TVN bawi się śmiercią...

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 22:30

Jak co tydzien w piatek poszedlem do szkoly... jak co tydzien byly gazety... jak co tydzien dostalem "Metro". Nie wiem czy ktos kojarzy ta gazete, ale warty uwagi jest artykul o smierci, ktora ukaze stacja TVN.

Mianowicie... otworzylem gazete na pierwszej lekcji i postanowilem, ze zrobie sobie prasowke :D Do czego zmierzam? Zmierzam do tego, iz na stronie bodajze 5 jest artykul o tym, ze TVN wyemituje w ta niedziele o 23:20 program "Rosyjska Ruletka", w ktorej jeden z "bohaterow" strzeli sobie w glowe. Mimo, iz wyczytalem, ze program jest "rozrywkowy" i podobno czlowiek strzelajacy jest iluzjonista to bede musial sie przekonac sam, czy to prawda czy falsz...
W artykule sa takze opinie lepszych z gazet, ktore w pelni krytukuja ten program...
Stacja TVN posuwa sie chyba w zlym kierunku i robi wszystko, aby przed telewizorami zasiadlo mnostwo ludzi. Nie interesuje ich to, iz program ten zadziala w pewnym stopniu na ich psychike.
Idac tym samym sladem... wypisane przyklady bulwersujacych programow z gazety "Metro"
- "Big Brother" - seks Frytki z Kenem na oczach, nie ma co ukrywac - miliona osob
- "Agent" - uczestnicy posuwaja sie do zabicia krolika
- "Wyprawa Robinson" - j.w - przyklad z wezem
- "Wszystko o Miriam" - nie trzeba chyba komentowac
- Nie pamietam tytulu programu, ale uczestnicy posuwali sie do ochydnych czynow... jedli galki oczne owiec. To takze bylo wypisane...

Teraz TVN wyemituje program, ktory wplynie na ich uczucia...
Rozumiem robic cos dla pieniedzy, ale ten artykul, ktory przeczytalem mnie zamurowal... poprostu jest to nie do pojecia przeze mnie ;/
Co sie z tym swiatem dzieje (?) ...

Moze nie jest to streszczenie w pelni ukazane przeze mnie tak jak mialo to miejsce w gazecie, ale najwazniejsze fakty ujalem...

Nie chce Was zachecac do obejrzenia tego programu, ale jesli naprawde ukaze sie wszystko to co bylo napisane w calym artykule, to nie wiem co o tym wszystkim myslec ;/

P.S Nie wiem czy ta cala gazeta nie reklamuje jeszcze bardziej tego programu i czy nie jest ona podobna "jakoscia" do faktu 8)
Czy oby nie "wkreca" ludzi...
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2005, 23:35 przez ToMeK, łącznie zmieniany 3 razy.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 22:51

ToMeK pisze:- "Big Brother" - seks Frytki z Kenem na oczach, nie ma co ukrywac - miliona osob
- "Agent" - uczestnicy posuwaja sie do zabicia krolika
- "Wyprawa Robinson" - j.w - przyklad z wezem
- "Wszystko o Miriam" - nie trzeba chyba komentowac
m tak to ujołeś jakby w Telewizji nie było, sexu, przemocy, zabijania zwierząt, czy też ludzi.
Ale to wszystko jest częscią Mediów.
- Nie pamietam tytulu programu, ale uczestnicy posuwali sie do ochydnych czynow... jedli galki oczy owiec. To takze bylo wypisane...
a co to za różnica czy oczy czy serce czy wątróbka - dla mnie żadna
W Indiach sie nie je krów wiec dla osoby która jest wychowana w tamtej kulturze, jedzenie tego co my jemy z krowy jest ochydne, okropne świetokradztwo.

Ale dla wielu rzeczy jesteś przyzwyczajony ja równierz wiec inne wydają nam sie złe niedobre itd.

