Baaardzo amatorski filmik....

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
Zablokowany
Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 19:04

Więc tak, zrobiliśmy z kumplami baaaaardzo amatorski filmik, a właściwie trailer właściwego filmu, który ukaże się po feriach....
Wiem że forum nie powinno służyć do reklam, ale w końcu to offtop, więc chciałbym Wam zaprezentować ten filmik:

www.nyges.69.pl

Jeśli nie zadziała

www.nyges.friko.pl

Miło by było gdybyście napisali co o tym sądzicie, najlepiej w księdze gości na stronie, ale tutaj także może być. Nie obrazimy sie nawet za ostrą krytykę. Moglibyście także podać propozycje do filmu. Film ma być komediowy. A zainspirował nas ZF SKURCZ.


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 19:24

Ogladalem i spoko :D lubie takie rzeczy, wrecz ubustwiam byle by to mialo cos w sobie :) niezle przedstawione ale moglo byc lepiej... czekam na film. :)


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 20:39

hehe niezle.

a co do amatorskich filmikow to ja z kumplami kirecimy czasem filmiki typu jackass :D
na koncie mamy zakupy sredniowiecznego rycerza :P koles wchodzi do sklepu w pelnej zbroi, kupuje mleko i odjezdza na rumaku (rowerem) goniac przy tym jakiegos dziadka :P
i pelno filmikow z upadkami, nieudanymi wsadami itp.

Jesli ktos robi podobne niech sie odezwie (wymienimy sie doswiadczeniem i pomyslami :P )


Obrazek
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2005, 22:08

BOOM pisze:hehe niezle.

a co do amatorskich filmikow to ja z kumplami kirecimy czasem filmiki typu jackass :D
na koncie mamy zakupy sredniowiecznego rycerza :P koles wchodzi do sklepu w pelnej zbroi, kupuje mleko i odjezdza na rumaku (rowerem) goniac przy tym jakiegos dziadka :P
i pelno filmikow z upadkami, nieudanymi wsadami itp.

Jesli ktos robi podobne niech sie odezwie (wymienimy sie doswiadczeniem i pomyslami :P )
Filmik zassałem, bardzo fajny. Boom ja też robie jackass na koncie 57 filmików po 40 sec. ;) są różne od głupich do ciekawych.


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2005, 23:26

Filmik bardzo fajny :-D widzialem juz wiekasza amatorszczyzne wiec nie jests z wami tak zle :P Sam krecilem kiedys takie filmiki ale teraz niestety brakuje mi czasu :( A byl przy tym niezly ubaw :twisted: Np. jeden z nas przebral sie za górnika i gonil drugiego, ktory byl w samych slipkach i jechal na desce do prasowania z przyczepionymi kołami od deskorolki :twisted:


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 02:32

a mnie sie nie chce sciagnac 2 czesc tego pliku :( tzn mam 1 i 3 a 2 nie da rady ! albo wyskakuje ze nie moze znalezc albo przekierowuje mnie na jakas inna strone ! a 1 i 3 no problemo... co jest grane ?!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 06:39

fredi pisze:
BOOM pisze:hehe niezle.

a co do amatorskich filmikow to ja z kumplami kirecimy czasem filmiki typu jackass :D
na koncie mamy zakupy sredniowiecznego rycerza :P koles wchodzi do sklepu w pelnej zbroi, kupuje mleko i odjezdza na rumaku (rowerem) goniac przy tym jakiegos dziadka :P
i pelno filmikow z upadkami, nieudanymi wsadami itp.

Jesli ktos robi podobne niech sie odezwie (wymienimy sie doswiadczeniem i pomyslami :P )
Filmik zassałem, bardzo fajny. Boom ja też robie jackass na koncie 57 filmików po 40 sec. ;) są różne od głupich do ciekawych.
chłopaki, ja też kręcę Jackassy, mamy ich około 60 na kompie, a zrobiliśmy przynajmniej 2 razy tyle. W mojej ekipie najlepszy był jak koleś nasmarował bitą śmietaną zdechłego zaskrońca i wylizał :D

co do filmiku, to bardzo fajny. :wink:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 18:22

jestescie chorzy.. to obrzydliwe i to sprawia wam przyjemnosc?


