Prace domowe na forum... - zadania tu

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2005, 19:15

Poszukuje na Biologie zdięc takich oto zwierząt:
:arrow: lemingi
:arrow: woły piżmowe
:arrow: gronostaje
:arrow: myszołowy włochate
:arrow: jaszczurki żyworodne.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2005, 16:16

Mam 3 zadanka z matmy am do nich odpowiedzi ale potrzebuje wiedziec jak to tego dojść :? :? :?

Suma trzech liczb wynosi 352 Pierwsza liczba jest o 30% mniejsza od drugiej trzecia zaś jest o 28 większa od drugiej Wyznacz te liczby
Odp:84,120,148


Suma trzech liczb wynosi 120 druga liczba jest o 36 większa od 20% liczby trzeciej pierwsza zaś wynosi 1/4 drugiej wyznacz te liczby
Odp:12,48,60

Suma trzech ;iczb wynosi 80 Pierwsza luczba jest mneijsza od drugiej 2 3/4 raza a rtrzeca stanowi 1/3 sumy dwóch pierwszych liczb wyznacz te liczby
odp:16,44,20
Pomocy!!!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 21:35

Zad. 1

x - I liczba
y - II liczba
z - III liczba

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zad. 2

x - I liczba
y - II liczba
z - III liczba

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zad. 3

x - I liczba
y - II liczba
z - III liczba

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Starałem się, żeby było ładnie i przejrzyście :wink: .


:roll:
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2005, 22:45

Dzięki stary kurde nie myślałem że ktos mi to rozwiąze a tu prosze :-D :-D JUtro po szkole zabieram sie za przepisywania 8) POzdro :D


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 13:45

Mam pracę na geografię do końca maja i mam nadzieję że znajdzie się osoba która mi pomoże :D Chodzi tu o coś w rodzaju albumu o Białymstoku i właśnie do userów z tego regionu kieruję prośbę - chciałbym aby ktoś wysłał mi mailem skany pocztówek, ulotek itp.
Jeśli to mozliwe to wolałbym normalną pocztą - napewno się odwdzięczę :D
Z góry thx
8)
pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2005, 16:58

Blagam pomocy!

Na jutro potrzebuję kilka limeryków a Mrągowie (moim mieście). Jest to bardzo ważne. Sam sobie nie poradze a to może zaważyc bardzo o mojej ocenie z polskiego. Jeśli stworzycie jakies limeryki to napiszcie mi na maila albo na PW. Ewentualnie może to być tutaj zamieszczone. Gdy ktoś z Was nie bedzie miał pojęcia co to limeryk to podam wam stosowny opis. Błagam forumowicze pomóżcie mi!


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2005, 19:08

Mam prośbe !

Musze napisać referat na temat: "Kuchnia Włoska". Nie chodzi tu oczywiście o przepisy :P ale o ogólny opis włoskiego żarła :wink: Jeśli ktoś ma jakieś materiały dotyczące włoskiej kuchni to prosiłbym bardzo o pomoc.

Z góry dzięki

Boniek w swej książce ,,Prosto z Juventusu'', poświęcił cały artykuł na temat włoskiej kuchni. Niestety nie bedę w stanie tego przepisać i Ci pomóc, jednak napewno ktoś znajdzie coś ciekawego :wink: /Dragon


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 19:48

Zawsze z ciężkiej sytuacji ratowało mnie JuvePoland więc i tym razem mam taką nadzieję. Otóż zadanie brzmi:

Podaj wzór na obliczenie kąta w każdym n-kącie foremnym. (n jest większe lub równe 3)

HELP :think:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 17:19

juve_faaan pisze:Zawsze z ciężkiej sytuacji ratowało mnie JuvePoland więc i tym razem mam taką nadzieję. Otóż zadanie brzmi:

Podaj wzór na obliczenie kąta w każdym n-kącie foremnym. (n jest większe lub równe 3)

HELP :think:
alfa = 180 - 360/n

Jest to wzór na miarę kąta wewnętrznego w n-kącie foremnym. Sorry, że tak późno piszę, ale dopiero teraz to zobaczyłem :roll: . Gdybyś chciał wyprowadzenie tego wzoru, to zgłoś się na pw :wink: .


