Co daje Wam siłę ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 13:38

Witam...Wiem , że to drugi mój temat w krótkim odstępie czasowym...Ale nie traktujcie tego jako nabijanie ((-;

A teraz co do tematu... Czy są jakieś rzeczy , dzięki którym , nawet w najgorszy dzień czy w razie porażki ( to do tych co grają w nogę ) , potraficie podnieść głowę i pokonać wszelkie problemy ?

Czy macie swoje sposoby na doły itp. ?

Ja osobiście nienawidzę mieć doła , staram się być optymistą , ale.... nie zawsze się to udaje :? ...

Moje sposoby to :

1.Piosenka ,, Burning Heart '' -- Soundtrack z Rocky'ego :) , daje wiarę w siebie i skłania do refleksji...
2.Kilka innych piosenek ( Eye of the tiger itp. ) oraz jeden z trzech filmów , dzięki którym wiem , co chcę w życiu robić -- grać w piłkę najlepiej jak tylko potrafię , mimo że filmy te , nie mają nic wspólnego z piłką nożną :) Oto tytuły filmów :

a) Reggae na lodzie - Doskonałe...
b) AnioŁy na boisku - Szczęściu trzeba pomagać... :) Wystarczy CHCIEĆ.
c) Debiutant - Trzeba wierzyć , że marzenia się spełniają....

Te trzy filmy są wzruszające :) jak dla mnie , bardzo mnie motywują do doskonalenia siebie.Gorąco polecam.

Wpisujcie jakieś tytuły piosenek i filmów , sposoby na dół , podniesienie na duchu itp. Pochwalcie się :) pozdro

ps. Głównie chodzi mi o pytanie , czy oglądaliście któryś z 3 filmów w/w :)


Go hard, or go home.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:04

Co do filmów to widziałem tylko Anioły na boisku - taki sobie
A jeśli chodzi o coś co daje mi siłę na nowy dzień to napewno będzie to piosenka We are the champions grupy Queen oraz różne filmiki streetbalowe i filmiki z NBA. To mi daje siłe bo wtedy jestem napałerowany :D


Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:05

Ja jeśli mam doła to czsami słucham smutnych piosenek wolnych zeby pogłębić się jeszcze bardziej. A żeby się rozweselić włączcie Technno lub O-Zone. A co do grania w piłkę, jeśli macie doła to powinny pomóc filmiki ze Zlatanem i Alexem :D


Z Juve na dobre i złe!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:09

co do poprawienia sobie chumoru, to słucham Life is life. ta piosenka podnosi mnie na duchu i utwierdza mnie w przekonaniu, że jak jest źle, to może być tylko lepiej. a, co do filmów to, Reggae na lodzie, to o czterech Jamajczykach, którzy wybrali się na olimpiadę zimową?? jeśli tak, to oglądałem i film całkiem sobie. Anioły na boisku to chyba z baseballem związane i też może być. trzeci tytuł gdzieś mi chodzi po głowie, ale nie widziałem...


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:14

białas pisze: a, co do filmów to, Reggae na lodzie, to o czterech Jamajczykach, którzy wybrali się na olimpiadę zimową?? jeśli tak, to oglądałem i film całkiem sobie.

Tak , to ten film... Jest świetny wg mnie , pokazują charakter , że wszystko się może zdarzyć , pomimo wszelkich przeciwności i nieprzychylności ze strony całego świata :) to jest to !


Go hard, or go home.
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:16

białas pisze: trzeci tytuł gdzieś mi chodzi po głowie, ale nie widziałem...
,, Debiutant '' to też film o baseball'u , facet chce grać w pierwszej lidze...
Dąży do sukcesu... No co będę pisał , po prostu obejrzyjcie.


Kurdee , napisałem to w dwóch postach , nie chciałem .... Usuńcie tego posta albo proszę o przeniesienie go do posta wyżej... Przepraszam , dałem sobie niebieską kartkę i liczę , że nie dostanę kartki... :(


Uzywaj opcji zmień jak chcesz coś dodać jeszcze

Oskar8


Wiem o tym , to mój głupi pośpiech tak zadziałał... Sorry , następnym razem pomyślę dwa razy.pozdro
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2004, 14:41 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 2 razy.