Martin4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 13
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2005, 18:54

Hehe przegoscie z was !


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 00:25

forza bianco-neri pisze:jestescie chorzy.. to obrzydliwe i to sprawia wam przyjemnosc?
DUZA przyjemnosc!!!!

a co w tym jest obrzydliwego?? niektore te filmiki sa przesadzone, ale w ogolnym rozrachunku to nic obrzydliwego (no ja nie tne sobie kartka skory, albo nie wciagam nosem roznych ostrych rzeczy :D )
My robimy amatorskie dla czystej przyjemnosci wlaczenia ich potem i posmiania sie (nieraz jest tak, ze smiejemy sie z 30 min nad filmikiem ktory tak naprawde nie jest smieszny hehe-uroki dlugiego powtarzania hehe )

Pozdro dla tych co kreca filmiki tak jak ja !!!!!!!!!!!!


Obrazek
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 00:35

a mi sie part 2 nie chce sciagnac
jakis błąd wyskakuje na obydwóch stronkach


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 10:36

koksu_klb pisze:a mi sie part 2 nie chce sciagnac
jakis błąd wyskakuje na obydwóch stronkach
mam dokladnie to samo :(


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 11:50

Ogladalem i spoko Very Happy lubie takie rzeczy, wrecz ubustwiam
Ubustwiasz? Aha. A o co Ci chodziło? Chciałeś kogoś obazić? Czy to jakieś nieznane narzecze?
a co do amatorskich filmikow to ja z kumplami kirecimy czasem filmiki typu jackass Very Happy
To przykre.
na koncie mamy zakupy sredniowiecznego rycerza Razz koles wchodzi do sklepu w pelnej zbroi, kupuje mleko i odjezdza na rumaku (rowerem) goniac przy tym jakiegos dziadka Razz
Jesteście boscy (pozdro dla brata IGI)
i pelno filmikow z upadkami, nieudanymi wsadami itp.
Załóż o tym temat, ale to jak już skończysz oglądać ambitne horrory i tworzyć swoją stronę anty-real.
Filmik bardzo fajny Very Happy widzialem juz wiekasza amatorszczyzne wiec nie jests z wami tak zle
Jako przyszły twórca filmów ambitnych obraziłbym się słysząc taki tekst (aczkolwiek film autorstwa sbartnickiego i jego kumpli nie ma nic wspólnego z ambitnym kinem, nawet na miano niezależnego nie zasługuje - chociaż jak tak obejrzeliśmy z Agą kilka niezależnych filmów to naprawdę się przykro robi... i oglądając *to* też sięrobi przykro, żałosne widowisko.
Np. jeden z nas przebral sie za górnika i gonil drugiego, ktory byl w samych slipkach i jechal na desce do prasowania z przyczepionymi kołami od deskorolki
No to macie inwencje twórczą niczym zamaskowana mrówka z bananem w odbycie :?
Sam krecilem kiedys takie filmiki ale teraz niestety brakuje mi czasu
Robisz rzecz dobrą dla swego narodu, nie wracaj do tworzenia czegokolwiek i pozdrów tego górnika (tego w slipakch nie)
chłopaki, ja też kręcę Jackassy
Jackass nie jest nazwą rodzajową, więc ubieraj swoje wypowiedzi w bardziej odpowiednie określenia np. "głupie filmy", "bzdurne produkcje", "bezsensowne marnowanie taśmy".
W mojej ekipie najlepszy był jak koleś nasmarował bitą śmietaną zdechłego zaskrońca i wylizał Very Happy
Widzę, że lubisz jak się wylizuje... zaiste widzę przed Tobą świetlaną przyszłość... (mówiłem już, że oglądałem niedawno film YO PUTA?)
co do filmiku, to bardzo fajny. Wink
Bardzo fajny to masz gust...
jestescie chorzy.. to obrzydliwe i to sprawia wam przyjemnosc?
Ten świat jest chory Forzo (kurcze zawsze na gg nie wiem jak się do Ciebie zwracać :P). Ostatnio wpadłem w doła, marazm, zadumę kiedy oglądałem MTV - najpierw leciał jakiś program gdzie za wykonywanie poniżających rzeczy płacono gotówką, niektóre z tych zadań były tak uwłaczające, ze nie podjąłbym się ich za kilkunastokrotnie większe stawki.
Naprawdę czułem odrazę do tych zwierząt - czy nie ma osób, dla których pieniądze niie stanowią flagowej wartości? Do czego ten świat zmierza?
Potem jakiś program typu 2+1, dwie osoby jednej płci walczą o względy jednej osoby o odmiennej płci - program tak głupi, że aż żal ANUS ściska.
Puis... jakiś show gdzie panna (opcjonalnie mężczyzna) przeszukuje mieszkanie, samochód kilku facetów (opcjonalnie kobiet) nie mając żadnych oporów - czyta prywatne listy, wąchą bieliznę w koszu przeznaczonym do prania, czy też używa zabawki, w którą łaskawie zaopatrzyła telewizja MTV, mianowicie lampę na ultrafiolet (jak mniemam, wolę nie zgłębiać tajników fizyki), żeby sobie dziewczę mogło popatrzeć czy na pościeli nie ma żadnych śladów mastyrbacji. Przezorna dziewczyna znajduję takowy ślad na szafce. Potem kiedy już przejrzy sobie wszystkie domy wybiera kandydata (nie widzi ich wczesniej, wybiera tylko na podstawie swojego dochodzenia).

