Prace domowe na forum... - zadania tu

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:50

darek pisze:Mam pewien problem z zadaniami z fizyki. Głównie chodzi mi o rysowanie jak powstają obrazy w zwierciadłach sferycznych... Mógłby mi ktoś jakoś pomóc z tym?
Wygooglować nie łaska?
Chćby tutaj.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 18:09

Panowie i Panie mam wielka prośbę, ma ktoś może opisana sylwetke jakiegoś menedzera? Nie chodzi mi o takiego czysto sportowego, bardziej w firmie. Potrzebny mi jest artykul o jakims konkrentym człowieku na posadzie np prezesa jakiejs firmy. I pytanie czy opisanie Steve'a Jobsa z Apple'a byloby dobrym pomyslem na zajecia ?

NIEAKTUALNE, okazało się wszystko ok :dance:

Z kolei mam takie inne do Was pytanie, musze przeprowadzić rozmowy na temat jaki wg ludzi jest wizerunek administracji w Polsce? ( prosze o Wasze opinie)


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 11:11

Czy jest ktos, kto potrafilby szybko, bezproblemowo (oczywiście zapłacę) potrafi ułożyć blok decyzyjny, kilka tabel w accesie (może być też ręcznie na kartce) połączyć odpowiednimi relacjami stworzyć taki mini system informatczny dotyczący wypożyczenia samochodu z wypożyczalni :) inny temat tez jest mozliwy jezeli ktos juz ma cos takiego.

jak ktoś chętny to priv


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:23

Mam na zaliczenie opisać bądź zaprojektować własny wzór przemysłowy, znak towarowy bądź wynalazek według dokumentu patentowego. Czy ktoś ma jakieś propozycje, pomysły co to by mogło być? :think:

Myślałem nad zaprojektowaniem koszulki, szalika bądź innego gadżetu kibicowskiego na Euro. Co myślicie? W razie czego jest osoba która pomogła by mi zaprojektować tą koszulkę? Niestety nie mam jakiegoś programu z wyższej półki do obróbki graficznej prócz Gimpa i Painta ; ))

PS. praca na poniedziałek :angry:


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 13:06

Potrzebuję pomocy przy włoskim. Mam napisać krótki list i wstępnie go napisałem. Miałby ktoś chwilę, aby mi go sprawdzić? Pliss. Proszę o PW.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 15:30

Dawaj ten list.


:roll:
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 17:48

Czy byłby ktoś skłonny do sprawdzenia mi pitu 37 ? Pracowałem tylko 2 miesiące więc dużych kwot nie ma, a że to moje pierwsze rozliczenie to nie chcę czegoś popartolić. Jak coś PW.


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 21:20

Mam pytanie, zna ktoś może oprogramowanie, które pomogłoby mi wygenerować mapę Polski na podstawie danych? Chodzi mi o coś takiego, że na mapę powiatów/województw wprowadzam dane i w zależności od tego mi koloruje. Statistica każe mi połączyć wszystkie powiaty ze sobą (a to naprawdę trochę roboty ;) ), żeby kolorować, a samej wschodniej Polski nie chce kolorowac. Potrzebne mi to do pracy inżynierskiej, mam nadzieję, że ktoś siedzi w temacie.
W dodatku przydałoby się, żeby były tam także podregiony. Same powiaty to też trochę za mało, a w moim programie niestety są tylko województwa i powiaty.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 17:01

Zna się ktoś na schematach odbiorników radiowych? Potrzebuję zrobić dwa schematy blokowe ze schematów ideowych (tor AM i FM) i opisać to...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 17:13

darek pisze:Zna się ktoś na schematach odbiorników radiowych? Potrzebuję zrobić dwa schematy blokowe ze schematów ideowych (tor AM i FM) i opisać to...
W jakiej formie maja byc te schematy? Ogolnie bloki typu demodulator, filtr taki a taki, czy moze konieczne jest zaprojektowanie poszczegolnych blokow?


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 19:05

Radek_88 pisze:
darek pisze:Zna się ktoś na schematach odbiorników radiowych? Potrzebuję zrobić dwa schematy blokowe ze schematów ideowych (tor AM i FM) i opisać to...
W jakiej formie maja byc te schematy? Ogolnie bloki typu demodulator, filtr taki a taki, czy moze konieczne jest zaprojektowanie poszczegolnych blokow?
Ogólne bloki potrzebuję i do każdego opis jakie elementy ze schematu ideowego wchodzą w jego skład.

Osobno dla toru AM i FM.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:15

darek pisze:Ogólne bloki potrzebuję i do każdego opis jakie elementy ze schematu ideowego wchodzą w jego skład.

Osobno dla toru AM i FM.
Odezwij sie do mnie w najblizszych dniach na gg jesli nadal Ci to potrzebne.


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 14:40

czy jest osoba na tym forum, która studiowała/studiuję Logistykę?

Jeśli ktoś chce pomóc to prosiłbym o priv ;)


pelbel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 22:45

http://moje-ankiety.pl/respond-25340.html

Muszę zebrać kilkuset respondentów. Fajnie jakbyście pomogli w tym zadaniu domowym.
Wypełniamy sami, sumiennie, bez google.

Bardzo mi pomożecie, jeśli wypełnicie sami i nie na odwal się.
Łącznie powinno wam to zająć do 10 minut.
Z góry dzięki.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 16:41

Mam pytanie. Ogarnia ktoś może sploty zmiennych losowych? Mam problem, potrafię robić sploty, ale ładując się w dystrybuantę.. Niestety na jednym z przedmiotów babka wymaga robić sploty z iloczynu dwóch funkcji gęstości. Szukałem po książkach i tylko w jednej znalazłem coś o tym, ale na czysto abstrakcyjnym przykładzie i w rozkładach ciągłych mam problem. Jeśli ktoś to choć trochę ogarniam to zapraszam na priv ;)

PS: No chyba, że się mylę i trzeba robić to inną metodą. Chodzi o zadanie, że mamy funkcję gęstości X i Y i mamy obliczyć funkcję gęstości Z=X+Y. Niestety na ćwiczeniach i wykładach tego nie mieliśmy ;)


ODPOWIEDZ