Ja nie zjadł bym wielu rzeczy co nie znaczy że jest to złe.
Wieć czemu zabicie węza jest złe jesli zabicie kurczaka nie jest ??

Co do węzy to podobno są bardzo smaczne :)


co do ruletni sie nie wypowiadam bo nic na ten temat nie wiem


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 23:06

Ale dajcie spokoj, co z tego ze w TV jest i przemoc i seks, ale na podstawie takich planow emisji programow widac jak swiat schodzi na psy! :? To ma byc rozrywka? Co ludzie organizujacy takie programy soba reprezentuja?? Ja nie rozumiem. Jak wchodzil pierwszy odcinek BIg Brothera, tzn pierwsza edycja, to bylo cos w miare nowego, ludzi to zafascynowalo. Mnie niestety wtedy tez, mialem przez jakis czas nawet nagrany final na CD :roll: No ale coz, program stal sie glosny i popularny. A potem po troszeczku coraz wiecej i wiecej.. oswajano publike z coraz to smielszymi skandalikami no i w koncu doszlo do tego, ze teraz TV ma za zadanie szokowac- wtedy ludzie sie tym interesuja i sie bawia.. Boze drogi.. Ja osobiscie malo TV ogladam, praktycznie wcale, ale jak slysze o takich programach, to mi sie bialko scina w mozgu.

Podobna rzecz zauwaznie byla z filmami w kinach i na DVD- byl taki okres, ze na ekrany wszedl "American Pie" i "American Beauty', to bylo gdzies w '99 albo '00.. Film zszokowal bo tak tracal smiala tematyka seksualna, ze tak to okresle, no ale cos osiagnal.. :roll: Bo od tamtej pory pojawialy sie filmy o podobnej tematyce, nieraz nawet smielsze.. np "Not Another Teen Movie", "Road Trip" itd... Filmy reprezentujace coraz nizszy poziom, choc rzeczywiscie smieszace niekiedy swoja pustota i banalnoscia.. (choc "American Beauty" pustym bym nie nazwal..)

I tak z tymi wszystkimi programami. Heh. A niech sobie strzela w te czaszke, mnie tam to nie obchodzi, nie zamierzam tego ogladac. Jak bedzie z tym szczesliwszy to niech strzela :roll: hieh hieh komedia normalnie...


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 23:35

ToMeK pisze:- "Agent" - uczestnicy posuwaja sie do zabicia krolika
- "Wyprawa Robinson" - j.w - przyklad z wezem
Ja akurat nie widze w tym nic zlego. Kiedys trzeba bylo zabijac aby przezyc. Jak napisal Oscar8 w czym jest to gorsze zabicie weza lub krolika od zabicia kury :?:
ToMeK pisze:- Nie pamietam tytulu programu, ale uczestnicy posuwali sie do ochydnych czynow... jedli galki oczne owiec. To takze bylo wypisane...
Wydaje mi sie, ze chodzilo Ci o program na POLSACIE i nazywal sie on bodajze "Ryzykanci", choc w "Wyprawie Robinson" tez robili podobne rzeczy. I w tym tez nie widze nic strasznego. Jezeli to "pozywienie" nie zaszkodzi to nie widze problemu, aby go nie jesc

Wracajac do tematu, to masz racje- TV przestaje szanowac godnosc czlowieka. Niestety teraz pieniadz rzadzi swiatem i ludzie zrobia wiele rzeczy, aby go zdobyc. Posuna sie nawet do rosyjskiej ruletki na oczach milonow telewidzow... Kazdy wie, ze w USA ludzie sa "lekko zakreceni", szkoda tylko, ze Poska przejmuje ta mode, a polskie stacje puszczaja programy takiego pokroju :?