Następny program na emtiwi "The Real World" dla niekumatych "Prawdziwy świat" zwykły reality show, młodzi ludzie zamieszkali ze sobą w NY (czy gdzieś tam, jeśli nie w NY to w LA - przecież to takie fantastyczne miejsca! Każdy by chciał tam pojechać!), imprezują, chleją, uprawiają seks z kim popadnie, nie mówiąc już o trójkątach - ja nie twierdzę, że to imaginacja i zakrzywienia rzeczywistości, to po prostu brak jakiejkolwiek moralności i taktu ze strony producentów, nie muszą tego pokazywać (w końcu kasa leci, ale tak to już jest, że pragmatyzm jest tam teraz bardzo modny, hmm, nie tyle modny co wygodny).

Przyszedł czas na JACKASS! Największą produkcję jakiej się MTV podjęło - multum kasy poszło, ale zwróciło się wielokrotnie więcej. A czemu się zwróciło? Bo się ludziom podoba. Myślą, że to underground, chłopaki są fajni ! Nawet w Bravo GAYrl (jak są jakieś błędy to przepraszam, ale za trudne dla mnie te angielskie słowa) ich widziano :? Jeszcze ten efekt amatorskiej kamery, to już w ogóle woła o pomstę do piekła. To było z ich strony zamierzone, to nie tak, że chłopaki nie mieli kasy na profesjonalny sprzęt, po prostu tak wygląda wiarygodniej - a głupki się na to biorą. Duble numerów, nawoływania reżysera, żeby bardziej upaść na ziemie, bo to nie wygląda drastycznie (tak, tak - dżakas ma reżysera, ma też scenariusz). To mnie bawi. Bawi mnie ludzka naiwność. Chłoniecie to wszystko jak gąbka, a chłoniecie kwas (może i mówie jak o.Tadek, ale nie dbam o to, wyrażam swoją opinię, a to czy Tadek by mi teraz przyklasnął mnie obchodzi tyle samo co on, czyli nic).

Albo taki "pimp my ride" nie mówiąc już o tym, że ten cały warsztat samochodowy ma niesamowitą reklamę, eggzibit ma kasę i to, że nie zostaję zapomniany przez telewidzów (co pomaga mu znacznie w sprrzedaży kolejnych płyt), a MTV zlewa sobie tych ludzi, którym owe auta są naprawiane i odnawiane, ale najlepsze jest to jak on przychodzi, żeby powiedzieć o tym, że wybrali auto osoby, którą właśnie odwiedzał i zawsze jakieś 0,5 sekundy po dzwonku ta osoba otwiera drzwi (pomijam fakt, że zawsze otwiera ta osoba, która zgłosiła to do MTV - jak widać wszyscy w Ameryce mają swoje domy, ale auta mają stare - nie ma zaś osób, które mieszkają w apratamentach czy zwykłych blokach, tak, tak oni też mają bloki).

