HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 04:18

Pajo1906 pisze:7 Maja Premiera Płyty Emblemat - Jedna miłosc, jedna więź
Videopromo
Będzie bomba, sprawdzać!
znam osobiście chłopaków Kube i Michała pracują w Bydgoskim Hemp Szopie wiec kupienie płyty obowiązkowe


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 23:27




Kolejny singiel promujący płytę Fabuły.



Piękny ten kawałek, bardzo przypadł mi do gustu. Tak, więc zapowiada się kolejna świetna płyta!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 00:10

Ktoś się wybiera jutro (w sumie dzisiaj) na Hemp Gru we Wrocławiu? Jak coś to proszę priv do 15


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 13:19

polecam nową płyte chady-wgw!!!




Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 20:36

aras191 pisze:polecam nową płyte chady-wgw!!!


Płyta jest Z A J E B I S T A, ściągnąłem sobie, bardzo mi się spodobała więc już sobie ją zamówiłem :D


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 23:27

Jak widzę, nie tylko tutaj, kompletnie nie mówi się o solowej płycie Hansa z 52 dębiec, która ZDECYDOWANIE WGNIATA.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 00:36

Kto jeszcze nie widział TEGO teledysku, a w zasadzie krótkiego filmu, niech koniecznie nadrabia zaległości.
Beastie Boys wymiata!
Koniecznie trzeba obejrzeć całe.
:P


Obrazek
marp793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 02 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2011, 21:45

obczajcie sobie tą nutkę i teledysk:



ziomek ze studiów(niedawno wydał płytę Gadabit, to jest już jego drugi teledysk), spoko nawija i niezły pomysł na teledysk, oceńcie sami


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2011, 22:27

Ja ostatnio jaram się odnowionym kawałkiem '93, '94 Juhasa z Numerem Raz, na bicie DJ-a 600 V. Super kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=oJaRsTAAMjo


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 00:30

marp793 pisze:obczajcie sobie tą nutkę i teledysk:



ziomek ze studiów(niedawno wydał płytę Gadabit, to jest już jego drugi teledysk), spoko nawija i niezły pomysł na teledysk, oceńcie sami
Nawet na znanych serwisach o nim piszą. Dla mnie jest niestety za bardzo reggaeowy. A szkoda, bo głos i technika naprawdę na poziomie :ok: Zresztą jak widać po komentarzach, ludziom się naprawdę podoba.

EDIT: Obejrzałem pierwszy klip. Uniesienie. Odwołuje co powiedziałem ;) Tj płytkę na pewno sprawdzę, bo widzę po tym kawałku, że może zaciekawic i tak całkiem w reggae to nie wpada. Ale Uniesienie dużo bardziej mi się spodobało od gadadadaj (stylowo).


marp793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 02 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2011, 22:50

Szikit pisze:
marp793 pisze:obczajcie sobie tą nutkę i teledysk:



ziomek ze studiów(niedawno wydał płytę Gadabit, to jest już jego drugi teledysk), spoko nawija i niezły pomysł na teledysk, oceńcie sami
Nawet na znanych serwisach o nim piszą. Dla mnie jest niestety za bardzo reggaeowy. A szkoda, bo głos i technika naprawdę na poziomie :ok: Zresztą jak widać po komentarzach, ludziom się naprawdę podoba.

EDIT: Obejrzałem pierwszy klip. Uniesienie. Odwołuje co powiedziałem ;) Tj płytkę na pewno sprawdzę, bo widzę po tym kawałku, że może zaciekawic i tak całkiem w reggae to nie wpada. Ale Uniesienie dużo bardziej mi się spodobało od gadadadaj (stylowo).

To tylko na tym kawałku jest lekki klimat reggae, pozostałe na płycie już takie nie są. Mi jednak bardziej podszedł Gadadadaj od Uniesienia, ale oba są w porządku. Gadadadaj znałem już wcześniej jeszcze w trochę innej wersji na długo przed wydaniem płyty mi podrzucił, to się z nim osłuchałem. Ja już płytkę nabyłem, w dniu premiery:P, teraz kosztuje 20 i jest "limitowana" liczba sztuk, bo wiadomo muszą wydawać za własne pieniądze, więc jak się wybiją to będzie unikat, jak jest w przypadku np. 2cztery7.


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2011, 22:32




Pierwszy singiel z solówki Rafiego. Według mnie Rafi to jeden z najbardziej niedocenionych polskich raperów.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 13:21

wybiera się ktoś na kempa w tym roku ?