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 23:38

a mnie to zwisa i powiewa, co puszczają w telewizji. jeśli ktoś nie chce czegoś oglądać, to może zmienić kanał. ale lepsze to, niż by mieli puszczać ten sam film 10 raz.

ja zamierzam obejrzeć ten program. i pewnie nic mnie w nim nie zdziwi. telewizja ma to do siebie, że żyje z nas, telewidzów. i TVN, ani żadna stacja, nie pohamują się przed takim programami, bo to zawsze będzie ktoś oglądał. a jeśli program jest brutalniejszy, wiecęj krwi się przelewa i widać więcej gołych tyłków panienek, to ma większą oglądalność...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 23:40

Co do zabijania kur, zajacow czy wezy to takze nie mam nic przeciwko... napisalem co bylo w artykule.
Jednak jesli chodzi o caly temat to najbardziej chcialem zwrocic uwage na ludzkie uczucia, przezycia i ich psychike... nie wiem czy ten program to sciema, na ktora telewidzowie maja sie nabrac i zebrac przed telewizorem... w koncu czego sie nie robi dla pieniedzy ;/
Moze artykul ten robi wielka sensacje z tego co bedzie mialo miejsce... moze nie napisalo wszystkiego co dotyczy tego programu, a jedynie podpuszcza...

Dobranoc 8)


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 00:07

akie artykuły tylko zachęcają do oglądania tego typu programów. Moim zdaniem ten program jest psychiczny telewizje żeby zarobić kase już posówają się do tego żeby pokazywć jak ludzie sobie strzelają w głowę czy to jest normalne :/ Myślałem że miriam to byłnajbardziej idiotyczny program ale teraz widze że można wymyślić coę jeszcze głupszego.


Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 07:58

nie bede psul zabawy tym co maja zamiar ogladac to:P ale nie robcie za duzej afery co do tego programu:P pozdrawiam:)


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 09:31

ToMeK bedzie na TVN ten program,bo juz widzialem zapowiedzi. Nazwa jakze oryginalna - "Rosyjska ruletka", nic nie stanie sie jak sadze temu uczestnikowi a jesli tak, robi on to z wlasnej woli i jesli ma ochote sobie strzelic w leb to niech to zrobi, mi to obojetne:P . Ale tak czy siak nie sadze aby pokazali goscia strezelajacego sobie w glowe. A co do TV, to jak wiadomo schodzi na psy, wszystkie te programy rality show, reklamy sa po prostu tragiczne, dlatego tez tv sluzy mi do ogladania meczy, faktow i jakichs ciekawych filmow.
pozdr


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 09:42

JA równiez widziałem na TVN reklamę tej rosyjskiej ruletki. Te programy (niektóre) są naprawdę bez sensu. Jedynym, który na serio mi się podobał to "Wyprawa Robinson". TVN robi sie beznadziejne, zrobią wszystko dla kasy. Pokażą jakiegoś gościa co ma sobie w łeb strzlić i jakimś cudem nie zabije sie, a wyobraźcie sobie stytuacje jak ogląda to jakiś mały dzieciak, który jeszcze nie zasnął a jego ojciec np. ma w domu broń a dzieckak wie gdzie ją chowa. I teraz sobie strzli w łeb bo pomyśli że fajna zabawa. Jeśli TVN chce zarobić na oglądalnośći to niech pokazują więcej piłki nożnej! Przydałby się tam program w stylu Eurogola....


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 09:52

białas pisze:a mnie to zwisa i powiewa, co puszczają w telewizji. jeśli ktoś nie chce czegoś oglądać, to może zmienić kanał. ale lepsze to, niż by mieli puszczać ten sam film 10 raz.