Reasumująć MTV robi sobie jaja z ludzi - z ludzi głupich, a poza jajami robią sobie jeszcze kase... i to grubą. Nie martwi mnie to. Martwi mnie to, że granica, która na zdrowy rozsądek wydaję się byc nieprzekraczalna jest rozdeptywana, zacierana i przesuwana coraz dalej i dalej.
Albo taka akcja tsunami - ja rozumiem, że trzeba pomagać daliśmy kilkanaście milionów złotych (pewnie więcej) na dzieci z Azji, a tutaj umierają nasi rodacy, po prostu jest zima, ludzie chodzą głodni. Ktoś może podejść i zapyta czy dasz mu złotówkę na bółkę, bo nie jadł nic od kilku dni, a Ty mu powiesz, żeby spadał i pomyślisz sobie "Boże co za żul", wrócisz do domu, usiądziesz w wygodnej kanapie i popijając ciepłą herbatkę, wzruszony reklamą biednych dzieci i wysokich fal wyslesz sms-a o treści "pomagam" o wartości 1,22. W tym samym momencie w rynsztoku umrzę ten *żul* nie był pijany, tylko przemarźnięty i głodny. Ktoś przejdzie na ulicy i powie "Co za wstyd, tam dzieci w Azji umierają, a ten schlany leży w kałuży". Następnego dnia przeczytasz w gazecie, że 30 osób do tej pory zamrazło w Polsce i rzekniesz z zafrapowaną miną "Cóż takie już nasze realia".
To my je kształtujemy, my tworzymy nasz kraj, każdym cholernym gestem zmieniasz coś w życiu innych. Nie można załamywać rąk i stwierdzać, że Ty jesteś malutki i nic nie zdziałasz. Najłatwiej jest zostawić coś innym, niech się sami martwią - a potem krzyczysz "Poltyka to bagno", owszem bagno jakich mało, dlaczego więc nie zrobisz nic, żeby to zmienić?

Fascynacja ameryką zaczyna doprowadzać mnie to szału. Kraj gdzie możesz komuś proces, bo drzewo zasłania Ci widok na sadzawkę, albo dlatego, że pies zrobił kupę na Twojej posesji. Jak to nie masz swojego prawnika? To jak Ty żyjesz? Jak funkcjonujesz? Każdy prawdziwy amerykanin ma swojego prawnika i chodzi 2 razy w tygodniu do psychoanalityka.
Amerykanie przedawkowali wolność, wpajane im jest to od lat, stracili wartości, żyją dla pieniędzy. Co to za kraj, w którym nie dostanie się oskara jeśli w filmie nie wystąpi żaden murzyn? W końcu to rasizm, a rasistów się nie popiera w USA.

Tool - Aenema
Niektórzy powiadają, że koniec jest blisko.
Mówią, że wkrótce ujrzymy aramgedon.
Zdecydowanie liczę na to, że tak się stanie.
Z pewnością mógłbym odpocząć od tego gównianego
festyniarskiego cyrku dziwolągów
tu, w tej beznadziejnej dziurze, którą zwiemy Los Angeles.
Zmyć to wszystko, to jedyny sposób by to naprawić.
W każdej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> chwili. Któregokolwiek dnia.
Ucz się pływać, do zobaczenia w Zatoce Arizony.

Przejęty o swoją figurę
i o swoją kawę
swój proces
swoją fryzurę
swój prozak
swojego pilota
swój kontrakt
swój samochód.

To gówniany festyniarski cyrk dziwolągów
tu, w tej beznadziejnej dziurze, którą zwiemy Los Angeles.
Zmyć to wszystko, to jedyny sposób by to naprawić.
W każdej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> chwili. Któregokolwiek dnia.
Ucz się pływać, do zobaczenia w Zatoce Arizony.