Go hard, or go home.
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:17

Oczywiście muzyka jest najlepsza, nie ma nic lepszego na pomoeczowego doła, przedewszystkim Linkin Park, a oprócz tego jeszcze muzyka z mojej własnej składanki. Jeżeli chodzi o film to nie ma takiego, mi tylko pomaga muzyka, no i jeszcze jakiś kabaret w telewizji najlepiej ani mru-mru. Jeszcze na doła bardzo dobre jest zwycięstwo Juve, to chyba najbardziej pomaga, to jest najlepsze lekarstwo,lepsze niz muza czy kabaret w TV.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 15:45

Muza owszem działa b. dobrze w takich sytuacjach, ale ja mam inny sposób idę wziąść gorrącą kąpiel z kupą piany. Mnie zawsze pomaga. Leże w cieplutkiej wodzie i mogę się zastanowić dlaczego jest tak a nie inaczej. :wink:


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:14

Muza-tak na pewno,w moim przypadku jest to Linkin Park bądź IRA.LP daje mi swoim rytmem tzw kopa do podejmowania nowych wyzwań i nie zrażanie sie porażkami.IRA to przedewszystkim słowa piosenek-słowa które zmuszają mnie do refleksji i przedewszystkim uspokajają.

Oprócz muzy oczywiście PRZYJACIELE :) właśnie w trudnych chwilach dostarzegamy Ich niezwykła wartości Ich niezwykła moc.I ciągła myśl że zawsze mozemy na Nich liczyć. :)


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:36

Hmm...moze to smieszne ale mnie zawsze sily dodaja obcy ludzie... Kiedy np ide ulica i pomysle ze ktos moze byc mily- a ten ktos spojrzy i np. usmiechnie sie- jakos mi zaraz lepiej...Szkoda tylko ze coraz trudniej znalezc takich ludzi :cry: A jesli chodzi o piosenki... W jakis taki bojowy nastroj wprowadza mnie muzyka z "Requiem dla snu"- mimo ze dla wielu jest ona dolinujaca. Heh, ja w ogole jakas dziwna chyba jestem :wink:

Agnieszka


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:42

brawa, pierwsza dziewczyna sie wypowiedziala. ciekawe rzeczy Cię pocieszają, Agnieszko. mnie humor się poprawia czasami jak posiedzę sobie sam...


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:50

brawa, pierwsza dziewczyna sie wypowiedziala. ciekawe rzeczy Cię pocieszają, Agnieszko. mnie humor się poprawia czasami jak posiedzę sobie sam...
No tak, o tym najwyrazniej zapomnialam :( To fakt- sa dni kiedy nie ma nic lepszego niz posiedziec sobie samemu, w spokoju...Do tego kawa, papierosek i dobra muzyka...Aj, ale sie rozmarzylam :oops: :wink:

Agnieszka


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:58

Uuu papierosek.... Aga nieładnie :) , macie racje co do tej samotności , ale dobrym sposobem jest się wyżalić komuś zaufanemu...

ps.Podajcie jakieś tytuły,szczegóły swoich sposobów i przykładów , co daje Wam siłę... Może inni skorzystają :roll:


Go hard, or go home.
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 17:02

To fakt- sa dni kiedy nie ma nic lepszego niz posiedziec sobie samemu, w spokoju...Do tego kawa, papierosek i dobra muzyka...Aj, ale sie rozmarzylam

Agnieszka

Cytat:


Uuu papierosek..... Nieładnie , no fakt , czasem pobyć w samotności też jest dobrze... Ale najlepiej chyba pogadać z kimś i wyżalić się
Cos Ty tu nabazgrolil, chlopie :wink: Hmm...powiem tak- gdybym moze miala kogos komu chcialabym sie wyzalac- robilabym tak... A ze nie mam- radze sobie sama i to nawet niezle-mimo wielu perypetii zyciowych ciagle jakos zyje...Moze nie za dobrze ale jednak :wink: A co jeszcze robi dobrze- goraca kapiel i piwko w wannie- ekstaza :D

Agnieszka


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 17:13

Sorki , że trochę nieczytelne wcześniej , ale miałem małe problemy techniczne :) Aga , papierosy są niezdrowe ;)

Ciekawy jestem jak Admin i Moderatorzy stronki radzą sobie ze stresem , związanym z krytyką i presją wywieraną przez userów he he ((-; Martin ?


Go hard, or go home.
ODPOWIEDZ