Dzień Kobiet ;)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 13:36

A ja chciałbym złozyć życzenia naszym Paniom z forum ;) Bez dwóch zdań są to wyjątkowe kobiety ;)

Szczęscia, zdrowia pomyślności ;) :oops:

Ps. Mam nadzieje ze temat nie zostanie zamknięty :P


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 13:46

Dzień Kobiet..... no dobra wszystkiego najlepszego chciaż raczej to święto jest bardzo rozdmuchane, gdzie indziej się tak tego nie obchodzi.

Jest to komuntistyczne święto, wtedy kobiety zapieprzały a raz w roku dostawały coś i było że jakie to niby są ważne. Czasy komunizmu...

Jak uważa mój profesor od Historii to także rasistowsko-seksistowskie święto... ale nie wiem czemu.

Mimo wszystko co roku mamy problem co dać naszym dziewczynom, w tym roku nie daliśmy nic, ale wynajęliśmy na piątek lokal, tam zrobimy małą imprezkę (pizza te sprawy :lol: ), zresztą nie wiem czy będe bo nie lubie imprezek...(dziwny jestem nie :? )

Ciekawe czemu nie ma jako takiego Dnia Mężczyzny ??

Dzień kobiet obchodzę jako normalny dzień, no może poza tym że jestem milszy niż zwykle dla płci pięknej.... 8)


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 14:05

Ja chcialbym złozyc zeyczenia przede wszystkim najwazniejszej kobiecie w moim zyciu,a więc STAREJ DAMIE,oby odnosiła dużo sukcesów.
Wszystkim innym kobietom życzę w tym dniu tak waznym dla Was kobiety,wszystiego dobrego,szczęscia w miłości,powodzenia w szkole bądź też w pracy,dużo zdrowia i przede wszystkim znalezienia swojej drugiej połówki.Szczególne życzenia dla naszych kochanych kobiet z forum JP.To dla Was ode mnie na Dzień Kobiet:

@--,--'--
@--,--'--
@--,--'--
@--,--'--
@--,--'--


...Taka miłość jest jedna...Juve
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 14:35

Dzisiaj dostałem uwagę właśnie z tej okazjii :D:D a było to tak

Wychowawczyni - : Nooo Dzisiaj jest dzień kobiet no myślę chłopaki że się postaraliście

Ja-: Gdzieee Tam! Przecież To Komunistyczne Święto

Wychowawczyni : Wybieraj co wolisz do Dyrektora czy uwaga

:D

co wybrałem to już wiecie oczywiście wszystkiego żałuje i obiecuje poprawę

BTW Wszystkiego najlepszego życzę płuci pieknej!


ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 15:15

Dziękuje za życzonka...dlaczego nie lubicie tego święta...czy nie lubicie sprawiać przyjemności waszym dziewczynom czekac tylko na to jak się wam odwdzięczą?? :wink:


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 15:19

Pelson pisze:Dzisiaj dostałem uwagę właśnie z tej okazjii :D:D a było to tak

Wychowawczyni - : Nooo Dzisiaj jest dzień kobiet no myślę chłopaki że się postaraliście

Ja-: Gdzieee Tam! Przecież To Komunistyczne Święto
Na jej miejsu zrobiłbym to samo tylko nie pytałbym czy chcesz isc do dyrektora czy uwage....

Ja chcialbym złozyc zeyczenia przede wszystkim najwazniejszej kobiecie w moim zyciu,a więc STAREJ DAMIE,oby odnosiła dużo sukcesów.
Popieram!!! Chociaż stara dama może dostawać życzenia też w Dzień chłopaka jako Juventus :D :D

A wracając do tematu to pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum i nie tylko..niech chociaż dzisiaj czują się od na lepsze :)


Obrazek
gerardt1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2005
Posty: 64
Rejestracja: 09 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 15:42

