Własna strona internetowa - gdzie ją założyć (jaki serwis) ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Ring Ding

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2005
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 12:56

Proszę was piszcie gdzie najlepiej założyć własną (darmową) stronę internetową ? Proszę was także o napisanie ewentualnego programu do tworzenia stron. Nawiązując do tematu (żeby temat nie został wcześniej zamknięty) proponuję serwis webpark.pl


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 16:24

Stronę można zrobić w programie który jest w Ofice FRONT PAGE. Faktycznie chyba najlepszym serwerem darmowym jest WEBPARK na WP.PL


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 00:27

A ja mam pytanie :P mianowicie planuje z braciakiem (pozdro IGI :D ) stworzyc stronke anty-real madryt ;p jak myslicie czy to dobry pomysl??


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 10:43

Świetnie! ole! pytasz się gdzie można założyć stronę internetową, a potem sam podajesz najlepszy wg. Ciebie adres - ciekawe.

Następny Asta - walnął, że stronę to mozna zrobić we Front Page'u - kurcze, dobrze, że mówisz, bo nikt nawet o tym nie pomyślał... :? Oczywiście potem zgadzasz się, że najlepszy jest webpark (żeby karteczki nie dostać).

I na deser - 3...2...1... BOOM!! tak, żeby nie robić offtopa w temacie pisze o tym, że chce sobie z braciakiem (pozdro IGI - wiemy już, że to Twój brat - nie musisz pisać tego w kazdym poście, a swoją drogą to co Wy macie jakieś ciche dni, ze go przez posty na forum pozdrawiasz?) stworzyć stronkę anty-real. Pomysł genialny - muszę szczerze powiedzieć, że to mnie chyba podnieca... Jestem wuwuwufilem ? Czy to się da wyleczyć? Głosujcie, miasta, które popierają:
[*]Łódź[*]

webpark (dają na swoją stronę całe 30 mb!!!) jest najlepszy, jp też! ole!

podam źródło posta, bo nie chce dostać kartki
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2005, 12:09 przez Łucja, łącznie zmieniany 2 razy.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 11:40

Hey geniuszu!!
po 1 to nie jest pozdrowienie dla ciebie wiec sie nie czepiaj, co cie obchodzi kogo pozdrawiam. Tak sie sklada ze wiele sytuacji jest zwiazane z nim i nie powinno cie to obchodzic.
po 2 mialm zrobc oddzielny temat o tej stronce? chyba by byla naruszeniem regulaminu!
po 3 nie wiem, jezeli ty masz jakies ciche dni to zal mi ciebie stary. A jezeli cie podnieca robienie strony internetowej to naprawde zglos sie do jakiegos specjalisty z tym 8)


Obrazek
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 20:57

najlepszy program to notatnik, a serwer to najlepiej miec jakis duzy po znajomosci, chyba ze chcesz zrobic sobie jakas skromna stronke i jak na poczatek najlepszy jest www.republika.pl :]


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 21:45

MaTe- pisze:najlepszy program to notatnik
hehe, no ale jak kto woli :)

A wiecie czy te wszystkei darmowe webparki, republiki, itp obsluguja ASP?
Albo czy znacie takowy... darmowy? :P


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 21:50

BOOM ze tak powiem "super" pomysl, powiedz jeszcze co masz zamiar tam zamiescic?? Jakies kretynskie zarciki? Czy moze swoje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przemyslenia na temat Realu ( o ktorym sadze ze baaaaaaaaaaaaaaardzo malo wiesz )?

Coz wydaje mi sie ze jestes typem buraczanego kibica ( def. buraczany kibic -czlowiek ktory zamiast kibicowac swojej druzynie, zajmuje sie gnojeniem i wyzywaniem sie na druzynie przeciwnika, czesto o niej nic nie wiedzac i nie majac rozsadnych podstaw do krytykanctwa) . Po prostu dobijaja mnie tacy ludzie jak Ty... idz stworz sobie we frontpage'u ta nedzna stronke, pochwal sie kolegom "antymadridistom" i moze sie poczujesz dowartosciowany. Podejzewam ze tworzenie strony w notepadzie w Twoim przypadku jest za trudne wiec nie bede Ci proponowal tego wyjscia. W sumie na www.republika.pl mozna wybrac z szablonu wyglad strony to nawet sie nie bedziesz musial wysilac, wystarczy ze wkleisz tam swoje madrosci -_- .


