Ale czy ona jest z nim szczesliwa? Zwiazek oparty jest raczej na doborze fizycznym. Moga byc niespodzianki.

--------
Ciekawosta - najwiekszy temperament seksualny, przejawiaja Skorpionice. Podobnie rzecz ma sie w przypadku mezczyzn. Zeby bylo smiesznie, moi rodzice sa wlasnie z pod tego znaku. Eksplozja sexu. Nie ma co. Ba, moja ponetna wychwa, 26 letnia rookie's wsrod profesorow, rowniez jest z pod tego znaku. Jest tu jakas Skorpionica? hahahha. Panie z pod znaku Raka uwielbiaja anal, ech, jest to najlepsza z mozliwych opcji :>.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2005, 14:21

Yari pisze:Prosiłbym o byka
Ja też jestem bykiem 8) .
Yari pisze:Ide o zakład że byk jest uparty :D
Ja też :wink: .
_Jah pisze:Byk
Sa srednio dynamiczne i sympatyczne. W szkole nie ma z nimi klopotow, a raczej powody do dumy. Mimo, ze nie sa blyskotliwe, nadrabiaja pracowitoscia i rzetelnym wykonywaniem swoich obowiazkow. Sa niezwykle ambitne. Latwo je urazic niesprawiedliwa opinia lub niewlasciwym slowem. Juz od dziecka doceniaja wartosc pieniadza. Nic dziwnego, ze w doroslym zyciu potrafia umiejetnie dysponowac budzetem domowym, a wiele z nich pracuje w dziedzinie finansowej i ekonomicznej. Ich rozpoznawalna cecha jest wczesne dojrzewanie i zainteresowanie plcia odmienna. Nie traca jednak na tym punkcie glowy i w nauce sie nie zaniedbuja. Dziewczeta dobrze czuja sie w kuchni. Chlopcy moga pochwalic sie dobrym zdrowiem, lecz maja sklonnosci do tycia. Sa na ogol niekonfliktowi, lecz w grupie sie trudno asymiluja. W szkole zachowuja sie bez zastrzezen, wypelniajac solidnie swoje obowiazki. Maja zaufanie do osob starszych, rodzicow, jednak w przypadku zorientowania sie, ze zostali nabrani, traca zaufanie na dluzszy czas. Sa zazdrosni o nagrody lub pochwaly dla swoich rowiesnikow. Lubia byc chwaleni. Cenia sobie rozmowy serdeczne, kolezenskie, takie jak z kolega lub ze starszym bratem. Szczegolna wrazliwosc przejawia na punkcie wlasnej sprawnosci seksualnej. Najlepiej czuja sie z kobietami nieszczesliwymi i niezadowolonymi z zycia. Przyjmuje chetnie role pocieszyciela i terapeuty, szczegolnie wobec kobiet znerwicowanych, ktorych mezowie nie spelniaja ich oczekiwan. Chetnie tez bywa obronca przed zagrozeniem ze strony meza. Uwielbia rozmowy, slowny erotyzm, lubi rozbudzac, naklaniac. Wszystko to sluzy potwierdzeniu wlasnej wartosci. Znakomicie czuje sie z kobietami watpiacymi w swoje wartosci i mozliwosci seksualne. Usuwanie takich kompleksow szalenie go podnieca. Unika wiazania sie z kobietami agresywnymi, takimi bez zahamowan, wulgarnymi oraz z takimi, ktore jego zadanie - trudno byloby mu zadowolic. Wielu mezczyzn spod tego znaku wykazuje sklonnosci do snobizmu i efekciarstwa, nawet sztucznego podnoszenia swojej wartosci. Obce mu jest na ogol glebokie i trwale zaangazowanie emocjonalne.
:shock: W 90% prawdziwe. Ale i tak nie uwierze w horoskopy :wink: .


:roll:
ODPOWIEDZ