Niektórzy mówią, że z nieba spadnie kometa.
A za nią deszcze meteorytów i fale pływowe,
i linie uskoków, które nie mogą zatrzymać się w miejscu.
A za nimi, miliony oniemiałych głupców.
Niektórzy mówią, że koniec już blisko.
Mówią, że wkrótce ujrzymy armagedon.
Mam nadzieję, że tak będzie.
Z pewnością mógłbym odpocząć od tych kretyńskich bzdur...

Jedno wielkie ropiejące miejsce neonowej rozrywki.
Mam dla was propozycję byście byli stale czymś zajęci.

Uczcie się pływać.

Wkrótce Mama naprawi to wszystko.
Matka nadchodzi by ponownie ułożyć to tak jak należy.

Uczcie się pływać.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> L Ron Hubbardsa i wszystkie jego klony.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tych wszystkich gangsta-pozerów ze spluwami.
Uczcie się pływać.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wszystkie retrospekcje. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> twoje tatuaże.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> was ćpuny i waszą krótką pamięć.
Uczcie się pływać.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> szczerzących zęby polityków, z ich ukrytymi motywami.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> te bezużyteczne, niepewne siebie aktoreczki.
Uczcie się pływać.

Gdyż modlę się o deszcz,
i modlę się o fale pływowe.
Chcę ujrzeć jak ziemia ustępuje.
Chcę patrzyć jak to wszystko się wali.
Mamo proszę, zmyj to wszystko.
Chcę patrzyć jak to się wali.
Chcę widzieć jak się zapada.
Patrzyć jak zmywasz to wszystko.

Już czas by to wszystko zburzyć
I tylko nie nazywaj mnie pesymistą.
Spróbuj czytać między wierszami.
Nie mogę sobie wyobrazić dlaczego nie przyjmujesz żadnej zmiany
mój przyjacielu.
Chce ujrzeć jak wszystko legnie w gruzach,
Wessane i zmyte z powierzchni.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 12:00

Kolego a kto tu mowi o fascynacja ameryka?? to juz nie mozna sie powyglupiac bo powiesz ze to amerykanskie?? nierozumiem co takie wyglupy maja z ameryka wspolnego, ze akurat kolesie z JACKASSA zebrali i kreca takie rzeczy to chyba nie powod aby mowic ze to amerykanskie? No chyba ze dla ciebie jest? To nie ogladaj polskiego MTV bo cie zamerykanizuje i co to dopiero bedzie??
Po 2 to my nie robimy takich uwlaczajacych rzeczy o ktorych mowisz (dobrze wiedziec ze bys nie zjadl np. gumy ktora sobie uprzednio do gaci wlozyles :P ) my robimy smieszne scenki (za ktora ta z rycerzem np. uwazam ) a nie obrzydliwe. Jezeli takie rzeczy cie bulwersuja to zamknij sie w klasztorze :?

P.S tego nie krecilem z IGI cwaniaku


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2005, 12:08

NIe jestem Twoim kolegą to po pierwsze.
Fascynacja Ameryką ? NIkt o tym nie mówi, ale tak jest. Jackass znaczy idiota po hamerykańsku, wiesz? Tak jackass jest dla mnie przykładem na Amerykanizacje w mediach. nie oglądam MTV na moje nieszczęście mam TV w pokoju i przychodzą przyczłapy do mnie jak większy Tv jest zajęty.
Po 2 to my nie robimy takich uwlaczajacych rzeczy o ktorych mowisz
Wy akurat nie, ale widziałem wieeeele takich polskich produkcji. Nawet to śmieszne nie jest :?
Jezeli takie rzeczy cie bulwersuja to zamknij sie w klasztorze Confused
W klasztorze ? 8) Tam miałby miejsce mord... nie wiem kogo na kim, ale co do śmierci jestem prawie pewien - kwestia odmiennych charakterów.
P.S tego nie krecilem z IGI cwaniaku
Ale pozdrowić go mogę. Cwaniakiem też nie jestem i nie życzę sobię takich tekstów. Atakujemy poglądy, a nie opiniotwórce, "kolego"


Zablokowany