A tam komunistyczne! Przede wszystkim to całkiem fajne swięto i chwala tym, którzy pamietali o swoich dziewczynach, żonach, matkach i siostrach.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 15:56

ja bede malo oryginalny..nic od siebie nie dodam :wink: zloze tylko zyczenia wszystkim paniom na naszym forum i wszystkim ktore to czytaja...duzo szczescia..zdrowia( bo to najwazniejsze :wink: ) i powodzenia w milosci..pieniedzy..bo to rowniez wazna rzecz..i czeko tlyko zechcecie :* :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 16:08

Ja również dokładam swoje własne życzenia dla wszystkich kobiet, a w szczególności forumowiczek, których chociaż jest nie wiele i nie są zbyt aktywne, nadają specyficzną, niepowtarzalną atmosferę :)
A więc wszystkiego naj, spełnienia wszystkich wielkich marzeń i małych zachcianek. Oby wam się..:D
Aha i proszę nie bądźcie feministkami bo to tylko szkodzi waszej tajemniczości i urodzie. Kochajcie i bądźcie kochane :!:
gerardt1 pisze:A tam komunistyczne! Przede wszystkim to całkiem fajne swięto i chwala tym, którzy pamietali o swoich dziewczynach, żonach, matkach i siostrach.
Sorry ale aż mi się nasuwa cytat z "Szopena- pragnienie miłości": "to nie jest kobieta, to moja siostra" :D ja oczywiście nie zgadzam się z takim podejściem :wink:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 17:32

Nie rozwodzmy sie czy to komunistyczne czy nie :D jest i tyle wiec.......................
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich juventin-ek :P wielu sukcesow na wszystkich plaszczyznach :D jutro mecz Juve wiec zycze wam zebyscie mogly cieszyc sie ze zwyciestwa :D no i wogole spelnienia marzen itp itd..........

POZDRAWIAM WSZYSTKIE JUVENTIN-KI :D


Obrazek
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 17:37

Fajnie, że pamiętaliście chłopcy!!!! Obiecuję, że na Dzień Chłopoaka, 30 września, też życzenia będą! 8)


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 17:50

Ja-JUVE-nek pisze:Popieram!!! Chociaż stara dama może dostawać życzenia też w Dzień chłopaka jako Juventus :D :D
Juventus to rodzaj zenski. Juventus dla włochów to kobieta. Dlatego w Polsce uzywamy czesto nazwy Stara Dama, zeby podkreslic jej kobiecosc. Juve zawsze bylo kobieta 8) . Kochana córka Gianniego Agnelliego. Nazywanie Juve mezczyzna to szczyt barbarzynstwa...


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 18:25

Noto ja też podliże się trochę naszym wspaniałym kobietom z forum :D , wiele z nich odgrywa tu ważną rolę i oprócz złożenia najpiękniejszych życzeń chcę im podziękować poprostu za to że tu są i urozmaicają nasze życie na tym forum. Nie można też zapomnieć o naszej ukochanej "Starej Damie" która jednak przed sezonem troszkę zmieniła swój image i stała się nowocześniejsza :D Samych sukcesów a na początek wyeliminowanie Realu Madryt!

Dzień kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie że dzisiaj mamy dzień kobiet !!!

8) Bez Was świat nie miałby sensu. :*****


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 18:56

Ciekawe czemu nie ma jako takiego Dnia Mężczyzny ??

Otóż jest...za 2 dni tj. 10 marca.
Nie wiem dlaczego sie nie obchodzi tego święta,ale tak jakoś jest,dziś sie dowiedziałem że jest,jest dzień MĘŻCZYZN a nie tylko jakiś tam ,,dzień chłopkaka''


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 19:03

powiem to co wszyscy a mianowicie: wszystkiego najlepszego dziewczynki :D a tak na marginesie to dzisiaj w sql muj qmpel wykazałsie inteligncją w związku z tym dniem: miał kupić coś dziewczynom za 50 zeta na 14 osób a tym czasem kupił kilka batonów i........papier toaletowy :lol: troche sie nie nige zbulwersowałem bo wiedziałenm że dziewczynki sie zdenerwują :x ale na szczxęście raczeej były w szoku....


ODPOWIEDZ