Obrazek

FESTIWAL HIP HOP KEMP 2011
JUBILEUSZ ŚWIATOWEGO SPOTKANIA KULTURY HIP-HOP

Wyobraź to sobie - sierpniowe słońce, zimny czeski browar, bujający głową bit, klimatyczne jeziorka, skąpo ubrane dziewczyny, słodki dym, tysiące wyluzowanych ludzi z całego świata... Raj?! Zdecydowanie, na szczęście dostępny także na Ziemi! Wiedzą o tym tysiące imprezowiczów, od lat odwiedzających naszych południowych kamratów na legendarnym już festiwalu Hip Hop Kemp.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Hip Hop Kemp zbierze dwadzieścia tysięcy miłośników kultury czterech elementów w weekend 18-20 sierpnia 2011 r. Zabawa potoczy się po raz kolejny na malowniczym terenie FestivalParku, czyli dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové (raptem 40 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój).

Tegoroczny line-up to mistrzowskie podsumowanie 10-letniej historii festiwalu. Dla zgłodniałych najlepszej jakości rapu fanów zagrają emce, którzy w poprzednich latach pokazali, jak ruszyć kempową publikę. Ogień pod sceną główną rozpętają m.in. Method Man & Redman, M.O.P., Random Axe (Sean Price, Black Milk, Guilty Simpson), Heavy Metal Kings (Ill Bill & Vinnie Paz) (USA) Looptroop Rockers (SW), Hocus Pocus (FR), DJ Vadim i The Electric (UK).

W rywalizacji o tytułu najlepszego koncertu zetrą się z kempowymi debiutantami, jak legendarny fenomen Pharoahe Monch, sensacyjny kolektyw Odd Future (aka ODWGKTA), soulowy reprezentant Stones Throw – Mayer Hawthorne z livebandem, Arsonists, PMD (z EPMD) czy Beat Torrent.

Polscy fani są bardzo ważną częścią festiwalu, w związku z czym mogą się spodziewać bardzo silnej reprezentacji naszej rapsceny. Hip Hop Kempem wstrząsną m.in. Parias (Eldo, Włodi i Pelson), Ten Typ Mes z ekipą Alkopoligamia.com, don Guralesko oraz Grubson z 3oda Kru. Łącznie na festiwalu Hip Hop Kemp wystąpi ponad 400 graczy: będzie przy czym odpłynąć!

Hip Hop Kemp to nie tylko muza, ale także wielka międzynarodowa integracja na terenie pola namiotowego, plażach przy festiwalowych jeziorkach oraz w samym FestivalParku. Tam czekają na Was 2 sceny, 4 specjalne imprezowe hangary, boiska do koszykówki, autodrom, paintball, bungee jumping, ścianka graffiti, aquazorbing, zapasy w błocie, zjazdy na linie, pokazy BMX, kino festiwalowe, turnieje pokera, miasteczko handlowe i opór innych atrakcji, które składają się na wyjątkową atmosferę festiwalu Hip Hop Kemp.

Jak co roku do Hradec wyjedzie wielka flota specjalnych autokarów z polskimi fanami. Tzw. Kempobusy zabiorą ludzi na HHK nawet z 16 największych polskich miast (w tym Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Toruń, Wrocław...).

Trzydniowe bilety na festiwal można nabyć obecnie w internecie w sklepie www.urbancity.pl, a od lipca w EMPiKach, MediaMarktach i Saturnach i innych punktach sieci Eventim na terenie całego kraju. Cena w przedsprzedaży do końca czerwca to 192 zł za bilet normalny i 351 zł za karnet VIP.

Więcej informacji na www.hiphopkemp.pl oraz na www.facebook.com/hiphopkemppl

Na festiwal Hip Hop Kemp 2011 zaprasza Agencja Joytown.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 17:01

Polecam sprawdzić akcję Młode Wilki (zaleciało Werbą ;) ) Tutaj link http://www.popkiller.pl/2011-07-03,popk ... tart_akcji .
Cała akcja polega na wypromowaniu talentów. Pierwszy młody wilk to Medium. Kolejni to pewnie Solar/Białas czy Tusz. Warto sprawdzić akcje, bo może pojawić się kilka ciekawych twarzy. Do tego dochodzi płytka nagrana przez nich wspólnie. Naprawdę ciekawa akcja.


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 21:41

Nie dawno skończyłem słuchać płytkę Rafiego... i jest magiczna.

Na prawdę warto przesłuchać.



Bajka. Piękny kawałek.


ODPOWIEDZ