ja zamierzam obejrzeć ten program. i pewnie nic mnie w nim nie zdziwi. telewizja ma to do siebie, że żyje z nas, telewidzów. i TVN, ani żadna stacja, nie pohamują się przed takim programami, bo to zawsze będzie ktoś oglądał. a jeśli program jest brutalniejszy, wiecęj krwi się przelewa i widać więcej gołych tyłków panienek, to ma większą oglądalność...
Zgadzam sie w zupelnosci...telewizja komercyjna zarabia na reklamach i zeby na nich duzo zarobic musi miec wieksza ogladalnosc..a nie przyciagnie ludzi puszczajac jakies stare i dawno puszczane programy czy filmy..musi sie dzic cos nowego..a gdyby ludzie tego nie ogladali to by nie puszczali..oni daja to bo ludzie to ogladaja...wiec ja bym sie tutaj nie oburzal..poza tym nikt jeszcze tego programu nie widzial i nie powinnismy sie wypowiadac bo ja juz duzo razy w TVNie widzialem jakies szokujace zapowiedzi porgramow a potem ogladalem i nie bylo to nic wielkiego...za bardzo sie chyba niektorzy przejmuja..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 10:12

Mi osobiście to nie przeszkadza - telewizja w dzisiejszych czasach , zrobi wszytko żeby porządnie zarobić - a zarabia reklamami i milionami ludzi przed ich kanałem ... ludziom potrzeba czegoś nowego i zobaczycie że mnóstwo ludzi zobaczy tą "Rosyjką Ruletke" mimo że mogą poczuć sie - zniesmaczeni :wink:

Szymek - uważam że takie zagrożenie dla małego dziecka jest znikome , mnie bardziej przeraziła bajka animowana HAPPY TREE FRIENDS gdzie po oglądaniu złapałem sie za głowe :| widzałem w stakcjam muzycznych MTV wyświetalne to o godzienie 16 i 17 :shock: .Nie wyobrażam sobie tego , przecież małe dzieci siedzą wtedy przed TV i zastanawiam sie co sie dzieje z psychiką takiego małego człowieka jak ogląda taka "sadystyczną" bajke :| strach i żal pomyśleć :( a wsyztko wina MTV !! za nadawanie tego w takich godzinach !!


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 10:19

Narzekacie, mowicie jakie to straszne a wiekszosc z was w niedziele zasiadzie przed telewizorem, podobnie jak bylo w przypadku Mariana (czyt.Miriam show)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 11:21

Dobrze że nie mam TVN i nieoglądałem żadnego z tych programów w/w. O wielu słyszałem i uważam je za głupotę. CO się teraz nie robi by przyciagnąć widzów. No ale cóż takie są media, a z takimi przypadkami trzeba walczyć...
2MAN pisze:Szymek - uważam że takie zagrożenie dla małego dziecka jest znikome , mnie bardziej przeraziła bajka animowana HAPPY TREE FRIENDS gdzie po oglądaniu złapałem sie za głowe :| widzałem w stakcjam muzycznych MTV wyświetalne to o godzienie 16 i 17 :shock: .Nie wyobrażam sobie tego , przecież małe dzieci siedzą wtedy przed TV i zastanawiam sie co sie dzieje z psychiką takiego małego człowieka jak ogląda taka "sadystyczną" bajke :| strach i żal pomyśleć :( a wsyztko wina MTV !! za nadawanie tego w takich godzinach !!
CO!! :shock: :shock: :shock: No nie mów. Ja oglądałem tą bajkę na kompie i byłem przerażony. Tam jest niesamowite okrucieństwo i siekaniem na kawałki, przybijaniem języka i innymi okrpieństwami. Jeśli to puszczali w TV i to w takich godzinach to grubo przesadzili. Ja tego mojemu bratu nigdy nie puszcze. (brat 5,5 roku przyp. redakcyjny :wink: ) To jest poprostu chore.
Jeśli ktoś tego nie widział to tu jest link do 41 odcinków http://www.htffan.prv.pl/ - ale ostrzegam sceny strasznie brutalne, zresztą po co ja tu to podaje......


Obrazek
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 11:37

widze ze straszna afera sie z tego zrobila i fakt ze nie jest to madry pomysl ale dajcie mi przyklad jakiegos fimu gdzie ktos kogos nie zabil co chwile w reklamach mozna zobaczyc jak idzie jeden bohater z 2 nabojami w magazynku i zabija cala armie..


ENBEA
ODPOWIEDZ