Funkluby :P

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 23:16

Aleś się TUFIT pokazał. No i co dało Ci coś że sobie coś udowodniłeś?? :evil: :evil: :evil: Tak jak ty nie lubisz takich ludzi tak niektórzy może lubią ?? więc za bardzo nie wiem co miało na celu twoja "gra" :evil: Rozumiem utarczki słowne w tematach każdy ma swoje poglądy!! Ale to że żes się uwziął Azuriany, to nie rozumiem. Każdemu z nas mógłbyś to samo wytknąć tylko w innym temacie czy pokoju. Każdy tutaj może podkopywać czyjeś zdanie PO TO JEST FORUM !!! Więc dowiodłeś czegoś co jest oczywiste. A przy okazji zraniłeś kogo chciałeś :evil: :evil: :evil: i nie tylko bo ja się z Twoim zdaniem nie zgadzam jak również twoje poboczne uwagi na temat dziewczyn na politechnice i zgrabne zakończenie o zmianie avatara Brawo za wrażliwośc :evil: Kończe bo nie ma co więcej drążyć tematu!

PS. Bad_Magic nie ma co się zastanawiać Politechnika jest super :D :D
PS2. UlTrAs możesz się zgłosić jako pierwszy na prazesa fajna fucha :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 12:48

UlTrAs pisze:
azuriana pisze:
TUFIT pisze::twisted: :twisted: :twisted: Chcialem tylko, abys zmienila emblemat, ale nie wiedzialem jak Tobie to napisac :twisted: :twisted: :twisted:
Czytając posty takiego palanta odechciewa mi się w ogóle wchodzic na to forum..... nie wiedziałam jak Ci to powiedzieć więc mówię wprost.Czep się kogoś innego cwaniaczku i nie przyznawaj że studiujesz na Polibudzie ...to tylko wstyd przynosi uczelni.
azuriana wrzuć na avaterek swoją fotke :( jesteś łądniejsza od Buffona :D i nie denerwuj się tak. A ty TUFIT to wrzuć na luz bo zachowujesz się jak niewychowany ### :evil:

P.S. kiedy wybory na przewodniczącego FC po rezygnacji Maggie :?: :P :wink:
Dziękuję :D Buffonek wygląda fajniej bardziej jest rozczochrany :D Nie mam zamiaru się już denerwować. Przewodniczącym możesz być ...myślę że Maggie odda Ci składki no chyba że coś już za nie kupiła .Może bylła już na Pizzy z Ulissesem.Tak sie jakoś nie odzywają.Hmmm. :twisted: :wink:

TUFIT pisze: Aleksander Świętochowski napisał: "Miłość stworzyła wiele cudów, nienawiść - ani jednego dobrego czynu". Czy azuriana jest w stanie uczynic cos dobrego i uszanowac czyjes zdanie i mysli? Nie jestem przeciez pierwsza osoba, ktora obrazasz za napisane tutaj zdania, lecz pierwsza, ktora na to zasluguje :twisted: :twisted: :twisted:
Po pierwsze te wszystkie cytaty nic nie zmieniają.Po drugie nikogo nie obrażam oprócz Ciebie.Sam zacząłeś tą dyskusję.Moje "rozmowy" z azurrą to ostrzejsza wymiana zdań.Nie napisałam nigdy o niej w sposób jaki sygerowałby że chcę ją obrazić.
TUFIT pisze: Zdecydowalem sie na rozpoczecie z Toba pewnej gry, ktora miala Tobie cos pokazac. A co? A mianowicie sposob komentowania slow innej jednostki, ktora tak samo jak ty ma prawo do swoich mysli: "Kazdemu zapenia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji" (art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej). Nagannym jest obrazanie kogos za swoje poglady. W koncu zyjemy w pogladowo wolnym spoleczenstwie. Oczywiscie mozna sie nie zgadzac z myslami innych, ale trzeba je uszanowac :twisted: :twisted: :twisted:
Nie musisz przy tym obrażać innych i pisać że dziewczyny z politechniki to wiadomo i nie powinnam się tak chwalić.Zastanów się czy w tym momencie nie zdyskryminowałeś mnie ...zupełnie nie wiem za co się akurat mnie doczepiłeś.W tym momencie ja czuję się obrażona.Wydawało mi się że forum jest po to żeby wyrazić swoje zdanie i polemizować z kimś kto myśli inaczej.
TUFIT pisze: "Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi" (Antoni Słonimski). Bad_Magick nie lubie jak sie obraza ludzi za poglady. Trzeba ich albo zrozumiec, albo udowdnic, ze sie myla.
Udowodnij mi że się mylę.Bo na razie tylko mnie obraziłeś i nic mi nie udowodniłeś.


Za namową azurry i Ciebie rezygnuję z jakiegokolwiek pisania na forum.Nikomu juz nic nie napiszę.Zagraj sobie sam ze sobą i nie obrażaj innych.Żegnam wszystkich.


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 14:56

Azuriana; ani TUFIT, ani tym bardziej Azzurra nie namawiali nikogo aby przestal pisac. Wogle mieszanie w to Azurry mnie rozwalilo troszeczke. Zauwazylem ze czepiasz sie do niej na kazdym kroku. Moze to przeciwne charaktery a moze co innego, nie wiem. Spostrzegl to tez TUFIT i w pewien sposob chcial ci ten problem pokazac. Nie byl to sposob zbyt delikatny, musze przyznac, ale na pewno nikt nie napisal abys przestala sie wypowiadac. Wiec nie zachowuj sie jak 10 letnie dziecko i nie puszczaj focha na kogo popadnie.

pozdro

ps. napisalem tu juz dwa posty :shock:. Musze przystopowac bo jeszce sie do fc zapisze <lol>


srali muszki będzie wiosna
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 15:38

Przestaję zatem puszczać fochy na kogo popadnie.Żegnam wszystkich.Przepraszam że czepiam się bardzo serdecznie przepraszam.


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 16:41

TUFIT, przepraszam ale O CO CI CHODZI ? Sam obraziłeś tu kilka osób, kierujesz się tym co mówią inni (vide dziewczyny z polibudy), na moje słowa skierowane do ogółu odpowiadasz sam jeden, zupełnie bez związku do tego co napisałem i na dodatek używasz do tego cytatów zamiast swoich słów. Może Twoja znajomość Konstytucji budziła by podziw, gdybyś potrafił ją jakoś sensownie wykorzystać, to samo tyczy się cytatów znanych ludzi.

Szanuję to, że postanowiłeś się wypowiedzieć, ale może spróbuj w jakimś temacie w którym nie będziesz musiał z nikim 'prowadzić gry' ?


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 15:41

Wiecie co to ja proponuje zalozenie anty-fanclubu TUFITa jak go tyle osob nielubi. Wtedy moze przy okazji azuriana by sie odezwala :-D


TUFIT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2004
Posty: 7
Rejestracja: 27 września 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 18:03

1.post

Jestem za :twisted: :twisted: :twisted: jeszcze nigdy nie mialem wlasnego antyklubu :twisted: :twisted: :twisted:

2 post.
TUFIT pisze:Nie wiem kto jest odpowiedzialny za przyjmowanie nowych czlonkow, ale sie zapisuje :twisted: :twisted: :twisted:


"A kiedy cię pocałuję,
Trzy dni w gębie cukier czuję"

Jan Kochanowski (1530 - 1584)
ODPOWIEDZ