Co do programu to polecam: notatnik, albo website 2.0. Portal to jak najwiekszy za darmo, neostrade jak masz albo ktos z Twoich znajomych to moze byc. Dowiedz sie tez u swojego providera czy nie przysluguje Ci konto www ( ja sie dowiedzialem o tym po pol roku;)). Ogolnie znalem jeszcze kurs do tworzenia sron w html, co prawda juz sie coraz mniej tworzy w nim ale co z tego:) Po zrobieniu stronki w notepadzie odczuwa sie ogromna satysfakcje. Frontpage nie polecam, jakos mi nie przypadl do gustu, zbyt latwo. Po prostu lubisz wyzwania i chcesz sie nauczyc jezyka html to dawaj do notepada. Linka do kursu zamieszcze jak znajde.
Co do Webiste 2.0 to tam jest kurs wczepiony w sam program.
A i jeszcze przypomnialo mi sie ze kiedys na lycos.com byly darmowe konta www z obsluga bodajze php. Ale to kiedys, jak jeszcze cos tworzylem. Teraz juz za leniwy jestem;)



pozdr

PS. @BOOM - wiesz co to jest rasizm klubowy? Sprawdz przy okazji slowo "kretyn".
PS2. Nienawidze kretynow ....


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 23:13

No i tu sie mylisz, nie jestem typem kibica ktory gnoji inne kluby- poprostu nie lubie realu i wpadlem na taki pomysl zeby stronke zrobic i tyle (ja mam pare podstaw zeby nie lubic tego zespolu)(a ogolnie rzecz biorac(tak jak ty to ujmujesz) to nie mozna nie lubic zadnego zespolu, no bo i za co? za to ze twoja druzyna z nimi przegrala, za to ze gra tam zawodnik ktorego nie lubisz?itp.) . Jezeli uwazasz ze to bezsens to spoko, ale ty chyba masz jakies zdolnosci nadprzyrodzone zeby od razu mowic na mnie takie rzeczy :?
P.S zapewniam cie ze nie jestem takim kibicem!
P.S 2 jezeli Ty musisz szukac w slowniku co znaczy "kretyn" to zal mi ciebie naprawde.
P.S 3 ciekawe jakiego ty zespolu nie lubisz? ( i jakie jest tego uzasadnienie?)


Obrazek
pawel_ek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 23:54

Najlepszym edytorem jest oczywiscie Notatni (polecam jakas troche rozszerzona wersje z wbudowana funkcja zmiany kodowania jezyka). Jesli juz ktos chce miec latwiej i nie zna tak dobrze html-a to moim zdaniem najlepszym edytorem jest EdHTML (wersji nie pamietam). Co do serwera to polecam serwer... czeski - www.webzdarma.cz Jest on pojemny, obsluguje php i mysql (moze cos jeszcze nie pamietam juz bo nie korzystam - mam miejsce na serwerach kilku firm), jednym ograniczeniem jest to, ze musisz umiescic ich baner :/ No i jeszcze do rejestracji musisz skorzystac z komputera, ktorego siec widzi tylko jako IP bo rejestruja tylko z IP i hostow konczacych sie na ".cz". Mozna ostatecznie tez innych poprosic, zeby sie tylko zarejestrowali :)


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 23:59

Odnośnie tematu, podaję stronę forum poświęconą html i ogólnie wszystkiemu z czym to jest zwiaązane http://forumweb.e-vip.pl Jest tam dział serwery, gdzie znajdują sie linki do róznych darmowych serwerów w Polsce i na świecie. W jednym z postów jest też link do wyszukiwarki serwerów.
Ogólnie to nie ma dobrego serwera w Polsce i całkowicie darmowego. Jak jest darmowy to o b. małej pojemności oraz reklamami w róznych formach. Niedawno powstał www.of.pl 15 mb konta ale z obsługą php itd. Dla początkujących wystarczy. Jest też niezły www.100webspace.com ale narazie wstrzymane zostało tworzenie kont i czasem robia przekrętu z bandwidth'em :evil:
Jak chcesz naprawdę profesjonalny kurs html to poczytaj http://www.kurshtml.boo.pl/. Autor naprawdę zna sie na rzeczy i mozna sie wiele nauczyć. ...

Tak wogóle robienie stron anty-jakiś klub jest zwyczajną, kiepską w dodatku prowokacją...... :wink:


ODPOWIEDZ