:roll:
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 19:35

Witam
Potrzebuję informacji na temat Standaryzacji i kategoryzacji wiejskiej bazy noclegowek.

Bede wdzięczny za jakieś informacje ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2005, 19:40

Dorwałem dzisiaj w magiczny sposób (nie pytajcie jaki :P) zadania z fizyki, które będe miałna jutrzejszej klasówce i dlatego bardzo zależy mi przy tym na czasie... jeżeli ktoś jest uzdolnionym fizykiem może mi pomoże :prochno: chociaż w jednym zadaniu... Będe bardzo wdzięczny!

Oblicz temperaturę chłodnicy idealnego silnika Carnota, który przy temp. źródła 227*C ma sprawnośc 40%

==========

Samochód o masie 1000 kg poruszający się z prędkością 72 km/h gwałtownie zahamował przed przeszkodą. Ile ciepła zostało oddane do otoczenia?

==========

Dwa zbiorniki zawierają ten sam gaz doskonały, przy czym temp. gazu T2 w drugim zbiorniku jest dwukrotnie wyższa od temp. T1 gazu w pierwszym zbiorniku. Znajdź związek między średnimi szybkościami cząsteczek tych gazów

Apeluje o pomoc, bo ja sam nie wiem o czym pisałem :P Czarna magia! :whistle:


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 14:37

Mam problem. Nie mogę nigdzie znaleźć info na temat baz danych. Muszę zrobić ważny referat. Jeżeli ktoś dysponuje jakimiś źródłami na temat baz danych, czym są jak działają, jak je dzielimy czy coś takiego to byłbym bardzo wdzięczny.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 11:32

DjJuve poprosił mnie zebym umiescil tutaj jego prośbe, poniewaz nie mogl sie wbic i sam napisać:

Prosze o przetłumaczenie tych kilku zdań na język niemiecki:

Moja pasja jest pilka nozna.Interesuje sie nia od 8 lat. Czesto wraz z przyjaciolmi uprawiamy ten sport. Lubie grac oraz ogladac mecze pilkarskie.Moj tata oraz brat takze interesuja sie sportem.Pilka jest moja miloscia.Klubem ktoremu kibicuje jest wloska druzyna Juventus Turyn. Zawodnikiem ktorego podziwiam najbardziej jest Roberto Baggio. Zakonczyl on kariere rok temu.Dzien bez pilki jest stracony wiec staram sie grac jak najczesciej.

Jeśli ktos byłby tak miły i moglby przełumaczyć to byłbym wdzięczny.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 15:00

Pamietam ze kiedys byla osoba znajaca dobrze jez. niemiecki wiec moze i mi dopomoze ;) tekst potrzebuje najpozniej na jutro. Z gory dzieki

p.s.
dzieki dla Wojtoma


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 18:53

nudziło mi się troche i poszperałem z książką i przy pomocy kolegi i bardzo prosze:

Meine Leidenschaft ist der Fusball. Ich interessiere mich dafur seit acht Jahren. Ich treibe diesen Sport oft mit meinen Freunden. Ich mag es zu spielen und Fusballspiele im Fernsehen zu gucken. Mein Papa und mein Bruder interessieren sich auch fur den Fusball. Der Ball ist meine Liebe. Der Verein, den ich anfeuere, ist die die italienische Mannschaft Juventus Turin. Der Spieler ,den ich am meisten bewundere, ist Roberto Baggio. Er hat letztes Jahr seine Karriere beendet. Ein Tag ohne Fussball ist ein verlorener Tag, also versuche ich so oft wie es geht zu spielen.

mam nadzieje że jest dobrze a jak nie to co złego to nie ja :)


ODPOWIEDZ